Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, bylo juz sporo gadania i przekladania, ale czy ma ktos tak w zasadzie pojecie kiedy ostatecznie bedzie demko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekac 23 dni?????? z tego co wiem to premiera uz 13 pazdziernika a PL 16 chyba ze mam slabe info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no od dzisiaj jest 23 dni do 16 pazdziernika :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem ten filmik, gdzie pokazane są mapy w mp i tak sie napaliłem, że to ostatecznie przekonało mnie do natychmiastowego zakupu, ale.. no właśnie - nie wiem czy składać preorder (a jeśli tak to czy jest lepsza opcja od Ultima.pl ?) czy też czekać do dnia premiery i z samego rana biec do jakiegoś saturna czy innego media markt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem ten filmik, gdzie pokazane są mapy w mp i tak sie napaliłem, że to ostatecznie przekonało mnie do natychmiastowego zakupu, ale.. no właśnie - nie wiem czy składać preorder (a jeśli tak to czy jest lepsza opcja od Ultima.pl ?) czy też czekać do dnia premiery i z samego rana biec do jakiegoś saturna czy innego media markt ;)

Czekaj - tyle Ci powiem. Nie warto składać pre-orderów. Tydzień przed premierą będziesz mieć w Saturnie czy innym hipermarkecie grę za 160 zł zamiast tych 200 + film do tego... Z reguły tak jest. Ja już tak z killzone 2 miałem. Przepłaciłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj - tyle Ci powiem. Nie warto składać pre-orderów. Tydzień przed premierą będziesz mieć w Saturnie czy innym hipermarkecie grę za 160 zł zamiast tych 200 + film do tego... Z reguły tak jest. Ja już tak z killzone 2 miałem. Przepłaciłem :/

za 160 zl to ja bym nie liczyl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole kupic w sklepie, taniej i napewno bede miec w dniu premiery, juz na pre orderach sie nacielem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 160 zl to ja bym nie liczyl :P

To się jeszcze przeliczysz. Tak samo było z Killzone 2... I do tego film na BD. Wszystko to przed premierą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole kupic w sklepie, taniej i napewno bede miec w dniu premiery, juz na pre orderach sie nacielem

zobaczymy czy bedziesz mial w sklepie - juz Batman udowodnil ze z kupnem gier w sklepie jezeli gra dobra moze byc ciezko. a w preorderze nie dosc ze gre zapewne dostapne dzien lub dwa wczesniej (tak mialem m.in. z Batman'em) to na pewno ja dostane, nie bede musial latac po kazdym sklepie i modlic sie, czy aby napewno jest jedna kopia gry dla mnie :) no ale to oczywiscie wybor kazdego z nas czy woli sie meczyc czy woli miec wygodniej :) a czy taniej - sie obaczy.

To się jeszcze przeliczysz. Tak samo było z Killzone 2... I do tego film na BD. Wszystko to przed premierą.

moze sie przelicze, ale rownie dobrze mozesz przeliczyc sie i ty :) na filmie mi nie zalezy (jak bede chcial to sobie kupie to co bede chcial a nie bede bral to co daja, o ile wogole dadza cos), natomiast zalezy mi na tym o czym napisalem pietro wyzej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze sie przelicze, ale rownie dobrze mozesz przeliczyc sie i ty :) na filmie mi nie zalezy (jak bede chcial to sobie kupie to co bede chcial a nie bede bral to co daja, o ile wogole dadza cos), natomiast zalezy mi na tym o czym napisalem pietro wyzej :)

To ty się raczej przeliczysz. Ile razy to już było przy okazji premiery nowej gry od Sony że w marketach gra była przed premierą w bdb cenie i w dodatku jeszcze jak w przypadku Killzone'a 2 z filmami na Blu Ray (Black Hawk Down, Hancock). Nie liczyłbym że U2 nie zostanie dobrze wypromowane i że nie powtórzy się sytuacja jaką opisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się ktoś czy demko, które ma być dostępne w przyszłym tygodniu bodajże będzie się różniło od aktualnej bety? Jakieś nowe mapki może?

PS: Chętnie pogram z ludźmi z forum, w betę gram praktycznie codziennie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy czy bedziesz mial w sklepie - juz Batman udowodnil ze z kupnem gier w sklepie jezeli gra dobra moze byc ciezko. a w preorderze nie dosc ze gre zapewne dostapne dzien lub dwa wczesniej (tak mialem m.in. z Batman'em) to na pewno ja dostane, nie bede musial latac po kazdym sklepie i modlic sie, czy aby napewno jest jedna kopia gry dla mnie :) no ale to oczywiscie wybor kazdego z nas czy woli sie meczyc czy woli miec wygodniej :) a czy taniej - sie obaczy.

Mysle ze u mnie bedzie zupelnie jak z KZ2, czyli osobny duzy stojak i duzo kopii gier (media markt) wiec raczej sie nie bede martwic chyba, Sony to Sony, zadba o to, a z Batmanem tez mialem jak inni podobnie tyle ze ja, kupilem na szczescie juz ostatnia kopie w sklepie, mimo wszystko juz tracilem nadzieje w dzien premiery.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkie dzisiaj nie miało pojawić się demo multiplayera U2 na ps store.

nie. 29 wrzesnia czyli w przyszlym tygodniu. dzisiaj mialo pojawic sie demko Brutal Legend ale na playstation blog'u nie ma o nim wzmianki wiec i tego moze zabraknac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. 29 wrzesnia czyli w przyszlym tygodniu. dzisiaj mialo pojawic sie demko Brutal Legend ale na playstation blog'u nie ma o nim wzmianki wiec i tego moze zabraknac.

Dzisiaj to czekamy na Lost Planet 2.

Zapisy do bety U2 były dawno temu, teraz farciarze grają :) Ja za 24 min będę grał w MAG'a :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh to tylko bardzo dobrze świadczy o grze :) albo zapłacili mu dużo floty :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=6025

Polska recenzja Uncharted 2: Among Thieves, w dodatku obszerna i fajnie napisana, polecam.

edit: jednoczesnie oznajmiam ze Gry-online nigdy dotad nie wystawilo oceny 97% :) jest to obecnie nr. 1 na tym serwisie

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-onlin...020.asp?ID=6025

Polska recenzja Uncharted 2: Among Thieves, w dodatku obszerna i fajnie napisana, polecam.

edit: jednoczesnie oznajmiam ze Gry-online nigdy dotad nie wystawilo oceny 97% smile.gif jest to obecnie nr. 1 na tym serwisie

Ja może jeszcze zacytuję to co powinno interesować zwłaszcza Polaków, czyli jaki jest nasz dubbing:

"A teraz wyjawię, że przygotowałem sobie taki „zwrot akcji w recenzji” – otóż pomimo sporego repertuaru wersji językowych do wyboru, w Uncharted 2 grałem z polskim dubbingiem. Powód – jest on naprawdę świetny. Potrzebowałem może kilku minut na oswojenie się, w końcu nawet w filmach mamy napisy albo lektora – ale po wczuciu się nie miałem ochoty na przełączenie na wersję anglojęzyczną. Szczególnie spodobał mi się Andrzej Blumenfeld w roli Sullivana.

Jest to pełen profesjonalizm – słychać różne zjawiska akustyczne, postacie dyszą, zipią i ogólnie świetnie oddają głosem konkretne sytuacje. Naprawdę jestem bardzo mile zaskoczony tym, co zafundowała nam ekipa lokalizacyjna. W razie czego – pozostałe pięć ścieżek dźwiękowych czeka (i dużo więcej rodzajów podpisów). Mnie jednak bardzo ucieszył i rozbawił tekst bohatera, który po wejściu na teren górskiej wioski zapytał „czy ktoś tu mówi po polsku?”. "

P.S. Jeśli ktoś jest bardzo przewrażliwiony na spoilery to muszę ostrzec że w recenzji jest opisane co się dzieje na początku. Mało i niewiele, ale jednak jakiś spoiler to jest. Więc uważać!

Edytowane przez MBeniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze nie bylo sensu wstawiac fragmentow tej recenzji jako post na forum :P kazdy zainteresowany na 100% sobie ja przeczyta zwlaszcza, ze link nie jest nigdzie ukryty :P

koniec offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy system sellera :) Recenzje wszystkie dają maxa tej grze. To i PE da 10/10. Ta gierka to piekło i niebo za razem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam nadzieję, że 16 października dostanę limitkę w Empiku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×