Skocz do zawartości
Emir

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

chyba masz na mysli dobrych filmow kasowych nie kreca zbyt wiele, bo tak naprawde kreca sporo dobrych filmow, ale nie sa rozdmuchiwane, tak zwane filmy bardziej ambitne ;) ale zeby bylo na temat to powiem ze podobienstwa do piratow nie widze zadnego, sceny akcji przeplatane z zaabwnymi etc? to na dobra sprawe mozna podpiac pod wiele filmow, od chocby szklana pulapka? nomen omen nate jest chyba tak samo zywotny jak john :D

Ja tam uwielbiam Szklaną Pułapkę, ale sam humor głównego bohatera to trochę mało, żeby od razu porównywać fabuły. Ja osobiście twierdzę, że Uncharted ma fabułę na poziomie kina akcji, czyli kina klasy B, co oczywiście nie znaczy, że jest zła. Po prostu od tego rodzaju produkcji nie oczekuje się dobrej fabuły, tylko widowiskowej, tak samo jak od takich filmów. Bardzo lubię takie produkcje jak też te ambitniejsze, więc nie widzę problemu w realnym ocenieniu poziomu historii...

Co do recenzji na gametrailers, która została tutaj mocno zjechana, to powiem tylko, że ostatnio wszystkie serwisy nieco obniżyły poziom ocen, może więc stąd wynika różnica ocen między gta 4 a U2. Zresztą jeśli chodzi o design, to chyba nie do końca zrozumieliście co oni w tym punkcie oceniają. Nie tylko grafikę, którą ocenili bardzo wysoko w trakcie recenzji (oni nazywają to presentation), mówiąc że U2 wyznacza nowe standardy, tak jak do tej pory robiła to U:DF, ale także projekt samych lokacji, do którego już się przyczepili w trakcie recenzji (coś a propos skakania czy coś w tym stylu). Stąd zapewne niższa ocena niż w innych aspektach gry. Zresztą ocena ogółem 9.3 to jak na gametrailers i tak wysoka ocena, a w ich recenzjach bardziej mnie interesuje co powiedzą w trakcie opisywania poszczególnych aspektów rozgrywki niż sumarycznych tabelek, które siłą rzeczy muszą być bardzo odrealnione...

No i troche luzu się przydałoby nam. I tak każdy oceni grę po swojemu. A im bardziej nas pompują wygórowane oczekiwania, tym gorzej przyjmiemy samą grę, po co zatem ulegać hype'owi??

A i jeszcze jedno (normalnie mam chyba dzisiaj jakiś "mode czepianiesię on"), przesadzacie czepiania się tych screenów parę stron wcześniej... skoro tak bardzo Was interesuje fabuła, to powiedzcie mi szczerze, ilu z was nie oglądało jeszcze trailerów i najróżniejszych filmików pokazujących gameplay U2?? Jakoś czytuje różne wątki związane z grami które mnie interesują i gdzie indziej nikt nie czepia się linkowanych zrzutów z gry, wręcz przeciwnie... Skąd ta różnica (tylko mi nie mówcie, że tu się fabuła liczy, bo po pierwszej części zaskakującej fabuły to się nikt chyba już nie spodziewa)

Edytowane przez Hawkmoon_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, gra pozamiata wszystko co do tej pory widzieliśmy i nie mam ku temu nawet najmniejszych wątpliwości. Proedoer na limitke już złożony,pozostaje czekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, gra pozamiata wszystko co do tej pory widzieliśmy i nie mam ku temu nawet najmniejszych wątpliwości.

No i z tym się zgodzę w stu procentach... no a w każdym razie w tym konkretnym gatunku :P :P :P Swoją drogą jednak, wolałbym aby gry powstawały rzadziej a były tak dopracowane (zwłaszcza animacje postaci powinny być wzorem dla innych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając to że Uncharted łączy w sobie parę gatunków to tak. Przecież nie będziemy jej porównywac do GT5 prawda ? Gdyż mijałoby się to z celem.

Co do tego co napisałeś dalej to zgadzam się, inne firmy powinny wziac przykład z ND.

Edytowane przez MrC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po samej becie możemy być pewni że dostaniemy grę roku, jak nie dekady :)

Ja już urlop zaplanowany i czekam niecierpliwie na 16 października, jeszcze 9dni :)

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to premiera w Polsce zostala przesunieta na 14 pazdziernika czyli dwa dni wczesniej (info potwierdzone z dwoch zrodel zwiazanych z Uncharted 2 i jego dystrybucja w Polsce). dzwonilem dzisiaj do Ultimy - fajny Pan potwierdzil ze tez dostali mejla ze gra bedzie miala premiere 14 i jezeli faktycznie nic sie juz nie zmieni gre beda wysylali 12 czyli poniedzialek :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie to premiera w Polsce zostala przesunieta na 14 pazdziernika czyli dwa dni wczesniej (info potwierdzone z dwoch zrodel zwiazanych z Uncharted 2 i jego dystrybucja w Polsce). dzwonilem dzisiaj do Ultimy - fajny Pan potwierdzil ze tez dostali mejla ze gra bedzie miala premiere 14 i jezeli faktycznie nic sie juz nie zmieni gre beda wysylali 12 czyli poniedzialek :)

You've just made my day ! ...

Oby to byla prawda, musze zadzwonic do Saturna w kato i MM w czeladzi dowiedziec sie czy wyciagna mi jedna kopie z magazynu w poniedzialek, bo pewnie juz beda mieli, w koncu to sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę musiał poczekać do piątku, bo na piątek wziąłem sobie wolne a tu mi takie rzeczy opowiadacie ze będzie wcześniej no nic poczekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam problem z betą, który już wcześniej opisałem, ale teraz uniemożliwia mi całkowicie grę. W chwili obecnej wyświetla mi "9060 graczy online". Wybieram któryś z trybów gry i zaczyna się wyszukiwanie graczy, które trwa bez końca. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam problem z betą, który już wcześniej opisałem, ale teraz uniemożliwia mi całkowicie grę. W chwili obecnej wyświetla mi "9060 graczy online". Wybieram któryś z trybów gry i zaczyna się wyszukiwanie graczy, które trwa bez końca. Ktoś spotkał się z czymś podobnym?

Bywa tak czasem pare dni temu miałem podobnie.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ogladal ktos recenzje na Gamespot i IGN ? jesli tak moze ktos z was powiedziec czy sa "czyste" (bez spoilerow duzych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.empik.com/szukaj?searchCategory=all&q=uncharted+2&pl=on&start=1&qtype=basicForm&_dyncharset=UTF-8

A więc cena jest już znana. Jestem zaskoczony że Edycja Kolekcjonerska jest tak tania w porównaniu do normalnej. Nie rozumiem tylko tego: jakis czas temu czytałem newsa w ktorym było napisane że EK bedzie można tylko wygrać (tylko w USA). Czy to oznacza że w Europie jest inaczej i pojawi sie ona normalnie?

edycja kolekcjonerka =/= edycja limitowana. ek jest do wygrania tylko w stanach, jej cena szacowana jest na okolo 300 dolcow czyli plus minus 900 zl (moj znajomy wygral ta edycje podczas turnieju multi organizowanego przez Sony i ND) co bylo napisane w klauzuli ktora koles musial podpisac. el jest dostepna tylko w europie i jest bardziej ogolnodostepna niz ek z usa (200 sztuk, el jest znacznie wiecej).

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.empik.com/szukaj?searchCategory=all&q=uncharted+2&pl=on&start=1&qtype=basicForm&_dyncharset=UTF-8

A więc cena jest już znana. Jestem zaskoczony że Edycja Kolekcjonerska jest tak tania w porównaniu do normalnej. Nie rozumiem tylko tego: jakis czas temu czytałem newsa w ktorym było napisane że EK bedzie można tylko wygrać (tylko w USA). Czy to oznacza że w Europie jest inaczej i pojawi sie ona normalnie?

W jakiej będzie cenie to wszyscy już +/- więdzą, jest przecież już gra do zamówienia w większości sklepów internetowych od dawna nie wspominając już o allegro...

Co do EK to dobrze przeczytałeś, ale bez zrozumienia bo EK to przecież nie to samo co Limited Edition, czyli po prostu metalowe pudełko + parę popierdółek (pocztówki, kody na bronie), a nie edycja kolekcjonerska z różnymi bajerami.

Wiadomo, że kto pyta nie błądzi, ale radzę Ci czytać więcej i uważniej bo Twoje pytanie padało ze sto razy w tym wątku.

Edytowane przez Kabu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupie Limitke, to będe miał metalowe pudełko, tak ? ;)

Dokładnie tak. Oprócz tego w środku znajdziesz dwie pocztówki, theme do konsoli, złote bronie i jakieś skiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na Necie statystyki na temat dema Uncharted 2.

Ilość rozegranych meczy - 1,217,424

Ilość zabójstw - 92,110,787

Ilość zdobytych skarbów - 1,860,645

Ilość zdobytych pieniędzy - $38,841,367,350

Czas gry wszystkich graczy - 9,905 dni (27+ lat)

Czy oni nie przesadzają z tymi dniami? Rozumiem że policzyli każdego gracza oddzielni i wyszło 27 lat ale to troche naciągane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oni nie przesadzają z tymi dniami? Rozumiem że policzyli każdego gracza oddzielni i wyszło 27 lat ale to troche naciągane.

A jak byś chciał to inaczej policzyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę z innej beczki :) może ktoś podlinkować newsa,w którym ktoś z ND potwierdza oficjalnie transfer statów z bety multi to pełnej gry ? Czytałem o tym jakiś czas temu ale nigdzie nie mogę tego znaleźć jako oficjalnej informacji :/ z góry dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę z innej beczki :) może ktoś podlinkować newsa,w którym ktoś z ND potwierdza oficjalnie transfer statów z bety multi to pełnej gry ? Czytałem o tym jakiś czas temu ale nigdzie nie mogę tego znaleźć jako oficjalnej informacji :/ z góry dzięki ;)

nie bedzie transferu statow - bedzie reset w momencie uruchomienia serwow retail'owej wersji gry. ile razy mozna powtarzac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie nieprawda. ja kupuje gry dla gier. nie chce filmu, ktorego prawdopodobnie nigdy nie zlookam bo albo widzialem, albo mnie nie interesuje, albo juz mam. gry kupuje dla gier i nie czekam az ktos laskawie bedzie dodawal film, zeby ja kupic. ale zycze milego czekania. a odpowiadam bo wlasnie nie wiem, i mysle ze nikt inny rowniez z forum w chwili obecnej nie wie bo jezeli juz, to bedzie to nieoficjalna promocja marketow w dniu premiery.

Nie wiem czy dobrze mnie zrozumiałeś. Jeżeli do czasu premiery nie będzie żadnej tego typu promocji - oczywiście zakupię samą grę. Po prostu jeżeli mogę grę mieć w podobnej cenie (z reguły nawet taniej jak było w przypadku Killzone'a) na dodatek z darmowym filmem w jakości HD to czemu miał bym takiego zestawu nie kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... bo jezeli juz, to bedzie to nieoficjalna promocja marketow w dniu premiery.

Dodawanie filmów na BR do gier to nie nieoficjalne promocje marketów, tylko oficjalne promocje Sony. Kupując Infamous w MM "przedpremierowo" miły Pan z obsługi powiedział, że mogę dostać grę z magazynu, ale będę musiał wrócić za dwa dni z paragonem po gratisowy film na Blu-ray, bo jeszcze nie doszły od Sony. O ile w przypadku Killzone 2 dostawaliśmy normalne filmy na BD, to do Infamous był Hancock z podpisem z tyłu : "Egzemplarz promocyjny - nie do sprzedaży" czy jakoś tak :P Czyli jeśli ktoś nie dostał filmu do Infamous został najzwyczajniej w świecie wydymany, a jego film poszedł na allegro ;) (Na każdy egzemplarz przypadał jeden film).

Mówisz też, że nie potrzebujesz filmu tylko chcesz grę i takie tam, ale jakby ktoś chciał Ci dać 50 zł albo więcej to też byś powiedział, że nie bo masz takich dużo w portfelu :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zakończyć dyskusje o filmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×