Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zakupilem biala edycje w gdanskim Empiku. na pudelku jak byk napisane ze w sroku jest figurka i kod na dodatkowa misje. figurka jest. kodu nie ma. cenega/ubiPL jak zwykle spierdzielili sprawe. najpierw Prince of Persia, pozniej Fallout 3 a teraz to. az sie cisnie na usta - koncz wasc, wstydu oszczedz i spadaj z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi tylko o płynność i grafikę, bo gra się super. Tu chodzi o inny problem: czy tylko mi gra przycina czy ogólnie zdarzają się dropy, bo wcześniej nikt o tym nie wspominał. Ja nie podważam tego, że AC2 to gra zacna. Tu bardziej chodzi o to czy konsola mi pada czy po prostu dropy są na porządku dziennym, co dotyka wielu gier (czasu ultrapłynnej animacji skończyły się z odejściem PSOne).

Dzisiaj po 4h grania zlagowało mi gre i konsole. Musiałem wyłączyć ją z zasiania i włączyć spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ta "dodatkowa misja" to zwiedzanie grobu rodziny Auditore, mozna to na luzie zdobyc w kazdej edycji, wystarczy zarejestrowac sie w Uplay.

btw. wlasnie zrobilem platyne i po obejrzeniu "The truth" mam wiele watpliwosci ... skonczylo sie jak typowy serial dochadzacy do punktu kulminacyjnego czyli zamiast "to be continued" bylo the end, coz, czekamy na AC3 : / ... szkoda ze troche to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ta "dodatkowa misja" to zwiedzanie grobu rodziny Auditore, mozna to na luzie zdobyc w kazdej edycji, wystarczy zarejestrowac sie w Uplay.

btw. wlasnie zrobilem platyne i po obejrzeniu "The truth" mam wiele watpliwosci ... skonczylo sie jak typowy serial dochadzacy do punktu kulminacyjnego czyli zamiast "to be continued" bylo the end, coz, czekamy na AC3 : / ... szkoda ze troche to potrwa.

pewnie tez ze dwa latka jak w przypadku ACII.

raczej watpie ze chodzi o grob rodziny Auditore. pisze, ze misja ktora jest dodatkiem na White Edition jest specjalnie zaprojektowana dla tej edycji. a skoro piszesz ze grob moze zwiedzic kazdy (wystarczy sie zarejestrowac w UPlay - swoja droga, ciekawe czy dziala z wersja PL) to raczej nie o to chodzi. mejl do supportu cenegi i ubi juz polecial. zobaczymy co odpowiedza.

dodatkowa misja to Santa Maria del Friari.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://grrr.pl/2009/12/05/assassins-creed-ii-z-powaznym-bledem/ czytaliscie to ? ciekawe czy ktos to mial czy tylko posiadacze x-boxa maja z tym problem

narazie to mnie martwi bardziej fakt, ze albo jestem tepy i nie umiem czytac ale za cholere nie potrafie odpalic UPlay. naciskam trojkat na ekranie gdzie jest napis NAcisnij Start (po tym pojawia sie glowne menu) i za cholere nie widze zadnego dodatkowego menu UPlay. chodza plotki ze wersja PL zostala tego pozbawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w menu 'nacisnij start' tylko w głównym - czyli opcje, itp - po prostu na dole masz pokazane co wcisnąć aby włączyć Uplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie w menu 'nacisnij start' tylko w głównym - czyli opcje, itp - po prostu na dole masz pokazane co wcisnąć aby włączyć Uplay.

no to w takim razie na pewno wycieli to z PL wersji bo nie ma nic o trojkacie w glownym menu i nic sie nie dzieje, nie wazne ile razy bym trojkata nie wciskal. gg cenega. w poniedzialek dzwonie z reklamacja do wafli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, jak dobrze jednak kupic stara dobra niezawodna wersje angielska.

btw. mimo zrobienia platyny zaczalem grac od poczatku, ta gra ma w sobie cos takiego co karze ja wlaczyc ponownie, na prawde Ubi przeszlo same siebie, + usluga Uplay, jestem cholernie pozytywnie zaskoczony ze tak spaczona firma moim zdaniem, w moich oczach zrodzila sie jak feniks z popiolow. - choc tylko na chwile, bo jak widac Avatar zawodzi, mimo wszystko, AC2 kandydat do goty jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, jak dobrze jednak kupic stara dobra niezawodna wersje angielska.

btw. mimo zrobienia platyny zaczalem grac od poczatku, ta gra ma w sobie cos takiego co karze ja wlaczyc ponownie, na prawde Ubi przeszlo same siebie, + usluga Uplay, jestem cholernie pozytywnie zaskoczony ze tak spaczona firma moim zdaniem, w moich oczach zrodzila sie jak feniks z popiolow. - choc tylko na chwile, bo jak widac Avatar zawodzi, mimo wszystko, AC2 kandydat do goty jak nic.

tez bym kupil anglika, tyle ze nie chcialem przeplacac za kolekcjonerke, a dwa - myslalem ze Cenega/UbiPL sie czego nauczyli po zwalonym polskim PoP'ie a tu widac ze dalej krocza sciezka dla matolow. no bo jak inaczej nazwac sytuacje, w ktorej masz w intrukcji opis jak uzywac UPlay a na pudelku napis ze masz dodatkowa misje - a jak juz przyjdzie do domowego zacisza okazuje sie ze gowno dostajesz. ciekawi mnie co mie odpowiedza z Cenegi naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm.....

Ja jeszcze nie odebrałem swojej kopi pl kolekcjonerskiej i boję się waszych postów i mam nadzieję że się mylicie co do tej upli na pl

Z resztą jest to nie możliwe żeby popełnili aż tak wielki błąd a jak już to są to skończeni debile i miejmy nadzieję że wyjdzie patch na ten nieszczęsny 11 odcinek DNA oraz na tą uple.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, w takim razie sie wstrzymuje jeszcze z kupnem PL wersji ech :/ Ale zeby wycieli cos takiego z gry? wierzyc mi sie nie chce

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm.....

Ja jeszcze nie odebrałem swojej kopi pl kolekcjonerskiej i boję się waszych postów i mam nadzieję że się mylicie co do tej upli na pl

Z resztą jest to nie możliwe żeby popełnili aż tak wielki błąd a jak już to są to skończeni debile i miejmy nadzieję że wyjdzie patch na ten nieszczęsny 11 odcinek DNA oraz na tą uple.

pozdro

stary, klikalem trojkatek chyba w kazdym mozliwym miejscu wmenusach. nie da sie za cholere wlaczyc UPlay na PL wersji bo taka wlasnie mam. chyba ze trzeba przejsc jakas czesc gry zeby to odblokowac ale na 99.9% nie, a przynajmniej tak mi pisza na oficjalny zagraniczym forum Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary, klikalem trojkatek chyba w kazdym mozliwym miejscu wmenusach. nie da sie za cholere wlaczyc UPlay na PL wersji bo taka wlasnie mam. chyba ze trzeba przejsc jakas czesc gry zeby to odblokowac ale na 99.9% nie, a przynajmniej tak mi pisza na oficjalny zagraniczym forum Ubi.

Jeśli jesteś w menu głównym gry, i widzisz Uplay, a przed nim znaczek Trójkąta z Face Pada tzn, że musisz go nacisnąć żeby się połączyć. Jeśli to nie działa tzn, że funkcja ta jest zjebana mówiąc kolokwialnie i smutne, że PL wersja boryka się z tyloma problemami. Co więcej, jeśli chcesz grę przejść na 100% synchron w statsach potrzebny Ci będzie kod na 3 bonusowe lokacje plus 1 z Uplay, właśnie. A pomyśleć, że kiedyś wystarczyło włożyć kasetę i ustawić 'tester' (c64), by móc cieszyć się grą w całości. :P

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypakowałem White Edition. Warto trochę dopłacić dla tej figurki :) Jest na prawdę bardzo ładna i cieszy oko. Siadam do grania jednak nie bez pretensji do Cenegi - zrypaliście sprawę !!

Pozdrawiam Koniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi po figurce skoro nie działa uplay, nie ma obiecanej dodatkowej lokacji i najpewniej będzie problem z dodatkowymi misjami... Sorry ale teraz poważnie się zastanawiam, czy odebrać moje zamówienie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w menu głównym gry, i widzisz Uplay, a przed nim znaczek Trójkąta z Face Pada tzn, że musisz go nacisnąć żeby się połączyć. Jeśli to nie działa tzn, że funkcja ta jest zjebana mówiąc kolokwialnie i smutne, że PL wersja boryka się z tyloma problemami. Co więcej, jeśli chcesz grę przejść na 100% synchron w statsach potrzebny Ci będzie kod na 3 bonusowe lokacje plus 1 z Uplay, właśnie. A pomyśleć, że kiedyś wystarczyło włożyć kasetę i ustawić 'tester' (c64), by móc cieszyć się grą w całości. :P

wystarczy mi platyna, ale szkoda troche, ze nie bedzie 100% in-game. chociaz kto wie, moze Cenega mi zwroci kase za gre (figurki nie oddam wramach rekompensaty za straty moralne :P) i kupie sobie wersje angielska? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po lekturze tego tematu wiem jaką wersję kupię we wtorek. Tylko rodzi się pytanie, po co takie rzeczy robią z lokalizacjami (bo nie wierzę, aby przez przypadek wywalili to Uplay, albo nie zauważyli że coś z nim zablokowało) ? W końcu sami sobie szkodzą, ludzie kupują importy, a kasa idzie obok Cenegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale co smieszne - sklep Cenegi i Ultima (z dwoch ktore zauwazylem) sprzedaja wersje zwykle z kodami z kolekcjonerek? nasz magicznie wyparowaly i sa rozdawane przy zwyklych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandal Cenega! <_< Wczoraj kupiłem grę AC2 PL. -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo tylko na Cenege - polski Ubi tez do tego reke przylozyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima daje ten kod tylko do wersji gry PL, tzn. że ten dodatek jest kompatybilny z polską wersją AC 2, więc dlaczego nie ma go w edycji kolekcjonerskiej PL :confused: Gdyby nie działał z wersją PL gry to przynajmniej wiadomo dlaczego nie ma kodu w pudełku, a tak to........ku*** o co w tym chodzi?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skandal Cenega! <_< Wczoraj kupiłem grę AC2 PL. -_-'

Skandal to będzie jak wszelkie patche będą niekompatybilne z polską wersją. Srał pies na dodatki bez nich jeszcze jakoś można żyć (po prostu nie dam Ubi zarobić), ale jak wszelkie poprawki (które jak widać są konieczne i pewnie lada chwila się pojawią) nie będą wchodzić to będzie masakra. Amatorszczyzna. Niektórzy psioczą na polonizację MW2, a tu wychodzi, że nigdy nie jest tak źle by nie mogło być gorzej. Polska

Edytowane przez look4z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem stronę internetową Uplay i w dziale "Rewards" widnieje info że do odblokowania stroju Altaira wymagana jest 30 pkt. ubi. Dziwne to trochę, bo podczas mojej pierwszej wizyty w Monteriggioni miałem możliwość założenia tego stroju. To samo dotyczy ulepszonego pasa na noże do rzucania. Także możliwe jest że dodatki z uplay zostały bezpośrednio do gry wprowadzone... (choć raczej w to wątpie <_<) Mam oczywiście wersje PL bez Uplay.

Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×