Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem oba dodatki nie sa warte ani zlotówki jesli bylby w podstawce to nie bylo by tak zle ale po 2 miesiacach czekania na DLC mozna bylo oczekiwac czegos wiecej niz troszke walki w Froli , 9 celow do zabicia w florencji ktore nic nie wnosza (misje assasina byly czasem lepiej przemyslane) i mowy Ezzia na koniec o "samodzielnym myśleniu".pozatym brak trofeów to kpina nawet tego nie chcialo im sie zrobic kupilem oba i zaluje straconego czasu i pieniedzy ogolnie gra 8,5 na 10 dodatki 4/10

ps. zastanawia mnie jakim cudem ubisoft "nie zdazyl" tego upakowac w podstawowej wersji Gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oni nic nie musieli pakowac, oni to poprostu usuneli z pelnej wersji gry. Bylo o tym glosno przed premierą. Zobaczcie sobie na numeracje tych wspomnien. W grze wcisneli tani kit, ze to uszkodzone wspomnienia i chyba beda dostepne tylko w pss storze :D To standardowa zagrywka tych szmaciarzy. W Prince of Persia, wycieli na przyklad zakonczenie, ktore dokupywalo sie za bodajze 36 zl na ps storze. Assassin 2 jest swietną grą, ale ubisoftu nienawidze i ich podejscia do gracza. Battle of Forli kupilem z ciekawosci, tak jak powiedziano powyzej, nie jest wart nawet tych kilkunastu zlotych. Dodatki kompletnie nic nie wnoszą do fabuły, nie mają trofeów. Drugiego nie kupie, nie zamierzam nabijac kabzy tym szmac...om. Ubi niestety specjalizuje sie w dymaniu graczy.

Mam pytanie do graczy posiadajacych polska wersje: fajne są te dodatkowe misje, które byly w PL wersji na plytce? Wnoszą cokolwiek do fabuły?

Edytowane przez Tomisior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do graczy posiadajacych polska wersje: fajne są te dodatkowe misje, które byly w PL wersji na plytce? Wnoszą cokolwiek do fabuły?

Nic nie wnoszą sa to tylko sekwencje biegania coś jak w grobowcach Assasynów z ta róznica ze musisz gonic stranika zeby nie zaalarmował innych tzn. max 6 kolesi a po tym jak ich wykonczysz możesz zabrac troche złota z skarbca templariuszy - ogólnie nic ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy mógłby ktoś podać dokładną lokalizację orlich piór w San Cimignano ( ze zdjęciami miejsca, bo zostało mi jedno piórko i przeszukiwałem całę misto i nic).?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy mógłby ktoś podać dokładną lokalizację orlich piór w San Cimignano ( ze zdjęciami miejsca, bo zostało mi jedno piórko i przeszukiwałem całę misto i nic).?

Na przykład na tej stronie masz mapki z lokalizacją wszystkich piór oraz zdjęcia,gdzie są. Jak nie znajdziesz i tak,to wpisz po prostu w Google - na pewno znajdziesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie nie zrobiłem tego trofea na maszynie latającej czy jest jakaś inna opcja niż przechodzenie gry od nowa...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z DCL jest możliwość latania tylko nie pamiętam w którym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja piedziu! Było o tym już kilka razy - można zrobić to trofeum w DLC Battle Of Forli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem nie wiem jak zmienić broń.

Mam już jakies 2 miecze i młot i walcze najgorszym młotem bo jako ostatni go kupiłem. Jak zmienić żeby Ezio walczył mieczem który kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam problem nie wiem jak zmienić broń.

Mam już jakies 2 miecze i młot i walcze najgorszym młotem bo jako ostatni go kupiłem. Jak zmienić żeby Ezio walczył mieczem który kupiłem.

W willi w komnacie po lewej stronie ( na przeciwko komnaty z architektem i siostrą ) masz wszystko co kupiłeś ( miecze, zbroje, noże ) - podchodzisz do stojaków i wybierasz co chcesz z dostępnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O po co ma chodzić do willi ? Wciskasz R2 i Ci się wyświetla cały ekwipunek :P

Edytowane przez mtz1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O po co ma chodzić do willi ? Wciskasz R2 i Ci się wyświetla cały ekwipunek tongue.gif

Przeszedłem gierkę 3 razy a tego nie wiedziałem unsure.gif . Ale zawsze coś nowego jakby mi się chciało po rzaz czwartysmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można zmienić broni którą się kiedyś kupiło przez R2 , kiedy wciskasz R2 to można tylko zmienić eq które ma się przy sobie a bronie na inne zmieniamy tak jak napisał etopp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj mam tę grę :) . Przeszedłem już DNA Sequence 1 :) . Gra miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z dojsciem do jednego grobowca assasynów

jest to w wenecji wielki budynek i nie mozna wejsc do niego do srodka misja z lataniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z dojsciem do jednego grobowca assasynów

jest to w wenecji wielki budynek i nie mozna wejsc do niego do srodka misja z lataniem.

Następnym razem pytanie kieruj tutaj - http://www.ps3site.pl/forum/topic/25957-assassins-creed-2/.

A co do grobowca... Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi na myśl - "obejdź budynek dookoła i patrz uważnie" dry.gif

Nie zapomnij o pływaniu.

Nie wiem jak można utknąć w takim momencie... (facepalmsweat.gif)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z dojsciem do jednego grobowca assasynów

jest to w wenecji wielki budynek i nie mozna wejsc do niego do srodka misja z lataniem.

Wejście jest na dachu świątyni obok tego placu tam gdzie trzeba lecieć , nie trzeba przechodzić przez ten płot .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Ja ostanio pobrałem pierwsze DLC Battel of Flori i powiem że jest ono kupą

Nie warto w nie inwestować ;/

Fabuły starczy na MNIEJ NIŻ 1 GODZINĘ i mamy też opcje polatania maszyną Leona i tyle

Lepiej zainwestować w drugie DLC gdzie musimy zabić 9 kapitanów i otrzymujemy nową umiejętność

Pozdr...

card.png

Edytowane przez szaman999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy też opcje polatania maszyną Leona

To w podstawowej wersji tego niema? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w podstawowej wersji tego niema? :(

Oczywiście że jest ale tylko w jednej misji i potem nie można tego powtórzyć chyba że przechodzisz od nowa gre

A tak to masz dobrowolne i kiedy tylko chcesz latanie taką maszyną

Trzeba wdrapać się na latarnie we Flori i można już lecieć :D

card.png

Edytowane przez szaman999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak z ciekawości...jak wygląda latanie ? Dalej potrzebne są przelatywanie nad płomieniami (jeśli tak to kto je zapala ?), czy może Leonardo wprowadził znaczące ulepszenia do swojej maszyny ? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się w lataniu nie zmienia, z wyjątkiem tego, że możesz latać kiedy chcesz i ogniska są już zapalone (przez kogo? nie wiadomo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się w lataniu nie zmienia, z wyjątkiem tego, że możesz latać kiedy chcesz i ogniska są już zapalone (przez kogo? nie wiadomo).

To napewno magia Ubisoftu

hehe

card.png

Edytowane przez szaman999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do platyny brakuje mi trofea za kupienie calego wyposarzenia. W grze pisze ze mam 22/22 ekwipunku a trofeu nie wpadlo :| Blagam o pomoc - drze na mysl o ponownym przechodzeniu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie tak o assasinie. Lepiej pierw kupić battlefielda2 czy assasina2? Ja dopiero dostane ps3 na kwiecien ale gry juz kupuje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×