Skocz do zawartości
Emir

Assassin's Creed 2

Rekomendowane odpowiedzi

O ile pamiętam to musisz kupić studnie i wejść do niej. Na dole jest jaskinia i tam są chyba te skarby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to straszna sieczka, szkoda -mogło być chyba ciekawiej. Dobrze, że to tylko 14zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to straszna sieczka, szkoda -mogło być chyba ciekawiej. Dobrze, że to tylko 14zł.

Tylko sama walka? Szkoda, Ubisoft mogło się bardziej postarać i dać kilka świetnych oraz interesujących misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Pytanko Co do Gierki: CZy gre konczy sie na tym, Jak dowiaduje sie ,ze wszyscy wokolo mnie to Assasyni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko sama walka? Szkoda, Ubisoft mogło się bardziej postarać i dać kilka świetnych oraz interesujących misji.

No, kto nie zdobył pucharka za strącenie strażnika, ma szansę odrobić straty ;)

Co do "ciekawych misji" - dobrze mi się w to grało, ale misje raczej nie wnoszą nic specjalnie ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie jak już przeszedłem całą gierkę to czekałem na dodatek czy będzie wnosić coś ciekawego ale niestety gierka nie doczeka się już następnego DLC. Idzie na sprzedaż ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykuje i jeszcze zostawię ACII na półeczce, może pod koniec lutego dadzą coś ciekawego, bo na Battle of Forli się nie skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam Pytanko Co do Gierki: CZy gre konczy sie na tym, Jak dowiaduje sie ,ze wszyscy wokolo mnie to Assasyni ?

nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie

Podejrzewam, że kolega ma polską wersję bez patcha. Ściągnij koniecznie i zainstaluj łatkę, to błąd zniknie i będziesz mógł rozegrać finałową sekcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek konczy sie kiedy jestesmy w wenecji? Czy cos po tym jeszcze jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłby ktoś sprecyzować o jakie kolory szat chodzi by zdobyć pucharek o nazwie Perfect Harmony? Mam jeszcze problem z Show your Colors, o jaką pelerynę chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Show Your Colors - pelerynę Auditore odblokowujesz po znalezieniu 100 piór. Gdy już odblokujesz to musisz się w tej pelerynie pokazać we wszystkich miejscowościach (nawet w górach).

Perfect Harmony - w Forli mausisz kupić peleryny w dwóch kolorach (nie pamiętam które, kup wszystkie ;) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw kup Wetlands Ebony a później Wetlands Ivory . Niestety nie znam polskich nazw. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, proszę o potwierdzenie szczęśliwych nabywców dodatku, czy rzeczywiście jest szansa na pominięty pucharek za kopnięcie

strażnika z maszynki latającej (w trakcie owego dodatku)? Jeśli tak, to nabywam go...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Jestem nowy na forum i też od niedawna posiadam PS3. Jak to jest z tym dodatkiem do AC2 ? Mam polską wersję gry. Czy on się ściąga automatycznie jak pierwszy raz uruchamiamy grę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam. Jestem nowy na forum i też od niedawna posiadam PS3. Jak to jest z tym dodatkiem do AC2 ? Mam polską wersję gry. Czy on się ściąga automatycznie jak pierwszy raz uruchamiamy grę ?

To wypadałoby najpierw trochę poczytać zanim zada się pytanie na które odpowiedzi już były wiele razy udzielane. Wystarczy przejrzeć ten temat kilka stron wstecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, proszę o potwierdzenie szczęśliwych nabywców dodatku, czy rzeczywiście jest szansa na pominięty pucharek za kopnięcie

strażnika z maszynki latającej

Ja właśnie w ten sposób zarobiłem platynkę. Próby tego kopnięcia możesz powtarzać aż do skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem w grze. Będąc w grobowcu assasynów w Monteriggioni niestety nie wziołem nic z tej świątyni. Przez przypadek wyszedłem tym włazem który jest w podłodze. Jest możliwość powrotu ? Próbowałem ale drzwi są zamknięte i nie da się tam wejść. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma już powrotu. Pozostaje Ci tylko przejście do tego momentu jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nastempujacy problem, wlasnie robie mini-misje dla Lorenzo De' Medici i mam misje w ktorej musze zabic 10 przeciwnikow w 1 minute. Wszystko ok ale to nie sa normalni przeciwnicy tylko rycerze pelna geba. Jak atakuje to sie bronia, a jak blokuje to oni przebijaja ten blok !!! Wynajolem wojownikow i tez nic. Jak mozna ich pokonac bo jakos mieczem to mi sie to niemozliwe wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nastempujacy problem, wlasnie robie mini-misje dla Lorenzo De' Medici i mam misje w ktorej musze zabic 10 przeciwnikow w 1 minute. Wszystko ok ale to nie sa normalni przeciwnicy tylko rycerze pelna geba. Jak atakuje to sie bronia, a jak blokuje to oni przebijaja ten blok !!! Wynajolem wojownikow i tez nic. Jak mozna ich pokonac bo jakos mieczem to mi sie to niemozliwe wydaje.

Pomysł z najemnikami jest dobry (bo ja tak zrobiłem). Jak wynajmiesz najemników to udaj się do tych rycerzy i zaatakuj z ukrytych ostrz, jeden atak- dwa trupy. Kiedy strażnicy się zorientują się to powinieneś mieć już 6 przeciwników zabitych, resztę wykończysz zabijając ich od tyłu kiedy to oni będą walczyć z najemnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nastempujacy problem, wlasnie robie mini-misje dla Lorenzo De' Medici i mam misje w ktorej musze zabic 10 przeciwnikow w 1 minute. Wszystko ok ale to nie sa normalni przeciwnicy tylko rycerze pelna geba. Jak atakuje to sie bronia, a jak blokuje to oni przebijaja ten blok !!! Wynajolem wojownikow i tez nic. Jak mozna ich pokonac bo jakos mieczem to mi sie to niemozliwe wydaje.

Możesz też wynająć najemników i gdy rycerze będą związani walką, po kolei wykańczać ich zatrutym ostrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbierz 10 przeciwników, walnij bombke. Wojaki zaczną się dusić i wtedy eliminujesz ich ostrzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×