Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Gierka będzie super...tak czuje. Ogólnie na rynku gier brakuje bijatyk. Tekken męczy, tak samo Soul Calibur itp. UFC 2009 mam nadzieje wyznaczy nowe szlaki na tym polu i wkrótce dostaniemy gry o tematyce mma z innej stajni. Może ktoś zrobi gre o tematyce K1? Któż to wie...Pamieta ktos K1 GP 2000 na PS2?? To byla kozacki tytul :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy to wkońcu wychodzi ?Bo z tego co w necie widziałem to juz powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy to wkońcu wychodzi ?Bo z tego co w necie widziałem to juz powinno być.

Czytałem że w pażdzierniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale was w to będę prał... już się doczekać nie mogę...

W realu jestem mistrzem walki w klatkach...

...schodowych;)

No to widzę że się zmierzymy;)...

...Na necie ;P

Mam nadzieję że ma multi :P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest judo to kupuje. :D

Z tego co widziałem to w parterze ju-jitsu posiada chwyty, które są w judo wiec tak naprawdę nie wiem po co dodali ju-jitsu (trenuje judo i wszystkie te dźwignie i duszenia mam na treningach :D)

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ju jitsu tylko jiu jitsu (brazylijskie) i jakby nie patrzec to z Judo sa tylko rzuty. Nie badz smieszny, bjj to podstawa w mma i judo moze sie schowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ju jitsu tylko jiu jitsu (brazylijskie) i jakby nie patrzec to z Judo sa tylko rzuty. Nie badz smieszny, bjj to podstawa w mma i judo moze sie schowac.

Hehe bij to podstawa a wszyscy trenują od kilku/kilkunastu lat techniki stosowane w zwarciu. Taki tank abbot potrafił bić, ale nie walczyć, co mu nieraz wyszło bokiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

|Nie tylko rzuty ale tez duszenia i dźwignie na przykład wszystko co było prezentowane w tym filmiku o ju-jitsu było z judo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brazylijskie jiu-jitsu wykorzystuje tez techniki z judo, ale w judo nie zobaczysz zapietej grady w parterze, i wyprowadzanej z niej dzwigni jak na tym filmiku zalozona balacha, ktos moze wie jak bedzie wygladac sterowanie, czy to bedzie mniej wiecej tak jak w Pride fc na ps2???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gardy w pozycji lezącej w judo nie zobaczysz ale wyciąganie dźwigni tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znana jest już data wypuszczenia wersji demonstracyjnej gry na X360 i PS3. W czwartek 23 kwietnia będzie ona do pobrania z Xbox Live i PSS. Wiadomość jest z oficjalnej strony gry. Pozostaje tylko czekać.

''Good news everyone! The demo will be available on Xbox Live and the PlayStation Network next week on Thursday, April 23.''

http://community.ufcundisputed.com/

Ps. Może by tak admin by dał newsa o tym na głównej :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znana jest już data wypuszczenia wersji demonstracyjnej gry na X360 i PS3. W czwartek 23 kwietnia będzie ona do pobrania z Xbox Live i PSS. Wiadomość jest z oficjalnej strony gry. Pozostaje tylko czekać.

''Good news everyone! The demo will be available on Xbox Live and the PlayStation Network next week on Thursday, April 23.''

http://community.ufcundisputed.com/

Ps. Może by tak admin by dał newsa o tym na głównej :P?

Zajebiście!! Już się nie mogę doczekać. Mam nadzieję, że gierka spełni moje oczekiwania i że będę miał już PS3 do tego czasu. W mojej 60 GB padł laser :-( po póltora roku użytkowania ( niz dupy ni z pietruchy). We wtorek zawiozłem do Sony Centrum w Katowicach. Oczywiście nie chcieli przyjąć zasłaniając się roczną gwarancją. Na szczęście byłem na to przygotowany i miałem ze sobą pismo, w którym zaznaczyłem, że korzystam z rękojmi. Pismo i konsolę przyjęli. Teraz pozostaje czekać. Musicie przynzać, że ładny pech mnie trafił...tuż przed premierą gry, na którą tak długo czekam. O tym, że zagrałem może 4 godz. w Fallouta 3 PL nawet nie wspominam., hehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak wygląda sprawa dystrybucji na Polskę!?? Może ktos wie czy będzie można gdzieś ją kupić czy może trzeba ściągnąć ją od Hamburgerów albo z Anglii. Jeśli tak to czy będę mógł grać online na europejskich serwerach czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba ściągnąć ją od Hamburgerów albo z Anglii.

Aż tak żle pewnie nie będzie, wszystkie gry pojawiają się w ofercie rodzimych sklepów internetowych oraz na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż tak żle pewnie nie będzie, wszystkie gry pojawiają się w ofercie rodzimych sklepów internetowych oraz na allegro.

Chodzi mi bardziej o jakiś ciekawy Pre-order itp.

Chciałbym tą grę w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze dlaczego wersja demo wyszla juz na xboxa ??

Na youtube co chwile pojawiaja sie nowe filmiki z demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demo pojwi się w PSS i xbl jednocześnie, gamestop rozdał kilka kluczy do demka wcześniej, stąd pewnie te filmiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzisiaj w demo. Gra jest bardzo fajna jeśli umiesz wykonać wszystko co jest możliwe do wykonania. A jest tego masa. Jeśli nie, to tylko się denerwujesz i masz ochotę na powtórkę samouczka. Tutorial jest dosyć długi, ale idę o zakład że żaden z was nie spamięta wszystkiego od razu, a sterowanie wymaga przyzwyczajenia, szczególnie jeśli chodzi o walkę w parterze, bo stójka jest w miarę prosta. Do wyboru mamy kickboxera i zawodnika mhuay tai (?). Każdy ma swój unikalny cios (pierwszy uderzenie pięścią/łokciem z obrotu, a drugi wyskok i naciągnięcie na kolano). Kickboxer jest nie do ruszenia, jest wyraźnie mocniejszy mimo, że statystyki są wyrównane. Są 3 możliwości zakończenia walki: KO po ogłuszeniu (efekt jak w FNR 3), szybkie KO - każdy cios może być ostatnim i dźwignia na nogę lub rękę. Bardzo ładna grafika, po zawodnikach spływa pot, są obryzgani krwią, tak jak zresztą ring. Animacje są bardzo dobre. Muzyka jest strasznie mdła, jakiś kinder rock.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka w tej grze chyba nie jest najwazniejsza :)

Nie moge sie doczekac czwartku zeby przetestowac demko osobiscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem u kumpla w demo na XBOX 360 i jestem zajebiście zadowolony! Gierka będzie wypas. Masę akcji, więc gra potrzebuje naszego skilla, swietnie.To tylko demo, a nie potrafiłem odejśc od pada przez 5 godz.Klimat masakryczny, będzie hit. Jak pomyślę, że dojdzie kariera, tworzenie własnego zawodnika, online to już nie mam pytań. Pewnie w praniu wyjdzie parę błędów, ale myślę że będą wychodzić nowe patche i załatwią wszystkie niedomówienia, a nawet poprawią gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy demo będzie posiadało opcję player vs player??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×