Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w końcu kupiłem:) Gralem tylko godzinę bo musiałem do roboty iść:( Ale zapowiada sie super! Jest masa zawodników do wyboru, klasyczne walki jakie sie odbyły kiedyś, mogli by rozbodowac bardziej tworzenie zawodnika bo trochę mało opcji o rozgrywce dużo nie napisze bo zdarzylem tylko 2 walki zagrać. Jutro rozpracuje to bardziej:) aha i panowie spieszcie sie bo amerykanie mają grę od 19 i już mają dużo pkt i walk rozegranych w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze premiera jest dzisiaj, pyt. mialo miec oddziwek, gdzie moga ja dostac nie wliczajac allegro. Okolice Krakowa dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Wiem, ze premiera jest dzisiaj, pyt. mialo miec oddziwek, gdzie moga ja dostac nie wliczajac allegro. Okolice Krakowa dodam.

Byłem dzisiaj w kilku sklepach w Gdańsku, w żadnym gry nie ma, chyba pozostaje tylko zamówić prze internet, bo z tego co się dowiedziałem gra nawet nie ma polskiego wydawcy.

Edytowane przez klosbar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh w empiku ani w saturnie nie ma ; /. Powiedzcie gdzie kupiliście swoje ufc, oprócz allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ehh w empiku ani w saturnie nie ma ; /. Powiedzcie gdzie kupiliście swoje ufc, oprócz allegro.

Jak już napisałem, gra nie ma polskiego wydawcy, więc nie kupisz jej w żadnej sieci sklepów. Jedynym rozwiązaniem jest zakup przez internet od osób, które sprowadzają je z zachodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM maja byc od przyszlego tygodnia. Pani z dzialu multimediow mnie poinformowala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie nowy PSXEXTREME. Jest możliwość kupna gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdźcie nowy PSXEXTREME. Jest możliwość kupna gry.

Nakład wyczerpany. Kolejna dostawa w okolicach czwartku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak prezentuje się gameplay w UFC ? Dobrze :biggrin: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż w FNR4. Kupiłem dzisiaj, były lekkie problemy z online (nie mogłem się połączyć), ale teraz wszystko gra. Wszystko ładnie, grafika wygląda trochę gorzej niż na Xboxie ale wybaczam jej ze względu na to że mogę grać sixaxisem ;p Gra się jak w demie, tylko że więcej i lepiej i mocniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niż w FNR4. Kupiłem dzisiaj, były lekkie problemy z online (nie mogłem się połączyć), ale teraz wszystko gra. Wszystko ładnie, grafika wygląda trochę gorzej niż na Xboxie ale wybaczam jej ze względu na to że mogę grać sixaxisem ;p Gra się jak w demie, tylko że więcej i lepiej i mocniej ;)

Tego to jeszcze ie wiadomo czy lepiej niż w FNR4 bo nie ma pełnej wersji... A jak prezentuje się tryb kariery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubogo i standardowo. Tworzysz ludka, pniesz się po szczeblach kariery i rozwijasz go. Wydaje mi się że FNR będzie w tym aspekcie lepszy. 28 maja jeszcze ściągnę to demo na PS3 ale jakoś na wielką poprawę nie liczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ubogo i standardowo. Tworzysz ludka, pniesz się po szczeblach kariery i rozwijasz go. Wydaje mi się że FNR będzie w tym aspekcie lepszy. 28 maja jeszcze ściągnę to demo na PS3 ale jakoś na wielką poprawę nie liczę.

To szkoda, Bo myślałem że będzie trochę lepiej. :teehee: Są wogóle jakieś pasy do zdobycia czy coś ?

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To szkoda, Bo myślałem że będzie trochę lepiej. :teehee: Są wogóle jakieś pasy do zdobycia czy coś ?

Są. Różne gale typu Friday's Fight Night itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lepiej niż w FNR4. Kupiłem dzisiaj, były lekkie problemy z online (nie mogłem się połączyć), ale teraz wszystko gra. Wszystko ładnie, grafika wygląda trochę gorzej niż na Xboxie ale wybaczam jej ze względu na to że mogę grać sixaxisem ;p Gra się jak w demie, tylko że więcej i lepiej i mocniej ;)

Napisz roznice jak mozesz miedzy x a ps3 w grafice?Przynajmniej w demie na ps3 kichowato wygladala mata ringu(rozpikselowane napisy itd).W pelnej wersji tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba podobnie bo nie zwracalem na to zbytniej uwagi :)

Dzisiaj dostalem swoja kopie i troche juz pogralem jezeli ktos jest fanem MMA na pewno nie bedzie zalowal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz roznice jak mozesz miedzy x a ps3 w grafice?Przynajmniej w demie na ps3 kichowato wygladala mata ringu(rozpikselowane napisy itd).W pelnej wersji tez tak jest?

Tak. W pełnej wersji mata wygląda niestety tak samo jak w demie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

mam pytanko czy poziom trudnosci jest wyzsz niz w demie? bo jak gralem w demo to najczesciej nokautowalem w pierwszej rundzie , a mam ochote pograc chociaz z 5. No a moj best to nokaut po 2 sekundach hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zmień poziom trudności w demie i pograj sobie... No chyba ze knockout'ujesz na Hardzie to inna bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

mam pytanko czy poziom trudnosci jest wyzsz niz w demie? bo jak gralem w demo to najczesciej nokautowalem w pierwszej rundzie , a mam ochote pograc chociaz z 5. No a moj best to nokaut po 2 sekundach hehe :D

No niestety, nie pograsz chociaż 5, bo w UFC walka trwa maksymalnie 3 rundy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety, nie pograsz chociaż 5, bo w UFC walka trwa maksymalnie 3 rundy :rolleyes:

Walka o pas trwa 5 rund :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej

mam pytanko czy poziom trudnosci jest wyzsz niz w demie? bo jak gralem w demo to najczesciej nokautowalem w pierwszej rundzie , a mam ochote pograc chociaz z 5. No a moj best to nokaut po 2 sekundach hehe :D

Hehe myślałem, że tylko mi się udało w 2s. ko (na expercie). Ale widzę że inni też dają radę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpalcie sobie na youtube walki ufc

po takim strzale w głowę mało kto ustoi na nogach

wiec komentarze dość dziwne

co do pikseli na macie

mam dwie wersje na ps3 i xbox360 specjalnie dla was zrobię porównanie dwóch wersji

np. wcześniejsze komentarze, że na zawodnikach widać pot (xbox360) dobra ściema :)

pot widać ale po kilkunastu sekundach walki jak się zawodnik spoci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zejdzcie do parteru i się troche poprzewracajcie, później wstańcie i zobaczcie klate i plecy. I wteyd powiedziedzcie, że nie ma potu na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem i wydanych pieniedzy nawet w najmniejszym stopniu nie żałuje ;) Grafika bardzo dobra, system walki również (tylko mam na razie problem ze schodzeniem do parteru) a udźwiękowienie pierwsza klasa (soundtrack miażdży!). Zaraz testuje tryb kariery i próbuje tworzyć własnego zawodnika :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×