Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie gra podoba ale juz mniej mi sie podoba że początek walki wale gościowi head kicka a on pada i finał. Mam nadzieje że w pełnej wersji nie będzie tak łatwo bo to o zgrozo była by gra na jeden wieczór. Po demku wrażenia ogólnie pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaaaa po odpaleniu dema jestem w siódmym niebie, gra jest po prostu cudowna... To jest to na co czekałem od wakacji. Moim zdaniem najlepsza gra w jaka grałem... Odrazu zparosłem kolege który również uwielbia UFC i stwierdzilismy ze kochamy te gre. Ktoś napsiał ze okłada przeciwnika dwie minuty dostaje z zaskoczenia jeden silny strzął i pada na deski i mu sie to strasznie nie podoba hmmm powiem ze pewnie wszystkim zawodnikom walczacym w UFC sie to nie podoba ale jakby poogladał walki to zobaczył by ze takie sytuacje maja miejsce. Również mam nadzije ze poprawia długośc gry w senise ze na 3 godziny gry z kolega maksymalnie dochodzimy do 2 rundy i w połowie pada KO. Po czesci jest to wina tego ze Chuck Liddell jest swietnym strikerem który po świetnych wsytepach i zdobyciu pasów mistrzowskich otrzymał status supergwiazdy. Po zagraniu w te demo zastanawiam się czy już dziś nie zamówic pre ordera. Co wieciej mówic: I love to ground and pound.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.05.2009 taka jest data kupna w jednym ze sklepów internetowych wiec chyba to jest data własciwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie gra podoba ale juz mniej mi sie podoba że początek walki wale gościowi head kicka a on pada i finał. Mam nadzieje że w pełnej wersji nie będzie tak łatwo bo to o zgrozo była by gra na jeden wieczór. Po demku wrażenia ogólnie pozytywne.

Tak gra (demo) jest niezła ale też mnie to wkurzało że walniesz przeciwnikowi jakiś porządny cios a on już pada (nawet nie może już wstać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko mi sie sciaga wiec jeszcze musze poczekac, ale dwa sprostowania (bo czytalem wszystkie posty):

jiu jiutsu pisze sie na kilka sposobow, wiec ten, jest jak najbardziej poprawny.

2. Chuck juz jest dawno po swojej szczytowej formie. Ostatnio dostal klapsa i przegral, ale trzeba przyznac, ze jest legenda i swego czasu miazdzyl przeciwnikow jak muchy kapciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro przeciwnik pada od jednego ciosu, to proponuje zmienić poziom trudności :) Na expercie jest prawie cały czas walka w parterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro przeciwnik pada od jednego ciosu, to proponuje zmienić poziom trudności :) Na expercie jest prawie cały czas walka w parterze.

Ale to nie chodzi o poziom trudności tylko o ciosy. Nawet jak włączysz na expert to raz ładnie z kopniaka przypieprzysz to już leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro przeciwnik pada od jednego ciosu, to proponuje zmienić poziom trudności :) Na expercie jest prawie cały czas walka w parterze.

a w dodatku gra jest tak dziwnie skonstruowana, że 'ustala' kiedy ma wygrać komputer. Na expercie jak już Rua mnie położy to jeśli gra sobie tego zażyczy to już nie wyjdę z parteru choćbym nie wiem jak się starał, a czasem zrzucam go z siebie jak 20 kilową anorektyczkę i pokazuje mu smak supermana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Chuck juz jest dawno po swojej szczytowej formie. Ostatnio dostal klapsa i przegral, ale trzeba przyznac, ze jest legenda i swego czasu miazdzyl przeciwnikow jak muchy kapciem.

36 lat na karku robi swoje. Co do gry: demko mnie powala, tylko te ciosy mnie dobijają. Raz udało mi się znokautowac w 30 sekundzie rundy :confused: Mogliby coś z tym zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem, potrafie oddac z 4 czy 5 celnych kopniaków w głowę i przeciwnik nie pada. A co do tej walki w parterze to naprawde czasami mam ochotę rzucić padem o ścianę :) Kiedy ja siedze na Shogunie on mnie potrafi zrzucić raz dwa, a kiedy on na mnie siedzi to choć nie wiem jakbym sie starał to i tak zaraz założy mi dźwignie, czy coś i przegram walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada pieknie, choc wiadomo, ze pelnego relizmu u nigdy nie bedzie (chodzi mi o upadki zawodnikow znokautowanych, o rekacje na bombe ktora zamroczy na parenascie sekund). Dopiero rozegralem 5 walk - wszystkie wygralem w ciagu minuty - mam nadzieje ze domyslnie jest easy bo taka gra znudzi sie po tygodniu.#Gre mimo kilku minusow pewnie kupie zeby loic Wam dupska online ale dopiero jak wyhacze troche taniej na aukcji za miesiac dwa po proemierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra wyglada pieknie, choc wiadomo, ze pelnego relizmu u nigdy nie bedzie (chodzi mi o upadki zawodnikow znokautowanych, o rekacje na bombe ktora zamroczy na parenascie sekund). Dopiero rozegralem 5 walk - wszystkie wygralem w ciagu minuty - mam nadzieje ze domyslnie jest easy bo taka gra znudzi sie po tygodniu.#Gre mimo kilku minusow pewnie kupie zeby loic Wam dupska online ale dopiero jak wyhacze troche taniej na aukcji za miesiac dwa po proemierze.

Napewno mi nie ''ZLOISZ'' dupska :tongue: Jeśli jest ci za łatwo zmień sobie na expert.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walka w parterze na najwyższym poziomie trudności to jak gra w lotto jak zrzucę z siebie przeciwnika to jak święta to samo z dźwigniami jak szybko bym nie naciskał albo nie kręcił gałkom to i tak zadecyduje szczęście :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej rundzie jestem bardzo poobijany, moj przeciwnik rowniez. Glebokie razny pod oczami, rozbity luk brwiowy. Na nastepne runde wychodze bez zadrasniecia!!!!!!!!!!! Tez tak macie????!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dopiero demko i niektóre rzeczy na pewno zostaną dopracowane. Gra we dwójkę jest dużo ciekawsza i nie ma takiej losowości, chociaż udało mi się w 9 s. wygrać prze ko. Za to część walk dopiero w 3 rundzie się rozstrzygnęła. Generalnie dwa pierwsze lev. to kompa bez problemu jadę. Na trzecim albo wygram, albo przegram, na ekspercie nie mam nic do gadania. Ale grę kupię, ewentualnie w drugim rzucie po premierze

(inne wydatki w czerwcu - m.innymi open'er x2 osoby;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam tak samo. Gram na 3 poziomie i gra sie ciekawie, choc jak sie nie upilnuje to KO murowane. Na ostatnim poziomie nie mam szans. Ale dojde i tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra mi sie podoba, chociaz wydaje sie byc troche wolna. Filmiki w menu maja troszeczke przyspieszone tempo dzieki czemu tamte ciosy wygladaja bardzo naturalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy na full wersje bo fakt, filmiki w menu jakby szybsze sa, co do gry to piluje to demo od kad wyszlo, gram na najwiekszym poziomie i jedynie co mnie wkur...a w tym to ze Rua jest duzo lepszy od icemana w parterze i jezeli gram lidell'em i zostane sprowadzony do parteru to klops:P Jezeli chodzi o stojke to rozwalilem Rue w 8 sekund :P zdarzyl dojsc do mnie i chcial mi z kolana wyjechac zrobilem unik i odrazu tuba z doskoku i padl :D jezeli chodzi o mnie to dla mnie UFC bedzie bijatyka roku :P

Edytowane przez b3ny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poczekajmy na full wersje bo fakt, filmiki w menu jakby szybsze sa, co do gry to piluje to demo od kad wyszlo, gram na najwiekszym poziomie i jedynie co mnie wkur...a w tym to ze Rua jest duzo lepszy od icemana w parterze i jezeli gram lidell'em i zostane sprowadzony do parteru to klops:P Jezeli chodzi o stojke to rozwalilem Rue w 8 sekund :P zdarzyl dojsc do mnie i chcial mi z kolana wyjechac zrobilem unik i odrazu tuba z doskoku i padl :D jezeli chodzi o mnie to dla mnie UFC bedzie bijatyka roku :P

No nie wiem czy będzie bijatyką roku. Pewnie dla takich fanów jak ty może ale nie dla normalnego gracza. Tak też mnie to denerwuje że niektóre walki są strasznie krótkie...

http://www.youtube.com/watch?v=GhN1YLFS4qA - Jeśli porównywać grę do tego to jest 90% render.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest na 100% render, ale nie wazne bo gra i tak bedzie wypas. Ale jednak FR4 bedzie chyba lepsza. Przynajmniej dla mnie. Tutaj moza przegrac/wygrac, przez jeden glupi blad. W boksie trzeba sie troche napracowac na wygrana. Obie jednak MUST HAVE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest na 100% render, ale nie wazne bo gra i tak bedzie wypas. Ale jednak FR4 bedzie chyba lepsza. Przynajmniej dla mnie. Tutaj moza przegrac/wygrac, przez jeden glupi blad. W boksie trzeba sie troche napracowac na wygrana. Obie jednak MUST HAVE!

Tak zgadzam się z tobą po demie UFC wnioskuje ze jest ciut leprze od FNR3. Może nie o ciut. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka super.Fajna grafa,szczegolnie modele zawodnikow-za to slabo jak dla mnie wygladaja reklamy na macie ktore sa rozpikselowane szczegolnie napis "tapout", ale to tylko w demie na ps3 bo na x360 mata wyglada super-mam nadzieje ze to poprawia bo troche psuje calosc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po demie mam bardzo pozytywne nastawienie do tej gry, poczekam na opinie na temat fulla i moze kupie. tylko ta walka w parterze trudna momentami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×