Skocz do zawartości
DaraS

UFC Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, fani UFC zbyt długo czekali na nowe spotkanie Liddell vs Coture, ażeby mogli przejśc obojętnie obok nowego Ultimate'a. A filmik powyżej cudo, szkoda że render :tongue:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze to poprawia bo troche psuje calosc .

sama krew tez jest rozpikselowana, mi to za bardzo nie przeszkadza.

a czy poprawia, hm jesli juz to w jakims patchu bo gra napewno trafila do tloczni skoro za 19 dni ma znalezc się w sklepach. Mozliwe tez ze demo zostalo zrobione z jakiejs wczesniejszej wersji ufc. Jak dla mnie to jedynie postacie moglyby ruszac sie tak szybko jak na filmikach w menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jest jakis inny sposob na obrone przed sprowadzaniem do parteru oprocz przesuniecia right sticka w lewo?pozdr.

Edytowane przez MiChu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tutorialu jest wszystko. Z tego co pamiętam to prawa gała i r2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo przekonało mnie do siebie , poczekam do dnia premiery i zobaczę czy będą trofea jak tak to na 100% kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo przekonało mnie do siebie , poczekam do dnia premiery i zobaczę czy będą trofea jak tak to na 100% kupię :D

Trofea na pewno będą. Mimo, że Sony i tak obudziło się z ręką w nocniku, to od początku 2009 każda nowa gra będzie mieć trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jadę na ekspercie, shogunem gra się bardzo łatwo i nokautuje zwykle w drugiej rundzie. Icemanem zwykle walcze trzy rundy i wygrywam na punkty. Gra jest bardzo dobrze zrobiona, realizm dość duży, ale i tak prawdziwą siłę widzę w multi. Czy ktoś może ze Stanów sprowadza? Zastanawiam się czy warto czekać, czy może od razu zapodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownanie dema ps3 i xbox 360:

http://www.lensoftruth.com/?p=8421

Jak dla mnie na x360 gra prezentuje sie lepiej.Co prawda zawodnicy wygladaja identycznie ale juz mata ringu jest o niebo lepsza na pudlo(nie rozpikselowane reklamy itd,na ps3 te napisy wygladaja naprawde slabo).Ciekawe czemu znow na x gra jest bardziej dopracowana?!To juz sie robi nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z początku fajna gra, ale później, gdy trochę pograłem i zmierzałem się ciągle z expertem (ja gram Shogunem) to ciągle dostawałem baty może 2 razy wygrałem, przez 2 rundy napierdalam go jak mogę pięściami high kickami jak jest okazja, żeby nie zrobił uniki i mi oddał supermana no i zawsze tak dostaje baty całą ma obitą mordę, robię przerwy co parę combosów aby odpoczoł, ale i tak pare razy może mi się uda walnoć z sierpa żeby upadł, co z tego jak on zaraz wstanie albo nawet wygra ze mną walke w parterze, co jak grasz Icemanem konta Shogun to parteru nigdy nie wygrasz to oczywiscie jak ty Grasz shogunem to iceman i tak jest lepszy, zawsze wstanie przyjebie jakiegoś ciosa nawet z bliska nie trafi, K.O!!! Yeah poprostu to kocham, jest to takie wkurwiające, że nie moge jak tego nie poprawią w pełnej wersjii to będzie gierka zrąbana i tyle, bo kto w prawdziwym życiu dostaje baty a nagle się budzi i wali pięscią jak małe dziecko i K.o? no kto oczywiście, że nikt wkurwia mnie właśnie to w tej grze, że ile bym go nie napierdalał to on dalej wygrywa, raz próbowałem przez 2 rundy nie atakowac, aby on się zmęczył, ale niestety i tak mnie pokonał po przez K.O.

przepraszam za wszelkie błędy, ale pisze to wnerwiony bo przed chwilą stoczyłem 10walk, i z 2 wygrane, a reszta tak jak opowiadałem K.O choć cały poobijany, i mam nadzieje, że w pełnej wersji to po prawią, to wtedy to pewnie kupie :).

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Z początku fajna gra, ale później, gdy trochę pograłem i zmierzałem się ciągle z expertem (ja gram Shogunem) to ciągle dostawałem baty może 2 razy wygrałem, przez 2 rundy napierdalam go jak mogę pięściami high kickami jak jest okazja, żeby nie zrobił uniki i mi oddał supermana no i zawsze tak dostaje baty całą ma obitą mordę, robię przerwy co parę combosów aby odpoczoł, ale i tak pare razy może mi się uda walnoć z sierpa żeby upadł, co z tego jak on zaraz wstanie albo nawet wygra ze mną walke w parterze, co jak grasz Icemanem konta Shogun to parteru nigdy nie wygrasz to oczywiscie jak ty Grasz shogunem to iceman i tak jest lepszy, zawsze wstanie przyjebie jakiegoś ciosa nawet z bliska nie trafi, K.O!!! Yeah poprostu to kocham, jest to takie wkurwiające, że nie moge jak tego nie poprawią w pełnej wersjii to będzie gierka zrąbana i tyle, bo kto w prawdziwym życiu dostaje baty a nagle się budzi i wali pięscią jak małe dziecko i K.o? no kto oczywiście, że nikt wkurwia mnie właśnie to w tej grze, że ile bym go nie napierdalał to on dalej wygrywa, raz próbowałem przez 2 rundy nie atakowac, aby on się zmęczył, ale niestety i tak mnie pokonał po przez K.O.

przepraszam za wszelkie błędy, ale pisze to wnerwiony bo przed chwilą stoczyłem 10walk, i z 2 wygrane, a reszta tak jak opowiadałem K.O choć cały poobijany, i mam nadzieje, że w pełnej wersji to po prawią, to wtedy to pewnie kupie :).

Pozdro.

Nie masz racji, po prostu słaby jeszcze jesteś. Granie szogunem na expercie to łatwizna. Ja na 10 walk wszystkie wygrywam, obijam icemana jak worek i zwykle w 1-2 rundzie ko. Dużo trudniej gra się z szogunem, średnio pewnie co 3 walkę przegrywam przez submission, ale i na to znalazłem receptę - trzeba zawsze trzymać dystans na tyle duży, ażeby kopnięcia nie dochodziły. Jak szogun chce uderzyć to robisz odskok i szybki cios z doskoku. W ten sposób szoguna katuje straszliwie, ale jak już mnie dorwie i obali, to mam problem. Generalnie trzeba też pilnować, ażeby energię mieć na zielonym, jeśli ktoś robi dzwignię i masz mało energii, to nie dasz rady jej wybronić.

Pozatym wczoraj rozwaliłem szoguna przez k.o. w 2 sekundzie walki!!!. To chyba światowy rekord. Generalnie na start podbiegłem i strzała w ryj z lewej górnej no i padł. Miałem ubaw jak nigdy, szkoda, że save'a nie można robić. Generalnie zbyt szybkie k.o. to największa bzdura tej gry, ale na szczęście zdarzają się okazjonalnie.

Edytowane przez mrtwister

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz w piatek premiera w Angli (w Polsce chyba 25 maja) i gra na ktora czekam 5 miesiecy w koncu bedzie w sklepach:)

Od razu rano biegne do sklepu i kupuje. Zacznie sie jatka bo demo mi sie znudzilo.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Juz w piatek premiera w Angli (w Polsce chyba 25 maja) i gra na ktora czekam 5 miesiecy w koncu bedzie w sklepach:)

Od razu rano biegne do sklepu i kupuje. Zacznie sie jatka bo demo mi sie znudzilo.:)

Z tego co wiem to premiera w Polsce jest 22 maja, wszystkie sklepy tak ogłaszają, więc to chyba sprawdzone. A światowa premiera była wczoraj. Mam nadzieję, że wyeliminowano błędy w demie, bo niektóre sytuacje budziły pusty śmiech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka dostaje nawet spoko oceny tak w granicach 85 srednio.Na gamespot sa juz tez screeny z pelnej wersji na ps3 i x360 i oczywiscie gra ladniej wyglada na klocka:( Mata na ps3 wyuglada tragicznie piksel na pikselu az zal patrzec,myslalem ze to poprawia po demie i bedzie taka grafa jak na x-a ale coz kolejny raz pudlo wygra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to premiera w Polsce jest 22 maja, wszystkie sklepy tak ogłaszają, więc to chyba sprawdzone. A światowa premiera była wczoraj. Mam nadzieję, że wyeliminowano błędy w demie, bo niektóre sytuacje budziły pusty śmiech...

Jesli jest 22 maja to zwracam honor po prostu niektore serwisy podaja 25 maja. Mniejsza o to. No bledy niektore mogli by weliminowac ale co tam i tak gra bedzie spoko :biggrin: nie ma czego sie czepiac na sile bo nie mamy duzego wyboru gier o tematyce MMA. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma czego sie czepiac na sile bo nie mamy duzego wyboru gier o tematyce MMA. :biggrin:

Ale czy to znaczy ze wydawcy moga wydawac produkty nizszej jakosci? Kazdy powinien dazyc do doskonalosci, nie patrzac na konkurencje... UFC doskonale moze nie jest ale jest gra bardzo dobra, w mojej ocenie 9/10 po grze w demo, teraz czekam na mojego preordera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy to znaczy ze wydawcy moga wydawac produkty nizszej jakosci? Kazdy powinien dazyc do doskonalosci, nie patrzac na konkurencje... UFC doskonale moze nie jest ale jest gra bardzo dobra, w mojej ocenie 9/10 po grze w demo, teraz czekam na mojego preordera ;)

Ale czy UFC Undisputed jest produktem nizszej jakosci? Ja tego nie napisalem. W kazdej grze zdazaja sie bledy mniejsze lub wieksze ale sa. Ta gra sadzac po demo jest bardzo dobra tak jak napisales i nie powinnismy sie czepiac bo po 1: mogli jej wcale nie zrobic po 2: zawsze moga wydac latki poprawiajace po 3: nie ma zadnej konkurencyjnej gry o tej tematyce i dla fanow tego sportu to i tak bedzie bajeczna gra (tak jak dla mnie) :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze nie jest, poprstu ta wypowiedz zabrzmiala jak: "macie gre MMA wiec sie cieszcie ze w ogole cos jest"

Gra ma pare błedów, ktore mozna by było poprawic, chodzi o to, zeby je zauwazyc mimo ze to jedyna gra tego typu na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze nie jest, poprstu ta wypowiedz zabrzmiala jak: "macie gre MMA wiec sie cieszcie ze w ogole cos jest"

Gra ma pare błedów, ktore mozna by było poprawic, chodzi o to, zeby je zauwazyc mimo ze to jedyna gra tego typu na PS3.

Mam nadzieje, że poprawią nokauty w 2 sekundzie 1 rundy na expercie. To mój życziowy rekord;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drazni jak bije typa przez 2 rundy w zebra czy nawet po mordzie, a on jednym celnym ciosem robi mi KO... No i ciekawi mnie jak sie robi z roznych pozycji odrazu mount'a tak jak to robi shogun na ekspercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie drazni jak bije typa przez 2 rundy w zebra czy nawet po mordzie, a on jednym celnym ciosem robi mi KO... No i ciekawi mnie jak sie robi z roznych pozycji odrazu mount'a tak jak to robi shogun na ekspercie?

Tego akurat nie wiem. Ale co do tych nagłych ko to rozwiązanie jest akurat dobre. Ustaw sobie paski stamina i pilnuj, żeby mieć energię na zielonym. Nie dziw się, jak walisz kogoś przez 2 minuty, to pasek masz na żółtym/czerwonym i wtedy wystarczy jeden cios żebyś padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oreintuje sie moze ktos, gdzie dzisiaj moge dostac owe UFC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oreintuje sie moze ktos, gdzie dzisiaj moge dostac owe UFC?

allegro? Tak to leciało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy mozna jej sie spodziewac na polkach sklepowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zadawać durnowate pytania poczytaj cały wątek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×