Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Medal - tamte to takie arkadowe strzelanki,zero taktyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz PS3 nie grałeś jeszcze ani w Uncharted 2 ani w Killzone 2 ?? Wstyyyd!

PS3 mam dopiero od 5 dni ^^ Więc spokojnie, mam zamiar grać we wszystkie najlepsze gry, powolutku ^^ Tak więc, jak mówicie, zakupię Killzone 2 i Uncharted 2, a potem co polecacie? AC2 grałem na PC, nie chcę 3 raz grać na PS3... Myślę także nad inFamous, świetna gra (w demo grałem, bardzo mi się spodobało ;P)... Tylko na ile godzin wystarczy taka gra? I co z grafiką, bo w demie nie była taka idealna (wygładzanie fatalne, reszta - efekty, klatki itp. wszystko świetne)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po killzone 2 poleciłbym np Red Dead redemption. Ale to zależy jakie gatunki lubisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

modern warfare 2 , black ops czy najnowszy medal?

Pewnie, że Black Ops ;) Kampania jest świetna, multiplayer miecie :)

Medal to średniak dla mnie...

Edytowane przez Stillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po killzone 2 poleciłbym np Red Dead redemption. Ale to zależy jakie gatunki lubisz

Hmm, obejżałem recenzje gry, i wydaje mi się, że to jest to czego szukałem po Killzonie ;P To mam już plany co kupować, dzięki za pomoc wszystkim ;) A jeszcze jedno: Jest tam możliwość gry Multiplayer, ale na dwa pady na jedym PS3? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, obejżałem recenzje gry, i wydaje mi się, że to jest to czego szukałem po Killzonie ;P To mam już plany co kupować, dzięki za pomoc wszystkim ;) A jeszcze jedno: Jest tam możliwość gry Multiplayer, ale na dwa pady na jedym PS3? ;)

Multi tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strzelanki:

BC2 czy Medal of Honor? Chodzi mi ogólnie, w co się lepiej gra. Multi&Singiel.

PS3 mam dopiero od 5 dni ^^ Więc spokojnie, mam zamiar grać we wszystkie najlepsze gry, powolutku ^^ Tak więc, jak mówicie, zakupię Killzone 2 i Uncharted 2, a potem co polecacie? AC2 grałem na PC, nie chcę 3 raz grać na PS3... Myślę także nad inFamous, świetna gra (w demo grałem, bardzo mi się spodobało ;P)... Tylko na ile godzin wystarczy taka gra? I co z grafiką, bo w demie nie była taka idealna (wygładzanie fatalne, reszta - efekty, klatki itp. wszystko świetne)...

InFamous jak najbardziej polecam, starczy na dosyć długo-jak na dzisiejsze standardy. RDR jest również bardzo dobrą grą, a jeśli lubisz Hack&Shlash to jeszcze Darksiders(gameplay masz nawet na PS3site TV :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BC2 zdecydowanie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie strzelanki:

BC2 czy Medal of Honor? Chodzi mi ogólnie, w co się lepiej gra. Multi&Singiel.

BC2 oczywiście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous jak najbardziej polecam, starczy na dosyć długo-jak na dzisiejsze standardy. RDR jest również bardzo dobrą grą, a jeśli lubisz Hack&Shlash to jeszcze Darksiders(gameplay masz nawet na PS3site TV :))

A jak tam z inFamousem z grafiką? Bo w demie nie wygląda to tak wspaniale, żeby dać mu aż 10/10 (choć efekty robią wrażenie ^^). Wygładzanie ok? U mnie na TV jest tak, że jak siedzę ok. 2-3m dalej, to wszystko ok, nie widać pixeli, braku wygładzania czy czegokolwiek innego, zaś jak podejdę, to już gorzej... Na samą głowę patrzyć się nie da :/ (tak było w demie, powiedzcie jak w pełnej wersji ;))

Jak narazie myślę kupić: Uncharted 2 & Killzone 2 -> RED DEAD REDEMPTION -> ? (może AC: Brotherhood, może jakąś inną wybiorę)... Myślicie, że da rade wymienić Uncharted 2 & Killzone 2 (jak je już wymęcze dostatecznie) na RDR? Czy w ogóle warto? Czy lepiej orginał kupic? Chodzi mi o te keye, czy na pewno wszystko będzie chodziło mi dobrze, jak się tak wymienie - Multi & Single...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uncharted 2 + killzone 2 za RDR to nawet spoko wymiana ... choć na bym się na Twoim miejscu zastanowił nad nową RDR z dodatkami. Co prawda trochę duży koszt ale chyba warto. Zresztą ja planuje U2, K2 i RDR mieć na stałe w kolekcji heh ..jak tylko przejdę K2 zakupie jakąś używkę U2 i kolekcja powoli rośnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam z inFamousem z grafiką? Bo w demie nie wygląda to tak wspaniale, żeby dać mu aż 10/10 (choć efekty robią wrażenie ^^). Wygładzanie ok? U mnie na TV jest tak, że jak siedzę ok. 2-3m dalej, to wszystko ok, nie widać pixeli, braku wygładzania czy czegokolwiek innego, zaś jak podejdę, to już gorzej... Na samą głowę patrzyć się nie da :/ (tak było w demie, powiedzcie jak w pełnej wersji ;))

Jak narazie myślę kupić: Uncharted 2 & Killzone 2 -> RED DEAD REDEMPTION -> ? (może AC: Brotherhood, może jakąś inną wybiorę)... Myślicie, że da rade wymienić Uncharted 2 & Killzone 2 (jak je już wymęcze dostatecznie) na RDR? Czy w ogóle warto? Czy lepiej orginał kupic? Chodzi mi o te keye, czy na pewno wszystko będzie chodziło mi dobrze, jak się tak wymienie - Multi & Single...

Na tv to norma ze im dalej tym lepiej. Grafa jest ok, gierka ma specyficzny klimat ale omijaj wersje pl. Wg mnie tego sie sluchac nie da.

W RDR nie ma kluczy zadnych. Mozesz spokojnie brac uzywana i nic nie stracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem mile zaskoczony wersją PL w InFamous - polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś miesiąca znudzona jestem totalnie graniem na zmianę w Mahjonga, Little Big Planet i Flower - szukam czegoś nowego - lekkiego, może jakiejś przygodówki lub coś tyyypowo dla bab.

Przekopałam sieć, w top10 Simsy, Singstary i strzelanki, które zupełnie mnie nie kręcą. Może ktoś podpowie na co warto skierować uwagę? Może być pełna wersja, może minis i coś z PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry typowo dla bab. Obecnie gram w Flower, LBP i Mahjonga i chętnie spróbuję czegoś nowego, może ze Sklepu?

*.* dziś przypadkowo weszłam w gry PSN na PSP i ujrzałam to... Cover Girl. Coś ala takie um.... głupotki były by.... fajne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję gry typowo dla bab. Obecnie gram w Flower, LBP i Mahjonga i chętnie spróbuję czegoś nowego, może ze Sklepu?

*.* dziś przypadkowo weszłam w gry PSN na PSP i ujrzałam to... Cover Girl. Coś ala takie um.... głupotki były by.... fajne..

A co ta typowa BABA lubi ?

Bo moja girl to w NFSy lubi grać np... są takie co lubią bijatyki .... więc może bardziej sprecyzuj ....

Ale na pewno by jej podeszło Magic Ball z tego co się orientuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ta typowa BABA lubi ?

Bo moja girl to w NFSy lubi grać np... są takie co lubią bijatyki .... więc może bardziej sprecyzuj ....

Ale na pewno by jej podeszło Magic Ball z tego co się orientuję

No wiesz, podałam przykład gier, w które gram, to mało? A poza tym, typowa baba/kobieta/posiadaczka piersi nie lubi bijatyk ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, podałam przykład gier, w które gram, to mało? A poza tym, typowa baba/kobieta/posiadaczka piersi nie lubi bijatyk ;)

Joe Danger:) masa zabawy dla kazdego :thumbsup:

dostepny na psn

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, podałam przykład gier, w które gram, to mało? A poza tym, typowa baba/kobieta/posiadaczka piersi nie lubi bijatyk ;)

Zdziwiła byś sie ^^ Są takie co lubią wszystko.. ;P

A teraz mam takie pytanie: co sądzicie o grach Batman: Arkham Asylum, Mafia II czy R.U.S.E. ? Warto zagrać? Z tych trzech dem, najbardziej podobał mi się Batman... Warto wydać te 80-100zł? Jest multi? Gra nie zaczyna nudzić na dalszych etapach gry? I czy na długo wystarcza taka gra? :P Słyszałem, że w pierwszy dzień ją przechodzili, więc dlatego tyle pytam ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak. w żadną nie grałem ... ale z opinii mogę powiedzieć tak.

Batman jak najbardziej ..... sam pewnie się zaopatrzę w tą grę

mafia raczej nie

no i RUSE podobno fajnie się gra na move - bo kumpel sobie chwalił. << w końcu to strategia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiła byś sie ^^ Są takie co lubią wszystko.. ;P

A teraz mam takie pytanie: co sądzicie o grach Batman: Arkham Asylum, Mafia II czy R.U.S.E. ? Warto zagrać? Z tych trzech dem, najbardziej podobał mi się Batman... Warto wydać te 80-100zł? Jest multi? Gra nie zaczyna nudzić na dalszych etapach gry? I czy na długo wystarcza taka gra? :P Słyszałem, że w pierwszy dzień ją przechodzili, więc dlatego tyle pytam ;P

Jak siedzisz kilkanascie h dziennie przy konsoli to przejdziesz w jeden dzien:) bierz Batmana bo to jedna z najlepsych gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Assasina wybrać? W żadnego jeszcze nigdy nie grałem.

Edit: A tak przy okazji czy istnieje jakaś strzelanina, w której wraz z wzrostem lvl możemy kupować nowe bronie, których jest spora ilość?

Edytowane przez Artx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Assasina wybrać? W żadnego jeszcze nigdy nie grałem.

Najlepiej dwójeczkę, potem trójkę gdyż jest to kontynuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójki jeszcze nie ma :P. Chodzi o bezpośredni sequel dwójki pt. Brotherhood. Polecam zagrać najpierw w dwójkę, bo grając w pierwszą część AC tylko się do tej serii zrazisz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
grając w pierwszą część AC tylko się do tej serii zrazisz .

racja... ja po graniu w część 1 nie miałem ochoty brać sie za następne części :) Jednak wziąłem do rąk AC2 to grało sie świetnie :) Brotherhooda nie zasmakowałem jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×