Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

W GT5 zawsze grałem na padzie i raczej będę grać na padzie, bo nie jestem jakimś maniakiem gier - jakoś nie widzę siebie wydającego ponad 450 zł na kontroler do gry :D. Pisałeś, że oczekujesz dość długiej rozgrywki - rozumiem, że chodzi Ci o singla. Tak więc wydaję mi się, że tutaj GT5 bije na łeb NFS'a. Tego typu gry są zawsze krótkie, lecz w miarę fajne. (oczywiście chodzi o Hot Pursuit)

Bardziej musisz rozważyć czy wolisz jeździć autami i ulicami o bardziej przyziemnej fizyce czy nie za bardzo. Gra od EA to arcade tak więc musisz obejrzeć gameplay'e i ocenić chyba to sam.

Dodam, że GT potrafi tak wciągnąć, że pierwszego dnia będziesz mógł mieć za sobą 7 godzin gry i dalej będziesz miał na nią ochotę albo jak nie którym, po prostu nie przypadnie Ci do gustu i odsprzedasz ją na allegro tongue.gif

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam jakiejs strzelanki z widokiem 1 os z rozwinietym singlem;p nie szukam nic typu CoD MW (jesli chodzi o dlugosc singla)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam jakiejs strzelanki z widokiem 1 os z rozwinietym singlem;p nie szukam nic typu CoD MW (jesli chodzi o dlugosc singla)

Borderlands

Killzone 2

BioShock (tytuł który musisz mieć):thumbsup:

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT5 zawsze grałem na padzie i raczej będę grać na padzie, bo nie jestem jakimś maniakiem gier - jakoś nie widzę siebie wydającego ponad 450 zł na kontroler do gry :D. Pisałeś, że oczekujesz dość długiej rozgrywki - rozumiem, że chodzi Ci o singla. Tak więc wydaję mi się, że tutaj GT5 bije na łeb NFS'a. Tego typu gry są zawsze krótkie, lecz w miarę fajne. (oczywiście chodzi o Hot Pursuit)

Bardziej musisz rozważyć czy wolisz jeździć autami i ulicami o bardziej przyziemnej fizyce czy nie za bardzo. Gra od EA to arcade tak więc musisz obejrzeć gameplay'e i ocenić chyba to sam.

Dodam, że GT potrafi tak wciągnąć, że pierwszego dnia będziesz mógł mieć za sobą 7 godzin gry i dalej będziesz miał na nią ochotę albo jak nie którym, po prostu nie przypadnie Ci do gustu i odsprzedasz ją na allegro tongue.gif

Potwierdzam, bierz GT :) Potrafi wciągnąć na wiele godzin :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bierz GT :) Potrafi wciągnąć na wiele godzin :thumbsup:

polecam ci killzone 2, far cry 2 i może najnowszego MoHa ( Medal of Honor)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ci killzone 2, far cry 2 i może najnowszego MoHa ( Medal of Honor)

komu to polecasz? znaczy sie zobacz na czyj post odpowiadasz / cytujesz.

tonder odp na pytanie "nfs czy gt", a ty piszesz na to ze killzone, far cry, moh :P

witam

szukam jakiejs strzelanki z widokiem 1 os z rozwinietym singlem;p nie szukam nic typu CoD MW (jesli chodzi o dlugosc singla)

tak jak poprzednicy polece: killzone 2 (duzy + za cene)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wazne ze posta nabilo;D

@Gracz7MU-Jak masz duzo cierpliwosci to Far cry 2 tez sie nada. Duzy swiat ale specyficzny i nie dla kazdego. Zwroc tez uwage na Borderlands. Swietne polaczenie rpg z fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands

Killzone 2

BioShock (tytuł który musisz mieć):thumbsup:

killzone'a 2 mam (w zestawie z ps3 kupilem) katowalem tyle czasu radeca az w koncu pokonalem;p dziekowa ale szukam cos takiego bardziej wlasnie w klimacie K2;p z normalnymi broniami ladna grafika i walka z ludzmi i ewentualnie jakimis robotami np jak to bylo w K2 z ciezkim albo cos;p a na K3 nie bardzo chce mi sie czekac;p

Edytowane przez Gracz7MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien Breed 2, Lara Croft GoL, czy może Dead Nation ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Nation ;) Bardzo przyjemna gra, nic tak nie rozluźnia jak sieka zombie po ciężkim dniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gierki z dość ciekawym singlem i niekoniecznie multiplayerem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś gierki z dość ciekawym singlem i niekoniecznie multiplayerem .

Hmm.. ja mogę polecić assassins creeda 2. Nie dość że super fabuła to jeszcze sporo rzeczy do robienia. Na dodatek można kupić za grubo poniżej 100 zł. (Ja kupiłem za 60 zł ale wersja eng.) Jeżeli masz kasę to od razu polecam Assassins creed : brotherhood, to samo co AC2 lecz dodatkowo masz multiplayera (i to wypaśnego),

Najlepiej napisz przedział cenowy wtedy można coś konkretnego polecić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam jakiejś gierki z dość ciekawym singlem i niekoniecznie multiplayerem .

A myślałeś o resident evil 5? Miodny single, miodny multi - polecam : )

No i oba unchartedy jeśli nie grałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillZone 3 czy PSMove Starter Pack?

Tylko dla siebie.. Killzone3, a jak myślisz o zabawie z kimś to move :P No i zawsze to trochę więcej ruchu z movem... poza tym kontroler będziesz już miał na inne gry wychodzące w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Residenta może i nawet zainwestuje .

A co do assassina 2 miałem nie przeszedłem całego ponieważ miałem wersje Francuską i nie wiedziałem za bardzo o co chodzi .

A Rockstar to tylko i wyłącznie Red Dead, ponieważ GTA już mam na PC i nie zbyt mnie jakoś zainteresowało i zaskoczyło .

//edit :

A co do PSmove jeżeli chcesz pograć z kimś to zachęcam ale to też jest jakiś wydatek bo żeby zagrać w 2 osoby potrzebne są potrzebne cztery kontrolery .

Killzone3 sam mam zamiar kupić, ponieważ po killzone 2 byłem bardzo mile zaskoczony, ponieważ była to moja pierwsza gra na ps3 i co do 3 odsłony killzone mam już troszkę wyżej postawioną poprzeczkę niż do Call of Duty black ops etc .

Edytowane przez K3fiR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillZone 3 czy PSMove Starter Pack?

psmove starter pack! bierz, dokupisz sobie kiedys navigation controller i kz3 i bedziesz wymiatał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien Breed 2, Lara Croft GoL, czy może Dead Nation ?

Dead Nation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co kupić, albo co wy byście wybrali na moim miejscu?

COD black ops, dead rising 2, trylogia prince of persia (the sands of time, warrior within i the two thrones), borderlands czy może red dead redemption?

kielec.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twoich propozycji  zainteresował mnie CoD i Red Dead Redeption.

Ja bym wybrał RDR, ponieważ mam Bad Company 2 a zagrałbym teraz chętnie w coś innego niż FPS  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borderlands, co możecie powiedzieć o tej grze, opłaca się nówkę za 50zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×