Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

AC:B lepiej kupic wersje ANG czy PL zeby nie bylo problemu z aktualizacjami i dodatkami w przyszlosci??:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupujesz assassina to tylko PL bo później ciężko się połapać o co chodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni czytam opisy tych 3 gier i nie wiem, którą wybrać:

1. BORDERLANDS

2. FALLOUT 3

3. FAR CRY 2

Wydaje się, że wszystkie 3 oferują dość podobny rodzaj rozgrywki i mam zagwozdkę :/ Poradźcie co wybrać...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 zdecydowanie wybralbym ta gre :) ciekawa i w ogole

2 fallout 3 taki sobie, juz lepiej brac nowego "new vegas"

3 wedlug mnie bardzo monotonne misje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Borderlands, nie nudzi się, ma ciekawe misje, setki rodzajów broni i wgl ogrom wszystkiego :D. Dodatkowo z świetnym co-opem. Na Twoim miejscu wybrałbym też Far Cry 2, jedna z najładniejszych gier w jakie grałem na PS3, z przepięknym światem i ogromem możliwości. Niestety ma mało zróżnicowane misje przez co staje się po jakimś czasie monotonna, jednak to zależy od gustu, bo ja przeszedłem całą i bardzo mi przypadła do gustu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 czy Gran Turismo 5 ?

Dodam, że nie jestem jakiś 'przefanem' motoryzacji, a tym bardziej grzebania w ustawieniach różnych parametrów by wycisnąć na torze czas o sekundy lepszy, także weźcie to pod uwagę. Bardzo lubię wyścigi arcade typu NFS (HP ograłem na platynę) oraz Dirt 2 (również ograłem na platynę) gdzie ten drugi nie jest już wcale arcade'owy a jednak da się wspaniale bawić bez grzebania.

Bardziej kręci mnie klimat F1 gdyż interesuję się tym sportem i podoba mi się to, że będę musiał zdobyć reputację by wybić się z teamu słabego, do tych z górnej półki.

Myślę, że w GT5 nie będę miał takiej samej satysfakcji z wygrywania kolejnych wyścigów.

Jednakże chciałbym poznać Waszą opinię. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nvm

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adzik poczytaj kilka stron wstecz a sie dowiesz co ludzie pisza o tych grach.

panowie troch wysilku, a nie pytacie sie co dziennie o to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym zakupiłem swoją pierwszą konsolę PS3. Teraz zastanawiam sie jaką grę kupić (niedrogo).

Gry które mnie zainteresowały:

1. Uncharted 2

2. Assassin Creed 1 i 2

3. Infamous

4. Kilzone 2

5. Fallout 3

6 Dragon Age - początek

7. Metal Gear Solid.

Pytanko dla doświadczonych graczy. Co polecacie? Które z powyższych gier kupić na początek. A może macie inne ciekawe propozycje niedrogich gier (do 100 zł). Jestem zielony w tym temacie.

Dziękuje za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100 zł to możesz znaleźć Uncharted 1 i Uncharted 2 :)

Albo zamiast U1 wziąć Killzone 2 i Uncharted 2.

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym zakupiłem swoją pierwszą konsolę PS3. Teraz zastanawiam sie jaką grę kupić (niedrogo).

Gry które mnie zainteresowały:

1. Uncharted 2

2. Assassin Creed 1 i 2

3. Infamous

4. Kilzone 2

5. Fallout 3

6 Dragon Age - początek

7. Metal Gear Solid.

Pytanko dla doświadczonych graczy. Co polecacie? Które z powyższych gier kupić na początek. A może macie inne ciekawe propozycje niedrogich gier (do 100 zł). Jestem zielony w tym temacie.

Dziękuje za odp.

Weź Uncharted 1,2 Infamous (Ewentualnie Fallout)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w dniu wczorajszym zakupiłem swoją pierwszą konsolę PS3. Teraz zastanawiam sie jaką grę kupić (niedrogo).

Gry które mnie zainteresowały:

1. Uncharted 2

2. Assassin Creed 1 i 2

3. Infamous

4. Kilzone 2

5. Fallout 3

6 Dragon Age - początek

7. Metal Gear Solid.

Pytanko dla doświadczonych graczy. Co polecacie? Które z powyższych gier kupić na początek. A może macie inne ciekawe propozycje niedrogich gier (do 100 zł). Jestem zielony w tym temacie.

Dziękuje za odp.

Ja polecam najpierw kupić Uncharted 1 i 2 (za obie zapłacisz okoł 100 zł), a jak przejdziesz obie i pograsz troche w multiplayer U2 to polecam Killzone 2. Te 3 gry to pozycje obowiązkowe. Resztę wedle uznania jak będziesz miałczas i kasę z czego np. Dragon Age wg mnie beznadziejny, a Infamous taki sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam w dniu wczorajszym zakupiłem swoją pierwszą konsolę PS3. Teraz zastanawiam sie jaką grę kupić (niedrogo).

Gry które mnie zainteresowały:

1. Uncharted 2

2. Assassin Creed 1 i 2

3. Infamous

4. Kilzone 2

5. Fallout 3

6 Dragon Age - początek

7. Metal Gear Solid.

Pytanko dla doświadczonych graczy. Co polecacie? Które z powyższych gier kupić na początek. A może macie inne ciekawe propozycje niedrogich gier (do 100 zł). Jestem zielony w tym temacie.

Dziękuje za odp.

Ja Ci polecam zdecydowanie Uncharted 1 i 2. To są pozycje obowiązkowe. Dalej Infamous i Killzone 2. Ewentualnie możesz kupić Assassin creed 1 i 2, ale są to tytuły multiplatformowe więc również mógłbyś zagrać na PC, jeśli Ci wejdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jestem jakoś bardzo doświadczony ale polecałbym uncharted 1 i 2 ( bo to w końcu podstawa) i na pewno infamous'a dobra gierka całkiem przyjemna i za tą cenę (50 zł w Media Markt) na pewno warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie byłbym taki pewny tej Twojej ceny z MM. Ta promocja się już dawno skończyła i ceny wróciły do normy (99pln).

Pozdrawiam B)

Edytowane przez xenomorph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym najbardziej polecał Killzone 2, bo ta gra i bez żadnych promocji kosztuje 50-60 zł ;) A jakość i przyjemne multi masz gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najważniejsze tytuły z Twojej listy to:

- Uncharted 2

- Killzone 2

- Metal Gear Solid 4

Uncharted to pozycja obowiązkowa. Już pisałem kilka razy na jego temat, więc nie będę się bardziej rozpisywał ;]. Jestem zaskoczony, że zainteresowałeś się MGS'em. Dawno nikt o nim nie wspominał ani o niego się nie pytał. Jeżeli lubisz tego typu gry, to bierz w ciemno. Jedna z najlepszych pozycji w jakie miałem przyjemność grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem jednak że infamous potem, za jakiś czas kupię. A więc:

1. Uncharted 1

2. Uncharted 2

Które, dlaczego i czym się różnią.

Z góry thx, pzdr, delta3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem jednak że infamous potem, za jakiś czas kupię. A więc:

1. Uncharted 1

2. Uncharted 2

Które, dlaczego i czym się różnią.

Z góry thx, pzdr, delta3.

Uncharted 2 ponieważ ma multi, które jest naprawdę świetne.Jeśli chodzi o kampanie dla pojedynczego gracza, jest znacznie więcej akcji i strzelania, a jak chcesz się dobrze bawić to polecam ci najpierw kupić pierwszą część, bo jedynka ma (choć małe) powiązania z drugą częścią.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2, ponieważ to najlepsza gra na tą generację konsol. Ale po zagraniu w U2 człowieka ogarnia taka pustka, bo każda inna gra będzie gorsza, a U3 dopiero w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2 ponieważ ma multi, które jest naprawdę świetne.Jeśli chodzi o kampanie dla pojedynczego gracza, jest znacznie więcej akcji i strzelania, a jak chcesz się dobrze bawić to polecam ci najpierw kupić pierwszą część, bo jedynka ma (choć małe) powiązania z drugą częścią.

Kolejnym powodem, dla którego warto kupić najpierw pierwszą część jest to, że po jej ukończeniu i włączeniu "dwójki" można odczuć ogromny skok jakościowy. Dla mnie to było naprawdę ogromne i miłe zaskoczenie ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :) UNCHARTED 1 i 2 oraz INFAMOUS już zamówione na allegro :)) Także czekam na wysyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od ok 3 tygodni jestem posiadaczem PS3. W komplecie z konsolą miałem GoW 3 oraz uncharted 2.Przed świętami kupiłem sobie GTA IV. I ponieważ spodobały mi się momenty w których trzeba było "użyć broni" w Uncharted 2 chciałbym zaopatrzeć się w jakiegoś FPS'a.Na grę mam ok 100 zł.Lubię klimaty I i II Wojny Światowej. Na razie nie mam neostrady więc multi sobie nie pogram.Proszę o jakieś propozycje gier i jakieś argumenty dlaczego akurat ta.

PS. Jest to mój pierwszy post na tym forum więc za jakie kolwiek błędy przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro lubisz FPs i niebawem będziesz podłączony do neta to Bad Company 2, Cod Bo LUB mw2, nie są to klimaty II wojny światowej, ale ciężko o dobry tytół w tej kategorii . Osobiście polecam też killzone 2, single nawet fajny jak na FPs-a, dobry multi, no i oczywiście na allegro przyhaczysz na jakieś 50 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×