Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Jaką platformówke??? Ratchet & Clank: A Crack in Time lub The Sly Collection czy moze cos innego??:)

LBP heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką platformówke??? Ratchet & Clank: A Crack in Time lub The Sly Collection czy moze cos innego??:)

Sly albo LBP polecam zwłaszcza ta druga pozycje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś dobrej gry, która wciągnie mnie na długie godziny z naciskiem na 'wciągnie' .

Chodzi mi bardziej o jakiegoś RPG'a, bo ostatnie najnowsze pozycje ograłem lub przejrzałem, także jestem w temacie.

Gatunek RPG bardzo mnie kręci i chciałbym rozpocząć z nim jakąś przygodę, ale jakoś nigdy nie mogę się za to zabrać. Dodam, że mam możliwość grania jedynie na konsoli, i obawiam się o sterowanie.

A teraz pytania o poszczególne gry :

Dragon Age - Wiem, że jest to gra której trzeba poświęcić mnóstwo czasu i właśnie czegoś takiego szukam, tylko czy nie zanudzi mnie po 15 godzinach, a u mnie często tak się dzieje. Do tego nie lubię zbytnio non stop łazić i gadać z npctami. Czy z moimi problemami, gra mi 'podejdzie' ?

Demon's Soul - RPG, którego wiem, że możecie mi polecać, ale dużo się nasłuchałem, że jest to gra strasznie trudna, więc raczej nie dla mnie, gdyż zbyt często rzucam mięsem ; )

Two Worlds II - Mało wiem na temat tej gry, napiszcie coś od siebie.

Fallout - Wiem tyle, że podobny do borderlanda, a borderlands przeszedłem po dwóch podejściach, gdyż na początku wciągnęło mnie klimatem, ale w okolicach 30 lvlu ten klimat zanikł.

A może nie znam jakiegoś tytułu?

Bo tak jak mówię, lubię bawić się w rozwijanie postaci, ulepszanie uzbrojenia itp. ale chcę, żeby gra wciągnęła mnie na jakiś czas. Więc jak sądzicie od czego powinienem zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout nie jest podobny do borderlands. Fallou to fallout, pelnoprawne rpg. TW2 mialem, po 4 dniach zamienilem bo bledy uniemozliwily ukonczenie gry. Nie polecam.

W dragon ageu jakos nie mialem wrazenia ze za duzo gadania jest. Jest tyle ile w prawdziwym rpg powinno byc a to czy ktoras gra Cie znudzi czy nie to juz Twoja rzecz. Nikt nie przepowie. Ode mnie Fallout i DA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was (tych co grali) powiecie mi co sądzicie o grze Heavy Rain warto ją kupić . Zebrała tyle pochwał , mnóstwo pozytywnych recenzji . I z tego co widzę nie jest zbyt drogą grą. Warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age: Gra dobra ale nie wciągnęła mnie jakoś bardzo, wymęczyłem 3 razy żeby zrobić platynę.

Fallout: Jeśli lubisz robić wszystkie questy i zwiedzać lokacje starczy na baaardzo długo. Wiesza się czasem i przycina, jest też parę bugów ale jak dla mnie całkiem wciągająca.

Co do reszty się nie wypowiadam bo nie grałem tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was (tych co grali) powiecie mi co sądzicie o grze Heavy Rain warto ją kupić . Zebrała tyle pochwał , mnóstwo pozytywnych recenzji . I z tego co widzę nie jest zbyt drogą grą. Warto kupić?

Przeszedłem 2 razy uważam, że warto. Żona przeszła tez raz była zachwycona. Ale pewnie ile osób na forum tyle opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej kup heavy rain.Mimo że samej gry z grze jest mało uważam już ją za klasyk ps3 który trzeba mieć.Gra fascynująca i wruszajcą z genialnie opowiedzianą historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę was (tych co grali) powiecie mi co sądzicie o grze Heavy Rain warto ją kupić . Zebrała tyle pochwał , mnóstwo pozytywnych recenzji . I z tego co widzę nie jest zbyt drogą grą. Warto kupić?

Oczywiście, że warto. Gra jest niesamowita, momentami aż dziwne jest, że przeżywa się ją tak mocno. Niektóre decyzje sprawiają naprawdę duży problem i czasem trzeba włączyć pauzę, żeby zdecydować się co zrobić. Dużym plusem jest też to, że gra idealnie nadaje się też do oglądania - osoby które siedzą z Tobą w pokoju w czasie kiedy Ty grasz wcale się nie nudzą. Heavy Rain jest jak bardzo dobry film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam do dyspozycji 260 zł. Szukam fajnych gierek. Myślałem o Deamon Souls, ale boje się tego, ze zaczne rzucac padem w resztki swiatecznego sernika. FPs zastanawialem sie nad BF'em. Doradźcie coś od siebie RPG,FPS, cos na dwie osoby ( dwa kontrolery) i zeby bylo z multi lub wasze wlasne sugestie.. Posiadam gry takie jak: sport champions z jedna rozdzka, ac:bh, u2, gta iv.

Edytowane przez skeczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - God of War Trylogia czy Red Dead Redemption? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A eszcze cos innego? Zastanawiam sie nad dwoma tytulami ewentualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka - God of War Trylogia czy Red Dead Redemption? ;)

Ja by brał GOW Trylogia, świetna i bardzo piękna historia spartiaty a w zasadzie boga wojny, świetna fabuła no i do tego ta efektowność (szczególnie 3 część) zapiera dech w piersiach, zdecydowanie polecam, gra na wiele godzin :thumbsup:

To teraz ja: Assassin's Creed 2, Castlevania: Lords of Shadow czy Heavy Rain ? Co jest najlepsze ? W gry z serii AC nie gralem nigdy ale zachęcają mnie przygody Ezio, natomiast z półki Castlevanii grałem w GOW Trylogie, GOW bardzo mi się podobał ale czy Castlevania będzie lepsza albo dorówna mu do "pięt"? HR to już inna bajka, aczkolwiek taki interaktywny film może być również fajny, ale czy opłaca się kupić ? Czy nie ma za mało gry w grze ? Proszę o porade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jakoś Ci doradzić, w sumie mam dwie z wymienionych przez Ciebie gier.

Od razu jak dostałem konsole zacząłem grać w Assassina, wydawał mi się naprawdę w porządku. Kilka dni później pocztą przyszedł Heavy Rain i od tamtej pory Assassina nie włożyłem do konsoli, mam już zrobione trochę procent fabuły, ale nie ciągnie mnie do tego tytułu zbytnio. Za to Heavy Rain wciągnął mnie od razu, gra się naprawdę świetnie, zresztą już troszkę napisałem na ten temat wyżej happy.gif . Jednak po przejściu HR nie za bardzo jest po co do niej wracać. Oczywiście można zobaczyć inne zakończenia, ale to dość szybko się nudzi. Jeśli nie zależy Ci np na trofeach, to gra powędruje na półkę. Porównałbym Heavy Rain do dobrego filmu, jakim jest np Fight Club, ogląda się znakomicie, ale jeśli wiemy już jakie jest zakończenie to nie daje tak w tyłek jak za pierwszym razem, tak samo swego rodzaju frajda przy HR znika jeśli dowiemy się już kto był mordercą.

Wracając jeszcze do Assassina - gra w sumie przypadła mi do gustu, graficznie jest naprawdę bardzo ładna, skakanie po dachach też jest bardzo przyjemną rzeczą biggrin.gif , jednak wtórność misji zaczęła mnie po jakimś czasie nudzić. Pewnie jak przejdę fabułę GTA to do AC powrócę, ale póki co - nie śpieszy mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie co wybrać GTA IV Complete Edition czy Skate 3 lub Demon's Souls czy może coś od was??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gta 4 lub Assassin's Creed 2 rolleyes.gif

Dzięki wielkie, jako że AC 2 już przeszedłem wezme GTA dałbym plusa ale system pisze że nie mam do tego uprawnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam do dyspozycji 260 zł. Szukam fajnych gierek. Myślałem o Deamon Souls, ale boje się tego, ze zaczne rzucac padem w resztki swiatecznego sernika. FPs zastanawialem sie nad BF'em. Doradźcie coś od siebie RPG,FPS, cos na dwie osoby ( dwa kontrolery) i zeby bylo z multi lub wasze wlasne sugestie.. Posiadam gry takie jak: sport champions z jedna rozdzka, ac:bh, u2, gta iv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze, mam do dyspozycji 260 zł. Szukam fajnych gierek. Myślałem o Deamon Souls, ale boje się tego, ze zaczne rzucac padem w resztki swiatecznego sernika. FPs zastanawialem sie nad BF'em. Doradźcie coś od siebie RPG,FPS, cos na dwie osoby ( dwa kontrolery) i zeby bylo z multi lub wasze wlasne sugestie.. Posiadam gry takie jak: sport champions z jedna rozdzka, ac:bh, u2, gta iv

Może ...Borderlands ... resistance 2 ... resident evil 5 ... podobno fajne na dwie osoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jakoś Ci doradzić, w sumie mam dwie z wymienionych przez Ciebie gier.

Od razu jak dostałem konsole zacząłem grać w Assassina, wydawał mi się naprawdę w porządku. Kilka dni później pocztą przyszedł Heavy Rain i od tamtej pory Assassina nie włożyłem do konsoli, mam już zrobione trochę procent fabuły, ale nie ciągnie mnie do tego tytułu zbytnio. Za to Heavy Rain wciągnął mnie od razu, gra się naprawdę świetnie, zresztą już troszkę napisałem na ten temat wyżej happy.gif . Jednak po przejściu HR nie za bardzo jest po co do niej wracać. Oczywiście można zobaczyć inne zakończenia, ale to dość szybko się nudzi. Jeśli nie zależy Ci np na trofeach, to gra powędruje na półkę. Porównałbym Heavy Rain do dobrego filmu, jakim jest np Fight Club, ogląda się znakomicie, ale jeśli wiemy już jakie jest zakończenie to nie daje tak w tyłek jak za pierwszym razem, tak samo swego rodzaju frajda przy HR znika jeśli dowiemy się już kto był mordercą.

Wracając jeszcze do Assassina - gra w sumie przypadła mi do gustu, graficznie jest naprawdę bardzo ładna, skakanie po dachach też jest bardzo przyjemną rzeczą biggrin.gif , jednak wtórność misji zaczęła mnie po jakimś czasie nudzić. Pewnie jak przejdę fabułę GTA to do AC powrócę, ale póki co - nie śpieszy mi się.

Wybór padł na AC2 GOTY PL :) Myślę że będzie w co pograć, potem Brotherhood :)

Cze, mam do dyspozycji 260 zł. Szukam fajnych gierek. Myślałem o Deamon Souls, ale boje się tego, ze zaczne rzucac padem w resztki swiatecznego sernika. FPs zastanawialem sie nad BF'em. Doradźcie coś od siebie RPG,FPS, cos na dwie osoby ( dwa kontrolery) i zeby bylo z multi lub wasze wlasne sugestie.. Posiadam gry takie jak: sport champions z jedna rozdzka, ac:bh, u2, gta iv

Moim zdaniem BF:BC2 + Vietnam to jest najlepszy FPS jak dla mnie, tyle że nie ma trybu na dwa pady, jedynie multi które jest świetne, COD MW2 ma tryb podzielonego ekranu, aczkolwiek jest on nudny, zabijanie siebie na jednej mapce wzajemnie w DM jest dla mnie nudne i bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam mozna oddzielnie dokupic w media markcie czy cos w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vietnam mozna oddzielnie dokupic w media markcie czy cos w tym stylu?

Nie. Jedynie na ps store. Wersja pudelkowa tylko na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra więc jedna z pięciu:

-Heavy Rain

-AC:Brotherhood

-Battlefield BAd Company 2

-NFS:Hot Pursuit

-Infamous 2(po premierze)

Która starczy na co najmniej 20h, i nie będzie nudzić?

I którą warto kupić teraz, a którą jak stanieje?

Edytowane przez mp291193

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×