Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam co napisali poprzednicy. AC1 omijać szerokim łukiem . To antyreklama serii.Tylko dla masochistów. Proponuje zacząć od 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Assasina wybrać? W żadnego jeszcze nigdy nie grałem.

Edit: A tak przy okazji czy istnieje jakaś strzelanina, w której wraz z wzrostem lvl możemy kupować nowe bronie, których jest spora ilość?

Hmmm może borderlands?

A jeśli chodzi o Assassina, część pierwsza jest jak średniowieczny Hitman, ( tak chodzi o gościa z gry :P), dostajesz zlecenie i kminisz jak dostać się do celu. W dójkę gra się o wiele płynniej, misje są dosyć zróżnicowane przez co nie wiadomo Kiedy co się stanie (bardziej przygodówka, niż symulator zabójcy). Jednak klimat w części pierwszej był całkowicie inny, jeśli lubisz wyprawy krzyżowe i te sprawy to ta część jedynie przekona do serii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójki jeszcze nie ma :P. Chodzi o bezpośredni sequel dwójki pt. Brotherhood. Polecam zagrać najpierw w dwójkę, bo grając w pierwszą część AC tylko się do tej serii zrazisz :).

No o to mi chodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak się dowiedzieć o co chodziło w pierwszej części AC a dopiero potem zagrać w AC2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto jednak się dowiedzieć o co chodziło w pierwszej części AC a dopiero potem zagrać w AC2

W sumie, to są dwie różne historie. Co prawda, nawiązanie do jedynki jest ale bardzo małe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to są dwie różne historie. Co prawda, nawiązanie do jedynki jest ale bardzo małe.

Jedynym nawiązaniem jest tylko rozmowa o Altairze i sama jego zbroja ;P Pozatym, nie musisz nic wiedzieć o Assassin's Creed I, żeby zagrać w drugą część ;) Ja sam tak grałem i wszystko dowiedziałem się podczas gry... Zresztą, sam zobacz, wg. mnie AC I to strata czasu, II jest o wiele lepsze pod wieloma względami ;) Pozatym Włochy o wiele bardziej mi się podobają od Izraela ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, konsolę mam niecały tydzień... mam KZ2, NFS Pro street, Fife 09, LBP GOTY.

Bym chciał zakupić jakąś gierkę nie wymagającą mega umiejętności na padzie i najlepiej na splita żeby z kuzynem pograć na 1 plejce.

Zastanawiałem się nad Borderlands, CoD MW2 ... resistance 2 .... ewentualnie Lost Planet 2 ... ewentualnie Dead Nation

Grałem w demko resistance I i jakoś mi słabo podeszło. Nad jaką gierką się zastanowić lub ewentualnie jaką inną wziąć pod uwagę ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Resident Evil 5? mozna grac co-op, gierka nie nalezy do hiper trudnych i mozna sie fajnie pobawic przy niej. Borderlands tez jest dobrym wyborem.Swietny, dlugi fps/rpg

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze Resident Evil 5? mozna grac co-op, gierka nie nalezy do hiper trudnych i mozna sie fajnie pobawic przy niej. Borderlands tez jest dobrym wyborem.Swietny, dlugi fps/rpg

No właśnie też myślałem nad Resident evil 5. Chodzi właśnie o to, żeby gierka nie wymagała super wprawy na padzie, bo ani ja ani kuzyn raczej takiej wprawy nie mamy heh.

Czyli jeśli zombie to RE5 a w innym wypadku Borderlands ? Czy może są jeszcze jakieś warte uwagi fps/rpg ?

AAA i jeszcze coś takiego jak Castle Invaders? ... bo pograliśmy w demko i nawet spoko gierka. Czy zamiast castle invaders może Dead nations. Coś takiego luzackiego przy piwku hehe

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam obie gry. Borderlands jest świetne na splita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, konsolę mam niecały tydzień... mam KZ2, NFS Pro street, Fife 09, LBP GOTY.

Bym chciał zakupić jakąś gierkę nie wymagającą mega umiejętności na padzie i najlepiej na splita żeby z kuzynem pograć na 1 plejce.

Zastanawiałem się nad Borderlands, CoD MW2 ... resistance 2 .... ewentualnie Lost Planet 2 ... ewentualnie Dead Nation

Grałem w demko resistance I i jakoś mi słabo podeszło. Nad jaką gierką się zastanowić lub ewentualnie jaką inną wziąć pod uwagę ?

Do splita Borderlands jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym nawiązaniem jest tylko rozmowa o Altairze i sama jego zbroja ;P Pozatym, nie musisz nic wiedzieć o Assassin's Creed I, żeby zagrać w drugą część ;) Ja sam tak grałem i wszystko dowiedziałem się podczas gry... Zresztą, sam zobacz, wg. mnie AC I to strata czasu, II jest o wiele lepsze pod wieloma względami ;) Pozatym Włochy o wiele bardziej mi się podobają od Izraela ;P

Jest więcej nawiązań niż myślisz, np wytłumaczona jest ta cała wojna między dwoma stronami ( nie powiem kogo z kim :P) o co walczą i jakie mają cele, Oczywiście można grać od razu w dwójkę, ale gdy wiesz gdzie to się zaczęło i jak wszystko teraz wygląda to cały miodzik smakuje lepiej i jest go więcej ;p No i wiadomo trochę więcej o Desmondzie... i jego poprzednikach (patrz zakończenie AC1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad Borderlands, CoD MW2 ... resistance 2 .... ewentualnie Lost Planet 2 ... ewentualnie Dead Nation

Polecam Borderlands, jeśli chodzi o split-screen jest idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chcę zakupić kolekcjonerkę LBP2, ale nie Europejską bo to chyba jakiś easter-egg. Zamierzam zakupić ją w Gamestop. I tutaj mam pytanie, czy ktoś z Was zamawiał tam już jakąś grę? W jakim czasie dochodzą, i ile kosztuje przesyłka, i czy się nie gubi gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borykam się z wyborem gry, chciałbym kupić coś nowego z dobrym trybem sieciowym.

Zastanawiam się nad:

Gran Turismo 5

Call Of Duty: Black Ops (grałem na 360)

Assassins Creed: Brotherhood

Co byście polecili na początek...?

A może zaproponujecie coś innego...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borykam się z wyborem gry, chciałbym kupić coś nowego z dobrym trybem sieciowym.

Zastanawiam się nad:

Gran Turismo 5

Call Of Duty: Black Ops (grałem na 360)

Assassins Creed: Brotherhood

Co byście polecili na początek...?

A może zaproponujecie coś innego...?

Bardzo dobry tryb sieciowy ma Bad Company 2. Jest to jeden z lepszych. Brotherhood też jest bardzo dobry przez sieć. Wybór jaki musisz dokonać, to to czy chcesz postrzelać czy pobawić się w zabójce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 to świetny tytuł jednak już wystarczająco przeze mnie ograny :wink:

Brotherhooda na pewno prędzej czy później kupie - aktualnie nadrabiam zaległości w AC2 tak więc chyba się wstrzymam, najlepszym rozwiązaniem będzie chyba kupno GT5 lub Black Ops'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad Company 2 to świetny tytuł jednak już wystarczająco przeze mnie ograny :wink:

Brotherhooda na pewno prędzej czy później kupie - aktualnie nadrabiam zaległości w AC2 tak więc chyba się wstrzymam, najlepszym rozwiązaniem będzie chyba kupno GT5 lub Black Ops'a...

Skoro grałeś już w BC2, to BlackOps faktycznie jest dobrym rozwiązaniem :P A jeśli lubisz wyścigi, to NFS:HP ma świetne multi :), a przynajmniej dla mnie.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 2010 vs. PES 2011

Co waszym zdaniem lepsze? Ogólnie lubię piłkę nożną i wyścigi. Mam Fifę 10 i GT5 tak więc mam mały dylemacik. Kupując Pes'a sprzedał bym Fifę i trochę zaoszczędził. Mam pytanie do tych co grają/grali w F1 czy ta gra się szybko nudzi?

Znaczy teraz PES mnie zaciekawił, wraca powoli do czasów kiedy był naprawdę dobry - czyli Pes5, Pes6. Mam nadzieję, że zbiegiem czasu będzie nadrabiał. Mnie już Fifa znudziła, a Pes to coś nowego - graficznie mi bardziej podeszła nowa część, wygląda jak prawdziwy mecz, a gra od EA przypomina mi nadal jakieś modeliniaste postacie latające po boisku.

Będę musiał się zastanowić, nawet kupując F1 używane to będzie wydatek około 100-120 zł, za japońską piłkę nożna wydam około 75 zł, jeżeli oczywiście sprzedam Fife.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć. Nie wiem czy ci się podoba pes, bo jak dla mnie to fifa 10 jest dużo lepsza od pesa nawet najnowszego. Dla mnie f1 jest świetną grą, naprawdę musisz sporo czasu poświęcić, żeby ją dobrze rozegrać, możesz się dołączyć tutaj do lgii na forum, jak jeszcze miejsce jest. A czy się nudzi, mnie nie, ale to zależy od ciebie, jak cię interesują tego typu gry, to wątpie żeby ci się szybko znudziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne takie pytanie już było,ale powiem szczerze,że nie chce mi się przeglądać tylu stron.  :whistling:

Gran Turismo 5 czy Need For Speed Hot Pursuit ?Zaznaczam,że nie jestem jakimś wielkim fanem motoryzacji i nie bedę grał na kierownicy tylko na padzie.Chcę poprostu zapewnić sobię dobrą zabawę na wiele godzin.Zdaję sobie również sprawę z tego,że GT to bardzej symulator a NFS to arcade,ale liczę na jakieś inne,sensowne argumenty.  :thumbsup:

Edytowane przez Dawidos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wybrałabym Grant Turismo 5, ale jak mówisz, że nie jesteś fanem motoryzacji, to może wybierz coś innego. Ja również mam mały dylemat pomiędzy God of War 3 a Heavy rain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gt5 vs nfs wybrałbym na twoim miejscu nfs skoro piszesz że nie jesteś maniakiem,gt5 to symulator więc wątpie że będziesz dobrze tam się bawić.

@chloe jak dla mnie hr ma tylko dobrą ale dziurawą fabułe średniak,a god of war 3 może nie najlepsza część serii ale jest bardzo dobra ale jestem fanboyem gowa więc nie kieruj się za dużo moją wypowiedzią :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne takie pytanie już było,ale powiem szczerze,że nie chce mi się przeglądać tylu stron. :whistling:

Gran Turismo 5 czy Need For Speed Hot Pursuit ?Zaznaczam,że nie jestem jakimś wielkim fanem motoryzacji i nie bedę grał na kierownicy tylko na padzie.Chcę poprostu zapewnić sobię dobrą zabawę na wiele godzin.Zdaję sobie również sprawę z tego,że GT to bardzej symulator a NFS to arcade,ale liczę na jakieś inne,sensowne argumenty. :thumbsup:

Wybrał bym NFS, bo jest to jedna z najlepszych odsłon od wielu lat i ma znakomite multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie byłem zainteresowany GT5, nie jestem również jakimś fanem tego typu gier, ale kupiłem i bardzo mi się spodobało, a grałem na padzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×