Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

O BF3 nic zbytnio jeszcze nie wiadomo, więc według mnie KZ3 oczywiście :thumbsup:, o Crysis 2 nie mam zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Killzone3 aczkolwiek jeśli zostanie podane więcej informacji na temat BF3 to kto wie. W Crysis1 nie grałem i 2 też nie mam zamiaru bo tam jedynie grafa się liczy ale no nie oceniam z góry bo po prostu nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillZone 3 ,BF 3 czy Crysis 2?

Na BF3 sobie jeszcze długo poczekasz. Ja bym stawiał na KZ3, bo zapowiada się lepiej niż w drugiej części. Ale i tak na forum PS3 nikt Ci nie powie inaczej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KZ3 nie ma wedlug mnie konkurencji :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny logiczny wybór jak dla mnie to w 100% Killzone 3. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KillZone 3 ,BF 3 czy Crysis 2?

Jak dla mnie KZ3 i BF3 to mus turned.gif Niestety z powodów finansowych musiałem sobie odpuścić na razie LBP2 na rzecz KZ3sad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam dobrych wyścigów (GT5mam) myślę nad F12010 albo poczekam na nowego shifta

p.s. chodzi o symulatory thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
p.s. chodzi o symulatory thumbsup.gif

Zdecydowanie F1 2010. Co prawda premiera już trochę temu ale nadal jest bardzo grywalna i nadal będzie. Ja mam przyjemnosc grac w ten tytuł na PCeta. Wszystkie pomocy wyłączyc, najwyższy poziom i zaczyna się wyzwanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dostaję move. I taki dylemat:

1. Sports champions

2. The fight

The fight mi się podoba ze względu na grafikę, dokładność, no i na move bardzo lubię boks, z kolei jeśli zaprosić kolegów, to sports champions, no i sports jest o wiele bardziej grywalne.

Posiłkuje się więc waszą cenną opinią. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz/ będziesz miał 2x move to bierz the Fight na początek, potem dokup Sports Champions a najlepiej dwie naraz xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może ktoś polecić grę na playstation 3, która byłaby podobna do niżej wymienionych gier?

Populous 3 the beginning

Mount & Blade

Od niedawna mam konsolę i przytłacza mnie ilość rodzajów gier, specyfikacji, tytułów. Na oswojenie szukam czegoś co dobrze znam jeszcze z PC-ta i do czego mam sentyment.

Chodzi mi o gry, któe odzwierciedlałyby klimat i sposób prowadzenia gry wyżej wymienionych tytułów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3 - warto wziąć ? jest teraz w dobrej cenie. Jeśli nie napiszecie, że jest tragiczna to się skuszę, pograłbym w coś niedrogiego a dobrze zrobionego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, może ktoś polecić grę na playstation 3, która byłaby podobna do niżej wymienionych gier?

Populous 3 the beginning

Mount & Blade

Od niedawna mam konsolę i przytłacza mnie ilość rodzajów gier, specyfikacji, tytułów. Na oswojenie szukam czegoś co dobrze znam jeszcze z PC-ta i do czego mam sentyment.

Chodzi mi o gry, któe odzwierciedlałyby klimat i sposób prowadzenia gry wyżej wymienionych tytułów.

Mount&Blade o ile dobrze pamiętam to taki średniowieczny rpg .....

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Demon's soul ... ewentualnie gothic ... elder scrolls ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3 - warto wziąć ? jest teraz w dobrej cenie. Jeśli nie napiszecie, że jest tragiczna to się skuszę, pograłbym w coś niedrogiego a dobrze zrobionego...

Znacznie lepiej wziąć CoD4, też jest bardzo tanie. Tylko uważaj, bo teraz hakerzy na serwerach grasują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam do wydania 250 zł, chcę sobie kupić jakąś grę (gry).

prosze o propozycję

To żeś powiedział. Zacznijmy od tego co masz, czego oczekujesz od gry, jaki typ, rodzaj rozgrywki Cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja celowalbym w gow trylogie + uncharted 1 i 2 . uzywane pewnie zmieszcza sie w cenie 250 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Ratchet & clank

* KILLZONE 2

*GTA IV

*Uncharted 2

*Need for speed: Shift

GOW raczej odpada.

Wiem że pytanie dziwne, ale jedyne gry jakie miałem na uwadze to GT5 i BC2. (napisałem posta w szukając innych propozycji)

A co do BC2 to ile jest serwerów na multi ? (podstawka)

Edytowane przez dejvidoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Killzone 3:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na Killzone 3:)

Nie mogę czekać chcę coś na teraz thumbsup.gif

A co powiecie o GT5 opłaca się za to 200 zł kupować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3 - warto wziąć ? jest teraz w dobrej cenie. Jeśli nie napiszecie, że jest tragiczna to się skuszę, pograłbym w coś niedrogiego a dobrze zrobionego...

Jest tragiczne jak na dzisiejsze standardy.. Szybko poleciała na półkę po 2 godzinach grania. Możę się jeszcze skuszę żeby dojść do tej misji co się gra polakiem , ale wyłącznie na easy. Gra nie daję wiele przyjemności, więc nie ma co się szarpać z wyższym poziomem. O dziwo multi nawet działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×