Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo bede kupowal jakas gierke wyscigowa na ps3 myslalem nad gran turismo 5 i nfs hot pursuit. Ktora bardziej polecacie ? I czy w obu jest mozliwosc granie na split-screenie (bo z tego co slyszalem to w nfs chyba nie ma)

Edytowane przez zaja_c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie nad czym zastanawiac.... GT5 : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja celowalbym w gow trylogie + uncharted 1 i 2 . uzywane pewnie zmieszcza sie w cenie 250 zl

Tak odrazu same hity ?:whistling: ja bym to przeplótł jakimis sredniakami bo po takim zestawie na poczatek pozniej zadna gra nie bedzie sie podobała, ewentualnie grami które sa bardzo dobre ale z innej bajki np Lbp koszt 35 zł lub dead space 45 zł :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede kupowal jakas gierke wyscigowa na ps3 myslalem nad gran turismo 5 i nfs hot pursuit. Ktora bardziej polecacie ? I czy w obu jest mozliwosc granie na split-screenie (bo z tego co slyszalem to w nfs chyba nie ma)

W GT5 jest możliwość gry dla 2 graczy. Ja wolę Gran Turismo, jest to trochę więcej niż gra i jest moim zdaniem bardziej ambitniejsza, nfs'y są takie o dla zabawy ! Nic więcej, zagrać z kumplem 2-3 partie przez multi i styka. Japońska produkcja trafia bardziej do fanów motoryzacji - tu ścigasz się samochodami od 20 KM do 1000 KM, i to jest właśnie fajne w tej grze. Możesz wypróbować samochody, które jeżdżą na co dzień po ulicach twojego miasta, na odwzorowanym torze biggrin.gif.

Moim zdaniem GT5, oczywiście jeśli lubisz takie klimaty, to zapewni Ci ono dłuższą zabawę - mowa tu o tym, że masz m.in. takie rzeczy jak Licencje, Zawody specjalne i sezonowe, ponad 5 klas wyścigów itp. + rozgrywka przez sieć.

Podsumowując, obejrzyj sobie gameplay'e na youtube.com i zobacz co Ci bardziej odpowiada. happy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede kupowal jakas gierke wyscigowa na ps3 myslalem nad gran turismo 5 i nfs hot pursuit. Ktora bardziej polecacie ? I czy w obu jest mozliwosc granie na split-screenie (bo z tego co slyszalem to w nfs chyba nie ma)

Miałem GT5 i było spoko, ale kupiłem NFSa i to chyba najlepsza gra wyścigowa w jaką grałem na PS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon age: Ultimate edition , wersja angielska. Czy podstawka pl i dokupić sobie dlc. Jak to jest z ta polonizacją, dlc są też po polsku? No i co się w sumie lepiej opłaca, jeżeli ultimate kosztuje 120żł z przesyłką ? To samo tyczy się z Borderlands, lepiej kupić podstawkę czy GOTY, i sobie dlc dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, obecnie w skromnej kolekcji gier PS3 mam Fife World Cup 2010, Little Big Planet i Grand Turismo 5. Szukam jakiejś dobrej gry do 100 zł nie mam konkretnie wykreowanej kategorii gier zastanawiałem się nad Uncharted 2, Top Spin 3, NIE LUBIĘ GIER RPG, a także takich których przejście wiąże się cudem. Oczekuję od gry dobrej grafiki, zapewnieniu mi masy czasu na zabawę czekam na waszą propozycję :)

Skłaniam się nieco do Sportowych i gier akcji :)

Z góry thX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ukończyłem niedawno Mafię II i God of War III. I przyznam, że obie gry mi do gusty przypadły i chętnie bym pograł w grę podobną do nich. Albo "slasher"(lub inna, dobra przygodówka) lub gra typu Mafia II. Od razu mówię, że mam GTA IV, ale jakoś ta gra jest chyba obdarta z klimatu. Dla mnie klimat jest najważniejszy :) Proszę o radę kogoś, kto pograł w Red Dead Redemption, Enslaved, może nową Castelvanię, czy inną grę z tych gatunków, której nie wymieniłem. Aha i tryb multi mile widziany. Ale nie jest to niezbędny element gry.

Witam. Ukończyłem niedawno Mafię II i God of War III. I przyznam, że obie gry mi do gusty przypadły i chętnie bym pograł w grę podobną do nich. Albo "slasher"(lub inna, dobra przygodówka) lub gra typu Mafia II. Od razu mówię, że mam GTA IV, ale jakoś ta gra jest chyba obdarta z klimatu. Dla mnie klimat jest najważniejszy :) Proszę o radę kogoś, kto pograł w Red Dead Redemption, Enslaved, może nową Castelvanię, czy inną grę z tych gatunków, której nie wymieniłem. Aha i tryb multi mile widziany. Ale nie jest to niezbędny element gry.

Radzę Ci GoW III- genialna gra, kilkanaście godzin( u mnie do platyny 20) czystej rozrywki:D Uncharted 2 graficznie Cię nie rozczaruje, ale nie przechodziłem jej, więc nie mogę zapewnić, że dla śmiertelnika jest do przejścia. Co do sportowych polecam PES 2011 ale nie jestem obiektywny, bo jestem wielkim fanem tej serii :) Pozdro

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Jeśli podobało ci się GOW3 to proponuje kupić GOW Collection, jedyna różnica to grafika, ponieważ są to części z PS2 lecz sama gra rekompensuje wszystko :thumbsup:

Co do Castlevania, z początku nie przypadła mi do gustu aczkolwiek gdy przebiłem się przez 2 pierwsze rozdziały, gra robi się coraz ciekawsza jednak jest to inny klimat niż ten w GOW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. grafika nie jest dla mnie najważniejsza, ale podobno t części są zdecydowanie uboższe.. Brak możliwości dostosowywania broni do przeciwnika, brak wersji PL trochę mnie odpychają. Chyba zaczekam, aż GoW Collection będzie jeszcze tańsze, bo na dzień dzisiejszy nie uważam tego za pozycję godną stówy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe sa juz z 79 zł a uzywane jescze taniej, nawet tu na forum ktos sprzedawał za 60 zł. Grafika jest podrasowana w stosunku do tej z ps2, najgorzej pod tym wzgledem wypada czesc 1 , ale momo to mi sie chyba bardziej podoba god of war collection , szczególnie 2 było o ile dobrze zapamietałem wiecej zagadek ,i bardziej trudne, fajne stwory , wiec jak ci sie podobała III to i spodoba Ci sie collection szczególnie że jak pisalem nie jest teraz wcale taki drogi, zreszta mozesz sobie poogladać

Co do Red dead Redemption to tez grałem myslalem że gra bedzie dla mnie nie ciekawa jak gra IV (czesto pisano o niej ze to takie gta na zachodzie) ale sie pozytywnie rozczarowalem i bardzo mnie gra wciagneła nie była nudna i przydługawa a misje były zróznicowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie mi czy jest jeszcze sens kupienia Bad Company 2? Jeśli tak to którą wersje, podstawową czy ultimate? Jest ok. 50zł droższa a nie wiem czy lepiej te pieniadze przeznaczyc na dodatek Vietnam.

Thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi moglibyście doradzić tak do 130 zł. Na razie na oku mam PES'a 2011, ale nie jestem przekonany do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powiedzcie mi czy jest jeszcze sens kupienia Bad Company 2? Jeśli tak to którą wersje, podstawową czy ultimate? Jest ok. 50zł droższa a nie wiem czy lepiej te pieniadze przeznaczyc na dodatek Vietnam.

Thx

Kup wersję podstawową + dodatek Vietnam z PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi moglibyście doradzić tak do 130 zł. Na razie na oku mam PES'a 2011, ale nie jestem przekonany do końca.

Ja mam PES 2011 od 6.10.2010 i nie znudziła mi się po (prawie) codziennym graniu, więc śmiało możesz inwestować swoje pieniądze w tą grę. Jak zwykle grywalność nieśmiertelna a radocha z gry ogromna. Tryb multi mocno rozbudowany( m.in. master league online), grafika na przyzwoitym poziomie, mnóstwo trybów, licencjonowana liga mistrzów, liga europejska, copa libertadores, możliwość pobrania polskiej ekstraklasy(na tym forum jest), nowy system podań, edytor stadionów i tak pisać mógłbym do jutra. Najlepiej wydane przeze mnie pieniądze od dawna:) polecam z czystym sercem

nowe sa juz z 79 zł a uzywane jescze taniej, nawet tu na forum ktos sprzedawał za 60 zł. Grafika jest podrasowana w stosunku do tej z ps2, najgorzej pod tym wzgledem wypada czesc 1 , ale momo to mi sie chyba bardziej podoba god of war collection , szczególnie 2 było o ile dobrze zapamietałem wiecej zagadek ,i bardziej trudne, fajne stwory , wiec jak ci sie podobała III to i spodoba Ci sie collection szczególnie że jak pisalem nie jest teraz wcale taki drogi, zreszta mozesz sobie poogladać

Co do Red dead Redemption to tez grałem myslalem że gra bedzie dla mnie nie ciekawa jak gra IV (czesto pisano o niej ze to takie gta na zachodzie) ale sie pozytywnie rozczarowalem i bardzo mnie gra wciagneła nie była nudna i przydługawa a misje były zróznicowane

Kurcze ten filmik jest naprawdę przekonujący:) dodanie trophies to też dla mnie plus, bo lubię zdobywać różne trofea. A cena(na allegro rzeczywiście jest bardzo tanio, około 70-80zł) jest zachęcająca:) dzięki pysio102. Chyba się skuszę ;p

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem ps3 i powoli zaczynam ogarniać tytuły.

Moje pytanie to czy warto kupić KZ2 ?

Aktualnie na allegro kosztuje obecnie 51zł z przesyłką.

Czy sam tytuł może już nie jest warty posiadania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem strzelanki , tylko nie jestem na bieżąco z nowymi grami , i zastanawiam sie nad zakupem Black Ops lub nowym Medal of Honor . Zależy mi głównie na fajnej zabawie w multi , który tryb ma lepsze multi wiecej graczy itd... rowniez grafika i dzwięk grają dużą role . Macie jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym użytkownikiem ps3 i powoli zaczynam ogarniać tytuły.

Moje pytanie to czy warto kupić KZ2 ?

Aktualnie na allegro kosztuje obecnie 51zł z przesyłką.

Czy sam tytuł może już nie jest warty posiadania?

KUPUJ ! Ta gra to rewelacja !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad kupnem strzelanki , tylko nie jestem na bieżąco z nowymi grami , i zastanawiam sie nad zakupem Black Ops lub nowym Medal of Honor . Zależy mi głównie na fajnej zabawie w multi , który tryb ma lepsze multi wiecej graczy itd... rowniez grafika i dzwięk grają dużą role . Macie jakieś rady ?

... Poczekaj na killzone 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co wybrać Uncharted 1 czy Gta 4

Polećcie coś wartego swojej ceny z dobrym klimatem i zapewniająca w miarę długą rozrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co wybrać Uncharted 1 czy Gta 4

Polećcie coś wartego swojej ceny z dobrym klimatem i zapewniająca w miarę długą rozrywkę.

Cóż, Uncharted to zaledwie kilka godzin ciekawej rozgrywki(~6h) GTA ma długą rozgrywkę, ale fabuła(IMO) jest płytka. Polecam Uncharted.

Edytowane przez Snafu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co wybrać Uncharted 1 czy Gta 4

Polećcie coś wartego swojej ceny z dobrym klimatem i zapewniająca w miarę długą rozrywkę.

Dobry klimat, hmm... Zależy jaki klimaty jeszcze Cię interesują. Szczerze mówiąc GTA IV dużo osób chwali ale mnie jakoś nie przyciągnęło, wolałem, no właśnie. Klimatyczne GTA:Vice City czy San Andreas ale jedni kawa jedni herbata. A Uncharted 1, czyli gra którą wydaje mi się że warto przejsc, która też jest dobra by potem móc usiąść przy Unch2, czyli grze roku jakby nie patrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co wybrać Uncharted 1 czy Gta 4

Polećcie coś wartego swojej ceny z dobrym klimatem i zapewniająca w miarę długą rozrywkę.

Obie gry są świetne i najlepiej byś zrobił kupując obie (są bardzo tanie). Od siebie polecam Fallout 3, klimat jest świetny, gra z misjami pobocznymi jest dosyć długa i w dodatku można kupić używaną za 30-40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co wybrać Uncharted 1 czy Gta 4

Polećcie coś wartego swojej ceny z dobrym klimatem i zapewniająca w miarę długą rozrywkę.

To zależy od twojego upodobania. Jeśli wolisz sandboxy, wykonywanie misji pobocznych i podoba ci się seria GTA to bierz właśnie ją. Jest to wg. mnie jedna z najlepszych gier na ps3. Co do Uncharted to jeśli wolisz mniej swobody, tylko zabijanie kolejnych przeciwników, zbieranie skarbów i rozwiązywanie zagadek to bierz ją. Ale ja jednak radziłbym ci kupić GTA, dłuższa i ogólnie lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×