Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

No mi o samą różdżkę chodzirolleyes.gif. Kamerkę miałem razem z Eye of Judgmentlaugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mu o samą różdżkę:

http://www.ultima.pl...r_glowny/i9076/

O kurcze. Ciekawe, ciekawe... Chyba się odezwę do nich. Ta cena jest w miarę spoko. Kupiłem kilka dni temu kamerke za 50 zł. Jakby udało mi się dorwać "dildosa" za 180 zł to przepłaciłbym cenę premierową raptem o 10 zł. Hmmm ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli kupię GOW III w wersji polskiej, to da sie odpalić ją po angielsku ? Czy będzie tylko po polsku ?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, opłaca się dopłacić 50pln i kupić RDR u nas z trzema dodatkami,

czy kupić taniej w amazon?

Tak mi przyszło do głowy, bo i tak robią w amazonie jakiś problem z kartą,

więc najpewniej skończy się to anulowaniem zamówienia. Tylko pytanie,

czy walczyć o tańszą grę, czy warto choćby dla DLC wziąć?

Dzięki i pozdrawiam B)

Ja bym dopłacił, ale to tylko ja :ninja:

No dobra... grałem w demko Uncharted 1 ... i ... nie za bardzo mi się sterowanie podobało... czy w uncharted 2 jest takie samo ... a może to tylko kwestia przyzwyczajenia ?

Oraz pograłem w heavenly sword i jakoś mi się nie podobało zbytnio... pograłem w demoko castelvanii i było nawet ok ... i czeka mnie demko GOW III niedługo.

Pytanko, czy jakbym najpierw grał w Castelvanie, potem HS a na końcu we wszystkie częśći GOW'a ... to czy będę miał pewien "niesmak" ? A jeśli tak, to jaką kolejność proponujecie ?

Może najpierw HS potem LoS a potem GOW ?

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... grałem w demko Uncharted 1 ... i ... nie za bardzo mi się sterowanie podobało... czy w uncharted 2 jest takie samo ... a może to tylko kwestia przyzwyczajenia ?

Ściągnij sobie po prostu demo Uncharted 2 i sam sprawdź. Ja na razie gram w pierwszą część, w drugą jeszcze nie grałem. Na sterowanie na razie nie narzekam, ale kumpel mi wspominał, że w części drugiej zostało ono poprawione i gra się przyjemniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad jakimś RPG, ale takim w stylu Gothica (nie chodzi o miecze itp. ale o otwarty świat itd.)

Na oku mam:

TW2

Mass Efect 2

Fallout 3

Który z nich jest najbardziej podobny do Gothica (pod względem rozgrywki), który z nich wg was jest najlepszy, i może macie jakieś własne propozycję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli taki jak Gothic ...ale nie jak Gothic .... heh

Grałem w Fallouta 3 i dla mnie bez rewelacji

TW2 podobno ma dużo bugów

ME 2 ... nie mam zdania, bo nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Two worlds nie polecam, w mass effect nie ma otwartego świata ale jest godny polecenia. Jeśli koniecznie chcesz otwarty świat to bierz F 3 lub Elders Scrolls IV : Oblivion jeśli wolisz miecze :) dla mnie lepszy od fallouta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallout New Vegas jak juz (F3 jest sredni) albo czekaj na ME2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie po prostu demo Uncharted 2 i sam sprawdź. Ja na razie gram w pierwszą część, w drugą jeszcze nie grałem. Na sterowanie na razie nie narzekam, ale kumpel mi wspominał, że w części drugiej zostało ono poprawione i gra się przyjemniej.

Jak wyżej 1-kę ominąłem ,2-kę z przyjemnością ukończyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic wszystkie czesci god of wara i niewiem czy kupic najpierw 1 i 2 a potem 3 czy moze odrazu trylogie. I tu mi sie nasuwa pytanie bo widzialem na allegero takie cos http://allegro.pl/god-of-war-trylogia-pl-ps3-okazja-i1399896964.html i czy ta trylogia posiada cos dodatkowego ? Czy sa to poprostu wszystkie czesci i napisane trylogia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym kupic wszystkie czesci god of wara i niewiem czy kupic najpierw 1 i 2 a potem 3 czy moze odrazu trylogie. I tu mi sie nasuwa pytanie bo widzialem na allegero takie cos http://allegro.pl/go...1399896964.html i czy ta trylogia posiada cos dodatkowego ? Czy sa to poprostu wszystkie czesci i napisane trylogia ?

Tak jest napisane w aukcji, to są wszystkie trzy części razem, Przy starcie gry wybierasz w którą część chcesz zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisane w aukcji, to są wszystkie trzy części razem, Przy starcie gry wybierasz w którą część chcesz zagrać.

To sa wszystke czesci na 1 plycie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest napisane w aukcji, to są wszystkie trzy części razem, Przy starcie gry wybierasz w którą część chcesz zagrać.

To sa wszystke czesci na 1 plycie ?

No przecież masz napisane. Na 1 płycie 3 gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taką samą okładkę i wygląda to tak, że jest w takim kartoniku, a w środku są 2 pudła w jednej 1 i 2 - czyli GoW Collections a w drugim Gow III. Nie wydaję mi się, żeby było to wszystko na jednej płytce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. god of war trylogia jest na 2 plytach. (gow I i gow II - razem na jednej plycie, gow III - jedna plyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega ma taką samą okładkę i wygląda to tak, że jest w takim kartoniku, a w środku są 2 pudła w jednej 1 i 2 - czyli GoW Collections a w drugim Gow III. Nie wydaję mi się, żeby było to wszystko na jednej płytce.
I dobrze ci się wydaje, zestaw ten posiada w sobie GOW3 i GOW:Collection oddzielnie ale tak jak na obrazku widać w jednym specjalnym pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Singstar PS2 Wakacyjna Impreza, lub 80s? Dostałem informację ze sklepu, że gry działają na PS3. Czy jest jakaś wymagana konsola/wersja, czy działają na każdej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem bo nie umiem się zdecydować jaką mam wybrać grę .

Posiadam Uncharted 1 i 2 i przeszedłem obie dwie i teraz tylko czasem w multiplayer sobie zagram. Wiec kupiłem niedawno EA MMA. Ale to był najwiekszy błąd zawiodłem się poprostu na tej grze . Wiec sprzedałem tą gre i mam okolo 150-200 zł na kupienie gry . Gatunek ? RPG , Bijatyka, Sport , Akcja . Żeby był multiplayer i aby gra nie była na 2 tyg i się kurzyła na pułce . Ma ktoś może jakąś propozycje ?

Dodam jeszcze ze GOW czy inne znane gry jak GTA to ja grałem bardziej chodzi mi o jakąś nawalanke z kampanią albo porządne rpg

Edytowane przez Oen1992

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Singstar PS2 Wakacyjna Impreza, lub 80s? Dostałem informację ze sklepu, że gry działają na PS3. Czy jest jakaś wymagana konsola/wersja, czy działają na każdej.

Wymagania .... konsola z kompatybilnością wsteczną z tego co się orientuję, czyli najlepiej FAT 40'gb

Witam mam problem bo nie umiem się zdecydować jaką mam wybrać grę .

Posiadam Uncharted 1 i 2 i przeszedłem obie dwie i teraz tylko czasem w multiplayer sobie zagram. Wiec kupiłem niedawno EA MMA. Ale to był najwiekszy błąd zawiodłem się poprostu na tej grze . Wiec sprzedałem tą gre i mam okolo 150-200 zł na kupienie gry . Gatunek ? RPG , Sport , Akcja . Żeby był multiplayer i aby gra nie była na 2 tyg i się kurzyła na pułce . Ma ktoś może jakąś propozycje ?

Kup Red Dead Redemption... Deamon's Soul ... albo Jakiegoś CoD'a jak byś chciał sptrzelanki.

Ale na pewno te dwa pierwsze tytuły zapewnią dużo rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon Soul ? Słyszałem ze to jest fail .. Nie lepiej już Dragon Age lub Two Word 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon Soul ? Słyszałem ze to jest fail .. Nie lepiej już Dragon Age lub Two Word 2 ?

TW2 odpada, bo podobno ciągle zabugowany.

Dragon Age ... hmn, podobno jeśli się nie grało na PC to jest spoko.

A myślałeś nad Fallout 3 vegas ... albo elder scrolls ... czy to raczej nie Twój klimat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demon Soul ? Słyszałem ze to jest fail .. Nie lepiej już Dragon Age lub Two Word 2 ?

Two World 2 to jest zabugowany fail, wiem bo mialem. Jak ktos nie umie grac w staroszkolne rpg w ktorych nikt sie z graczem nie piesci to mowi ze DS to fail. Genialna gra na wiele godzin ale arcytrudna w porownianiu do dzisiejszych gier

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania .... konsola z kompatybilnością wsteczną z tego co się orientuję, czyli najlepiej FAT 40'gb

jezeli juz to fat 60gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×