Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu poleci ci KZ3 bo to nahypowany exclusive ale... moim zdaniem to zależy od priorytetów. Killzone osobiście kupuje głównie dla singla, multi jest co tu dużo mówić średnie. Bulletstorm to innowacja w świecie FPSów, i jeżeli chodzi o multi to na niego bym stawiał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zje*ana detekcja kolizji i respawn system to dla Ciebie nic ważnego? rolleyes.gif To ja Ci powiem, te dwie rzeczy to w FPSach najważniejsza rzecz, nie to ile słitaśnych killstreaków dadzą czy jak przystępna będzie rozgrywka dla noobków.

Grałem po wszystkich patchach i po każdym nadal było coś do poprawienia. Łącze mam dosyć słabe tak jak Ty i zawsze laguje mi tylko jak ktoś z rodziców siedzi na necie, ale w BO zdarzało się to co 1-2 mecze. Po ostatnim trochę to zredukowali, ale nadal często drużyna hosta miała 4 kreski, a przeciwna po 1-2. Oprócz tego nadal wywala, a migracja hosta nie działa poprawnie. Nie rozśmieszaj mnie...

W mojej wypowiedzi nie zawarłem stwierdzenia czy to jest dla mnie coś ważnego, czy nie. Powiedziałem tylko, że w każdym punkcie WYOLBRZYMIASZ. Chyba grając specjalnie się tego wszystkiego doszukiwałeś, aby się przyczepić.

I nie, nie mam na celu rozśmieszania Cię.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz, że wydałem na grę 200 zł tylko po to, żeby wyszukiwać się jej wad to chyba jednak chcesz mnie rozśmieszyć. Nie wyolbrzymiam, taka jest po prostu prawda i tylko fanboye CoDa (sam do nich niedawno należałem) mogą tego nie zauważyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poczekać na opinie to byś zaoszczędził, a tak swoimi wypowiedziami tylko zrażasz ludzi do zakupu. A to wcale nie jest zła gra. Tyle ludzi w nią gra i nie marudzi. Gram w nią od premiery i oprócz lagów, które akurat trafnie opisałeś, to reszta wcale się tak nie prezentuje. Mówisz, że respawn ssie. Jako przykład wybrałeś najmniejszą mapę (Nuketown) i dziwisz się, że spawnuje Cię obok wroga, który kampi - to, że na serwerach grają nooby to nie wina twórców. OK! Też mnie to denerwuje, ale to nie jest nagminne. Zdarza się czasem właśnie na Nuketown, które jest mikroskopijnej wielkości. Spadki animacji przy nalpalmie, uniemożliwiające, jak napisałeś, robienie czegokolwiek? Brednia. Grafikę pomijam, bo może się podobać lub nie. Obsmarowywujesz też detekcję kolizji, zapominając, że lagi też robią swoje.

Nie chcę wyjść na fanboja - wiem, że gra ma błędy. Jednak one nie są tak wydatne, jak twierdzisz i tylko to chcę przekazać. Nie rób z tej gry szrota.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o demon's soulsie jako grze dla mnie, czyli dla kogos kto nie grał wczesniej w zadnego rpga na konsoli i nie wiem czy ogarne ten poziom trudnosci? Ale bardzo mnie ta gra jara bo musi miec super klimat i lubie rozwijac postac :))

Edytowane przez Adzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale FPS ze zwaloną detekcją kolizji to kompletne gówno. W każdej grze są lagi, ale jakoś żeby zabić nie możesz strzelać gdzie popadnie. Jeśli chodzi o grafikę to nie ma czy się podoba czy nie, bo względem ostatnich części tego tasiemca to grafa na PS3 to jakiś marny żart. A że twórcy tej gry nawet nie potrafią gry poprawić popełniając takie błędy, że w złym miejscu zapisali pliki to w ogóle już jakaś niedorzeczność. Nie mówię, że gra to największy crap, bo mimo tych nieszczęsnych hitboxów to czasami grało się przyjemnie, ale ona jest po prostu niedorobiona i powinna wyjść w połowie 2011, ale nie, Activision sobie przyjęło, że co rok będą wydawać kolejne części na tym samym, starzejącym się już, silniku, nic właściwie w rozgrywce nie zmieniając i zarabiać na tym kolejne miliardy. Po prostu są lepsze gry na rynku jak np. BC2 czy Killzone. Wszystko ma swoją granicę, ale panowie z Acti tego nie rozumieją i nawet dobrze na tym wychodzą. Jeśli następna część będzie tak samo podobna względem ostatnich, nie będzie nowego silniku (albo przynajmniej baaardzo mocno podrasowanego), twórcy nie zaczną się słuchać graczy to składam kondolencje tej serii i mam nadzieję, że Respawn Ent. (byłe Infinity Ward) zrobi przynajmniej tak dobrego FPSa jak CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o demon's soulsie jako grze dla mnie, czyli dla kogos kto nie grał wczesniej w zadnego rpga na konsoli i nie wiem czy ogarne ten poziom trudnosci? Ale bardzo mnie ta gra jara bo musi miec super klimat i lubie rozwijac postac :))

Gra dość trudna i momentami frustrująca. Zostajesz w zasadzie wrzucony w świat i zdany na własną rękę. Ja dobrze ją wspominam, ale jeśli nie grałeś jeszcze w żadnego RPG, to radziłbym poczekać. No chyba, że w siebie wierzysz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dość trudna i momentami frustrująca. Zostajesz w zasadzie wrzucony w świat i zdany na własną rękę. Ja dobrze ją wspominam, ale jeśli nie grałeś jeszcze w żadnego RPG, to radziłbym poczekać. No chyba, że w siebie wierzysz ;)

no akurat dragon age mi sie nie podoba bo za dlugi i trzeba ta ekipe werbowac :) bardziej juz wole rodzimego two worldsa 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić pierwszego fps'a na ps3, ale pytanko jest czy jest jakaś różnica między używanymi a nowymi grami jeśli chodzi o grę przez neta? To znaczy czy są jakieś potrzebne kody czy coś, jak na pececie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie kupić pierwszego fps'a na ps3, ale pytanko jest czy jest jakaś różnica między używanymi a nowymi grami jeśli chodzi o grę przez neta? To znaczy czy są jakieś potrzebne kody czy coś, jak na pececie ?

Do jednych sa potrzebne, do innych nie. Chyba jedynym fpsem ktory wymaga online pass jest medal of honor. Bad company 2 ma vip code ktory odblokowuje dodatkowe mapy do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebawem bede posiadaczem konsoli Playstation 3 i chcialbym kupic sobie jakiegos fajnego exclusiva na poczatek, nie moge sie zdecydowac pomiedzy God of War Trylogia czy Uncharted 2 ? Co bedzie lepsze na poczatek ?

Edytowane przez zaja_c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał na początek GOW Trylogie, na dłużej wystarczy, aczkolwiek Uncharted 2 to też bardzo dobra gra i do tego posiada multi. Jeśli chcesz przechodzić Uncharted 2 radze przejść najpierw 1 część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeln jako pierwszego fps'a polecam killzone 2(lub poczekacj do killzone 3) lub bad company 2+ vietnam.Ewentualnie MAG ale nie ma singla.

Zaja_c tak jak kolega Tonder napisał na dłużej starczy seria GOW ale odrazu po przejściu trylogii radze zainteresować się grą Uncharted 2 bo jest mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biore GOW trylogie a jesli chodzi o fabule uncharted to musze przejsc 1 czesc zeby wiedziec o co chodzi w 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to biore GOW trylogie a jesli chodzi o fabule uncharted to musze przejsc 1 czesc zeby wiedziec o co chodzi w 2 ?

Nie. W 2 części spotykamy postacie z 1 ale nie m a nic co nawiązuje do jedynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie zakupię PS MOVE. Jaka gierka będzie lepsza gdy będę posiadał tylko jeden kontroler główny PS MOVE: Sports Champions czy Start The Party?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz sports champions ta gra wymiata!!!

Prawdopodobnie zakupię PS MOVE. Jaka gierka będzie lepsza gdy będę posiadał tylko jeden kontroler główny PS MOVE: Sports Champions czy Start The Party?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Move jest za 180 zł w Ultimiebiggrin.gif. Ale jak będę miał tylko jednego Move to mi to duzo atrakcji ze sports champions zabierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, opłaca się dopłacić 50pln i kupić RDR u nas z trzema dodatkami,

czy kupić taniej w amazon?

Tak mi przyszło do głowy, bo i tak robią w amazonie jakiś problem z kartą,

więc najpewniej skończy się to anulowaniem zamówienia. Tylko pytanie,

czy walczyć o tańszą grę, czy warto choćby dla DLC wziąć?

Dzięki i pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×