Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

army of two ujdzie ale tylko na co-op bo singiel to

porazka. jest sztucznie. poza tym gra jest krotka.

gdyby nie ten co-op to wez dark sector. przyzwoita

sieka i mily patent z rzucaniem dysku. ale brak co-opa.

tak to tylko re5 :) singiel i co-op jest fajny, gra

nie za krotka i duzo opcji po przejsciu.

a z innej beczki, gral ktos w viking BFA ? albo

w sacred 2? mozna wrazenia poprosic

Vikinga nie polecam. Przy większych bitwach gra sie strasznie ciacha, a nawet wiesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, to wszystko zależy co lubisz, jaki typ gier. Grałem w InFamous, i mi się całkiem podobało, ładna grafa... A call of Juarez też może by fajne. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Call Of Juarez: Więzy Krwi czy może inFamous?

Z tych dwóch wziąłbym inFamous. Sam miałem podobny dylemat CoJ i Uncharted ale zdecydowałem, że kupię Uncharted. inFamous jest bardziej dynamiczne od CoJ i jako posiadacz PS3 powinieneś posmakować jednego z najlepszych exów na naszą konsolę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Call Of Juarez: Więzy Krwi czy może inFamous?

Zdecydowanie InFamous. Mam obie gry i mimo, że COJ to porządna gra to i tak InFamous jest zdecydowanie lepszy od więzów krwii, ale to oczywiście moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zastanawiałem się nad Resident Evil 5 :)

A co sądzicie o Army of Two?

Mi sie tam Army of Two podobalo na singla tez. A moze wezmiesz resistance 2?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aha... no i kibel. nie ma co wybrac.

Przeszedłem to i to. Ja tam wole Call of juarez. Oczywiście InFamous to naprawdę porządny tytuł, jeden z lepszych eksów (jak już napisano) na PS3. Problem w tym ze nie jestem miłośnikiem SandBoxów, a gatunkiem który lubię najbardziej to FPS. Więc odpowiedź prosta ;] Tak czy siak jak dla mnie w obie gry TRZEBA zagrać. InFam bo to jeden z lepszych eksów a CoJ bo to Polska produkcja, i bardzo dobry FPS.

Dorzucając się więc, mam dość Killzone 2 i co polecacie w tych samych okolicach cenowych co KZ2 ?

Jak narazie moje typy to jedynie MGS4 i Resistance 2. Może coś z bijatyki polecicie. Walcie smialo najlepiej eksklózywne tytuly (nie multi platformy bo wiekszośc z fajnych tytułów przeszedłem na PS/Xbox360)

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeszedłem to i to. Ja tam wole Call of juarez. Oczywiście InFamous to naprawdę porządny tytuł, jeden z lepszych eksów (jak już napisano) na PS3. Problem w tym ze nie jestem miłośnikiem SandBoxów, a gatunkiem który lubię najbardziej to FPS. Więc odpowiedź prosta ;] Tak czy siak jak dla mnie w obie gry TRZEBA zagrać. InFam bo to jeden z lepszych eksów a CoJ bo to Polska produkcja, i bardzo dobry FPS.

Dorzucając się więc, mam dość Killzone 2 i co polecacie w tych samych okolicach cenowych co KZ2 ?

Jak narazie moje typy to jedynie MGS4 i Resistance 2. Może coś z bijatyki polecicie. Walcie smialo najlepiej eksklózywne tytuly (nie multi platformy bo wiekszośc z fajnych tytułów przeszedłem na PS/Xbox360)

co do infamous, ja tez nie jestem fanem sandboxa, uwazam GTA za najbardziej przereklamowana gre swiata ( no dobra prawie, sa przeceiz simsy i halo) ale infamous mnie wciagnal i to bardzo, kazdemu co sie waha moge powiedziec zeby bral w ciemno, napewno znajdzie cos dla siebie :P a co do exow to... nie wiem czy jest cos w co jesio ktos nie gral? HS, Uncharted, ratchet+dodatek, MGS resistance 1+2, Lair (hihihi), GT i co tam... z tanich tez mirrors edge deadspace biochock MK vs DC i mnostwo innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dorzucając się więc, mam dość Killzone 2 i co polecacie w tych samych okolicach cenowych co KZ2 ?

Jak narazie moje typy to jedynie MGS4 i Resistance 2. Może coś z bijatyki polecicie. Walcie smialo najlepiej eksklózywne tytuly (nie multi platformy bo wiekszośc z fajnych tytułów przeszedłem na PS/Xbox360)

Ja bym na twoim miejscu śmiało brał Resistance. MGS4 może i jest genialną grą ale tylko dla kogoś kto ogarnia fabułę... W przypadku R2 znajomość poprzedniej części nie jest konieczna a i sama gra starczy ci na dłużej za sprawą multi.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę kaski i gier na wymianę. W sobotę jadę kupić jakieś nowe gry, aby było w co grać. Napewno wezmę inFamous i teraz mam pytanko do was. Jakie gry jeszcze polecacie, chciałbym, aby platynka w miarę szybko i przyjemnie wpadła, żeby się miło grało, gra była na max 10h i żebym nie musiał się przy niej frustrować.

Myślałem nad Pure i TR:U, w późniejszym czasie może Wolverine i Call of Juarez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam trochę kaski i gier na wymianę. W sobotę jadę kupić jakieś nowe gry, aby było w co grać. Napewno wezmę inFamous i teraz mam pytanko do was. Jakie gry jeszcze polecacie, chciałbym, aby platynka w miarę szybko i przyjemnie wpadła, żeby się miło grało, gra była na max 10h i żebym nie musiał się przy niej frustrować.

Myślałem nad Pure i TR:U, w późniejszym czasie może Wolverine i Call of Juarez.

Tak się akurat składa, że jestem bliski platyny w Pure i szczerze nie polecam bo się będziesz frustrował i to ostro :tongue: W Call of Juarez trofea wymagają sporo czasu spędzonego w multi więc chyba też odpada. Nie wiem jak ma się sprawa z TR ale Wolverine wydaje mi się najrozsądniejszym wyborem bo platyna wpadnie ci szybko i bezproblemowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, bo spodobał mi się Pure - grałem w demko. Jest tak wkurzający jak Motorstorm2? Call of Juarez napewno kupię jak stanieję. TO teraz chyba wezmę TR i inFamous, a jak zostanie to Wolverina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest aktualnie najlepszy RPG na PS3 oprócz Fallouta 3 oraz Obliviona (w obydwie gry grałem na PC)? Sam myślałem o Folklore. Jakie macie propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest aktualnie najlepszy RPG na PS3 oprócz Fallouta 3 oraz Obliviona (w obydwie gry grałem na PC)? Sam myślałem o Folklore. Jakie macie propozycje?

Demon's Souls to oczywiście najwyższa półka. Problem w tym, że gra dopiero na jesieni wychodzi w USA o Europie nie wspominając (głucha cisza :P)... Jedynym wyjściem więc jest sprowadzenie a ceny zaczynają się od 200 parę wzwyż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed
Beowulf
Bionick Commando
Burnout paradise
Dark Sector
Enemy Territory: Quake Wars
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
Haze
InFamous
Kane & Lynch: Dead Men
Medal of Honor: Airborne
Mercenaries 2: World in Flames
Mirror's Edge
Motorstorm
Prototype
Red Faction Guerilla
Resistance 2 ( 1 przeszedłem )
Skate
SOCOM Confrontation
Terminator Salvation
The Club
The History Channel: Battle for the Pacific
Tomb raider: Underworld
Transformers: The Game
Turning Point: Fall of Liberty
Turok
Unreal Tournament III
WWE SmackDown! Vs. Raw 2008
X-men Origins Wolverine

Mogę wybrać 5 gier z tych tytułów , jakie od razu odrzucić , jakie polecacie , jakie to totalne crapy . Jakie 5 gier polecacie z tych tytułów ?

Praktycznie lubię każdy rodzaj gry , najbardziej akcje i fps'y . wybierzcie 5 najlepszych waszym zdaniem .

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout paradise

InFamous

Resistance 2

Motorstorm

Unreal Tournament III

Moja piątka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assasin Creed

Motorstorm

inFamous

MoH : Airborne

Nic ciekawego więcej nie znalazłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed

Resistance 2

Burnout Paradise

Mirror's Edge

inFamous

To moje typy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Dla mnie to :

InFamous

Assasins Creed

Prototype

Red Faction Guerilla

Bionic Comando

Wybrałem te nowsze, bo widać na Turoki i inne starcie nawet nie warto wydawać kasy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise

InFamous

Mirror's Edge

Red Faction Guerilla

Resistance 2 ( 1 przeszedłem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed
 InFamous
 Prototype
 Red Faction Guerilla
 Resistance 2

Moje typy. Wg mnie ten wybór byłby najlepszy.

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed
InFamous
Motorstorm
Red Faction Guerilla
Resistance 2 ( 1 przeszedłem )

Oto moje typy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wielkie dzięki :) . Jeszcze mam jedno pytanie bo nie wiem czy warto brać Bionic Commando ? Mam dylemat miedzy Bionic Commando a Red Faction . Dzięki za pomoc :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bionic comanndo ogarniesz, gorzej z Red Faction , w chuj broni , gadzetów i woogle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×