Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Ok wielkie dzięki :) . Jeszcze mam jedno pytanie bo nie wiem czy warto brać Bionic Commando ? Mam dylemat miedzy Bionic Commando a Red Faction . Dzięki za pomoc :).

Wyższe oceny dostaje ten drugi. Bionic Commando jest liniowy natomiast Red Faction to gra z otwartym światem (sandbox) więc już sam powinieneś teraz sobie odpowiedzieć na to pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok wielkie dzięki :) . Jeszcze mam jedno pytanie bo nie wiem czy warto brać Bionic Commando ? Mam dylemat miedzy Bionic Commando a Red Faction . Dzięki za pomoc :).

Zdecydowanie Red Faction (chyba sam je kupie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Red Faction jest fajny, grałem na Xboxie ale nie dużo bo go sprzedałem. Przyjemny gameply, Naprawdę bardzo dobra gra. A o Bionic od kumpli nasłuchałem się trochę i mówią że nie jest to średniak ale dobrze nie jest. Ja bym brał Red Faction

Ja dalej zastanawiam się nad MGS4 i Resistance 2. Ale to już zostawiam sobie. I jeszce 2 gra. Jako że w LBP pokładałem duże nadzieje, myślałem że bede gram dużo dużo czau w nią a tak się niestety nie stało. I postanowiłem wrócic do korzeni z PSXa. CO prawda najmocniej katowałem platformówki, ale jednak najdlużej, i to sporo latek zawsze na szczycie były bijatyki. Aktualnie jestem trochę pogubiony w tym wsyztkim xd

Co polecacie, co najlepsze ? Soul Calibur/Street Fighters czy może Tekken, Do teko mam sentyment bo grałem i na automatach i na pSXie kupe lat. Może coś inengo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter. Tekken wychodzi pod koniec roku nowy, mozesz poczekać. SC4, nie wiem. Mam to dostać w prezencie, od 3 miesięcy :P głównie(dla mnie tylko) dla Vader'a.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z sceną to wygląda ? Bo jeśli już wchodze znów w bijatyki to ma byc to duży powrót xD Także Arcade stick i walka. Więc jak to wygląda między Tekken VS Street Fighters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken nie wygląda. Tekkena nie ma. A w SF? Wejdź w temat w dziale online.... odnajdziesz sie tam ;) 

Street Fighter to gra na lata. Następną część mogą spokojnie wydać za 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok wezmę RF:G :)

Streef Fighter .

Edytowane przez zszuetam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok przekonaliście mnie panowie ;] W sobotę jade po swój egzemplaż Street Fighters ;] Zapowiada się ostra jazda xD W SF grałem tylko na PSP, a reszte Tekken 3 xD. Trudno jakoś się przyzwyczaje xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ekstra :) Wpadnij do Online\Street Fighter, pomożemy Ci sie zaklimatyzować, i będziesz mógł potrenować z najlepszymi z tego forum....bo reszcie sie nie chce na czata wchodzić, hehe.

Offtop. Od kiedy zainstalowali mi McAfee antywira, praktycznie wszystkie swoje posty pisze w notatniku a potem kopiuje tutaj. Tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tekken nie wygląda. Tekkena nie ma. A w SF? Wejdź w temat w dziale online.... odnajdziesz sie tam ;) 

Street Fighter to gra na lata. Następną część mogą spokojnie wydać za 10 lat.

Co za bzdura. To, że następna część wyjdzie w przyszłym stuleciu nie oznacza, że ta jest na lata :) Ofc też poleciłbym tą gre z tego zestawienia ale tylko dlatego, że na horyzoncie nowy tekken

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm hm hm...no cóż. Ja w Fallouta 1 i 2 dalej pogrywam...a następna część bądź co bądź wyszła w następnym "tysiącleciu" :P 

Są też ludzie, którzy grali w SF alphy itede przez cały czas.. Teraz zależy czy Capcom postanowi dalej doić fanów alpha, exami, superami, i tym podobnymi wariacjami. Mi starcza Virtua i SF jaki jest.

Wniosek z tego taki, że dla każdego co kto lubi. A nie, że od razu bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrywasz w Fallouta 1 i 2 ? To widaj w klubie xD. Bądź co bądź chyba 2 najlepsze gry jakie wyszły. A w Fallout 2 online grales ?? XD Nie wiem jeszce kiedy uda mi się pojechac po SF, Zamierzam w sobote/niedziele a jak nie to za tydzien. Ale obiecuje że jak będzie biore xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Polecacie grę Burnout Paradise ? To byłaby moja pierwsza gra z trofeami i moje pytanie brzmi także, czy trophy są trudne w tej grze, czy nie koniecznie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Polecacie grę Burnout Paradise ? To byłaby moja pierwsza gra z trofeami i moje pytanie brzmi także, czy trophy są trudne w tej grze, czy nie koniecznie ?

Samą grę polecam. Obok Motor Storma najlepsze wyścigi na Ps3, które reszę zostawiają daleko w tyle. Co do trophy to Ci nie powiem bo nie zwracam na nie uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Polecacie grę Burnout Paradise ? To byłaby moja pierwsza gra z trofeami i moje pytanie brzmi także, czy trophy są trudne w tej grze, czy nie koniecznie ?

Ja polecam, mam ją od dawna i śmiało mogę stwierdzić że jest to świetna gra. Efekty rozbijania innych są wspaniałe, a gra się łatwo. Co do Trophy, to jeśli będziesz chciał się troszkę pomęczyć to Platyna wpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez męczenia wpadnie wszystko :) Platynka prościutka, sama wpada podczas gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Polecacie grę Burnout Paradise ? To byłaby moja pierwsza gra z trofeami i moje pytanie brzmi także, czy trophy są trudne w tej grze, czy nie koniecznie ?

Na innym forum pewien kolo fajnie napisał polecając Burnout'a: "tak wiele za tak niewiele", nic dodać nic ująć.

Warto.

W Media Markcie kosztuje 129 złotych The ultimate Box.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy poleca, więc chyba się skuszę :) Grałem chyba w takedowna na PSTwo i mi się nawet podobał. Niestety mniej więcej w połowie gry, mi się znudził. Mam nadzieję, że z tą częścią tak nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mortal Kombat vs. DC Universe albo Soul Calibur IV?

Ja bym brał SC IV wprawdzie MK vs. DC ma trofea ale tak ciężkie, że w zasadzie lepiej o nich nie mówić. System walki, Vader i możliwość stworzenia własnej postaci są moim zdaniem największymi plusami Soul Calibura.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mortal Kombat vs. DC Universe albo Soul Calibur IV?

Soul, Soul i jeszcze raz Soul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić FIFĘ 09, gdy na horyzoncie następna część?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się kupić FIFĘ 09, gdy na horyzoncie następna część?

Zależy gdzie i za ile ;) Ja na Twoim miejscu bym kupował, bo spędziłem z kumplem dużo godzin przy niej i warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×