Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo sprezentuję sobie jedną z dwóch możliwych pozycji:

-eyepet

-guitar hero world tour (pełen zestaw)

Co mi da więcej frajdy?

Wydaje mi się, że GH choć Eyepet jeszcze nie wyszło, ale sami napiszcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo sprezentuję sobie jedną z dwóch możliwych pozycji:

-eyepet

-guitar hero world tour (pełen zestaw)

Co mi da więcej frajdy?

Wydaje mi się, że GH choć Eyepet jeszcze nie wyszło, ale sami napiszcie.

eee... a ile masz lat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jaką ścigankę byście polecili na dzień dzisiejszy? Wchodzą jedynie w rachubę gry w które można grać w dwie osoby na jednej konsoli.

P.S.

Z góry przepraszam ze nie zamieściłem tego tematu na forum gry ale mogę zakładać tematy tylko w tym dziale, jak to zmienić?

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Edytowane przez kill
Najlepiej rozejrzeć się najpierw na Forum, a nie klepnąć bezsensowny temat. Ostrzeżenie słowne. Połączono tematy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee... a ile masz lat??

AHhAHAHAHA... Spadłem z krzesła.

Co Ci da więcej frajdy? Myślę, że SINGSTAR! przynajmniej twoi sąsiedzi usłyszą twój głos, i będą mieli polewke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar hero 5 z gitarą czy Batman, NFS Shift, UFC 2009, FNR 4 (dwie z tych co wymieniłem)?

Tylko proszę, nie mówcie, że te dwie droższe więc się bardziej opłaca... Bo i tak mam je za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar hero 5 z gitarą czy Batman, NFS Shift, UFC 2009, FNR 4 (dwie z tych co wymieniłem)?

Tylko proszę, nie mówcie, że te dwie droższe więc się bardziej opłaca... Bo i tak mam je za darmo

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie. Guitar Hero to gra bardzo charakterystyczna. Mnie nie bawiła i sprzedałem jak najszybciej. Z twoich propozycji brałbym Batmana obowiązkowo i Shifta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar hero 5 z gitarą czy Batman, NFS Shift, UFC 2009, FNR 4 (dwie z tych co wymieniłem)?

Tylko proszę, nie mówcie, że te dwie droższe więc się bardziej opłaca... Bo i tak mam je za darmo

Bierz Batmana na bank, a Shifta sciagnij najpierw demo i zobacz czy Ci pasi bo w/g mnie gra jest slaba, duzo gorsza od glownego konurenta DiRT 2. Z dwojki FNR 4 i UFC 2009 to drugie jest duzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak:PES2010 czy FIFA 2010

Acha i pytanie jak się nazywają te karty co można kupic za 100 i 200zł i kupowac potem w pss ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guitar hero 5 z gitarą czy Batman, NFS Shift, UFC 2009, FNR 4 (dwie z tych co wymieniłem)?

Tylko proszę, nie mówcie, że te dwie droższe więc się bardziej opłaca... Bo i tak mam je za darmo

bez watpienia ufc 2009, a do tego sklanialbym sie do batmana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak:PES2010 czy FIFA 2010

Wez sciagnij oba demka i porownaj bo obiektywnej odpowiedzi tu niestety nie uzyskasz. Chyba ze chcesz nieobiektywna to mosz: PRRRRROSTE ZE PES :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez sciagnij oba demka i porownaj bo obiektywnej odpowiedzi tu niestety nie uzyskasz. Chyba ze chcesz nieobiektywna to mosz: PRRRRROSTE ZE PES :)

Mam obydwa ale ja sie pytam co wy byscie wzieli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obydwa ale ja sie pytam co wy byscie wzieli :P

jeśli online będzie faktycznie taki, jak zapowiadają to ja wziąłbym (i pewnie wezmę ;) ) PESa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Batmana na bank, a Shifta sciagnij najpierw demo i zobacz czy Ci pasi bo w/g mnie gra jest slaba, duzo gorsza od glownego konurenta DiRT 2. Z dwojki FNR 4 i UFC 2009 to drugie jest duzo lepsze.

Dirta 2 też mogę wziąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego FPS z niezrąbaną fizyką tak jak w MW2 i CoD Waw. Mam Killzone 2, ale brakuje jej tego czego, tego czegoś co by mnie przykuło na długie godziny przed TV. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego FPS z niezrąbaną fizyką tak jak w MW2 i CoD Waw. Mam Killzone 2, ale brakuje jej tego czego, tego czegoś co by mnie przykuło na długie godziny przed TV. Możecie mi coś polecić?

Battlefield: Bad Company (w oczekiwaniu na Bad Company 2) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego FPS z niezrąbaną fizyką tak jak w MW2 i CoD Waw. Mam Killzone 2, ale brakuje jej tego czego, tego czegoś co by mnie przykuło na długie godziny przed TV. Możecie mi coś polecić?

szczerze mowiac nie znam fps z lepsza fizyka niz ta w KZ, zakladajac ze chodzi nam o to samo ;) ewentualnei mozesz wyprobowac leciwego juz HL2 z dodatkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BF BC, ale niestety jest taka sama sytuacja jak z Killzone 2 ;/. Half life 2 raczej odpada bo znam to na pamięć z PC :). Myślałem nad UT3, to byłby wybór wybór? Tylko martwi mnie w UT3 to że można używać KiM do gry i tu jest problem bo pad ma małe szanse z KiM ;/.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko martwi mnie w UT3 to że można używać KiM do gry i tu jest problem bo pad ma małe szanse z KiM ;/.

w wyszukiwarce serwerów można szukać tych, gdzie jest dozwolony tylko pad, albo pad i KiM. Słyszałem jednak, że większym problemem gry jest fakt, że bardzo mało osób w nią gra online :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego FPS z niezrąbaną fizyką tak jak w MW2 i CoD Waw. Mam Killzone 2, ale brakuje jej tego czego, tego czegoś co by mnie przykuło na długie godziny przed TV. Możecie mi coś polecić?

Osobiście polecam tryb singeplayer z Resistance 2. Mi w single z K2 również brakowało "tego czegoś", a R2 mimo, że nie taka cudna fizyka i grafika to jednak bardziej mi się spodobało. Inaczej ma się sprawa z multi, gdzie mi dużo bardziej podoba się ten z Killzone 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Resistance 2, jak dla mnie ta gra to prymityw z poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Resistance 2, jak dla mnie ta gra to prymityw z poprzedniej generacji.

dokladnie. lepiej bym tego nie ujal. popieram w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam R2 i grało mi się fajnie choć to taka raczej rąbanka chociaż fajna - mało taktyki więcej zabijania. Tylko, że to jest typowo kosmiczno ufoludkowa gra, ale nie wciąga za bardzo przynajmniej mnie jak kupiłem inne gry to jakoś nawet nie miałem ochoty specjalnie by R2 skończyć. (wcześniej pewnie pisałem, że jest spoko bo w sumie to raczej jest, ale trochę zmieniłem zdanie:) )

Może spróbuj z battlefield bad comapny - demo mi się bardzo podobało osobiście. najlepiej sam zagraj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam BF BC, ale niestety jest taka sama sytuacja jak z Killzone 2 ;/. Half life 2 raczej odpada bo znam to na pamięć z PC :). Myślałem nad UT3, to byłby wybór wybór? Tylko martwi mnie w UT3 to że można używać KiM do gry i tu jest problem bo pad ma małe szanse z KiM ;/.

Cóż widzę że nie ma pomysłów. Czyżbym miał już prawie wszystkie ciekawsze gry :)?.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż widzę że nie ma pomysłów. Czyżbym miał już prawie wszystkie ciekawsze gry :)?.

Call of Juarez: Wiezy Krwi jest spoko. Nie wiem jak z przykuwaniem na dlugie godziny bo ja ja przeszedlem raz i odlozylem na polke bo nie mam czasu wracac do skonczonych gier, ale zabawa przednia, historia ciekawa, grafika ladna, fizyka specyficzna ale w porzadku no i multi dosc popularne, nawet dodatkowe mapy wyszly.

A jak dalej niezdecydowany to poczekaj z miesiac i bedziesz mial z czego wybierac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×