Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz ja proszę o radę

Batman: Arkham Asylum czy GTA IV?

jak nie boisz sie grafiki to bierz gta :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez: Wiezy Krwi jest spoko. Nie wiem jak z przykuwaniem na dlugie godziny bo ja ja przeszedlem raz i odlozylem na polke bo nie mam czasu wracac do skonczonych gier, ale zabawa przednia, historia ciekawa, grafika ladna, fizyka specyficzna ale w porzadku no i multi dosc popularne, nawet dodatkowe mapy wyszly.

A jak dalej niezdecydowany to poczekaj z miesiac i bedziesz mial z czego wybierac.

Może jak gdzieś tanio będzie to kupie, ale za specjalnie ten tak zwany ,,polski'' wytwór mnie nie interesuje.

@Genesis

Ja bym wybrał Batmana, bo GTA to nuda, nuda i jeszcze raz nuda

@kakaroto-songo1

Grafika to nie wszystko, ale akurat GTA brakuje wszystkiego ^^.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić jakąś grę, tylko nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad takimi tytułami jak:

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patrios

Far Cry 2

Splinter Cell: Double Agent

Ojciec Chrzestny 2

Która z tych gier ma najlepiej rozbudowaną fabułę?

Która z nich będzie najlepszym wyborem?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako, że jestem nowy na forum chciałbym się przywitać. Otóż miotam się z zakupem konsoli PS3 obecnie posiadam tylko x360 którego będę zmuszony sprzedać jeśli będę chciał ps3. Do "chlebaka" przekonuje mnie gra U2 i inne bardzo ciekawe exy :) Teraz mam problem, bo jak już mam kupować konsolę to nie wiem którą wersję slim czy fat 80 GB. Byłbym wdzięczny jakby ktoś wypisał mi zalety i wady tych dwóch produktów. Pozdrawiam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tonder

Metal Gear Solid 4, Metal Gear Solid 4 i jeszcze raz Metal Gear Solid 4

Zdecydowanie polecam, gra jest bardzo rozbudowana do tego posiada fabulę która wciąga niczym dobry film :).

@noox

To zależny od Ciebie, sam musisz zdecydować która konsola bardziej Ci się podoba. Różnią się dyskiem (Slim 120GB, FAT 80GB) który można wymienić bez problemu i w tym ze na SLIM nie da się zainstalować Linuxa. Slim jest tez wykonany w nowszej technologi wiec trochę mniej się grzeje i mniej hałasuje, ale ta różnica jest znikoma. Jako były właściciel Xbox 360 Elite stwierdzam że X to kosiarka przy PS-ce :). .Ja osobiście wybrałbym FAT bo jest ładniejsza i tańsza :).

Nowy FAT 80GB jest już po 1000 zł

SLIM można dostać w granicach 1200zł

Jeżeli zależy Ci na dysku to kupując FAT za zaoszczędzone 200zl kupujesz nowy dysk 320GB.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jako, że jestem nowy na forum chciałbym się przywitać. Otóż miotam się z zakupem konsoli PS3 obecnie posiadam tylko x360 którego będę zmuszony sprzedać jeśli będę chciał ps3. Do "chlebaka" przekonuje mnie gra U2 i inne bardzo ciekawe exy :) Teraz mam problem, bo jak już mam kupować konsolę to nie wiem którą wersję slim czy fat 80 GB. Byłbym wdzięczny jakby ktoś wypisał mi zalety i wady tych dwóch produktów. Pozdrawiam ;]

zajrzyj tu http://www.ps3site.pl/forum/topic/20814-fat-vs-slim/

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patrios

Far Cry 2

Splinter Cell: Double Agent

Ojciec Chrzestny 2

z tych gier bralbym MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tonder

Metal Gear Solid 4, Metal Gear Solid 4 i jeszcze raz Metal Gear Solid 4

Zdecydowanie polecam gra jest bardzo rozbudowana do tego posiada fabule która wciąga niczym dobry film :).

Myślisz że to będzie dobry wybór? ;>

Boję się że mi się gra/fabuła nie spodoba... hmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że to będzie dobry wybór? ;>

Boję się że mi się gra/fabuła nie spodoba... hmm...

No jak nie grałeś w poprzednie części to możesz mieć problem. Zresztą ja grałem po kilka razy a i tak się zakręciłem na czwórce :P Natomiast jak olejesz to, to gra jest z gatunku "musi być zaliczona przez każdego posiadacza PS3". Ma wspaniałą mechanikę, grafikę i ogólny feeling.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tak, co prawda z tych gier które wymieniłeś grałem jeszcze tylko w FC2 które jest nudne, liniowe, a fabula ogranicza się do jeżdżenia z punktu A do punktu B.

@Kill

Sztoooo!? Chwalisz grę bez trophy ^^? Po prostu nie wierze :), ale jednocześnie popieram w 100%.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam demo, zobaczę ale chyba zdecyduję się...

Jeszcze zastanawia mnie Far Cry 2...

Czy nie będzie lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam demo, zobaczę ale chyba zdecyduję się...

Jeszcze zastanawia mnie Far Cry 2...

Czy nie będzie lepszy?

nie, nie bedzie lepszy

co prawda gralem w wersje na pc, ale w Far Cry2 musisz jezdzic z punktu A do B i z czasem staje sie to monotonne

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie nie.... Byle nie Far Cry 2...

Nuda jakich mało... Na poziomie Assassin's Creed albo Prince of Persia...

Dobra jako 'usypiacz' ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na przykład nie nudziłem. Prawda, że zadanie się powtarzają czyli wieje monotonią, że teren jest duży ale mimo wszystko warto zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę kupić jakąś grę, tylko nie wiem co wybrać. Zastanawiam się nad takimi tytułami jak:

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patrios

Far Cry 2

Splinter Cell: Double Agent

Ojciec Chrzestny 2

Która z tych gier ma najlepiej rozbudowaną fabułę?

Która z nich będzie najlepszym wyborem?

Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Ja bym brał Ojca Chrzestnego II moi koledzy go mają i są bardzo zadowoleni. Nie jest to może gra, "którą musi zaliczyć każdy posiadacz PS3", ale jak grałem to bardzo fajna. MGS 4 mnie jakoś demem nie przekonał, więc nie polecam, ale w pełną nie grałem ani nie śledziłem serii więc raczej w przypadku MGS4 słuchaj nie mnie:D.

A co do wcześniejszych postów to GTA IV jest tak nudne jak to tylko możliwe. Jedyne co mi się podobało to fizyka, grafika(tak wiem, ale cóż) i jak przychodził kolega to robienie wypadków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie Far Cry 2...

Nuda jakich mało...

popieram!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to demo MGS 4: Guns Of The Patrios mnie nie przekonuje do końca żeby kupić..

Poszukuje najlepiej przygodówki, gry w rodzaju GTA IV czyli gry akcji lub skradanki coś na bazie Splinter Cell.

Myślę nad zakupem Ojca Chrzestnego 2, Splinter Cell: Double Agent lub Little Big Planet.

Podzielcie się opiniami na temat tych gier :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny 2- nie grałem, wypowiem się

SC: Double Agent- grałem. Jeśli tylko masz możliwość aby pociągnąć tę grę na PC to zrób to ! Kompletnie nieudana jest wersja na PS3. Bugi, zacinanie się, chrupanie animacji to na porządku dziennym. Poza tymi błędami gra jest naprawdę bardzo dobra i wciągająca.

LBP- W temacie tej gry się nie wypowiem bo nie chcę zostać zlinczowany :) Mnie po prostu nie bawi- to nie znaczy że tobie się nie spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to demo MGS 4: Guns Of The Patrios mnie nie przekonuje do końca żeby kupić..

Poszukuje najlepiej przygodówki, gry w rodzaju GTA IV czyli gry akcji lub skradanki coś na bazie Splinter Cell.

Myślę nad zakupem Ojca Chrzestnego 2, Splinter Cell: Double Agent lub Little Big Planet.

Podzielcie się opiniami na temat tych gier :)

Bo w demie nie ma nic ciekawego. MGS ma najbardziej rozbudowaną fabułę z tych wszystkich które podałeś, można powiedzieć, że Splinter Cell jest na bazie MGS'a a nie odwrotnie, także ja bym Ci polecał jednak MGS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie przekonaliście do MGS, racja demo jest krótkie, wiele nie można zobaczyć :)

Tylko zbieram brakującą kasę i kupuje, myślę że zakup będzie dobry ;)

Dzięki za rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki dylemat. Otóż ostatnio za Far Cry 2 ENG bez pudełka zaproponowano mi: 1. 40 zł lub 2. Assassin's Creed (z pudełkiem itp.) i 15 zł mojej dopłaty. Nie wiem, które wybrać więc proszę Was, jako graczy o radę happy.gif W obu przypakach mam odbiór osobisty jak coś wink.gif Lepiej wziąć kasę i potem mieć już trochę na jakąś grę czy może grę ? Myślicie, że za Assassina dostanę coś ciekawego w zamianie i czy jest jeszcze na tyle popularny i dobry, żeby wogle były na niego dobre oferty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki dylemat. Otóż ostatnio za Far Cry 2 ENG bez pudełka zaproponowano mi: 1. 40 zł lub 2. Assassin's Creed (z pudełkiem itp.) i 15 zł mojej dopłaty. Nie wiem, które wybrać więc proszę Was, jako graczy o radę happy.gif W obu przypakach mam odbiór osobisty jak coś wink.gif Lepiej wziąć kasę i potem mieć już trochę na jakąś grę czy może grę ? Myślicie, że za Assassina dostanę coś ciekawego w zamianie i czy jest jeszcze na tyle popularny i dobry, żeby wogle były na niego dobre oferty ?

kasa, jak masz dopłacać do assassina to zdecydowanie kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał kasę, bo gra jest warta z 40zł, AC można tak samo za 40-50zł wyczaić na allegro więc dopłata 15zł jest śmiechu warta według mnie. ;) Ja bym wolał kasę i potem kupić grę jaką sobie zechcesz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 slim z grą killzone 2 . Powiem, że dech zapiera,, ale mam pytanie do "Znawców" . Jakie tytuły gier polecacie do prezentacji kolegom , którzy mają xbox360. Nadmienię, że sam takowego posiadałem i grałem w FABLE II i GOW 2. Ale killzone jest świetne . Ide dalej grać i czekam na Wasze polecenia .

Pozdrawiam Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu widać że Slim rozeszło się w dużym nakładzie, bo z godziny na godzinę ludzie zadają coraz to dziwniejsze pytania ^^.

Resident Evil 5

Uncharted Drake's Fortune

Uncharted 2: Among Thieves

Metal Gear Solid 4

Little Big Planet

Demon's Souls

Infamous

Batman Arkham Asylum

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey

Motorstorm Pacific Rift

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

poszukuję jakiejś gry wyścigowej ale koniecznie z opcją split screen tak by ze znajomymi troche poszaleć przy jednym PS3.

nie szukam typowego symulatora a bardziej cos arcadowego. (chociaż GT5 napewno zakupie)

Pośpieszyłem się z zakupem NFS:Shift i teraz wole zapytać się tych co gry mają i testowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×