Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze tutaj trzeba zaznaczyc ze super giera jesli ktos lubi kosmiczne FPS pokroju HALO. ja jestem milosnikiem fps a resistance ani 1 ani 2 mnie nie podobaja sie ni w zab.

No tak ale skoro gosc sie zastanawia nad kupnem Resistance 2 to mozemy zalozyc ze wie jakiego typu jest to gra i kosmiczne potworki i odjechane pukawki mu nie sa straszne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Stać mnie na 2 nowe gry. Na 100 % biore Uncharted 2. Ale wacham się między FIFĄ a PES. Szczerze mówiąc FIFA będzie przejściowa do premiery PES-a potem pewnie wyląduje na szafce ;) a więc doradźcie brać FIFE na premiere i czekać do nastepnego miecha na PES-a czy zaoszczędzić i przeczekać na głodzie właśnie na PES. (preordery moge już składać) nie piszcie w stylu głupie pytanie tylko starajcie się wczuć w moją sytuacje ;) Czekam na jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Stać mnie na 2 nowe gry. Na 100 % biore Uncharted 2. Ale wacham się między FIFĄ a PES. Szczerze mówiąc FIFA będzie przejściowa do premiery PES-a potem pewnie wyląduje na szafce ;) a więc doradźcie brać FIFE na premiere i czekać do nastepnego miecha na PES-a czy zaoszczędzić i przeczekać na głodzie właśnie na PES. (preordery moge już składać) nie piszcie w stylu głupie pytanie tylko starajcie się wczuć w moją sytuacje ;) Czekam na jakieś rady.

sciagnij sobie demo i czekaj do pelnej wersji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie zmyliła mnie okładka tej gry

taką widzę pierwszy raz i dlatego zacząłem się zastanawiać czy to jakaś "wersja" czy wydanie "nie polskie".

Szczerze mówiąc to pierwszy raz widzę taką okładkę xD. Najpewniej będzie jak pójdziesz do normalnego sklepu i kupisz wersję platinum za 99 zł. W większych miastach powinna już być na ladach.

P.S. Nie radzę grać w polską wersję. Całkowicie niszczy klimat gry. Nawet jeśli nie znasz angielskiego to nie wybieraj polskiego języka - moim zdaniem nie warto.

Edytowane przez Genesis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę się spytać co lepiej kupić z tych gier :

Assassins Creed 2, Colin McRally Dirt 2, NFS Shift czy może GT5 ?

Acha i jeszcze czy opyla się kupować: http://www.gram.pl/sk0_9g7iGO2_Strike3_Bezprzewodowy_Pad_do_PS3_PC_srebrny.html czy może http://www.gram.pl/sk0_9wriGO5_Gamepad_Chillstream_do_PS3_srebrny.html ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chcę się spytać co lepiej kupić z tych gier :

Assassins Creed 2, Colin McRally Dirt 2, NFS Shift czy może GT5 ?

Acha i jeszcze czy opyla się kupować: http://www.gram.pl/sk0_9g7iGO2_Strike3_Bezprzewodowy_Pad_do_PS3_PC_srebrny.html czy może http://www.gram.pl/sk0_9wriGO5_Gamepad_Chillstream_do_PS3_srebrny.html ?

Assassins Creed 2 w listopadzie dopiero wiec jak chcesz juz ciupnac to ja DiRT proponuje. Duuuzo grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassins Creed 2 w listopadzie dopiero wiec jak chcesz juz ciupnac to ja DiRT proponuje. Duuuzo grania.

Wiem ale kasa dopiero bedzie na listopad (Bo teraz chce tylko pada i Fife10 kupic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz cieszy japę jak czyta te komentarze. Mam nadzieję, że kiedyś karta się odwróci i to ze zdwojoną siłą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lawina komentarzy. Ktoś napisał negatywa i od razu dziesiątki osób podążają za nim. A co do padów - ich praktycznie nie da się dostać taniej. Jest super okazja cenowa, jest jakiś haczyk. Raz znalazłem sklep z rzekomo oryginalnym DS2 za 59zł - naturalnie podrobionym po krótkich oględzinach. Tylko ja straciłem najwyżej godzinę na podróż w obie strony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś doradzic?

Zastanawiam sie nad Midnight Club: Los Angeles albo GRID.

Czy mi sie wydaje, ze MC ma cos wspolnego z NFS? Policja, tunig itd? Pytam, bo żona lubi w takie gry grac wiec pewnie tez by z checia pograla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś doradzic?

Zastanawiam sie nad Midnight Club: Los Angeles albo GRID.

Czy mi sie wydaje, ze MC ma cos wspolnego z NFS? Policja, tunig itd? Pytam, bo żona lubi w takie gry grac wiec pewnie tez by z checia pograla.

To tak, Midnight Club: Los Angles -> jest dosyć podobny do NFS (a szczególnie do underground 2), poruszamy się po całym mieście, za dnia, jak i nocą. Wiadomo ścigamy się :) Czasem policja zaczyna za nami pościg i musimy ich zgubić. Tuningu oczywiście też nie brakuje :) Moim zdaniem jest to bardzo dobra giera (kiedyś miałem na xboxa)

Jeżeli chodzi o Grid -> Czysta gierka, gdzie ścigamy się na torach, tuning też jest, ale wszystkie wyścigi są legalne, widzowie na za barierkami / trybuny.

Jeżeli już masz zamiar się zdecydować na GRID to dobrze się zastanów, dobra gierka lecz lepiej dołożyć troszkę pieniążków i kupić NFS: Shift -> tam masz mnóstwo tuningu i dobrego ścigania, co prawda wyścigi są legalne, odbywają się na torach, ale wygląda niesamowicie (nie tylko pod względem graficznym)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jakie dwie gry na początek kupić?

Jedna będzie dla mnie, nieważne jaki rodzaj (oprócz sportowych bo takich póki co nie potrzebuje), grunt aby była ciekawa i bardzo długo się w nią grało :D (bo nie wiadomo kiedy będą pieniądze na kolejną.

Druga dla mojego, 8-letniego brata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jakie dwie gry na początek kupić?

Jedna będzie dla mnie, nieważne jaki rodzaj (oprócz sportowych bo takich póki co nie potrzebuje), grunt aby była ciekawa i bardzo długo się w nią grało :D (bo nie wiadomo kiedy będą pieniądze na kolejną.

Druga dla mojego, 8-letniego brata.

No cóż... nie wiem w co grasz, ale najlepiej sięgnąć na półkę exclusivów. Moją pierwsza grą był killzone 2, potem uncharted, a teraz gram w infamous. Do wyboru do koloru, może napisz jakie gry lubisz.

A dla brata to: Retchet i Clank, LittleBigPlanet, lub tej najnowszy Crash

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jakie dwie gry na początek kupić?

Jedna będzie dla mnie, nieważne jaki rodzaj (oprócz sportowych bo takich póki co nie potrzebuje), grunt aby była ciekawa i bardzo długo się w nią grało :D (bo nie wiadomo kiedy będą pieniądze na kolejną.

Druga dla mojego, 8-letniego brata.

Jak chcesz cos w co sie dlugo gra to wez GTA4 albo inFamous. Dla brata jak kolega wyzej wymienil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym chciał właśnie... myślę nad GTA IV, lub Uncharted, a może Killzone? A do którejś z tych gier się wraca i można grać multi? Jak wy to widzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym chciał właśnie... myślę nad GTA IV, lub Uncharted, a może Killzone? A do którejś z tych gier się wraca i można grać multi? Jak wy to widzicie?

GTA wg mnie to jest nuuuuuuda straszna, ale chyba jestem samotny w tej opini. uncharted to naprawde swietna gra single, z dwojka na dniach naprawde warto ja zaliczyc, jesli ci sie spodoba to pewnie przejdziesz wiecej niz raz. natomiast killzone, zdania sa podzielone co do tego. wg mnie gra warta zaliczenia, zwlaszcza dla kogos kto dopiero co kupil ps3, naprawde niektore rzeczy w tej grze robia wrazenie. no i ma multi w ktore mozna pograc, osobiscie uwazam ze jesli przmknei sie oko na pewne debilizmy to ten tryb naprawde potrafi wciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie -

Ratchet & Clank: Tools of Destruction czy Quest for Booty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie -

Ratchet & Clank: Tools of Destruction czy Quest for Booty?

Tools of Destruction!! Quest for Booty to mini-gra i ma tylko chyba 4 levele.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest na PS3 jakaś gra w stylu Forzy obecnie? Oprócz GT5 Prologue bo słyszałem, że to gówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co bym chciał właśnie... myślę nad GTA IV, lub Uncharted, a może Killzone? A do którejś z tych gier się wraca i można grać multi? Jak wy to widzicie?

Oj nie myśl nad GTA IV, to jest gierka dla tzw. Wyjadaczy... Poważnie jak dla mnie była nuda (grałem na xboxie), skończyłem pół gry i wyłączyłem.

Killzone 2 ma w miarę dobrą kampanie na single, i genialny multiplayer

Uncharted no tu możesz się pobawić jedynie na singlu, ale gierka świetna.

inFAMOUS sam polecam, właśnie gram, nie wiem czy można porównać do prototype (którego też skończyłem) bo inFAMOUS wygrywa, choćby tym jak jest dokładnie zrobiony świat.

Jest na PS3 jakaś gra w stylu Forzy obecnie? Oprócz GT5 Prologue bo słyszałem, że to gówno.

Z tym pytaniem, udaj się na www.google.pl lub www.gry-online.pl

Pozdro.

Edytowane przez TheStormCrusher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi na drugie pytanie, to wiem że GT5 jest przekładana co chwilę premiera, a ten Prologue to lipa, a innych symulatorów tak dobrych chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do odpowiedzi na drugie pytanie, to wiem że GT5 jest przekładana co chwilę premiera, a ten Prologue to lipa, a innych symulatorów tak dobrych chyba nie ma.

spróbuj Ferrari Challenge, albo Supercar Challenge. Może nie takie rozbudowane, ale model jazdy chyba nawet lepszy niż w GT5P .

btw tyle razy było na forum już to pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×