Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko czy da sie do Guitar Hero Metallica dokupic jakis inne utwory Metallicy np. płyte Death Magnetic

Do guitar hero metallica można tylko death magnetic dokupić, żadnego innego dlc. A szkoda, bo to chyba najlepsza część gh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zapytam tutaj, czy jest możliwość użycia gitarek z ps2 w guitar hero na ps3?

Temat poruszany był już kilka razy na forum, i o ile mnie pamięć nie myli, to chyba wychodziło na to, że możliwość taka istnieje, o ile posiadamy odpowiednia przelotkę/przejściówkę Ps2-USB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, ponad pół roku po zakupie gry, udało mi się wreszcie zagrać on-line. Potrzebna była do tego jednak ustawka. Nie wiem, czy to ja nie mam szczęścia, czy serwery są po prostu ciągle puste?

Naprawdę wciągająca zabawa. Dzięki R za wspólną zabawę i... do następnego razu. Wiem, wiem - muszę poćwiczyć. :biggrin:

Może ktoś jeszcze chętny do wspólnego grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy alien, mnie też grało się super, a mnie nie przeszkadza kto jak gra i na jakim poziomie więc nie ma problemu . Powiem Ci że ostatnio udało mi się spotkać 2 osoby w przeciągu 20 min w trybie pro face off, jeden się rozłączył w połowie chociaż wcale dobrze nie grałem, no ale może to usterka techniczna, ale zazwyczaj bardzo ciężko kogoś wyszukać.Ja już jakiś czas gram na medium i najprzyjemniej mi się gra no i nadal popełniam błędy więc z hardem daje sobie spokój na razie.

Jeśli znajdzie się jeszcze ktoś chętny do gry ( Metallica,5 lub WT ) to prosze pisać. Fajnie by było zebrać kilku ludzi i pograć 2 vs2 lub band vs band.

Edytowane przez Rathgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko

mam pytanie,czy na gh mozna grac nie uzywajac gitary tylko pada??

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, a przynajmniej się dało ;)

Ja posiadam najnowszą część, Warriors of Rock, na padzie grać nie próbowałem, gdyby ktoś chciał wspólnie pograć niech da znać - tylko ostrzegam, jeszcze nie potrafię i grywam na easy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o grze na padzie zamiast na gitarze, ale może jakiś niedoinformowany jestem

GH:M imho zdecydowanie najfajniejsze,r ciągle jest sporo kawałków których na ekspercie których nie jestem w stanie zagrać bo solówki łamią palce ;) (moje szczytowe osiągnięcie to sweet home alabama z GH:WT na ekspercie), ale ostatnio mniej czasu na granie jakoś zostało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze o grze na padzie zamiast na gitarze, ale może jakiś niedoinformowany jestem

GH:M imho zdecydowanie najfajniejsze,r ciągle jest sporo kawałków których na ekspercie których nie jestem w stanie zagrać bo solówki łamią palce ;) (moje szczytowe osiągnięcie to sweet home alabama z GH:WT na ekspercie), ale ostatnio mniej czasu na granie jakoś zostało :(

Najwyrazniej nie grales w GHIII bo tam mozna bylo grac na padzie jako gitarce ;) Jak sie mialo jedna gitare to tak sie pykalo z kumplami.

Ja jedynie nie potrafie przejsc w GH Metallica War Ensamble na Expercie. Na prawde nie moge ogarnac rytmu w tym utworze Slayera ;d Raining Blood padl latwo, ale tutaj nie da sie strumowac po prostu!

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej nie grales w GHIII bo tam mozna bylo grac na padzie jako gitarce ;) Jak sie mialo jedna gitare to tak sie pykalo z kumplami.

Ja jedynie nie potrafie przejsc w GH Metallica War Ensamble na Expercie. Na prawde nie moge ogarnac rytmu w tym utworze Slayera ;d Raining Blood padl latwo, ale tutaj nie da sie strumowac po prostu!

zdecydowane nie grałem tylko GH"WT. GH:M, GHV, ;), ale nawet przez myśl mi nie przeszło by próbować grać na padzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy perkusja i gitara z band hero są kompatybilne z guitar hero metallica ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o wskazówki czy wybrać gitarę gibson les paul czy tą z metalliki

Interesuje mnie gra metallica.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o wskazówki czy wybrać gitarę gibson les paul czy tą z metalliki

Interesuje mnie gra metallica.

Pozdrawiam

Ja kupowałem GH Metallica wraz z gitarą. Mogę Ci ją z czystym sumieniem polecić. Mam ją od prawie 2 lat i ja, a także bardzo często moi znajomi, katujemy ją na maksa. :biggrin: Dopiero raz wymieniałem baterie i ogólnie nie mam z nią żadnych problemów. Idealnie działa też z innymi częściami GH oraz RockBand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o wskazówki czy wybrać gitarę gibson les paul czy tą z metalliki

Interesuje mnie gra metallica.

Pozdrawiam

Jeśli kupisz Gibsona, to nie będziesz miał panela dotykowego. Pytanie tylko czy tak na prawdę go potrzebujesz. Osobiście rzadko go używam i to raczej do zabawy niż do legato.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupisz Gibsona, to nie będziesz miał panela dotykowego. Pytanie tylko czy tak na prawdę go potrzebujesz. Osobiście rzadko go używam i to raczej do zabawy niż do legato.

ok, ale co zyskam kupując gibsona, do czego służy ten panel?

nigdy nie grałem w gh, kiedyś katowałem jakąś japońską na psp i wiem ze gh mi się spodoba.

dzięki ze wszelkie opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale co zyskam kupując gibsona, do czego służy ten panel?

nigdy nie grałem w gh, kiedyś katowałem jakąś japońską na psp i wiem ze gh mi się spodoba.

dzięki ze wszelkie opinie

Na panelu dotykowym możesz grać solówki samym stukaniem w odpowiednie miejsca, ale równie dobrze możesz to robić na zwykłych przyciskach (po prostu jest łatwiej, no i efektownie wygląda jak to wymasterujesz :) ). Dodatkowo zamiast "kostkowania" strum barem możesz uderzać palcem w panel. Najlepiej jakbyś obejrzał tutoriale z Metalliki na youtube. Wtedy łatwiej będzie zrozumieć :) Z resztą jeśli gitara z GH:M jest w porównywalnej cenie do gibsona to bez wahania ją weź :) A najlepiej jakbyś przetestował obie i wybrał wygodniejszą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam gitare z panelem - o wiele wieksza zabawa gdy obcykasz guziki i zdarza Ci sie zdudzic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. wiem, że to już stosunkowo stara gra, ale chciałbym zakupić gh metallica. W żadnym sklepie nie mogłem znaleźć ani jednej kopii więc postanowiłem, że zakupię sobie pakiecik 100zł do psstore i z tamtąd pobiorę tą część (mam już gh wariors of rock). Ku mojemu wku****niu, okazuje się, że nie mogę znaleźć tej gry w psstore, a same bundle piosenek jeśli chodzi o metallicę. Mam pytanie, czy to tylko moja nieumiejętność, czy rzeczywiście nie mam możliwości zakupić tej cześci za pomocą psstore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty szukałeś, ale na Alle.... jest parę aukcji po ok. 100zł (dość drogo bo ja tę grę kupowałem jakiś rok temu po tej samej cenie).

Z tego co mi wiadomo to nie da się kupić GHM przez PS Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.mam pytanie gdy podłączam odbiornik usb do konsoli to mam problem,żeby go odpalić.nie świeci się czerwona dioda.podejrzewam,że jakoś się uszkodził.czy jest możliwość kupienia samego odbiornika? szukałem na allego,ale nic takiego nie znalazłem.a może jest jakieś inne rozwiązanie,abym mógł dalej grać w guitar hero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś ruch na serwerach? Kupuję PS3 i GH:M, tylko nie wiem czy jeszcze ludzie w to grają i czy jest sens to kupować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jakiś ruch na serwerach? Kupuję PS3 i GH:M, tylko nie wiem czy jeszcze ludzie w to grają i czy jest sens to kupować :P

Generalnie trzeba mieć duże szczęście żeby kogokolwiek trafić.

Większe szanse na grę online w GH WoR - praktycznie ciągle ktoś gra.

Obie gry wymiatają jeżeli chodzi o setlistę - wg mnie najlepsze części. I zawsze możesz pograć z kolesiami offline. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×