Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie od 22.05 dostepne w cenie ok 500NOK czyli ok 250zl.

bez gitarki oczywiscie cena za zestaw ok 400zl

Mam nadzieje na multi z wami koledzy...zreszta wiecej gram na perkusji niz na gitarze....

mozna mi invite wysylac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media markcie, od 29 maja ma być promocja (ogólnopolska) na GHM - 399 zł za zestaw (Gra + gitara) a do tego dodatakowo DLC z Death Magnetic do pobrania za free... tylko nie wiem czy promocja ta będzie dotyczyła także wersji na PS3, bo w gazetce jest pokazana tylko na X360...

podczytane na polygamii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wysłałem maila z zapytaniem czy pojawi się ten zestaw na takich warunkach na PS3.

Jak otrzymam odpowiedź od razu napiszę.

Liczę że 29.05 nastąpi piękny początek weekendu :)

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mail od MM :

Witam

Oferta dotyczy wersji na Xboxa. Wersja na ps3 będzie dostępna w ten sam dzień czyli 29 maja. Prawdopodobna cena to 499 złotych.

Pozdrawiam

No i pięknie ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocieszam się tylko tym, że kiedyś napisali że resident evil kosztuje 240zł a jak pojechałem okazalo się że 199zł.

Może tak samo będzie z GH M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobna cena to 499 złotych.

stówa drożej? ktoś tam na głowę upadł chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... przebolałbym brak darmowego DLC, ale 100zł więcej to gruba przesada !

Czy nadal jedynym wyjściem jest Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja generalnie uwazam ze wszelakie GH czy RB to strata czasu bo rownie dobrze mozna sie uczyc grac i cwiczyc na prawdziwej gitarze.

Ale dla Metalliki chyba zrobie wyjatek. Strasznie mnie kusi i czuje ze po pracy sie udam dzis do sklepu.

Najwyzej pojawi sie niebawem na allegro "prawie nowka" do sprzedania :P

EDIT: poprawka, za tydzien sie udam do sklepu :)

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prawda, ja GH3 też nie polubiłem specjalnie, po prostu nie zdążyłem polubić. Ale dla GH Metallica robię wyjątek.

Tylko znowu Xbox w przodzie :(, mam tylko nadzieję że zestaw na PS3 nie będzie kosztował 100zł drożej od Xboxa...

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto jest, nowa odpakowana uruchomiona, wow robi wrazenie, generalnie wczesniejsze wersje GH byly ok natomiast Metallica, rozwalila mnie.

Teraz tylko nalezy zamowic dodatkowy pedal do bebnow ze spliterem,

Gitara geeralnie fajnie sie gra jednak bebny dopiero robia wrazenie.

Na swiezo powiem ze Jest duzo ciezej niz myslalem... ale to tak po zagraniu 4 kawalkow i skonczeniu po wygwizdaniu :D:D

Odnosnie Grania na bebnach to jednak jest roznica niz na normalnym zestawie...

Generalnie jestem zadowolony...polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie myślicie że jak zamówię z Allegro ze sklepu, to dojdzie gra na 29.05 czy dopiero wtedy będzie wysłana ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy aby zamawiać ze Stanów. Już byście dawno mieli, a tak trzeba czekać. Sama gra sprowadzana z przesyłką wyszła ok. 20% taniej niż w Polsce ze sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie każdy (min. ja) ma możliwość zamówienia gry w Stanach. Poza tym planuję kupić dodatek Death Magnetic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale nie każdy (min. ja) ma możliwość zamówienia gry w Stanach. Poza tym planuję kupić dodatek Death Magnetic.

Skoro mowisz ze planujesz DM kupić, to zapewne masz karte. Jesli masz karte - mozesz zamawiać ze stanów + nic nie stoi na przeszkodzie zeby kupić DM z amerykańskiego PSS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety karty nie mam, "doładowywuje" konto przez allegro.

Kolejna przeszkoda to to, że bundle z gitarą wychodzi tylko w Europie.

Także kupuję albo w MM w dniu premiery, jeśli nie dowalą ceny 500zł, a jak nie to na allegro:)

EDIT: Dostałem właśnie maila że LEM spóźni się z dostawą GH Metallica na PS3 i bundle packi będą dopiero w poniedziałek za cenę uwaga uwaga 499zł !!!

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie! :) mam pytanie apropo perkusji: naogladalem sie wielu filmikow z perkusja od gt: world tour na youtubie i jedna sprawa mnie dziwi... u jednych podczas uderzania w talerze wydobywal sie dzwiek plastiku a u 2 dzwiek czystej perkusji... sa jakies nakladki tlumiace dzwiek uderzania w plastik? jest to troche irytujace a chce zainwestowa w perkusje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie! :) mam pytanie apropo perkusji: naogladalem sie wielu filmikow z perkusja od gt: world tour na youtubie i jedna sprawa mnie dziwi... u jednych podczas uderzania w talerze wydobywal sie dzwiek plastiku a u 2 dzwiek czystej perkusji... sa jakies nakladki tlumiace dzwiek uderzania w plastik? jest to troche irytujace a chce zainwestowa w perkusje!

NIe ma żadnych specjalnych nakładek, dzwięk padów wcale mnie nie irytuje, chociaż to pewnie kwestia osobista. Można trochę wygłuszyć pałeczki, ale efekt mizerny. Ewentualnie można grać delikatnie, ale i to nie zawsze się udaje. Jeśli Tobie dzwięki padów nie odpowiadają, to nie kupuj drum seta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te dźwięki czystej perkusji są wtedy kiedy ludzie przechwytują obraz i dźwięk prosto z gry, a dźwięk plastiku słychać kiedy nagrywają telewizor zwykłą kamerą.

Poza tym jak sie gra to serio nie przeszkadza, jak sie biernie ogląda to owszem, ale grajac samemu nie sluchać tego ;P. W dodatku jak sobie słuchawki sprawisz to juz wogole bajka. Ale też słyszenie jak sie wali w plastik pomaga w utrzymaniu rytmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a perkusja od rock band 2 bedzie dzialac przy guitar hero world tour?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
a perkusja od rock band 2 bedzie dzialac przy guitar hero world tour?

tak, tylko ze zamias 5 guziczków będą 4 ;p

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiera znawco ;) moze ty mi powiesz jezeli wiesz ktora perkusja jest lepsza? ta od rb2 czy gh:wt? nie wiem na co sie skusic ;f a wydaje mi sie ze ta od rb2 jest cichsza... -,-' (to o tej mowilem ze nie slychac dzwieku plastiku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Skiera znawco ;) moze ty mi powiesz jezeli wiesz ktora perkusja jest lepsza? ta od rb2 czy gh:wt? nie wiem na co sie skusic ;f a wydaje mi sie ze ta od rb2 jest cichsza... -,-' (to o tej mowilem ze nie slychac dzwieku plastiku ;)

Powiem tak, jakiej byś sobie nie sprawił, i tak sąsiedzi będą narzekać. Osobiście wole perke z GH bo przez talerze pozwala się bardziej wczuć i daje wiecej funu. Wszędzie w internecie piszą że od RB2 jest głośniejsza, oraz ze pedał szybko się łamie, dlatego odradzałbym ;P. Filmikami z nagraną grą bym sie nie sugerował, każdy ma inny sprzęt i różnie mu nagrywa :P

Edit: Jeżeli byś kupił perke GH to radze poszukać linka w tym temacie (mrtwister podawał) gdzie jest ladnie podane jak naprawić problemy z perkusją (jeżeli zamówienie kabelka nie poskutkuje<też był link do tego>). Po zrobieniu tego co tam napisane, perkusja żyje wiecznie, bo ma tak prostą budowe ze nie ma sie co zepsuć ;P

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×