Skocz do zawartości
ONE

Guitar Hero: Metallica

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie skumałem. Czyli osoba grająca na perkusji w realu nie umiała w ogóle na niej grać w GH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne :P. Nie każdy potrafi grać tak jak pokazują mu jakieś żółte, czerwone itp przyciski :P. Trzeba sie przyzwyczaić do wykonywania rozkazów wydawanych przez gre. Mój kolega (perkusista) który grał na gitarce na expercie, ale nigdy na perkusji w grze, kiedy przyszedł do mnie za 1 razem zaczął grać na hardzie. Tak jak mówie, trzeba sie nauczyć grać do "gemów"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, fakt że ktoś w realu wymiata na gitarze albo perkusji nie znaczy że bez problemów rozjedzie guitar hero. głównie z tego powodu że gra w guitar hero prawde powiedziawsze to z gra na prawdziwej gitarze nie ma absolutnie nic wspólnego (no może za wyjątkiem przyjemności)

Polecam zobaczyć. Gwarantuje wam, że Dave Mustain świetenie gra na gitarze, ..... w końcu gra swoją piosenkę .... ;)

P.S.

żaby naprawdę nie potrafią mówić po angielsku. ;)

Edytowane przez Kerm_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie z obserwacji wnioski następujące:

1. Wokal jest najłatwiejszy z wszystkich 'instrumentów'

To ciekawe, bo dla mnie jest trudniejszy od gitary. No chyba, że nie naśpiewałem się wystarczająco dużo (choć na UltraStarze wcale nie szło mi tragicznie), mam zepsuty mikrofon (Nowy? Nie, to raczej nie jest powodem), GH:WT ma zje***e wokale albo ja po prostu nie umiem się wpasować w wysokość w tej grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wokal w GH: Metallica idzie lepiej niż w World Tour, choć przyznam że jednak to nie to samo co Singstar.

Natomiast mam wrażenie że poziom Hard w Metallice jest trudniejszy od Hard w World Tour. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwota, w końcu GH:M miało być najtrudniejszym GH, zwłaszcza w porównaniu do w miarę lajtowego WT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I faktycznie jest najtrudniejszą częścią jak dla mnie.

Które kawałki sprawiają wam największą przyjemność ? Ja osobiście wszedłem teraz na hard i najbardziej pasują mi ballady- The Unforgiven, Nothing Else Matters, Fade to Black , a także Enter Sandman, King Nothing, Welcome Home.

Póki co Master Of Puppets (chyba sztandarowy kawałek tej gry) nie idzie mi w ogóle :)

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gitarą, która hmmmm ..... sama gra :/.

problem leży ewidentnie po stronie "struny". Np jak jest długie intro w którym gracz nie bierze udziału, gitara, mimo że nawet nie trzymam jej w rękach, zachwouje się jakbym poruszał struną - co oczywiście obniża mi natychmiast rockmeater do czerwonej skali.

Problemem są także długiew nuty, bo często gitara poprostu przerywa, tak jakbym podczas trzymania guzików, dodatkowo trącił strunę.

Ktoś ma/miał takie problemy i wie jak to rozwiązać ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które kawałki sprawiają wam największą przyjemność ? Ja osobiście wszedłem teraz na hard i najbardziej pasują mi ballady- The Unforgiven, Nothing Else Matters, Fade to Black , a także Enter Sandman, King Nothing, Welcome Home.

Póki co Master Of Puppets (chyba sztandarowy kawałek tej gry) nie idzie mi w ogóle :)

Z ciekawości (i żeby skrócić oczekiwanie na grę) ściągnąłem kilka kawałków z gry do FoFa. Jak narazie największą (masochistyczną ;)) przyjemność sprawia mi Whiplash (na Expercie)...

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z gitarą, która hmmmm ..... sama gra :/.

problem leży ewidentnie po stronie "struny". Np jak jest długie intro w którym gracz nie bierze udziału, gitara, mimo że nawet nie trzymam jej w rękach, zachwouje się jakbym poruszał struną - co oczywiście obniża mi natychmiast rockmeater do czerwonej skali.

Problemem są także długiew nuty, bo często gitara poprostu przerywa, tak jakbym podczas trzymania guzików, dodatkowo trącił strunę.

Ktoś ma/miał takie problemy i wie jak to rozwiązać ?????

Spróbuj w opcjach wyłączyć "Touch strip" wiele ludzi narzeka ze czesto overstrummuje im ten dotykowy szajs :P.

Z ciekawości (i żeby skrócić oczekiwanie na grę) ściągnąłem kilka kawałków z gry do FoFa. Jak narazie największą (masochistyczną ;)) przyjemność sprawia mi Whiplash (na Expercie)...

Spróbuj Fight Fire With Fire, to dopiero jest masohistyczna piosenka ;D. Tez Dyers Eve na bassie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj Fight Fire With Fire, to dopiero jest masohistyczna piosenka ;D. Tez Dyers Eve na bassie.

Ja tam wole miec jakies szanse na przejscie utworu... ;-)

Poszukaj na YT wersji live "Creeping Death" sfretowanej przez Puppetza. Moze nie az tak masochistyczne, ale nieporownywalnie bardziej epickie i full of awesomness (jak to mawiaja anglojezyczni)...:-D

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś niedrogi mikrofon do tej gry? Tak w ogóle to jakie mikrofony akceptuje ta gra.

Edytowane przez kwas84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od singstara

Te bezprzewodowe tez?

Ja tam wole GH3, metallica mnie sie nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te bezprzewodowe tez?

Ja tam wole GH3, metallica mnie sie nie podoba.

bezprzewodowe działają miodzio. Gorąco polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No cóż, fakt że ktoś w realu wymiata na gitarze albo perkusji nie znaczy że bez problemów rozjedzie guitar hero. głównie z tego powodu że gra w guitar hero prawde powiedziawsze to z gra na prawdziwej gitarze nie ma absolutnie nic wspólnego (no może za wyjątkiem przyjemności)

Polecam zobaczyć. Gwarantuje wam, że Dave Mustain świetenie gra na gitarze, ..... w końcu gra swoją piosenkę .... ;)

P.S.

żaby naprawdę nie potrafią mówić po angielsku. ;)

Yep , podczas prac na GH III pojawiło się wielu wirtuozów gitary min. Slash , bądź Tom . Oczywiście każdy z nich doszedł do jednoznacznego wniosku - Guitar Hero jest znacznie trudniejsze od gry na gitarze w realu :turned:

Jak na razie pomykam w pecetówke III , ale po pewnym czasie skuszę się jednak na Metallice :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie, czy da sie jakos obejsc wymaganie mikrofonu w grze gh metallica, mam gitarke i pozyczylem sobie gre od kolegi bo juz ghIII mi sie znudzilo a tu zonk, pisze ze trzeba podlaczyc mikrofon, ale ja nie chce spiewac :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na perkusji na expert mode daje rade, no moze nie wszystkie kawalki jeszcze troszke ciezko sie gra pod kropki, wole w sumie real drums.

ale chetnie pogram w sieci.

paco_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy to normalne, że podczas koncertów grafika jest taka jakaś "ziarnista", zeby nie powiedzieć brzydka? czy to kwestia jakiegoś ustawienia, czy wszystko jest OK?

W menu jest wszystko OK, widać grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Problem w postaci dziwnych kropek (coś jak szumy na zdjęciach) widzę jedynie podczas samej rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy to normalne, że podczas koncertów grafika jest taka jakaś "ziarnista", zeby nie powiedzieć brzydka? czy to kwestia jakiegoś ustawienia, czy wszystko jest OK?

W menu jest wszystko OK, widać grafikę w wysokiej rozdzielczości.

Problem w postaci dziwnych kropek (coś jak szumy na zdjęciach) widzę jedynie podczas samej rozgrywki.

Taki urok tej gry zabieg wprowadzony celowo (chociaz nie wiem czy we wszystkich utworach tak jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki za odpowiedź, bo już się obawiałem, że mam coś nie tak...

Wiem, że ziarno i szumy w fotorafi to dwie różne rzeczy, niestety nie wiem jak profesjonalnie taki zabieg w grach się nazywa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy da sie do Guitar Hero Metallica dokupic jakis inne utwory Metallicy np. płyte Death Magnetic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×