Skocz do zawartości
ONE

Battlefield: 1943

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do was dolaczyc ?

Musisz mieć ich w znajomych, w głównym menu BF'a masz opcje dołączenia do gry ze znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszlo zaproszenie do ultimatume2

Edytowane przez Larghart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek lub środe będę mieć headset, więc dodawajcie mnie do znajomych to chętnie z wami pogram (jakiś team play). PSN: Krzychu31

Edytowane przez krzychu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest mi troche szkoda że w tą gre moge grać tylko na innym profilu :( po w mojim głównym nie wyswietla się informacja o wprowadzeniu emaila :( ale gierka jest wypasista :) mam już ok. 60 % :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The game appears to be unavailable, pleasy try again. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ciężko strasznie zebrać wiekszą ilość osób , wiekszość spieszy się i popędza nie da rady czekać na wszystkich. Nie mam pojęcia jak zebrać większość z was. :(

Jedyne wyjście z tej sytuacji to założyć serwer i czekać aż wejdziecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam pewien problem z tą grą. Otóż ostatnio ściągnąłem wersję trial jednak podczas łączenia wyskakuje błąd "LOGIN FAILED". Mój internet to 1 mb drogą radiową. Czy z pełna wersją będzie tak samo? Za pomoc w rozwiązaniu tego problemu z góry dziękuję.

tez to mialem, musisz sciagnac z psn fight night 4, w samej grze wybrac ostatnia opcje, bodajze "login to EA" czy cos takiego, zrobic konto, wyjsc z gry i odpalic BF i dziala... serio..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje umowic sie na nastepny weekend na konkretna godzine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki Faksejk :D dzięki twojej radzie mi gra zaczeła działać na mojim głównym profilu ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez to mialem, musisz sciagnac z psn fight night 4, w samej grze wybrac ostatnia opcje, bodajze "login to EA" czy cos takiego, zrobic konto, wyjsc z gry i odpalic BF i dziala... serio..

pozdro

Bardzo dobra rada, jednakże można tez spróbować na głownej stronie Ea założyć konto(przez opere np , a nie z poziomu gry) ja używam starego konta jeszcze z czasów BF 2, potem poprostu można podpiąć profil z PSN do konta z Ea i też nie powinno być kłopotu.

Ps. 24 mln na xboxie, 13 mln na ps3. Śmiem twierdzić że jutro ( a właściwie dziś bo juz poniedziałek;p) polatamy na coralu oj będzie się działo oj będzie;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy bym poprawił w nadchodzącym patchu. Wiadomo, że każdemu nie dogodzisz ale...

- granaty mają za słabe rażenie. Zabić kogoś granatem to dla mnie sztuka, której jeszcze nie opanowałem. Poza tym latają jak frisbee :P

- samoloty...

- snajper powinien mieć one shot killa, bo utrafić z drugiego końca wyspy w głowę to małpia sztuczka. Dokładnie w jeden pixelek :P Takie nadskillowanie postaci jest dobre tylko dla cheaterów na fragfx i innych wspomagaczach.

- Nie jestem przekonany do damagu, który zadaje zwykły żołdak. Jak na razie pograć skutecznie można tylko riflemanem. Ma dobry zasięg i damage, granatnik na czołgi, bagnet... Dobra klasa. Reszta jakoś imo nie zbyt grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie granat czy wyzutnia rakiet powinna mnies wiekszy zasięg. Strzelam z wurzutni rakietą kolo goscia a temu nic nie jest.. Ale czego sie spodziewac to nie jest CoD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo juz tych postów w tym dziale...

Panowie... i bycmoże jakieś Panie. Macie jakies problemy z voice chatem w grze? Ja grając ze znajomym w Piątek wieczór/noc nagminnie nie mogłem sie komunikować. W lobby jest ok ale wchodzimy do gry i albo odrazu martwa cisza... albo on mnie slyszy a ja jego nie slysze... albo na zmiane. Albo po jednym meczu siebie juz nie slyszymy. No pozatym akcje z wrzucaniem ludzi z party do przeciwnych teamow... nc. Mam nadzieje ze szybko jakiegos patcha wypuszczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sporo juz tych postów w tym dziale...

Panowie... i bycmoże jakieś Panie. Macie jakies problemy z voice chatem w grze? Ja grając ze znajomym w Piątek wieczór/noc nagminnie nie mogłem sie komunikować. W lobby jest ok ale wchodzimy do gry i albo odrazu martwa cisza... albo on mnie slyszy a ja jego nie slysze... albo na zmiane. Albo po jednym meczu siebie juz nie slyszymy. No pozatym akcje z wrzucaniem ludzi z party do przeciwnych teamow... nc. Mam nadzieje ze szybko jakiegos patcha wypuszczą.

Tak każdy ma z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, również się chętnie dołączę, Proszę o dodawanie mój nick na psn: cronosik

Pozdrawaim i do zobaczenia w walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka rzeczy bym poprawił w nadchodzącym patchu. Wiadomo, że każdemu nie dogodzisz ale...

- granaty mają za słabe rażenie. Zabić kogoś granatem to dla mnie sztuka, której jeszcze nie opanowałem. Poza tym latają jak frisbee :P

- samoloty...

- snajper powinien mieć one shot killa, bo utrafić z drugiego końca wyspy w głowę to małpia sztuczka. Dokładnie w jeden pixelek :P Takie nadskillowanie postaci jest dobre tylko dla cheaterów na fragfx i innych wspomagaczach.

- Nie jestem przekonany do damagu, który zadaje zwykły żołdak. Jak na razie pograć skutecznie można tylko riflemanem. Ma dobry zasięg i damage, granatnik na czołgi, bagnet... Dobra klasa. Reszta jakoś imo nie zbyt grywalna.

Leave the plane alone pls..they are perfect;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leave the plane alone pls..they are perfect;p

:P ja do konca nie wiem po co ta czwarta mapa z tymi samolotami. Nie każdy lubi latać i strzelać w powietrzu... Ja odpadam już na tej mapie. Wole jednostki naziemne:) Co do samej gry to łatwiej jest zestrzelić samolot niż rozwalić czołg takim riflemanem:P (przynajmniej ja tak mam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jes super tylko ostatnio mam problem w napijaniu score bo jak na poczatku mialem 400-500 pkt to teraz mam 100-200 =< Mam nadzieje ze poprawia troche dmage z broni bo czasem nie rozbawia jak obok mnie walnela rakieta a ja nic :P Mam tez takie 2 pytania, pierwsze co do trophy zeby zabic z samochodu, czolgu i samolotu to ja musze zabic czy wystarczy driver assist, a drugie to ile trzeba walnac rakiet w czolg aby sie rozpadl bo czasem mi 1 wystarcza, a innym razem 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:P ja do konca nie wiem po co ta czwarta mapa z tymi samolotami. Nie każdy lubi latać i strzelać w powietrzu... Ja odpadam już na tej mapie. Wole jednostki naziemne:) Co do samej gry to łatwiej jest zestrzelić samolot niż rozwalić czołg takim riflemanem:P (przynajmniej ja tak mam)

A ja kocham Dog fight, Wiesz strzelić komuś head shoota z samolotu bezcenne=] Osoboście czekam na Coral od momentu jak tylko o tym usłyszałem. Ale wiadomo nie każdemu dogodzisz;/

Co do samej ilości punktów mam okolo 6,5tysiaca prawie 600 kilsow i 19h przegraych i mam 25 range. Wiem że nie jest to porażający wynik ale zdobyłem ten wynik tylko latając w przestworzach. Jako piechota spędziłem może 1h. Więc jak dla mnie i samolot całkwiem nie źle.

według stronki wynik końcowy 42,940,359 come on!!!!

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gra jes super tylko ostatnio mam problem w napijaniu score bo jak na poczatku mialem 400-500 pkt to teraz mam 100-200 =< Mam nadzieje ze poprawia troche dmage z broni bo czasem nie rozbawia jak obok mnie walnela rakieta a ja nic :P Mam tez takie 2 pytania, pierwsze co do trophy zeby zabic z samochodu, czolgu i samolotu to ja musze zabic czy wystarczy driver assist, a drugie to ile trzeba walnac rakiet w czolg aby sie rozpadl bo czasem mi 1 wystarcza, a innym razem 3

Co do rozwalania pojazdu zwróć uwagę że jak walniesz go z przodu to nie raz trzeba 4 razy , z tyłu 1-2 razy ... najwidoczniej damage jest tak ustawiony żeby było bardziej realistycznie , z przodu przecież mają te czołgi jakieś lepsze opancerzenie niż z tyłu czy z boku.

Co do trophy nie wiem co masz na myśli drive assist , ale z tego co wiem to musisz sam rozwalić kogoś pojazdem. (proste jak drut:P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stawiam na to że już pod wieczór polatamy samolotami na 4 mapce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja kocham Dog fight, Wiesz strzelić komuś head shoota z samolotu bezcenne=] Osoboście czekam na Coral od momentu jak tylko o tym usłyszałem. Ale wiadomo nie każdemu dogodzisz;/

Co do samej ilości punktów mam okolo 6,5tysiaca prawie 600 kilsow i 19h przegraych i mam 25 range. Wiem że nie jest to porażający wynik ale zdobyłem ten wynik tylko latając w przestworzach. Jako piechota spędziłem może 1h. Więc jak dla mnie i samolot całkwiem nie źle.

według stronki wynik końcowy 42,940,359 come on!!!!

19h spędzonych w grze? Śpisz ty wogóle:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19h spędzonych w grze? Śpisz ty wogóle:P

Mam urlop a wyjeżdzam dopiero w czwartek nad Bałtyk( kto wie może jak zamkne oczy woda będzie taka jak w batlu?;p), czekam na Demon`s Souls co innego robić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×