Skocz do zawartości
pawlos26

Yakuza 3

Rekomendowane odpowiedzi

pracuje nocki wiec czesto sie nudze i pare miechow temu ogladalem kilka dni jednego kolesia na justinie, duzo z nim gadalem i wtedy jakos przeszla mi chec do gry, podkreslam ze nie widzialem paru minut gry tylko ladny kawalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz grafika szalu nie ma ale gra wyszla jakis rok temu (kiedys to bylo cos moim zdaniem), czego sie wiec spodziewac ? poza tym wkrotce Yakuza 4 wiec mysle ze bedzie lepiej.

Dla mnie seria miazdzy, taki troche spadkobierca pokaranego przez los shenmue.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja w poniedzialek przeszedlem po raz chyba 5, heavenly sword gra ma 2 lata i grafika dalej zabija, a lokacje w yakuzie nie sa jakies wielkie, wiec mogli chociaz graficznie sie postarac. chociaz japonczycy ostatnio nie przykladaja sie, ostatnio przeszedlem way of samurai 3 i tak samo gierka grafika na poziomie ps2, bez kitu, tragedia, ale gre uratowal klimat i ponad 20 mozliwych zakonczen i setki technik walk do nauczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracuje nocki wiec czesto sie nudze i pare miechow temu ogladalem kilka dni jednego kolesia na justinie, duzo z nim gadalem i wtedy jakos przeszla mi chec do gry, podkreslam ze nie widzialem paru minut gry tylko ladny kawalek

co innego ogladac i gadac o czyms, co innego grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale widzac kolesia grajacego na zywo i komentujac z nim poszczegolne etapy gry mniej wiecej widze co gra prezentuje, co moge sie spodziewac tak czy nie?

a co do klimatow yakuzy i innych triad, to przyszlo mi na mysl ze moze bedzie warto czekac na nowe true crime

http://www.gametrailers.com/video/true-crime-spike-tv/59930

poprzednie czesci nie byly rewelacyjne, mialy bledy ale mialy pewien klimacik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale widzac kolesia grajacego na zywo i komentujac z nim poszczegolne etapy gry mniej wiecej widze co gra prezentuje, co moge sie spodziewac tak czy nie?

a co do klimatow yakuzy i innych triad, to przyszlo mi na mysl ze moze bedzie warto czekac na nowe true crime

http://www.gametrailers.com/video/true-crime-spike-tv/59930

poprzednie czesci nie byly rewelacyjne, mialy bledy ale mialy pewien klimacik

tak czy nie? nie. kazdy podchodzi do gry inaczej. grajac sam moze inaczej bys podchodzil do sytuacji niz koles ktory ci to pokazywal/komentowal. mozesz sobie wyrobic opinie, fakt, ale jej zgodnosc z tym co ty bys moze czul jak sam bys gral moze byc znikoma.

apropo klimatu, yakuza ma go sto razy wiecej niz wszystkie poprzednie czesci true crime :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu mam podchodzic do sytuacji, jak wiekszosc gry biegasz po uliczkach i sie bijesz, uwazam ze poprzednie czesci mialy wiecej fabularnych aspektow, a y3 wyglada bardziej na chodzona bijatyke z kiepawa grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co tu mam podchodzic do sytuacji, jak wiekszosc gry biegasz po uliczkach i sie bijesz, uwazam ze poprzednie czesci mialy wiecej fabularnych aspektow, a y3 wyglada bardziej na chodzona bijatyke z kiepawa grafika

Szczerze? Żal mi cię, bo oglądałeś jak koleś gra i z nim komentowałeś nie oznacza że inni ludzie tak uważają, każdy uważa jak chce, nie ma SENSU wymuszać danej opinii na publice poprzez ciągłe pisanie tego jak ty to robisz. Ja tam nieważne co ludzie będą paplać tutaj nawet wymieniać wady czy zalety. I tak kupie żeby to samemu zobaczyć. Edytowane przez Kohtaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ja wymuszam tu opinie? dokladnie robie to co ty, czyli wyrazam swoja zdanie i moje wrazenie po tym co zobaczylem, a czy tobie sie to podoba czy nie to juz ja mam to gleboko w nosie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Yakuza3 wyszła rok temu, i była pierwszą Yakuzą na PS3. Wtedy jeszcze ta konsola nie była tak okiełznana jak teraz. Poznawano dopiero jej możliwości.

Jestem pewien, że cześć 4 pokaże na co naprawdę stać naszą konsolę.

A co do Shenmue to strasznie mi szkoda tej serii, że nie została kontynuowana. Po prostu kocham tą grę.

Gdy grałem w nią na Dreamcast'ście to po prostu świata poza tą grą nie widziałem. Przechodziłem ją chyba z X razy i zawsze odkrywało się coś nowego.

Ilość możliwość w tej grze jak na tamte czasy była po prostu ogromna. Chyba pierwsza gra, która przy takiej grafice oferowała takie możliwości interakcji z otoczeniem.

Nigdy nie zapomnę salonu z automatami i tych świetnych mini gierek tam, czasami spędzałem tam naprawdę kilka godzin!

Również praca w porcie była czymś świetnym! Po prostu...Shenmue na każdym kroku jest arcydziełem.

Trochę się rozpisałem, ale jak tylko wspominam tą grę, to aż mi się łezka w oku kręci.

Mam ogromną nadzieję, że grają w Yakuze poczują chociaż odrobinkę ten klimat. Ci co grali w Shenmue wiedzą o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie offtopowac tam, to dokoncze tutaj, jakos y3 mi nie podeszla, grafika bardzo slaba, myslalem ze gierka bedzie bardziej nastawiona na fabule a tu glownie chodzone mordobicie

Słaba? Grafa jest ok, jedynie możemy czepiać się animacji rodem z PS2. Ulice pokazane w tej grze są odbiciem rzeczywistych japońskich terenów miejskich.

pracuje nocki wiec czesto sie nudze i pare miechow temu ogladalem kilka dni jednego kolesia na justinie, duzo z nim gadalem i wtedy jakos przeszla mi chec do gry, podkreslam ze nie widzialem paru minut gry tylko ladny kawalek

Gra jest po japońsku. Skąd wiesz, że fabuła jest słaba? Znasz japoński, albo koleś, którego grę obserwowałeś?

Coz grafika szalu nie ma ale gra wyszla jakis rok temu (kiedys to bylo cos moim zdaniem), czego sie wiec spodziewac ? poza tym wkrotce Yakuza 4 wiec mysle ze bedzie lepiej.

Dla mnie seria miazdzy, taki troche spadkobierca pokaranego przez los shenmue.

1 i 2 były bardzo dobre, głównie dzięki fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś czas temu w 2 część i spodobała mi się, tak więc czekam i na 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i Yakuza 3 bez japonskiej sciezki dzwiekowej... chyba ze dadza i japonska i angielska. wtedy bylby wypas :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu napisali, ale w sumie nie mamy żadnego potwierdzenia. Bez linka do źródła to tylko plotka. Choć niestety jest to prawdopodobne. Y1 był po hamerykańsku i sprzedał się trochę lepiej, więc to mogło zaważyć. Wielka szkoda, bo błędów tam było co niemiara. Jeśli Y3 też ma być zamerykanizowane i językowo zgwałcone, do tego cenzurowane, to nie kupię gry dopóki nie stanieje, albo jednak pomyslę nad japońską wersją.

BTW w sumie nie napisano nic o braku możliwości wyboru języka ścieżki dialogowej. Trzeba poczekać na oficjalny komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie możliwość wyboru języka, bo jeśli nie będzie japońskich głosów to gra straci dla mnie całkowicie na uroku... Do tego jeszcze wycinanie mini-gierek...

Pocięta Yakuza 3 po angielsku... Toż to gwałt !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obcięcie zarządzania host-club`u przeboleję, bo nieznoszę europeizacji Japonek, ale jeśli wywalą karaoke i możliwość wyboru języka, to mnie szlag trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

All hail SEGA Europe!

Wersja EU Y3 będzie miała tylko angielskie suby, voice acting zostaje oryginalny. :)

http://tinyurl.com/ybpnp6v

Edytowane przez Lex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę linka źle wkleiłeś bo nie działa, ale nie ma problemu, tutaj jest prawidłowy:

http://www.gram.pl/news_8gThJ,y1_SEGA_Europejska_wersja_Yakuza_3_z_japonskimi_dialogami_i_angielskimi_napisami.html

Jak usłyszałem o angielskim dubbingu i obcinaniu gry to naprawdę zwątpiłem. Ale teraz znowu jestem pełen nadziei dla tego tytułu.

Miejmy nadzieję, że to już ostateczna decyzja i nie będą nic mieszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kalkuluje im się inaczej. Jeśli mają wtopić, to lepiej przy jak najmniejszych stratach własnych.

W każdym razie, bardzo dobra wiadomość. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko modlic sie azeby gra sie zadowalajaco sprzedala to moze szybko Yakuze 4 puszcza poza Nippon.

Co do dubbingu to cale szczescie, bo w 1 to byla jakas porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra, podobnie jak poprzedniczki, się zapewne sprzeda słabo, ale to nie jest najważniejsze. Grunt, żeby wydawali ją i u nas.

Zarówno tłumaczenie jak i gra aktorska w Y1 były tragiczne, ale skoro w 2 tego nie było, a i 3 mają tego oszczędzić, nie widzę powodu do marudzenia. Choć jednak widzę... Przez denne tłumaczenie Y1 mamy pozmieniane niektóre nazwiska.

Nowy trailer.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby odświeżyć nieco temat.

Przeglądałem sobie allegro i trafiłem na aukcję gdzie jest przedsprzedaż Yakuza za...219zł!

Przecież to chyba lekkie przegięcie, żeby za grę która ma już rok brać tyle co za świeże tytuły.

Ja wiem, że to jedna aukcja tylko i ktoś sobie mógł podnieść cene, ale jeśli rzeczywiście gra będzie kosztować tyle?

Za produkt, który ma równo rok i został tylko "zangielszczony" na nasz rynek to myślę, że 150zł to jest maksymalna kwota ile można dać.

Rozumiem, gdyby to była część 4, to nawet nie pisałbym tego posta.

GoW Collection chyba też tyle kosztowało w dniach premiery, prawda? Przynajmniej z tego co patrzyłem wtedy, to ceny były w granicach właśnie 150-160zł.

Myślę, że z Yakuzą 3 powinno być podobnie.

Rypną cenę z kosmosu, a potem powiedzą, że nie będzie 4 części bo nikt nie chciał kupować 3...

No, ale do premiery jeszcze trochę czasy, także zobaczymy co tam zmajstrują z ceną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, żeby odświeżyć nieco temat.

Przeglądałem sobie allegro i trafiłem na aukcję gdzie jest przedsprzedaż Yakuza za...219zł!

Przecież to chyba lekkie przegięcie, żeby za grę która ma już rok brać tyle co za świeże tytuły.

Ja wiem, że to jedna aukcja tylko i ktoś sobie mógł podnieść cene, ale jeśli rzeczywiście gra będzie kosztować tyle?

Za produkt, który ma równo rok i został tylko "zangielszczony" na nasz rynek to myślę, że 150zł to jest maksymalna kwota ile można dać.

Rozumiem, gdyby to była część 4, to nawet nie pisałbym tego posta.

GoW Collection chyba też tyle kosztowało w dniach premiery, prawda? Przynajmniej z tego co patrzyłem wtedy, to ceny były w granicach właśnie 150-160zł.

Myślę, że z Yakuzą 3 powinno być podobnie.

Rypną cenę z kosmosu, a potem powiedzą, że nie będzie 4 części bo nikt nie chciał kupować 3...

No, ale do premiery jeszcze trochę czasy, także zobaczymy co tam zmajstrują z ceną.

na pewno bedzie kosztowac okolo 200 zl jak kazda nowka, bo jest to nowka na terenie US and EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko>>> Czyli FFXIII też powinien być za 150 zeta? Albo wersja PS3kowa LAST REMNANT, wszak to stara gra na X360.

Okładka USA. Niezbyt mi się podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×