Skocz do zawartości
pawlos26

Yakuza 3

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat FFXIII wyszedł raptem miesiąc temu i od razu wzięli się za wersję angielską, więc to zupełnie inna sprawa.

Zresztą kto chce to kupi. Ja poczekam aż troszkę stanieje i przy okazji poczytam jak się ma nasza wersja do pierwowzoru.

Chociaż mam nadzieję, że nie pocięli gry tak jak gdzieś to było mówione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bankowo pocięli. Pierwsze 2 części pokaleczyli, więc i tej nie przepuścili. Nie ma być host-baru, ale mniejsza o niego. Jeśli wywaliliby karaoke i inne mini-gry, to szlag by mnie trafił.

Informacje o dacie premiery europejskiej i kilka obrazkó z gry.

Rewelacyjna informacja dla fanów serii.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest z jajem. Super tytuł, który trafi do mnie w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesada z tym bardzo czasochłonna. Normalne trofea wymagające przejścia gry więcej niż jeden raz.

Jak ktoś jest no-life'em i napieprza non stop to wtedy i pewnie w tydzień to zrobi, ale normalny człowiek pewnie spędzi przy tej grze więcej czasu, co jest tylko i wyłącznie plusem dla mnie.

Zresztą w przypadku tego tytułu trofea to ostatnia rzecz na którą patrzę.

Czekam aż pojawią się pierwsze pre-ordery wersji kolekcjonerskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grales w poprzednie Yakuzy ? - jesli tak to powinienes wiedziec jak czasochlonne bedzie samo zaliczenie wszystkich knajp, nie mowiac o zarobieniu 10kk yenow, wygrajac max w pokerze/black jacku i innych takich az po ukonczenie WSZYSTKICH minigierek :D no i te 80 pobocznych questow - to bedzie mega czasochlonne, zaufaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakie to jest czasochłonne :) Ale ta gra tak samo jak Shenmue ma to coś w sobie, że można w nią grać i grać i zawsze coś nowego się odkrywa.

A nawet jak już wszystko zna się na pamięć to odwiedza się przy którymś z kolei przejściu ulubione miejsca.

W Shenmue zawsze chodziłem do salonu z grami i grałem w QTE, albo w motory, to było świetne po prostu.

Liczę, że w Yakuzie też wstawią coś podobnego z mini gierkami.

Także dla mnie zrobienie platyny w tej grze to będzie po prostu czysta przyjemność. Jak najdłuższe obcowanie z tym tytułem to nic innego jak sama radość ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wahalem sie miedzy WKC i FF13 i.... wybralem w koncu Y3 :D podoba mi sie, ze dostajemy gre w wydaniu kolekcjonerskim (z dlc) za normalna cene gry :) juz nie moge sie doczekac swiata Yakuzy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Europa dostanie tą gierkę :smile:

Zagram na pewno chociaż pewnie sporo po premierze.. bo pomimo chęci zagrania w Yakuzę są też inne gry obowiązkowe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Trochę tego jest. W sumie, byłoby znacznie trudniej, gdyby nie wycięto host-clubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Patricko

Mam podobnie jak ty, a Shenmue to mistrz :), Yakuza to tylko sukcesor po tej wspanialej sadze ktora zostala zabita przez zimna biurokracje, mimo to, Kazuma za bardzo nie odstaje od Ryo :D

W Y3 bedzie sporo minigierek, wczoraj na jap psn sciagnalem final trailer gameplay i byly tam pokazane wszystkie minigierki, zaufaj, bedzie tego, DUZO! Do tego bedziemy mogli sie uczyc nowych specjalnych atakow od przypadkowych cywili, np gosc ktory tanczy na rurze, nieswiadomie nauczy nas jednego z zajebistszych chwytow specjalnych w tej grze :D

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ta gra nie ma nic wspólnego z GTA.

Tutaj tylko i wyłącznie chodzenie i zwiedzanie pięknych japońskich metropolii bezpośrednio z buta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do auta/taryfy wsiadasz tylko kiedy poruszasz się na dalsze dystanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie teraz zastanawiam co z Yakuza 4 :/ ... pewnie po 3jce bede taki nahajpowany ze bede ze slinotokiem googlowal info o Y4 poza japonia ... oby sega nie dala znowu dupy i zwawiej to wydala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Skoro wypuszczają 3, to 4 się u nas kiedyś pojawi. Swoja drogą, ciekawi mnie bardzo nowy element w Y3, a mianowicie pościgi i ucieczki. Na filmikach fajnie to wygląda, ciekawe jak się samemu w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się Y3 kiepsko sprzeda to premiera Y4 stanie w Europie pod znakiem zapytania. Więc kupujcie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale poprzedniczki nie sprzedały się dobrze, mimo to doczekaliśmy się Y3 w Europie. BTW widział ktoś sklep w którym można zamówić grę przedpremierowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak kupujecie to postarajcie sie kupic w dzien premiery w normalnym sklepie a nie na gieldach itp. ja dla tej gry zrobie wyjatek i w dzien premiery nie pojade na gielde tylko do MM/Saturna ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bedzie to niestety mozliwe, nawet jakby chcieli.

Swoja droga ja 2 dni temu znowu cala noc zapierniczalem w demo tej gry, odkrylem taka trase ze "uliczni zaczepnicy" respawnuja sie non stop, i ciagle jakies nowe techniki i specjalne ataki testowalem :P

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym tkwi specjalność tej gry, 1 i 2 były chałowate. Myślę ze głównymi odbiorcami tej serii w europie są osoby które fanatycznie interesują sie Japonią albo Mangą wystarczy popatrzeć na wasze avatar'y i podpisy. Wracając do samej gry ma fajne rozwiązania ale jak się bliżej na nią spojrzy to jest straszna mizeria.

Od razu chce zapobiec przed gradem obelg wiec zamiast atakować namówicie mnie do kupna tej gry.

Bo jak narazie ta gra to słabizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie to niestety mozliwe, nawet jakby chcieli.

Skąd ta pewność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×