Skocz do zawartości
ONE

Dante's Inferno

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie przed chwila mialem przyjemnosc ogladac Dante's Ingerno i powiem wam, ze jezeli fabula bedzie podobna to nie zawiedziemy sie :) Mam tylko nadzieje, ze nie bylo w tym za duzo spojlerow z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przed chwila mialem przyjemnosc ogladac Dante's Ingerno i powiem wam, ze jezeli fabula bedzie podobna to nie zawiedziemy sie :) Mam tylko nadzieje, ze nie bylo w tym za duzo spojlerow z gry...

Jaki bylby sens tworzenia tego gdyby bylo naspojlerowane waznymi watkami z gry ? - to pytanie retoryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bylby sens tworzenia tego gdyby bylo naspojlerowane waznymi watkami z gry ? - to pytanie retoryczne.

niby retoryczne, a jednak musze odpowiedziec :) bo jakos jest troche spojlerow (np bossowie - dla tych co ich nie znaja) :] podobnie bylo z Dead Space :) po ogladnieciu mozna bylo juz sie zorientowac o co biega i co sie tam wydarzylo :) oczywiscie nikt nas nie zmusze do ogladania tego przed zagraniem w gre...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby retoryczne, a jednak musze odpowiedziec :) bo jakos jest troche spojlerow (np bossowie - dla tych co ich nie znaja) :] podobnie bylo z Dead Space :) po ogladnieciu mozna bylo juz sie zorientowac o co biega i co sie tam wydarzylo :) oczywiscie nikt nas nie zmusze do ogladania tego przed zagraniem w gre...

Wlasnie to jest caly sens takiego przedsiewziecia, pokazac "od czego to sie zaczelo ..."

Ja ogladajac DS:Downfall przed zagraniem w gre, bylem po prostu super zadowolony z takiego obrotu spraw, wiesz jak potem sie zajebiscie wkrecony czulem kiedy postawilem stopy na Ishimurze :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie to jest caly sens takiego przedsiewziecia, pokazac "od czego to sie zaczelo ..."

Ja ogladajac DS:Downfall przed zagraniem w gre, bylem po prostu super zadowolony z takiego obrotu spraw, wiesz jak potem sie zajebiscie wkrecony czulem kiedy postawilem stopy na Ishimurze :) ?

tez widzialem Downfall przed zagraniem i tez mi sie to podobalo, ale tutaj widzimy jak sie konczy cala historia :P pewnie sa to troche inne watki, ale jednak :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że jak pójdę do jakiegoś marketu to dostanę Death Edition w cenie zwykłej wersji jak obiecano, a nie 50 zł drożej :P.

Co do tych filmów to jest jedna zasadnicza różnica, DS: Downfall to prolog historii, która rozgrywa się w grze, więc można go sobie obejrzeć przed rozgrywką. W przypadku DI jest to już pełna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znacie dokładną datę premiery ? 5 ? 12 ? 18 ? 22 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We Francji jest 4 .02 wiec w Polsce pewnie tak samo ja lykam giere w dzień premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez bym chciał łyknąć w dzień premiery ale znając życie to w Olsztynie nie będą mieli i będę musiał jechać do Ciechanowa :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie do wczoraj było, że 05.02.10, a dzisiaj już jest "Dostępność: Zwykle w 24h" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa a 5 napiszą ze opóźnienie wole jechać do sklepu do łapy odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

"Zamówienie zostało zrealizowane." :) Już do mnie idzie. Prawdopodobnie będzie jutro (kurier) - czyli 4 dni przed premierą ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miło. jaką wersje gry kupiles i za ile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi moja Death Edition za 199zl tez juz wyslali :) jestem bardzo zadowolony z Ultimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wie ktoś gdzie kupić Death Edition?

Edytowane przez Kaleva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś gdzie kupić Death Edition?

Nie potrafisz czytać? Kolega wyżej napisał, że jest bardzo zadowolony z ultimy. Czyli jak wytężysz trochę umysł, to powinieneś wpaść że na ultima.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz czytać? Kolega wyżej napisał, że jest bardzo zadowolony z ultimy. Czyli jak wytężysz trochę umysł, to powinieneś wpaść że na ultima.pl

Nie każdy ma prawo być złośliwym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz czytać? Kolega wyżej napisał, że jest bardzo zadowolony z ultimy. Czyli jak wytężysz trochę umysł, to powinieneś wpaść że na ultima.pl

Tak, problem w tym, że im się już skończyła DE na PS3 i można u nich nabyć tylko zwykła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Death Edition jest na allegro ale cena jest spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i znalazł się obrońca uciśnionych

HIT powiadasz? powiedz mi co takiego tam zobaczyłeś aby stwierdzić że to będzie hit :)

Zapewne zauważył to czego ty nie byłeś w stanie dostrzec-taka dygresja-czytam temat po kolei...i demko też oceniam wysoko.

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no sprawdzimy ta wasza ultime ! zamówiłem dziś i mam nadzieje ze do czwartku dojdzie <_<

kupiłem zwykła wersje ! ale jeśli nie zależy wam na płycie z soundtrackiem w co watpie chętnie ja od kogoś odkupie !!!

nr gg; 1593871 :P

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dzwonil do mnie kurier z moja przesylka i bedzie cos ok 11 :) pogram chwilke i napisze jakas mini recenzje :)

P.S. czy zawsze super tytuly musza wychodzic jak ja mam sesje? :P a pozniej, ze niby oblalem....ehhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za niespodzianka. Właśnie dostałem paczkę z Ultimy. KUDLATY_666 jak zwykle FIRST IN HELL !!! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikuję że w Krakowskim Saturnie jest Dante's Inferno DEATH EDITION za 199zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×