Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny, widac ze mlodzi jestescie jeszcze, jak mozna oceniac gre ktora nie wyszla i od razu mowic ze pobije wszystkie inne pozycje ktore nie wyszly a i btw. porownywac HR czy U2 do FPS'a, yup ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz jeszcze zobaczyc? Masz gameplaye z multi, z singla zreszta tez, no i CoD4. Moze dla ciebie potrzebny jest caly walkthrough z singla, co-op'a i wszystkich map z multi? Wystarczy przesledzic fora i widac czarno na bialym, ze MW2 zarzadzi, zaden inny FPS (co tam FPS, w ogole gry, poza GT5 i U2:AT) nie maja takiego zainteresowania jak wlasnie MW2. Sprawdzony gameplay + ulepszenie tego co sie dalo, to nie ma prawa sie nie udac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz jeszcze zobaczyc? Masz gameplaye z multi, z singla zreszta tez, no i CoD4. Moze dla ciebie potrzebny jest caly walkthrough z singla, co-op'a i wszystkich map z multi? Wystarczy przesledzic fora i widac czarno na bialym, ze MW2 zarzadzi, zaden inny FPS (co tam FPS, w ogole gry, poza GT5 i U2:AT) nie maja takiego zainteresowania jak wlasnie MW2. Sprawdzony gameplay + ulepszenie tego co sie dalo, to nie ma prawa sie nie udac.

co innego samemu zagrac a co poltoraminutowe filmiki pokazujace gre w akcji. a jak fora zaczna przepowiadac ktora gra bedzie dobra a ktora zla to zaczne to koniec swiata bedzie :P a pozostale gry maja rownie duze zainteresowanie co MW2 tyle ze jest o nich az tak glosno. a rozglos niekoniecznie znaczy ze gra bedzie miazdzyla vide Halo3 ktore mnie kompletnie zawiodlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co innego samemu zagrac a co poltoraminutowe filmiki pokazujace gre w akcji.

No to od tego wlasnie jest CoD4 - ten sam gameplay, mozna sobie sprawdzic, czy sie podoba czy nie.

a jak fora zaczna przepowiadac ktora gra bedzie dobra a ktora zla to zaczne to koniec swiata bedzie :P a pozostale gry maja rownie duze zainteresowanie co MW2 tyle ze jest o nich az tak glosno. a rozglos niekoniecznie znaczy ze gra bedzie miazdzyla vide Halo3 ktore mnie kompletnie zawiodlo.

Chdzilo mi o to, ze MW2 juz sie wszyscy nie moga doczekac, najchetniej to juz by w nia szarpali, a na wiekszosc innych gier czekaja bez pospiechu az wyjdzie, nie maja az takiego parcia.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ty chcesz jeszcze zobaczyc? Masz gameplaye z multi, z singla zreszta tez, no i CoD4. Moze dla ciebie potrzebny jest caly walkthrough z singla, co-op'a i wszystkich map z multi? Wystarczy przesledzic fora i widac czarno na bialym, ze MW2 zarzadzi, zaden inny FPS (co tam FPS, w ogole gry, poza GT5 i U2:AT) nie maja takiego zainteresowania jak wlasnie MW2. Sprawdzony gameplay + ulepszenie tego co sie dalo, to nie ma prawa sie nie udac.

God of War 3 i U2 maja praktycznie podobne o ile nie wieksze zainteresowanie (U2 skosilo na E3 najwiecej nagrod - rozglos gwarantowany) jesli chodzi o platforme PS3, od MW2 co do tego nie mam watpliwosci.

co innego samemu zagrac a co poltoraminutowe filmiki pokazujace gre w akcji.

Dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to od tego wlasnie jest CoD4 - ten sam gameplay, mozna sobie sprawdzic, czy sie podoba czy nie.

Chdzilo mi o to, ze MW2 juz sie wszyscy nie moga doczekac, najchetniej to juz by w nia szarpali, a na wiekszosc innych gier czekaja bez pospiechu az wyjdzie, nie maja az takiego parcia.

mnie ciekawia te cale innowacje ktore rzekomo wprowadzaja - ja to chce ograc, a nie to co juz gralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny, widac ze mlodzi jestescie jeszcze, jak mozna oceniac gre ktora nie wyszla i od razu mowic ze pobije wszystkie inne pozycje ktore nie wyszly a i btw. porownywac HR czy U2 do FPS'a, yup ...

Niech "pan" zauważy, że napisałem pobije. Czas przyszły. Napisałem to mając obecnie podane informacje o MW2 i innych FPSach, które jak dla mnie przemawiają zdecydowanie na korzyć MW2. A jeśli "pan" nie zauważył to zdanie mówiące o tym że U2, HR czy też GOW III są zupełnie innymi grami, powiedziałbym nawet, że każda z innej wsi, miało na celu właśnie to, że nie powinno się porównywać gier różnego typu pod względem innym niż graficznym, no i może jeszcze grywalności .

A teksty typu "młodzi jesteście" to lepiej by "pan" mówił dzieciakom, które mądrują się na temat poważnych tematów, a nic ich jeszcze poważniejszego w życiu nie spotkało tak naprawdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywy, to że wokół MW2 jest większy rozgłos , niż wokół GoW3, czy U2:AT jest chyba o tyle logiczne, że MW2 to multiplatforma. Więc wypowiadają i ekscytują się wszyscy, posiadacze PieCów, Xkloców i PStrojek. Więcej ludzi - większy szum.

To czy MW2 zarządzi i pobije na PS3 takiego KZ2, najsam przykład, hymmm - nie wiem.

Jak stwierdziłem wcześniej Killzone swoim klimatem i wykreowaną historią rozkłada wszystkie multiplatformowe FPSy na łopatki, dodatkowo zasadzając im kopa w żebra.

Zaś co do multi?? Poczekamy zobaczymy, i mam nadzieję, że usprawnień będzie więcej niż tylko dodanie nowych broni, dual handgun i CtF.

Podsumowując.

Mam nadzieję, że IW podejdzie do produkcji nowego Moderna profesjonalnie i zafunduje mi pożądanego singla - którego nie skończy się w cztery godziny "na hardzie" - i jeszcze lepsze niż w pierwszym multi.

Przyznam się, iż na MW2 oczekuję z niecierpliwością, jednak coraz to nowe informacje dotyczące tego tytułu zmuszają mnie do "powstrzymania koni" i przyjęcia wszystkiego na zimno, co by się nie rozczarować, że gra nie jest warta wydania na nią 200 złotych.

@mkalman94

Piszesz o przyszłych FPSach, piszesz że MW2 zarządzi. A możesz mi napisać jaki to FPS na PS3 ma wyjść, oczywiście oprócz wspomnianego MW2, w najbliższym czasie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech "pan" zauważy, że napisałem pobije. Czas przyszły. Napisałem to mając obecnie podane informacje o MW2 i innych FPSach, które jak dla mnie przemawiają zdecydowanie na korzyć MW2.

Caly twoj post "synu" jest smieszny, piszac "pobije" oznajmiasz iz juz najlepiej wiesz ze co bedzie BE a co nie, nie malo to bylo zaskoczen? od razu jako przyklad zapodam tutaj nowego Batmana, ale widac krotko siedzisz w grach (i nie chodzi mi tu o granie dnie i noce), bo ewidentnie brakuje ci doswiadczenia w tej branzy i nie uswiadczyles zadnych tego typu zaskoczen skoro piszesz takie bzdury.

@Mori

tez mnie zastanawia o jakich fpsach on mowi, jedyny ktory ma wyjsc to MAG, ale piszac o MAG'u w liczbie mnogiej? dziwne. A porownywanie gry ktora jeszcze nie wyszla do gry z 2008 (resistance2) i gry z poczatku 2009 roku (kz) jest jeszcze dziwniejsze.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zywy

Jeszcze BF:BC2 i OF:DR

wszystkie inne PStrójkowe FPSy...

O ile dobrze kojarze, te nie sa exclusivami

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy mkalman94 chodzilo o exy, czy o ogolnie dostepne FPS'y na PS3, jego sprawa. Ja oceniam MW2 pod wzgledem konkurencji, a ta wypada blado jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia co jest lepszego w filmikach MW2 od tych z BF:BC 2 ? Chyba tylko rozgłos MW1 sprawia, że ludzie puszczają bąki po kątach za MW2 bo jeśli chodzi o gameplay to zdecydowanie więcej i lepiej się dzieje na filmikach BC 2... 

Mam wrażenie, że MW2 jedzie na opinii jedynki ale to całkiem ludzkie i naturalne zachowanie jakby nie było :] też w sumie się napaliłem na singla MW2 bo multi już w jedynce mi się średnio spodobał, taki jakiś przedpotopowy w wielu względach. Z drugiej strony jakbym się wkręcił i łupał w jakimś klanie to pewnie bym nie narzekał hehe

Nikt z nas nie jest w stanie obiektywnie się wypowiedzieć ale zastanawia mnie jak można wyrokować na podstawie samych filmików ... hmmm dziwaczne. W sumie to żałuję, że się wszyscy na ślepaka rzucą na MW2 a BC2 oleją ... życie :]

EDIT: wielu wybierze MW2 nie dlatego, że jest lepsze od BC2 tylko dlatego, że zapowiada się więcej chętnych do multi, więcej klanów itd

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z BC2 narazie brak konkretnego gameplayu, wszystko co do tej pory pokazano to jedynie trailery. A o ocenianiu po filmikach to hmm, ja akurat mam tak, ze ogladam gameplaye i widze, czy mi sie gra podoba czy nie, czy to sa maje "klimaty". Oczywiscie czasami gra, ktora skreslilem na poczatku okazuje sie zaje****, ale takie przypadki moge policzyc doslownie na palcach jednej reki, natomiast jak od poczatku widze, ze gra nie bedzie mi sprawiala frajdy a jedynie frustracje to nawet jak mi ktos przystawi bron do skroni to w nia nie zagram. A jak gra jest kontynuacja to mniej wiecej wiadomo czego sie spodziewac. Przy CoD4 (na PC) akurat spedzilem 1,5 roku praktycznie dzien w dzien, nawet jak wracalem z baletow o 3-4 nad ranem to "musialem" walnac te dwie rundki. Nigdy nie gralem online czy to w FPS'y czy inne gatunki, ale CoD4 mial "to cos" co mnie przyciagnelo i pochlonelo, i jak widac nie tylko mnie a kilkanascie milionow ludzi na calym swiecie.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia co jest lepszego w filmikach MW2 od tych z BF:BC 2 ? Chyba tylko rozgłos MW1 sprawia, że ludzie puszczają bąki po kątach za MW2 bo jeśli chodzi o gameplay to zdecydowanie więcej i lepiej się dzieje na filmikach BC2

MW2 kierowane jest do nastolatkow, dla ktorych liczy sie akcja. A CoD to taki "interaktywny film"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MW2 kierowane jest do nastolatkow, dla ktorych liczy sie akcja. A CoD to taki "interaktywny film"

Gdzieś w tym zdaniu powinno znaleźć się BC jak mniemam ;]

EDIT: albo po prostu nie skumałem hehe

Edytowane przez lst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Żywy za wpis o innych FPSach i nie miałem na myśli exów. Z tego co mi wiadomo MW2 nie jest exclusivem. I nie rozumiem czemu mamy go nie porównywać do multiplatformowców?

AlucardMZ jak mam wyjaśnić, że porównuję MW 2 do innych FPSów tylko i wyłącznie teoretycznie, zakładając, że założenia twórców gry się spełnią i wszystko będzie elegancko tzn. tarcza będzie sensowna tak samo nóż, a multi nie będzie spieprzone. Nie mam na myśli gruszek na wierzbie...

I faktycznie ani za speca się nie uważam, ani nie spędzam nocy i dni przed konsolą, a trofea mnie zbytnio nie obchodzą. I najnormalniej w świecie denerwuje mnie ocenianie ludzi, których się nie zna po wieku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Żywy za wpis o innych FPSach i nie miałem na myśli exów.

wszystkie inne PStrójkowe FPSy...

W takim razie staraj sie PRECYZYJNIE formulowac posty, jasno i klarowanie, a nikt cie nie bedzie bral za dziecko. Bo wybacz, ale jesli ktos by mnie spytal przykladowo jakis typ posiadajacy Xboxa "jakie sa PStrojkowe FPSy" odpowiedzialbym mu: KZ2 / Res / Res 2 itp. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. Z okazji wyjścia MW2 Kupilem sobie Xbox'a 360 Elite Czerwony! Ha! Wrecz nie moge sie doczekac jak będę lamił/biegal z tarczą/kampił/ OWNIŁ!

Jakże bym zapomniał to mój 400-y post

Edytowane przez kill
BAN za głupotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. Z okazji wyjścia MW2 Kupilem sobie Xbox'a 360 Elite Czerwony! Ha! Wrecz nie moge sie doczekac jak będę lamił/biegal z tarczą/kampił/ OWNIŁ!

Jakże bym zapomniał to mój 400-y post

MW2 jeszcze nie wyszedl wiec kupiles konsole za wczesnie. i gratulacje za swietne nabijanie postow! szczegolnie tego z numerem 400...

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem. Z okazji wyjścia MW2 Kupilem sobie Xbox'a 360 Elite Czerwony! Ha! Wrecz nie moge sie doczekac jak będę lamił/biegal z tarczą/kampił/ OWNIŁ!

Jakże bym zapomniał to mój 400-y post

myslisz, ze kogos to obchodzi?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslisz, ze kogos to obchodzi?

Mnie to obchodzi. Czekalem az ten kolega nabije te 400 postow. Gratuluje teraz nabijaj dalej. Podobno najtrudniejszy jest pierwszy milion. Ciekawe jak dlugo jestes na tym forum? Pewnie z miesiac. A jak juz masz xboxa to zacznij nabijac tez na ichniejszych forach. Hm pewnie juz to robisz. Pozdrawiam i tez lece nabijac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik chce 799,90pln za wersje z noktowizorem :)

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

empik chce 799,90pln za wersje z noktowizorem :)

A mozna to samo miec za 100.40$ he..he...

>KLIK

A swoja droga to jest zwykle zlodziejstwo! Na amazon.com ten zestaw (Xbox360) kosztuje niecale 150$ (czyli na dzien dzisiejszy okolo 425 PLN)... Prawie dwukrotne przebicie!!! Ten kraj jest chory...

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×