Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Jak się biega w bokserkach bo polu walki to ani broń ani osprzęt (uniform, kamizelka modułowa, bandolet, hełm itp.) nie przeszkadzają i można się czuć jak w Call of Duty - 'latanie po mapie' itp. I to chyba ty w życiu nie trzymałeś żadnej broni palnej w rękach bo nawet taki AK 47 potrafi mocno obić ramie jeśli się dobrze nie przyciśnie go do niego. W dodatku co to za porównanie? Paintball i prawdziwy gnat? Paintball to zabawa gdzie masz plastikowy marker który ledwo co coś waży, małe kulki i zero odrzutu. Co do tego obracania. To racja. Ten aspekt w KZ2 jest mocno przesadzony ale chociaż czuć że sterujemy człowiekiem a nie pacynką.

Co do CoD MW 2. Jakoś strasznie mnie gra nie grzeje. Zagram w single na PC, multi pewnie znowu mnie odrzuci strzelaniem przez ściany, rzucaniem granatem z wyskoku przez pół mapy, taktyką, stój-połóż się-strzelaj w pół sekundy.

Nie no chłopie teraz to przywaliłeś z tym paintball'em, Milusass ujął to możliwie "najdosadniej", ale nie mam zamiaru robić tu kichy z jednego "niezbyt przemyślanego" posta. Ale wracając do MW2, Milusass znowu trafiłeś w moje odczucia, odrzut / obrót przy strzale w pełnym umundurowaniu - hmmm poezja, z pewnością tak prosta jak strzał z markera na polu u Heniutka rolnika (nic do rolników nie mam), strzały przez ścianę no zrozumiałbym jeśli by się nie wyświetlało "arcade'owo" że kogoś przez tą ścianę trafiasz - nie lepiej urozmaicić to symulacją krzyku przeciwnika typu "ałła to boli :-))" - może śmieszne ale w KZ2 sprawdza się i jest realistyczniej. Wiem przesadzam z tym realizmem, pewnie powinienem pograć sobie w America's Army - zaznaczam grałem, ale wersja aktualna jest po prostu do banii. Kiedyś to pisałem, ale miło by było zobaczyć (poczuć) jak sterowany przez nas żołnierzyk po pełnym biegu lub otrzymaniu serii łapie oddech (dodatkowo zwalnia) i celownik mu lata bardziej niż przy kampieniu, nie uważacie? Moim zdaniem było by to świetne urozmaicenie i jednocześnie delikatne urealnienie. Przecież "last stand" mógłby zostać wykorzystany podobnie jak "mortarlly wounded" w KZ2, po konkretnej serri padasz na glebę za każdym razem a nie jak wybierzesz perka (jak w ogóle można było wpaść na taki pomysł - "zaopatrujesz" postać w umiejętność glebnięcia się z pistoletem w dłoni, czemu nie karabin który dzierżyłeś dotychczas w ręce????? gdzie w ogóle w tym czasie jest ten karabin ????? Ohh my?????) - czepiam sie. Ale na prawdę delikatne innowacje i tytuł by się kompletnie odświeżył, a tu znowu tak jak jest zacytowane: "kto pierwszy przerzuci granat nad budynkiem z wyskoku ten ma pierwszy frag'a" totalny banał. Nic generalnie nie mam do tego tytułu, co więcej kupię go z pewnością, ale no aż się prosi o coś więcej "w przód" niż "na boki" - mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Przechu...owy ten nowy font!!! Czy oni tam maja slepego layoutera czy cos?!?! Taka czcionka wygladala "wspolczesnie" w latach 80.

- Te giwery z telewizorem to przeginka serio wyglada to jak jakas tania strzelanka w kosmosie.

- Opcja z celowaniem z samolotu - nie lubie takich akcji. Ze niby co? Jak ustrzele 11 gamoni to teleportuje sie do kabiny Herculesa?!?! Absurd!

- Grafika. Juz na filmiku z YT widac, ze grafika to sam miodek.

- Fizyka. Jest dobrze, doniczki i lubianki fruwaja, az milo. Kopiarka eksploduje jakby zamiast tonera wsypali trotyl (ale efekciarsko) :) No i zdaje sie, ze mocno skupiono sie na Motion Capture zabitych.

- Ogolnie wyglada to ladnie, ale w/g mnie to chlopaki pojechali troche po bandzie z ta "wspolczesnoscia". Widac, ze z pierwotnej wersji "CoD w kosmosie" nie wszystko wykastrowano ;)

I przestancie sie klucic co jest lepsze MW czy KZ2... wiadomo, ze MW ;)

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się font podoba, jest estetycznie i widocznie, giwerka z telewizorem może i przesadzona, ale mi się podoba :D, grafika będzie ok, fizyka również :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie zależy na pokazaniu, że KZ2 jest lepsze od MW2. Stwierdzam tylko, że wiele oczekiwałem od tego tytułu, co więcej w systuacji kiedy to tworzy go to samo studio co poprzednią część. Miałem po prostu nadzieję na przysłowiowe "coś więcej". Wyszło jednak jak wyszło. Co do KZ, to GG pokazało, że grę można stworzyć inną niż poprzednie, z dodatkowym "smaczkiem" (wiem sterownie na początku szwankowało, ale wiadomo poprawili je). Niemniej KZ ma wiele zalet (cech), które odróżniają ją od innych pozycji na rynku i to mi się właśnie podoba, nie wszystkim, ale mi akurat tak i to bardzo. Dlatego też niemal życzyłem sobie, że MW2 równie zachwyci czymś unikalnym. Jak dotąd jednak nie uczyniło tego. W ogóle dlaczego tego grywalnego dema nie ma jeszcze na sieci (WTF?).

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuca sie przede wszystkim w oczy dynamika tej gry

A porównywać do innych gier nie ma co, chyba że do COD4

PS

"Killzone 2" jest jedyną w swoim rodzaju grą . Jednym sie podoba innym nie

Lepiej jakby wyszła rok później to nie byłoby tak jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za filmik ! :)

zeby tylko nie okazalo sie ze beda pojazdy w tej grze takie jak chopper czy humviee ;/ to by bylo przegiecie . dziwi mnie tylko czemu caly czas za killa bylo 50 xp. czyzby pokazywali tylko s&d tryb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był Free-for-all nie S&D. W ogóle ten XP jakiś wyBOOSTowany. :-)))

Za 3-4-all jest 5 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zkad wierz ze w MW2 akurat taka punktacja jest?

Skoro w CoD4 i CoD:WaW jest, zdziwilbym sie gdyby nagle to zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 60 klatek na sekundę! Gra i tak wygląda dobrze więc nie ma strachu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem obejdzie się bez warnów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu...

Generalnie większych zmian w multi nie widać. Czy to dobrze ? Uważam że jak najbardziej tak. Nie chciałbym, aby dodawali jakiekolwiek pojazdy (jeepy, tymbardziej czołgi) bo robi się straszny burdel. Model sterowania pozostanie chyba bez większych zmian, cieszy mnie to bo wg mnie jest on bardzo dobry, i uprzyjemnia rozgrywkę. Grafika chyba też bez większych zmian, poprawiona fizyka i to widać i się chwali :D

Podsumowując wyjdzie nam chyba COD4: MW w trybie single z nowymi misjami, zaś w multi z nowymi mapami, perkami, broniami, i innymi bajerami których jeszcze nie poznaliśmy. Ja jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600p? Phi, Demko W@W jest w 720p i wyglada O-KROP-NIE!!! Ja rozumiem, ze KZ2 to to nie jest, ale gra powinna trzymac jakies standardy, a przynajmniej nie odrzucac od TV. Chyba zostanie gra na kompie na detalach na LOW, gdzie wyglada o niebo lepiej niz na konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600p? Phi, Demko W@W jest w 720p i wyglada O-KROP-NIE!!! Ja rozumiem, ze KZ2 to to nie jest, ale gra powinna trzymac jakies standardy, a przynajmniej nie odrzucac od TV. Chyba zostanie gra na kompie na detalach na LOW, gdzie wyglada o niebo lepiej niz na konsoli...

oj biedactwo ;( nie martw sie, wszystko bedzie dobrze. odpalisz gre na LOW na kompie i bedziesz mial wszystko picus glancus....ale poczekaj. czy odpalajac gre na LOW bedziesz mial wyzsza rozdzialke i lepszej jakosci tekstury niz na konsoli!? wydaje mi sie ze nie. zreszta, co innego siedziec wygodnie przed duzym TV na kanapie z padem w lapskach, a co innego sciubic w monitor z mycha i klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

600p? Phi, Demko W@W jest w 720p i wyglada O-KROP-NIE!!! Ja rozumiem, ze KZ2 to to nie jest, ale gra powinna trzymac jakies standardy, a przynajmniej nie odrzucac od TV. Chyba zostanie gra na kompie na detalach na LOW, gdzie wyglada o niebo lepiej niz na konsoli...

No co ty opowiadasz? W@W to nadal jedna z najładniejszych gier tej generacji. Może coś nie tak z TV?

A co do tematu, to jeśli dobrze kojarzę to COD4 też renderuje natywnie w 600p i jest scalowany do 1080p, więc tu nie ma żadnych zmian. Natomiast w kwestii merytorycznej MW2. Tu się za dużo nie da wymyślić. Nie wiem czego oczekiwaliście, ale jakoś nikt nie potrafi podać przykładu rewolucji jaką by chciał zobaczyć. Nowe bronie- źle, pojazdy -źle, większe streaki -źle, grafika -zła, rozdzielczość -zła, kolory złe, postacie -złe. A potem każdy poleci ze śliną do pasa do sklepu. Ogarnijcie się z lekka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie Killu, po 50 sek gameplayu juz kazdy wie ze gra jest gorsza od Killzona 2 i Bad Company. Jest paskudna, przegieta, zbyt nowoczesna itd. W dupach sie przewraca. Gra zmiecie wszystko z powierzchni ziemi i jeszcze wspomnicie moje słowa. Bedzie mocniej, wiecej, głosniej. Infinity w odroznieniu od Guerilli pojecie i doswiadczenie o trybie multiplayer ma ogromne. Wiec czekajcie spokojnie do listopada i odkladajcie kase bo będzie na co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe bronie- źle - bardzo dobrze, tylko czemu kosztem starych, miejsca na plycie im brakuje czy co? A wlasciwie to z tego co do tej pory pokazali to wiekszosc giwer to M4 z CoD4 z innym wygladem...

pojazdy -źle - W@W pokazalo, ze pojazdy w CoD to nie najlepszy pomysl...

większe streaki -źle - zaje******, 15 roznych bonusow, w sumie 243 kombinacje

grafika -zła, rozdzielczość -zła - bo poszli w powiekszenie leveli, wiekszej ilosci obiektow na nich, zamiast zostawic tak jak bylo i to podrasowac. Heh, wczoraj slyszalem zabawne stwierdzenie - "Call 6 wyglada przy KZ2 tak jak kiedys sie gralo w CoD4 i obok siedzial koles co gral w CS'a"

Niemniej czekam na to co jeszcze nowego wymysli IW, bo na pewno maja jeszcze cos w zanadrzu. I dorzucam gameplay nie z YT a zrzut z konsoli w 60fps i duzo lepszej jakosci: http://gamersyde.com...er-8304_en.html

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej czekam na to co jeszcze nowego wymysli IW, bo na pewno maja jeszcze cos w zanadrzu. I dorzucam gameplay nie z YT a zrzut z konsoli w 60fps i duzo lepszej jakosci: http://gamersyde.com...er-8304_en.html

Panowie z IW dzwigaja ciezkie brzemie, ale jestem niemalze pewien iz im sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że nie będzie można wydostawać się poza mapę itp. Ostatnio grając w COD4 znalazło się kilka typów co chcieli zaskoczyć naszą drużynę od tyłu [(tylko bez głupich skojarzeń :) ]. a niektórzy to przemieszczali się po mapie jak duchy i o tyle było dobrze że nie mogli strzelać. Niemniej producenci łatają dziury na mapach dzięki czemu już jest coraz mniej takich cwaniaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co się martwić, Activision na pewno zadba o najnowszą produkcję. W końcu wszyscy jej wyczekują i mają wielkie nadzieje że będzie świetną grą. Też mam CoD4 tyle że na PC i nigdy mi się to nie przydarzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×