Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest co-op i to są głównie krótkie, misje za które dostajesz gwiazdki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co-op w MW2 są to misie rozgrywane pojedyńczo lub max. w dwie osoby online albo na podzielonym ekranie. Mają przypominać rozgrywką ostatnią misię w COD4 Epilog - ''Mile High Club".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam ten filmik i co widzę? jedna mapa wygląda bliźniaczo do tej z filmu Twierdza, na którą tam mówili prysznice i na której to amerykańskie chłopaki otworzyły ogień do drugich amerykańskich chłopaków, wyciąganie gościa na linie, również najazdem kamery a w zasadzie jej odjazdem i wybuchami też przypomina scenę z Twierdzy kiedy to F16 bombardowały Alcatraz, dalej akcja na skuterach śnieżnych to nic innego jak Die Hard 2, wspinaczka z dwoma toporkami i skok na ścianę z lodu to Granice Wytrzymałości, skok na bungee to Goldeneye, są jeszcze sceny które wyglądają jak wyjete z Helikoptera w Ogniu, ... reasumując, CoD nic się nie zmieniło nic, wciąż zrzyna z klasyki, kampania singla to będzie jeden wielki skrypt! pewno prawdziwa moc pokarze dopiero online, jednak nie wiem czy warto, czy nie lepiej poczekać na Battllefield BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do co-op, to będzie możliwe przejście całej kampanii w trybie split-screen? Czy tylko w Special Ops będzie można pograć na podzielonym ekranie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam ten filmik i co widzę? jedna mapa wygląda bliźniaczo do tej z filmu Twierdza, na którą tam mówili prysznice i na której to amerykańskie chłopaki otworzyły ogień do drugich amerykańskich chłopaków, wyciąganie gościa na linie, również najazdem kamery a w zasadzie jej odjazdem i wybuchami też przypomina scenę z Twierdzy kiedy to F16 bombardowały Alcatraz, dalej akcja na skuterach śnieżnych to nic innego jak Die Hard 2, wspinaczka z dwoma toporkami i skok na ścianę z lodu to Granice Wytrzymałości, skok na bungee to Goldeneye, są jeszcze sceny które wyglądają jak wyjete z Helikoptera w Ogniu, ... reasumując, CoD nic się nie zmieniło nic, wciąż zrzyna z klasyki, kampania singla to będzie jeden wielki skrypt! pewno prawdziwa moc pokarze dopiero online, jednak nie wiem czy warto, czy nie lepiej poczekać na Battllefield BC2.

A slyszales kiedys o "inspiracjach" i "nawiazaniach"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porazka na calej lini, glownie dedykowane serwery stanowily o wyzszosci wersji PC nad konsolowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, pisalem posta o tym przedtem ale mi sie zamknelo okno i se dalem siana.

MW2 coraz bardziej mi wyglada na dobrze odgrzany kotlet i maszynke do robienia pieniedzy. Nie mowie ze bedzie zle, lubie dobry odgrzany kotlet. Ale nie drozszy niz nowy kotlet.

Do tego Infinity Ward usuwa ze swojego forum posty z petycjami odnosnie tych dedykowanych serwerow.

Kupie MW2 jak bedzie duzo tansze albo uzywke, dla singla, bo na pewno bedzie dobry. Ale bez emocji. I cierpliwie czekam sobie na Bad Company 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to tajemnica. Nie bedzie dema ani bety mp. Jedyne materiały wideo jakie były pokazywane pochodzą z xboxa360. Preorder złożony, oby IW nie zawiodłowink.gif .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, pisalem posta o tym przedtem ale mi sie zamknelo okno i se dalem siana.

MW2 coraz bardziej mi wyglada na dobrze odgrzany kotlet i maszynke do robienia pieniedzy. Nie mowie ze bedzie zle, lubie dobry odgrzany kotlet. Ale nie drozszy niz nowy kotlet.

Do tego Infinity Ward usuwa ze swojego forum posty z petycjami odnosnie tych dedykowanych serwerow.

Kupie MW2 jak bedzie duzo tansze albo uzywke, dla singla, bo na pewno bedzie dobry. Ale bez emocji. I cierpliwie czekam sobie na Bad Company 2 :)

moglbym napisac identycznego posta. nie jestes sam :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie i panie.

Sprawa pierwsza - jeśli się mylę to proszę o poprawę - ale chyba takie samo rozwiązanie zastosowano w przypadku KZ2?

Jeśli tak to chyba nie ma się specjalnie czym przejmować?? Znaczy nie mam zamiaru grać w MW2 na PieCu, ale jeśli rozwiązanie ma być takie jak w KZ2 to czym PeCetowcy się przejmują??

Sprawa druga -

...Być może jednak za przyszłe dodatki i aktualizacje przyjdzie posiadaczom komputerów zapłacić.

Alleluja Bracia i Siostry w końcu posiadacze PieCów poczują lekki ból.

Sprawa trzecia - po co się tym ekscytujemy/przejmujemy skoro sprawa dotyczy PeCetów? Znaczy że wszyscy mamy komputery, iże niektórzy pewnie kupią wersję na PC bo tańsza. Ale tak ogólnie, dla posiadaczy PS3 ta wiadomość nie ma żadnego znaczenia.

Chyba!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze panowie i panie.

Sprawa pierwsza - jeśli się mylę to proszę o poprawę - ale chyba takie samo rozwiązanie zastosowano w przypadku KZ2?

Jeśli tak to chyba nie ma się specjalnie czym przejmować?? Znaczy nie mam zamiaru grać w MW2 na PieCu, ale jeśli rozwiązanie ma być takie jak w KZ2 to czym PeCetowcy się przejmują??

Sprawa druga - Alleluja Bracia i Siostry w końcu posiadacze PieCów poczują lekki ból.

Sprawa trzecia - po co się tym ekscytujemy/przejmujemy skoro sprawa dotyczy PeCetów? Znaczy że wszyscy mamy komputery, iże niektórzy pewnie kupią wersję na PC bo tańsza. Ale tak ogólnie, dla posiadaczy PS3 ta wiadomość nie ma żadnego znaczenia.

Chyba!

Widać, że granie na PC a w szczególności granie multi jest ci trochę obce :) Zabranie dedyków (i modów o zgrozo!), dla graczy PC to tak jakby im ktoś jaja obciął. Polecam dość dobry artykuł, który wprowadzi cię w tą tematykę.

Killzone ma dedyki i dlatego możemy wybrać sobie jaką chcemy grę i jaką grę chcemy założyć. Określić jej parametry itd. Brak dedyka to sytuacja jak w np. BF 1943 ;) Gra w przypadek.

A dlaczego nas to interesuje? Ano bo gracze konsolowi ocalili jaja. Pozostaje pytanie dlaczego tak się stało? Choć oczywiście odpowiedź jest prosta. Widać ją na sajtach torrentowych, emulach i innych dc ;) Choć raz możemy dumnie podnieść łeb i spojrzeć na pececiaka z góry. Ot co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill dzięki za rozjaśnienie sprawy i link do artykułu - tak kwestia znajomości rozgrywek onlinie na PC, to dla mnie terra incognita. Choć moim skromnym zdaniem autor za bardzo się ekscytuje, szczególnie kwestia zarabiania pieniędzy przez IW i Activision.

Więc jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem w czym IW ma problem - w KZ2 pomimo tego, ze serwery sa dedykowane to pod /\ mamy Quick Join - wystarczy zamiast tego wprowadzic tam Matchmaking, ktory wyszukiwal by serwerow z domyslnymi ustawieniami i wyrownanymi levelami graczy, mielibysmy wtedy 2w1, wlasciwie to rozwiazanie idealne...

PS. Autor tego artykulu placze jak dziecko, ktoremu zabrano lizaka.... Ktos slusznie odpisal w komentarzu - "nie podoba sie nie kupuj". A jeszcze lepiej ktos odpisal, ze "Czyli reszta zwykłych graczy, to pasożyty które tylko zajmują wolne sloty na serwerach?" - bo prawde jest taka, ze klany i modderzy to tylko maly odsetek graczy, zwlaszcza w grach typu CoD wlasnie, gdzie nie liczy sie gra zespolowa tylko wchodzisz na serwer i fragujesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem każdy przypadkowy gracz może stać sie hostem gry MP. Świetnie to dobrze nie wróży nawet konsolom. Mam łącze 512 kb/s to nawet nie starczy dla dwóch osóblaugh.gif .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że granie na PC a w szczególności granie multi jest ci trochę obce :) Zabranie dedyków (i modów o zgrozo!), dla graczy PC to tak jakby im ktoś jaja obciął. Polecam dość dobry artykuł, który wprowadzi cię w tą tematykę.

Killzone ma dedyki i dlatego możemy wybrać sobie jaką chcemy grę i jaką grę chcemy założyć. Określić jej parametry itd. Brak dedyka to sytuacja jak w np. BF 1943 ;) Gra w przypadek.

A dlaczego nas to interesuje? Ano bo gracze konsolowi ocalili jaja. Pozostaje pytanie dlaczego tak się stało? Choć oczywiście odpowiedź jest prosta. Widać ją na sajtach torrentowych, emulach i innych dc ;) Choć raz możemy dumnie podnieść łeb i spojrzeć na pececiaka z góry. Ot co!

Jedno krótkie pytanie, co rozumiesz przez powyższą wypowiedź ? "ocalenie jaj" oznacza dedykowane serwery na PS3 czy ja już jestem zbyt zmęczony dzisiaj i nie pojmuje na czym te konsolowe jaja polegają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×