Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie- jak to jest z serwerami w MW2? Gra ma już kilka lat na karku i jak wygląda znajdowanie gier? Grę wymieniłem ponad rok temu a z chęcią bym wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem jeszcze tydzień temu i nie było żadnego problemu - wyszukuje mecze tak samo szybko, jak w MW3 chociażby. Lobby zawsze pełne i levele też zróżnicowane (sporo nowicjuszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzi trochę gra, jakiś tuber się znajdzie ale nie w każdym meczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie z kimś pogram, mile widziany headset- PSN : Jakov3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobrze mi dziala internet i przydalby mi sie ktos do dobicia platyny na special ops :) moje id ryadman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobrze mi dziala internet i przydalby mi sie ktos do dobicia platyny na special ops :) moje id ryadman

Dużo misji ci zostało do zrobienia platyny?

Mi została około połowa i stwierdzam, że niektóre misje są awykonalne (chodzi mi o to że jestem niecierpliwy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klan A~T! poszukuje ogarniętych ludzi z headsetem i naturalnie dobrym skillem. Piszcie do mnie psnID kupczyn a ja was przekieruje do założyciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się orientuje jak to jest z grą na mapach z dlc to zależy od przypadku na jakiej mapie zagramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Normalne losowanie map, nie możesz wybrać czy chcesz grać na mapkach podstawowych czy tych z DLC. Dodatkowo będzie Cię łączyc jedynie z tymi osobami, które posiadają odpowiednie DLC co Ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Pytam bo nie miałem jeszcze do czynienia na PS3 z serią Call Of Duty i tu pytanie czy jak kupie z allegro MW2 używane to multi będzie działać jest tam jakiś key do multi czy coś czy nic nie ma i można z używaną grać normalnie ? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w to jeszcze dużo osób? Bo sie zastanawiam czy wydawać kase na MW2 czy na dodatek do NFS xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedna sprawka. Czy każda gra wypuszczona na rynek europejski PAL posiada napisy w jezyku polskim?? Przosze o szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda nie, kupujesz w danym języku niektóre mają do wyboru ale nie tutaj używkę angielska kupisz za 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już platynkę mam, pomógł mi świetny użytkownik Danny27v, ma tu chyba konto na tym forum.

Ogólnie spec opsy były dość trudne, najwięcej trudu sprawił nam etap na statku, w którym trzeba było robić wyłomy. Ja na końcu przy ostatnim wyłomie zawsze coś psułem, ale udało się. Za drugim razem przeszliśmy ostatni spec ops na statku, z jugernautami. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemandero chetnie ponapizdzam w ta odslone COD dodawac do znaj. viktoria_ruszow nie mam hs pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem właśnie tą odsłonę coda, ale gra na multi to masakra, tam już chyba tylko sami wyjadacze zostali, ale jak ktoś jest chętny jeszcze pograć to dodawać. Psn kamluk1221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wróciłem do MW2 po kilku latach (to był mój pierwszu COD i dostawałem niezłe baty) i gra sie całkiem całkiem, miałem nawet kilstreak 23 i głupio staciłem nuke'a. Jedynie jak sie trafi na polskich cwaniaczków z klanu TKN to nie da sie pograć.

Czy jeśli lista fragów pojawia się na kolorowo to lobby jest zhakowane?

Co to znaczy jeli gostek ma clan tag coś w rodzaju [{.....}] i pojawia się na jego wizytówce "unbound" - to jakiś cheat ? Ja nie mogę sobie wpisywać w clan tagu symboli "{}" - pojawia sie komunikat - niedozwolony znak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×