Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym się czepiał, ale prosisz o pomoc w rozwiązaniu problemu, a mimo to nie zastosowałeś do rady, którą napisałem już kilka dni temu ;-) Dokładnie to samo o czym mówi batik i co zalecają wszyscy, którzy mieli podobny problem - przeinstaluj grę, ewentualnie zrób data recovery konsoli - to zajmuje paręnaście minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pozostaje jeszcze raz skonfigurować ustawienia sieci - zarówno w konsoli, jak i samym routerze, bo to tam musi leżeć przyczyna. Miałeś już okazję sprawdzić grę na innej konsoli/u kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki pewnie nie odkryłem ale... po ODŁĄCZENIU internetu/ sieci gra uruchamia się normalnie, kampania wczytuje się - gra się normalnie. Po ponownym podłączeniu sieci problem wraca. Gra się nie uruchamia a jak jakimś cudem się uruchomi to po chwili wywala do menu głównego PS. Dodam, że pousuwałem wszystkie pliki gry itd. Zainstalowałem grę od nowa.

Jak napisał Numinex coś jest z tą sięcią/routerem....

Pzdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już znamy winowajce :)) W ustawieniach routera/sieci zaznaczyliśmy opcje UPnP (ma być aktywne) oraz w ustawieniach daliśmy priorytet na konsole. Pomogło i to bardzo gra idzie płynnie nie ma lagów uruchamia się od kopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś na co-op na wbicie platyny 7 misji mi zostało do zrobienia i zabić 4 rusków będąc rannym. Jak by co proszę pisać tu lub na moje konto PSN: ice240994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie ostatnio podczas grania w Modern Warfare 2 w trybie online zaczęło wyświetlać się na ekranie coś takiego może wiecie co to jest?

064e418ec5ba3710.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam chętnego do coop Spec Ops

zasadniczo za duzo w te tryby nie gralem bo wolałbym z kimś pograc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do Was takie pytanie. Gram z kumplami w MW2 na split screenie (4 osoby, DM itp. ) . Mógłby mi ktoś powiedzieć jak odblokować bronie? Jest tylko 5 rodzaji i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Poszukuje chętnych do skończenia operacji specjalnych na 69 gwiazdek, robiłem to już raz ale w wersji PC, więc mam doświadczenie. Obojętnie czy z HeadSet'em czy bez ja go nie długo będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie pytanko czemu MW2 to najgorsze multi ze wszystkich COD? czym zawiniło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zacytuję siebie z innego tematu:

Jezus Maria.

Po ponad roku postanowiłem wrócić do MW2, żeby w końcu odblokować sobie I prestiż i dostać tokena do MW3. Już zapomniałem jaka to tragedia :biggrin: Mecze, gdzie niemal wszyscy gracze mają wyniki pokroju 3:50, a jedna osoba 50:1 to norma. Ciężko też trafić na lobby, gdzie byłoby coś poza snajperkami i noob tube.

MW3 to jednak "ideał" przy tym, powaga. Jakoś wymęczę te kolejne 20 leveli i jeszcze bardziej docenię trójkę ( że już o BO nie wspomnę).

A to tylko wierzchołek góry lodowej. Do tego dochodzi tragiczny balans broni, beznadziejny matchmaking, względnie słabe mapy i po prostu przegięta ilość oraz siła killstreaków i całego gówna latającego nad głową. Poza tym to chyba najbardziej camperski i randomowy CoD w historii i nie wiem jak można twierdzić inaczej.

Jakieś 99% moich zgonów to strzał/nóż w plery, bo przebiegłem obok gościa kucającego/leżącego w rogu.

W sumie najlepiej bawię się zawsze na Scrapyard.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to tylko moja opinia (i większości graczy :P), więc nie traktuj jej jako ewentualnego głosu przeważającego. MW2 ma też oddane grono wielbicieli. Jest szansa, że Tobie akurat podejdzie, a zdarzają się sytuacje, gdzie gra się dość dobrze. Gra nie jest już jakoś specjalnie droga, może sprawdź osobiście, a jeśli Ci nie będzie leżało - opylisz ;-)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam klanu w mw2 moj psn to: kupczyn

jeśli ktoś chętny na wspólną grę to mnie do friendsów zaproście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczę jak co to pogram sobie jeszcze w BO i wymienie na MW2 bo kampania po angielsku a trofea po polsku totalny bullshit i się zobaczy bo jakoś multi w BO mi nie podchodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja rowniez szukam klanu do cod MW 2 codziennie jestem online moj psn. grodziu3

Edytowane przez grodziu3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×