Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

ja wiem ze ludzie graja bo sam gram, ale czy ktos z tego forum gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pretensje do ludzi z forum, że nie umiesz sprecyzować pytania czy mi się tylko wydaje?

Tak, ja gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz pretensje do ludzi z forum, że nie umiesz sprecyzować pytania czy mi się tylko wydaje?

Tak, ja gram.

Kolega się pyta,a to osoby na forum nie rozumieją oczywistego pytania, a na koniec odpowiedź Bili typu kobiecy foch, jakie pretensje ? Przerzućcie się na portale typu Mistrzowie.org a nie forum dyskusyjne i tam "jedźcie" po osobach do woli.

@KamileQ

też trochę pogrywam, chociaż ostatnio jakieś dziwne rzeczy się dzieją, zazwyczaj miałem 18/8, 23/10, czasem się zdarzylo 25/8, nawet 35/6 i nagle 4/12, 3/10, (ten sam tryb DM zwykły) jakiś dziwny lag, strzelam w kolesia sporą serię ze scar-h, nagle ginę, kamera śmierci pokazuję mi parę jego strzałów(nie w głowę i tylko on był) z mocnym opóźnieniem, a on sam tylko delikatnie zraniony jakby raz dostał i tak parę razy na mecz. (to samo bronie z bliskiej odległości) Albo z moim netem jest coś nie tak i jest lag albo znowu jakiś cheat, ostatnio grałem i jakieś napisy dziwne wyszły jakby wprowadzanie kodu, później mapka przeskoczyła i zaczęliśmy jeszcze raz grę z tym że jakby inny tryb, (niskie wyniki 100-200 zresetowane) wyszedłem jak zobaczyłem od razu podejrzane zachowanie gry.

Miałem tak przez ostatnie dwa dni, zobaczę dzisiaj i jutro czy wciąż jest ten problem, może pakiety mi gubi net, (ale chyba wtedy powinien ciąć na ekranie także, a to się nie dzieję)

Ma ktoś podobne problemy ?

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trochę pogrywam w MW2 i takich problemów z lagami nie mam, czasami ktoś probuje wrzucić cheaty (coś tam prestige....), ale nie widzę konsekwencji tego. Poza tym, że rządzą quickscoperzy, ehh jak to badziewie będzie tak rozbudowane w MW3 to będzie kiepsko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio trochę pogrywam w MW2 i takich problemów z lagami nie mam, czasami ktoś probuje wrzucić cheaty (coś tam prestige....), ale nie widzę konsekwencji tego. Poza tym, że rządzą quickscoperzy, ehh jak to badziewie będzie tak rozbudowane w MW3 to będzie kiepsko..

Okazało się, że problemem był u mnie router, lag mały ale wystarczający żeby było minimalne opóźnienie. Parę spraw w sumie, łącze słabnie w miarę upływu czasu, położenie routera i możliwe że przegrzewanie (tego nie jestem jestem pewien ale ostatnio nikt go nie wyłączał). Naprawiłem wszystko i można wkońcu normalnie grać, 19/2 usatysfakcjonowało mnie :) (bieganie z LKM)

A propos cheatów podobnie, też właśnie czasem widzę próby, ale raczej bez konsekwencji. Powinien być patch na quickscoping, który uniemożliwia strzelanie gdy nie ma pełnej wizji na okularze, albo większy rozrzut do momentu pełnej wizji. To drugie rozwiązanie najbardziej mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj większość gier multi kończyła się przed czasem, jakby dużym lagiem i komunikatem "Za dużo poleceń klienta", parę godzin później PSN padło, już myślałem że to znów moje łącze, a to SONY tym razem. :) Welcome back 2 ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoshi bardzo fajne filmiki. Fajni gdybyś zrobił coś w stylu How to pwn. Jak MuzzaFuzza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. Problemy są często - wyrzucenie z lobby lagi. Jednak nie poddaje się. Mój nick Kudzu1988. Z checia porobie misje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Czy mapa Rust jest w jakiś określonych trybach gry? Bo jeszcze nigdy na nią nie trafiłem (gram tylko w team deathmatch i search & destroy)

2. Od czego zależy wygląd żołnierza? W Black Ops to zależało od Perka 1 ale tutaj nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Czy mapa Rust jest w jakiś określonych trybach gry? Bo jeszcze nigdy na nią nie trafiłem (gram tylko w team deathmatch i search & destroy)

2. Od czego zależy wygląd żołnierza? W Black Ops to zależało od Perka 1 ale tutaj nie wiem

1. Wydaje mi się że nie ma jej w Ground War. w TDM napewno jest, w S&D też raczej nie ma.

2. Wygląd zmienia się chyba tylko gdy masz snajperkę, nosisz wtedy tzw.Ghillie Suit.

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:

1. Czy mapa Rust jest w jakiś określonych trybach gry? Bo jeszcze nigdy na nią nie trafiłem (gram tylko w team deathmatch i search & destroy)

2. Od czego zależy wygląd żołnierza? W Black Ops to zależało od Perka 1 ale tutaj nie wiem

1. Nie dobiera tej mapy nigdy, bo jest za mała. Czasem ją dobierze przy farcie. Jest to mapa stricte do prywatnego meczu.

2. Od posiadanej klasy oraz drużyny. Zaliczając jakieś tam wyzwania ze snajperką dostajesz kamuflaż zimowy do snajperki oraz taki leśny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos chetny na spec opsa? Posiadam HS i jestem w miare ogarniety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie spec ops teraz laguje i nie dziala nie da sie grac. Jesli wie ktos o co z tym chodzi lub wie jaki jest tego powod to prosze o informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Gram sobie w MW3 i Bo i zastaniawiam sie czy jeszce sporo osob w to gra.

Czy jak bym kupil gdzies tak w styczniu gral by ktos jeszcze na multi?

I czy wgl bym zalapal wszystkie mapy itp. W BO i MW3 idzie mi dobrze ale czy bym wszystkie te mapy opanowal,

bo niektorzy juz graja w to dosyc sporo.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że źle nie będzie bo gra ma dalej na pewno swoich fanów. Ja dalej w nią gram. A jeżeli grałes w BO i MW3 to myślę, że opanujesz mapy. Gram praktycznie cały czas w CTF i grają tacy daremni ludzie co pod koniec 1 połowy zostaje kilka sekund do końca wzywa naloty i śmigłowce. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 w MW2 są serwery dedykowane?

Niestety nie, grę hostują gracze, co akurat w MW2 o dziwo nawet sprawnie działa - nie wiem nawet czy nie najlepiej ze wszystkich części :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak - są nawet pełne serwery. W MW1 to samo :smile:

Czyli da radę zagrać pełny meczyk w każdym trybie? To już jest chyba zakup dokonany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że da radę. Jak dokonasz zakupu to zapraszam do wspólnego grania :)

Edytowane przez Karol922

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×