Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. A nie ma ktoś właśnie czegoś z Jabry? Bo na razie na oryginalnego sony nie mogę sobie pozwolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy wie ktoś może gdzie dostane CALL OF DUTY MODERN WARFARE 2 nówke sztuke czy tylko na allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że w empiku. Jak na stronie zamówisz to do sklepu dostawę masz gratis, ale lepiej jest kupić na allegro i taniej zapłacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info o empiku nie pomyślałem, sprawdziłem zaraz zamówie za stówe jest polska wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kogos zainteresuje CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE + MODERN WARFARE 2 jest wzestawie za 149 zł w Media Markt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś chętny na Spec Ops w MW2? Poszukuję ogarniętej osoby!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Czy gra dużo osób aktualnie w Call Of Duty:Modern Warfare 2 Multiplayer? Bo na PC podobno bardzo mało ludzi gra,a chcę sobie kupić na PS3 i grać przez neta :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PC to nawet po premierze mało ludzi gra :P W MW2 wprawdzie nie grałem kilka miesięcy, ale jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że gra więcej osób niż w niejedną nową grę multi.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam MW2 na PS3 i jeśli chodzi o ilość graczy, to spokojnie wystarczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Jeżeli chcę kupić Modern Warfare 2 na Allegro (Gra używana) to będe mógł grać w nią na multiplayer?

Chodzi mi o to czy nie będzie problemów z tym ,że gra była używana.....

Z góry dziękuję.

PS: Jeżeli napisałęm to w złym temacie to przepraszam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie ma żadnych online passów, niczym się nie różni od nówki z folii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gra ktos jeszcze w coda mw2 i by mi pomogl w special ops bo mi zostalo kilka misji do platynki moj nick ryadman jak cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i nie mogę znależć rozwiązania...

Posiadam konsole PS3 i grę COD MW2

Podczas uruchamiania gra mnie wywala do menu głównego PS.

O co chodzi ?

Dodam, ze płyta jest ok działa na konsoli kolegi.

Wcześniej gra śmigała.

Z innymi grami nie mam problemu na tej konsoli.

Odinstalowywałem i instalowałem od nowa.

Help !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam ten sam problem. Po wczytaniu gry COD MW 2 i wejściu do menu głównego i zaznaczeniu opcji KAMPANIA, OPERACJE SPECJALNE lub GRAJ ONLINE wyrzuca mnie do menu głównego PS. Konsole mam aktualizowaną na bieżąco. Ma może ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane? Wszystko wcześniej było w porządku. Dodam że płyta z grą nie ma ani jednej mikro ryski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Posiadam ten sam problem. Po wczytaniu gry COD MW 2 i wejściu do menu głównego i zaznaczeniu opcji KAMPANIA, OPERACJE SPECJALNE lub GRAJ ONLINE wyrzuca mnie do menu głównego PS. Konsole mam aktualizowaną na bieżąco. Ma może ktoś jakiś pomysł czym to może być spowodowane? Wszystko wcześniej było w porządku. Dodam że płyta z grą nie ma ani jednej mikro ryski.

To mamy ten sam idealny problem... może ktoś mądry nam pomoże ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem gra się uruchomiła za może 10 razem :)) ale dzisiaj się już niestety nie udało jej włączyć ciągle wychodzi do menu PS. Może się jednak ktoś znajdzie kto wie w czym jest problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam mam podobnie. 1 raz na 100 może uda się uruchomić ale to bez sens. Powinna chodzić na raz tak jak kiedyś. Q... co jest grane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o podobnym problemie - spróbuj usunąć wszelkie dane gry (poza sejwami) i zainstalować ponownie, do tego odbudowa bazy danych systemu.

W paru przypadkach był to też problem związany z łączem - spróbuj zrestartować router, upewnij się że nic nie zapycha łącza (torrent, ktoś inny podłączony do sieci).

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem na razie rozwiązany :) Gdy jakimś cudem załapało COD MW 2 :) szybko włączyliśmy kampanie i zapisaliśmy grę w innym momencie. Następnie konsole połączyliśmy bezpośrednio z internetem po kablu. Teraz Modern Warfare 2 uruchamia się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego, że to musi być wina routera/łącza jak pisałem - sprawdźcie wszystkie ustawienia routera, wifi (bo przez nie się łączyliście wcześniej?). Zrestartujcie wszystko, ustawcie od nowa, bo takie prowizoryczne rozwiązania to wiecie do czego są :biggrin: Mnie by trafiło gdybym miał się męczyć za każdym razem.

A CoDy mają taki głupi zwyczaj, że kiedy coś nie gra z siecią, to od razu same się wyłączają, albo - co zdarzyło mi się wczoraj - wieszają konsolę.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to pomogło na jakieś 2 dni bo od wczoraj znów to samo czasami gra załapie a czasami się wyłączy. Także jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc. Wszystkie ustawienia routera są prawidłowe bo przed chwilką sprawdzaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to pomogło na jakieś 2 dni bo od wczoraj znów to samo czasami gra załapie a czasami się wyłączy. Także jak ktoś ma jakieś pomysły to proszę o pomoc. Wszystkie ustawienia routera są prawidłowe bo przed chwilką sprawdzaliśmy.

Jade dzisiaj do kolegi, może uda nam się rozwiązać ten problem. Próbowałeś usunąć z dysku wszystkie zapisane sevy, pliki z gry i jej dane i zainstalować od nowa ...... ?

http://community.eu.playstation.com/t5/Call-of-Duty/Problem-z-uruchomieniem-COD-MW2-pomocy/td-p/15677663

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×