Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś chętny na spec opsy? Właśnie ukończyłem singla. Wcześniej miałem już calaka w MW2 na X360, także jestem jak najbardziej w temacie. Jeśli ktoś jest chętny, to nie pisać tutaj, tylko od razu wysyłać zapro na PS3. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie może już padło, ale całego wątku przeszukiwał nie będę. Tak więc, po "treningu" na początku ustawiłem poziom trudności veteran, lecz było trochę ciężko i zmieniłem na niższy. Gdy wyszedłem do menu po chwili gry, wchodzę w stats i nie ma postępu kampanii - pisze not complete. Gdy przejdą całą grę, zaliczy mi ją czy nie w takim razie? Bo nie widzę opcji powrotu do poziomu "veteran".

Odpowie ktoś na pytanie?

Edytowane przez karam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli przejdziesz kampanie na veteranie to bedziesz mial 100%, jezeli przejdziesz na jednym nizej to chyba 75%, a na regular bedzie 50% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy pytania:

1. Są lagi na multi ?

2. Jak myślicie długo jeszcze pociągnął serwery multi, czy niedługo zostaną zamknięte ?

3. Jest dalej z kim grać, dużo osób na serwerach ?

Edytowane przez d01011990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam z chęcią pogram w speac ops-a. Mam headset więc mogę z kimś w pełni pograć, a przy okazji mogę pomóc w trofeach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spory problem. Od wczoraj gram na Multi i niestety nie da się grać. Jak jestem sam lub gracze z mojej drużyny koło mnie to jest ok. Ale gdy podchodzi ktoś z przeciwnej zaczynam mieć lagi i tak jest w 8 na 10 przypadków styczności z wrogiem. Jest to denerwujące gdyż zawsze się to kończy dead'em. Internet wysyłam przez WiFi łącze 50mb/s konsola jest z 10 cm od nadajnika WiFi. W czym może tkwić problem ? Czy za każdym razem, a było ich sporo trafiam na takie serwery ? Inni gracze zauważyłem że tak nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć jakie dlc wyszło do MW2 i które warto kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mw2 jest cos takiego jak lag compensation czy jakos tak?

W mw3 wystepuje ten lag i mnie cholernie denerwuje...

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka ludzie mam małe pytanko w sprawie ostatniego patcha 1.13 po sciagnieciu go gra włacza mi sie ale zaraz po zalogowaniu sie do multiplayera dead i wychodzi mi do menu ps3 robi sie tak komus czy tylko mi?? płyta czysciutka i cos kurde jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nikt nie wchodzi w ten temat,

ja bym nie liczył niestety na odp bo tez sie pytalem i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Pawel5-85: Spróbuj usunąć dane gry i pobierz patch'a jeszcze raz - prawdopodobnie wystapił u ciebie błąd przy pobieraniu.

@Poareow: Jednak ktoś tu zagląda :thumbsup: Z tego co mi wiadomo to w MW2 nie ma lag compensation, nigdy nie zdarzały mi się jakieś większe lagi w tej grze. W MW3 faktycznie dzieją się na ekranie od czasu do czasu cuda na kiju, ale jest to dość sporadycznie - po tym drugim patchu takie sytuacje już praktycznie nie występują.

Edytowane przez MasterHamster
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pawel5-85: Spróbuj usunąć dane gry i pobierz patch'a jeszcze raz - prawdopodobnie wystapił u ciebie błąd przy pobieraniu.

@Poareow: Jednak ktoś tu zagląda :thumbsup: Z tego co mi wiadomo to w MW2 nie ma lag compensation, nigdy nie zdarzały mi się jakieś większe lagi w tej grze. W MW3 faktycznie dzieją się na ekranie od czasu do czasu cuda na kiju, ale jest to dość sporadycznie - po tym drugim patchu takie sytuacje już praktycznie nie występują.

Własnie tak trzeba bylo zrobic dzieki i zapraszam do wspólnego grania,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem . mianowice mw2 jedna z moich ulubionych gier , chce ja odpalic i po 5 sek wywala tak jakby byl blad plyty albo cos tak dzieje sie tylko gdy jestem podlaczony do neta jak tylko rozlacze neta mw2 smiga jak lala macie jakies pomysly?? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie mam problem . mianowice mw2 jedna z moich ulubionych gier , chce ja odpalic i po 5 sek wywala tak jakby byl blad plyty albo cos tak dzieje sie tylko gdy jestem podlaczony do neta jak tylko rozlacze neta mw2 smiga jak lala macie jakies pomysly?? prosze o pomoc

cze mialem tak samo cos z patchem 1.13 bedzie nie tak usun go i pobierz ponownie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze mialem tak samo cos z patchem 1.13 bedzie nie tak usun go i pobierz ponownie:)

problem zniknol na dwa dni i znowu to samo tez tak masz?? chyba cos nietak z ta latka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem zniknol na dwa dni i znowu to samo tez tak masz?? chyba cos nietak z ta latka

[/quottak

Mam to samo nie wiem czemu, sciagałem juz 2 razy i nic nie pomogło cos bedzie pokrecone, trzeba czekac na kolejny update moze rozwiaza ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ile mozna czekac n kolejne uaktualnienie na angielsko jezycznych ludzie tez pisza otym i nikt niema pojecia co jest grane , coz trzeba bedzie grac w mw3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktoś kiedy weszła ta aktualizacja ? Bo chyba jeszcze w 2011 roku więc możemy się nie doczekać. Trzeba zrobić chyba jakąś petycje bo twórcy gry pewne nawet nie wiedzą o problemie. Dziwne jest też to że mają ten problem tylko poniektórzy....

Gra mi działa ale coś czuje że to długo nie potrwa ale ciesze sie póki jest.

Edytowane przez resiak70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mnie to samo spotkało po ściągnięciu patcha i zainstalowaniu grałem online i było ok ale po wyłączeniu konsolki i następnym uruchomieniu dupa blada za każdym razem wywala do XMB ,nie pomaga usunięcie patcha zapisanych danych saevów nic nawet przywracanie bazy danych w konsoli oraz odzyskiwanie plików , można jedynie po odinstalowaniu patcha grać offline ale co to za granie nie po to dokupiłem map packi żeby z nich nie skorzystać lipa na całego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mnie to samo spotkało po ściągnięciu patcha i zainstalowaniu grałem online i było ok ale po wyłączeniu konsolki i następnym uruchomieniu dupa blada za każdym razem wywala do XMB ,nie pomaga usunięcie patcha zapisanych danych saevów nic nawet przywracanie bazy danych w konsoli oraz odzyskiwanie plików , można jedynie po odinstalowaniu patcha grać offline ale co to za granie nie po to dokupiłem map packi żeby z nich nie skorzystać lipa na całego

dzwoniłem do dystrybutora na Polskę po tej łatce trzeba zmienić przekierowanie portów na takie ;

Protokół TCP: 80,443,5223,3074

Protokół UDP: 3074, 3478,3479

działa teraz bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie to można zrobić i jak ?! Prosze powiedz jak najszybciej ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Mam słuchawkę Jabra bt2070. Sparowałem ją z PS3 tylko nie wiem jak jej używać z MW2:( Czy można jakoś sprawdzić kto używa headsetu? Jak w ogóle coś mówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma włączony mikrofon / headset obok nazwy użytkownika, po lewej stronie pojawia się taka ikonka. Nie wiem jak w przypadku Twojego headsetu, ale normalnie w moim Sony włączam grę, potem mikrofon i gra automatycznie go wykrywa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×