Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Data byla pokazana na oficjalnym teaserku od activ.

Wow, niesamowite! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na ten tytuł. Po bardzo udanej części jaką był CoD modern warfare, następna część to dla mnie must have ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow :woot: Widać, że będzie pięknie i różnorodnie. Tylko kilkanaście sekund, ale wrażenie robi ogromne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na końcu filmiku jest podana data 24 maja i chyba wtedy możemy liczyć na dłuższą prezentacje gry. Nowością w serii ma być nurkowanie i znowu postrzelamy z AC-130.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym ogladal zwiastun CoD4 kilka lat temu, grafy nic nie podciagneli, dadadza pare nowych broni i perkow, ale kosztem starych, ogolnie zapowiada sie CoD4 MOD, vide W@W... Pozyjemy, zobaczymy, co pokaze pelny zwiastun 24 Maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A myślałem, że graficznie będzie blisko K2. Ale to napisałem na siłę, bo wcale nie zwróciłem na to uwagi. Po prostu must have.

BTW. kolejna gra w śniegu (częściowo)? Nowa moda? U2, BC2, MW2 i MS: AE. Widać, że Uncharted wyznacza nowe standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbym ogladal zwiastun CoD4 kilka lat temu, grafy nic nie podciagneli,

Grafika, grafika i grafika... Wedlug mnie grafika z CoD4 i CoD5 jest wystarczajaca aby sobie przyjemnie pograc nie wku**** sie na kwadratowe twarze. CoD to gra skupiajaca sie na grywalnosci i scenek prosto z filmu, a nie na graficznych wodotryskach generowanych przez nowe, nieokielznane silniki graficzne.

Jak dla mnie grafika styknie i to bedzie nastepny Must to have :biggrin:

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po tylu latach spodziewalem sie jakiegokolwiek postepu... Wlasciwie to od CoD1 jada na tym samym silniku, takze mozliwe, ze wyczerpali juz jego mozliwosci. Poza tym ja tez nie jestem zwolennikiem super mega wypasnej grafiki kosztem pozostalych elementow, ale ma byc ona "przecietna", czyli utrzymujaca standardy na rynku w momencie premiery, a tutaj tak nie jest. Jeszcze gdyby nie ruszali grafy a rozbudowywali gre w innych aspektach bylo by spoko, ale jakis czas temu bylo pokazne info mowiace, ktore bronie zostana usuniete i jakie je zastapia, tak samo niektore perki zniknal... a nie moga po prostu zostawic starych rzeczy na miejscu i dodac do nich nowe?? Boje sie, ze odpalajac MW2 nie bedzie w nim niczego "wiecej", tylko bedzie to CoD4 z innymi modelami broni i nowymi mapami, a w takim razie mogli to wszystko wydac w formie DLC juz duzo wczesniej. Ale tak jak powiedzialem, trzeba poczekac do 24 Maja na ostateczny werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BTW. kolejna gra w śniegu (częściowo)? Nowa moda? U2, BC2, MW2 i MS: AE. Widać, że Uncharted wyznacza nowe standardy.

mnie to w sumie cieszy, bo śnieżne lokacje mają niesamowity klimat. Lepsze to, niż kolejna wizyta na Bliskim Wschodzie z wszędobylskim filtrem zażółcającym obraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak pisalem w jedym temacie - jeden producent stawia na oryginalnosc, a reszta sie podczepia pod jego pomysl, i mamy trend na rynku, ktory beda ciagnac az do znudzenia. To juz w Lost Planet 2 nie bedzie sniegu hehehe. A na serio, fajnie, jakby bylo duze zroznicowanie terenu - snieg, pustynia, miasto, las, dzungla itd. Po obu teaserach cos mi mowi, ze w MW2 bedziemy grali jakimis tajnymi sluzbami na tylach wroga (ala SAS w CoD4) i zrezygnuja z bitew duzej armii (USA), takze umiejscowienie terenu na calym swiecie nie powinna stanowic fabularnej bariery, mamy misje gdziestam i mamy ja wykonac, tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na serio, fajnie, jakby bylo duze zroznicowanie terenu - snieg, pustynia, miasto, las, dzungla itd.

Ja bym si nie obraził na wieś ala Stalker :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
snieg, pustynia, miasto, las, dzungla

Jedno mi się nasuwa na myśl: FU(EDIT: +E)L. Tylko broni nie ma. :turned:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedno mi się nasuwa na myśl: FUL. Tylko broni nie ma. :turned:

FUL? nie Fuel? :) ... bo pierwsze slysze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
FUL? nie Fuel? :) ... bo pierwsze slysze :D

Wow :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow :shok:

Mam nadzieje ze masz sucho w gaciach :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze masz sucho w gaciach :>

W gaciach tak, pod poduszką nie :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Informacje "ukryte" w ostatnim trailerze KLIK

i kilka skanow z zagranicznego pisma...

post-1395-1242205490.jpg

post-1395-1242205498.jpg

post-1395-1242205504.jpg

post-1395-1242205511.jpg

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej przerwie.

Trzeba by chyba powoli myśleć o sprzedaży COD4 i CODWaW, bo potem ceny będą "niebardzo" :tongue:

Wracając do perków i unowocześnień, realistyczna balistyka kuli raczej nie odstraszyłaby fanów, przecież i tak 90% ludzi lata z AK47 i tym podobnymi gnatami, bardziej chodzi mi o "snajping" - jak się glebnę na końcu mapy to żeby nie było tak łatwo.

Co do M82 to oczywiście ma "pociąg", ale inne nie biją tak mocno, więc stoppin' powah trochę dziwnie działa jak dla mnie. Poza tym arcade'owy HUD cały czas na wierzchu - lamerstwo. A tryb HC, tj. strzał w buta i trup - dziecięcy.

Cieszy jednak podejście IW, mówię o zbieraniu opinii i wypowiedzi graczy - miejmy nadzieję, że znajdą odzwierciedlenie w build'zie gry.

@Żywy - sorka że Cię usunąłem, ale non top pykasz w KZ2, ze sprzedaży którego bardzo się ucieszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, nie gniewam sie, sam tez usuwam osoby co nie graja w ogole w KZ2. Ale po przemierze MW2 pewnie znowu bedziemy mieli siebie na Friends liscie ;). Wracjac do scanow, ten pierwszy pokazuje, ze jednak podciagneli grafike, i to calkiem niezle, detale broni robia wrazenie.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te detale to rewelacja, pięknie też jeden klient przewala drugiego przez bioderko, pewnie zauważyłeś. Można sądzić że będzie to zaimplementowane do multi jako np. melee attack obok stabbing'u nożem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie tylko modle o jakis ragdoll physics dla cial przeciwnikow bo to co bylo w CoD4 to porazka :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "ragdoll" użyty w 4-ce nie był taki zły, choć fakt dziwnie wyglądało jak martwy koleś spadał z dachu jak jakaś kupa ciuchów i czegoś takiego. Ale czy akurat ten aspekt jest tak istotny? Z drugiego teasera wynika, że ragdoll będzie poprawiony, nie wiem czy zauważyłeś, jest scenka jak jeden koleś przerzuca drugiego przez biodro i wygląda to na prawdę realistycznie. Bardziej bym się czepił sekwencji zadawania ciosu nożem. W plecy rozumiem można uznać to za typowy "back-stab" czyli pospolity "wjazd przez plecy w same serce lub szyje", jednak ta sekwencja dotyczy wszystkich stron i części ciała w które ląduje kosa. Np. wyskakując z nożem do kolesia stojącego na wysokości naszej głowy sytuacja kończy się na tym, że koleś pada od razu, choć realistyka wskazywałaby na to, że dostał cios w nogi. Lepiej rozwiązane jest to np. w SOCOMie w którym to uderzenie nożem jest zależne od stanu zdroja oponenta i tym samym ciuchów jakie nosi (bo może mnieć np. cieżkie umundurowanie i wtedy należy zadać kilka ciosów nożem aby go zaciukać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, noza niech nie ruszaja, bo jest idealny. Na PC w W@W w ostatnim patchu zrobili cos takiego - nozem trzeba 2 razy ciachnac, chyba, ze w glowe. Wiesz jak sie to skonczylo? Nikt juz nie gra w W@W, wszyscy powracali do CoD4. To tylko taki maly detal, a jak skutecznie zniechecil ludzi. Mi sie wlasnie noz w Callu zaj****** podoba, bo uzywasz go wtedy, gdy naprawde potrzebujesz, a nie, ze musisz do wczesniej wyjac i z nim chodzic, albo jak np. w B:BC, gdzie koles sam wyciaga noz, ale zostaje z nim w reku. CoD to chyba jedyna gra, w ktorej meele naprawde sie przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×