Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zagraj raz w słuchawkach. Nie do porównania. Poza tym Martydrom nie zabija na HC ;)

P.S. Gram w cod5, mam platynę i 4 prestiż (dalej mi się nie chce).

Niechce się kłucić ale naprawde nie zabija?

Gram na HC od początku (mam chyba 3 prestiż).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niechce się kłucić ale naprawde nie zabija?

Gram na HC od początku (mam chyba 3 prestiż).

Chyba w przedostatnim patchu to wprowadzili. Tylko critic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest doskonały postaram się pisać bez błędnie mistrzu.

Co myślicie o tych granatach i dobrze to napisałem czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, lecz raczej go nie wprowadzą. Raczej na pewno go nie wprowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno większość widziała, ale na wszelki wypadek zamieszczam link :)

EK prezentuje się świetnie! I te gogle noktowizyjne, palce lizać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno większość widziała, ale na wszelki wypadek zamieszczam link :)

EK prezentuje się świetnie! I te gogle noktowizyjne, palce lizać :D

Ciekawe ile to bedzie kosztowalo i czy bedzie w naszym normalnym inaczej kraju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę żeby była prestige na PC i po polsku. Chociaż nawet jak będzie to w polsce powyżej 400 zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby zrobili polonizacje, ale tylko i wylacznie wersja kinowa. Dubbing zabilby w tej grze klimat, ktory jest tak niepowtarzalny (vide.killzone2). Grajac podczas kampani w wersje kinowa, mialoby sie wrazenie ze gramy w swietny film akcji, ahhh - marzenia :) w cod waw jak wygladala polska wersja? Kinowka czy dubbing??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno większość widziała, ale na wszelki wypadek zamieszczam link :)

EK prezentuje się świetnie! I te gogle noktowizyjne, palce lizać :D

Gogle noktowizyjne to pewnie jakiś tani shit. Ewentualnie kupie z metalowym pudelkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie gdyby zrobili polonizacje, ale tylko i wylacznie wersja kinowa. Dubbing zabilby w tej grze klimat, ktory jest tak niepowtarzalny (vide.killzone2). Grajac podczas kampani w wersje kinowa, mialoby sie wrazenie ze gramy w swietny film akcji, ahhh - marzenia :) w cod waw jak wygladala polska wersja? Kinowka czy dubbing??

Ta i będą te same błędy co w CoD:WaW. Koleś z wersją PL nie może połączyć się z ludźmi co mają wersje angielskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze u nas to pewnie nie doczekamy sie ani steelbook'a ani prestige edition MW2. trzeba bedzie importowac a to bedzie sporo kosztowalo. juz teraz przyszlo mi zaplacic ok. 340zl za kolekcjonerke BlazBlue z UK a z MW2 Prestige Edition na ktora to mam wlasnie ochote cena bedzie pewnie 400zl wzwyz. no, thanks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę Steelbook'a :) Piękne opakowanko, noktowizor mi nie potrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinna byc po prostu opcja wylaczania poszczegolnych perkow jak sie stawia hosta, i po sprawie - cos sie nie podoba? Zaloz hosta i zablokuj to. Ja rozumiem, ze niektore rzeczy moga draznic, ale ile mozna latac a AK74/47+bandolier+SP+SA/DI?? to sie robi nudne po 1-2 miesiacach grania, czasami fajnie wziasc sobie klase dla zabawy, np. jaggernaut+last stand :) albo 3xfrag+sonic boom+martyr hehehe

Żywol za długo już grasz w KZ2 - bo w KZ2 jest możliwość pełnego host'owania ustawień meczu :-))) ale na ten patent na razie tylko GG wpadło - jednak słusznie zajefajny pomysł, bo dać w ręce użytkowników takie narzędzie to po prostu piękna sprawa. Niemniej wydawcy MM2 powinni skupić się właśnie nad niepowtarzalnym "smaczkiem" jakie powinna gra wprowadzić. KZ2 ma to "coś" właśnie - no i to wsparcie DLC / Achievements / Trophies - rewelacja.

TD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w Ojczyźnie będzie wersja z metalowym pudełkiem za około 250 zł, to jeszcze mogę się skusić, ale to by był chyba ostatni zakup na PS3 do połowy 2010 roku ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy kupujecie dla gry czy dla okladki MW2? mi tam wszystko jedno mogą dać nawet w papierku grę ale chcę pograć w coś dobrego ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wy kupujecie dla gry czy dla okladki MW2? mi tam wszystko jedno mogą dać nawet w papierku grę ale chcę pograć w coś dobrego ;>

Pewnie. Najlepiej żeby gry owijali w papier toaletowy, przecież to żadna różnica jak wygląda opakowanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam bez pudelka i instrukcji gry nie kupuje minimum musi byc pudelko i okladka!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wybór możesz mieć na allegro, a nie w żadnym większym sklepie :) Tam sprzedają z pudełkiem, okładka i instrukcja przeciez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake zrobiony z dotychczasowych trailerow, oryginalne okladki pokazali przy prezentacji Prestige Edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze mysle, ale jezeli 64 funty (dobrze przeczytałem ?), to trzeba to pomnożyć mniej więcej przez 4.70 - 4.90 ? Czy po ile stoi funt ?

Edytowane przez Clics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze mysle, ale jezeli 64 funty (dobrze przeczytałem ?), to trzeba to pomnożyć mniej więcej przez 4.70 - 4.90 ? Czy po ile stoi funt ?

pamietajcie ze to ze cen w jednym kraju nie powinno sie bezposrednio przeliczac na walute innego. w tej chwili MW2 kosztuje 229 zl na Ultimie. jezeli i u nas beda chcieli przetestowac ten prog cenowy to walna 249 zl (czyli stara standardowa cena za gry ktore do tej pory obowiazuje w sieciach jak Empik przy niektorych grach). narazie nie ma co walic w porty. jeszcze 108 dni ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×