Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Powinna byc po prostu opcja wylaczania poszczegolnych perkow jak sie stawia hosta, i po sprawie - cos sie nie podoba? Zaloz hosta i zablokuj to. Ja rozumiem, ze niektore rzeczy moga draznic, ale ile mozna latac a AK74/47+bandolier+SP+SA/DI?? to sie robi nudne po 1-2 miesiacach grania, czasami fajnie wziasc sobie klase dla zabawy, np. jaggernaut+last stand :) albo 3xfrag+sonic boom+martyr hehehe

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinna byc po prostu opcja wylaczania poszczegolnych perkow jak sie stawia hosta, i po sprawie - cos sie nie podoba? Zaloz hosta i zablokuj to. Ja rozumiem, ze niektore rzeczy moga draznic, ale ile mozna latac a AK74/47+bandolier+SP+SA/DI?? to sie robi nudne po 1-2 miesiacach grania, czasami fajnie wziasc sobie klase dla zabawy, np. jaggernaut+last stand :) albo 3xfrag+sonic boom+martyr hehehe

Dobry pomysł z tym hostem :) A ten zestaw dla zabawy.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noby nie noby, ale grają i wnerwiają ludzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda... Apropo... Gra ktoś z Was w multi CoD 4 na PC ? Jak tak to walić na PW - zmierzymy się :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nooby włażą na Martydroma i tylko nooby nim grają, bo jest wiele innych lepszych od niego perków. Jak dla może zostać.

Racja. Trochę już gram i szczerze bardzo żadko ktoś w ten sposób mnie zabija. Może raz na trzysta starć tak ginę:)

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nooby włażą na Martydroma i tylko nooby nim grają, bo jest wiele innych lepszych od niego perków. Jak dla może zostać.

Nie zawsze, czasami ktos kropnie typa za rogiem, a ty tam po chwli wbiegasz i bum... czasem nie ma sie na to wplywu. Ale moze zostac, chciaz jest naprawde glupi jesli patrzec na realizm gry. Jak koles po zaliczeniu headshota moze jeszcze wyciagnac granat i zawleczke? Chyba ze trzyma odbezpieczona bulke pod pacha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martyrdom to nic innego jak granat z d..y :D zolnierz przez caly mecz ma go w odpowiednim narzadzie, po kulce zwieracze puszczaja i wypada wybuchowy klocek - innego wytlumaczenia nie widze :D ale uwazam ze powinni go mimo wszystko wywalić. Reszta może byc, i niech oczywiście dadzą nowe. Osobiscie wkurza mnie double tap - jakim cudem karabin strzela niby dwa razy szybciej?? turbosprezarka w mechanizmie karabinu? To jest juz meganierealistyczny perk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martyrdom to nic innego jak granat z d..y :D zolnierz przez caly mecz ma go w odpowiednim narzadzie, po kulce zwieracze puszczaja i wypada wybuchowy klocek - innego wytlumaczenia nie widze :D ale uwazam ze powinni go mimo wszystko wywalić. Reszta może byc, i niech oczywiście dadzą nowe. Osobiscie wkurza mnie double tap - jakim cudem karabin strzela niby dwa razy szybciej?? turbosprezarka w mechanizmie karabinu? To jest juz meganierealistyczny perk.

O tak, w pelni sie z toba zgadzam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Martyrdom to nic innego jak granat z d..y :D zolnierz przez caly mecz ma go w odpowiednim narzadzie, po kulce zwieracze puszczaja i wypada wybuchowy klocek - innego wytlumaczenia nie widze :D ale uwazam ze powinni go mimo wszystko wywalić. Reszta może byc, i niech oczywiście dadzą nowe. Osobiscie wkurza mnie double tap - jakim cudem karabin strzela niby dwa razy szybciej?? turbosprezarka w mechanizmie karabinu? To jest juz meganierealistyczny perk.

Racja. Ale nie jest tak noobski jak martyr... Przyznam się, że sam używałem go np. do kalacha ;) Ale Ktoś kto ma zestaw P90, RPG, Podwójny strzał i jeszcze męczennik czy last stand... to porażka... ;'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie porazka jest walka z noobami ktorzy maja lmg z kolimatorem + juggernaut - porazka

siedza takie nooby strzelaja full auto i ciesza jape, na szczescie nie ze mna takie numery, choc na poczatku mnie to denerwowalo.

powinni wprowadzic w mw2 przegrzewanie sie lub zacinanie od zbytniego F/A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powinni wprowadzic w mw2 przegrzewanie sie lub zacinanie od zbytniego F/A

To świetny pomysł by był :D Przyjdzie taki jeden z drugim, skampi się gdzieś i zadowolony, że owni... ;/ ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To świetny pomysł by był :D Przyjdzie taki jeden z drugim, skampi się gdzieś i zadowolony, że owni... ;/ ehh

W każdych tak grach jest w których są DM... Ale cóż poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jednej strony przegrzewanie jest to dobry pomysł, a z drugiej zły ;] np. biegnie ci 5 jedna alejką masz jakiś lkm to wiadomo zoom ON i grzejesz ile wlezie, raczej nikt w takiej sytuacji seriami nie strzela ;] wyobraź sobie strzelasz do nich zabijasz 2-3, a tu nagle prrrr... xd przegrzał się i **** trzeba pistoletem ;] więc z jednej strony dobrze z drugiej źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony przegrzewanie jest to dobry pomysł, a z drugiej zły ;] np. biegnie ci 5 jedna alejką masz jakiś lkm to wiadomo zoom ON i grzejesz ile wlezie, raczej nikt w takiej sytuacji seriami nie strzela ;] wyobraź sobie strzelasz do nich zabijasz 2-3, a tu nagle prrrr... xd przegrzał się i **** trzeba pistoletem ;] więc z jednej strony dobrze z drugiej źle

Niby masz racje, ale zobacz, co jest bardziej realistyczne. W realu tak by było, ale myślę, że dałbyś radę tych 5 zabić bez przegrzania się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niby masz racje, ale zobacz, co jest bardziej realistyczne. W realu tak by było, ale myślę, że dałbyś radę tych 5 zabić bez przegrzania się ;)

to trzeba to sprawdzić xd żeby nie było offtopa to skoro przegrzewanie miało by być to jakiegoś perka mogli by zrobić coś w stylu "chłodzenie wodne" heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to trzeba to sprawdzić xd żeby nie było offtopa to skoro przegrzewanie miało by być to jakiegoś perka mogli by zrobić coś w stylu "chłodzenie wodne" heh

Tak też można... Chyba już gdzieś to widziałem... :ermm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w waw'ie tak przypadkiem nie było, bo coś mi się kojarzy z waw'em ten perk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, jesli Activision wycofa MW2 bo ps3 jest zadrogie to bedzie mogiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie było mówione, że przestaną wspierać Ps3 i Psp jeżeli Sony nie obniży ceny konsoli, ale była mowa o 2010-2011, więc utrata MW 2 nam nie grozi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w 2010 moga przestac wspierac np. nie wypuszczajac DLC do MW2 na PS3 (o ile beda w ogole).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę z was, sadziłem, że tylko na amerykańskich forach niektórzy gracze wzięli tą wypowiedz szefa Activision na poważnie. :mellow:

Mowa o 2010-11 roku, do tego czasu cena PS3 spadnie niejednokrotnie, a jeżeli nie spadnie to co z tego? Activision pozbawi się milionów ze sprzedaży swoich gier na PS3? Naprawdę, dobre sobie :)

Ale to nie temat na taką dyskusje, wracajmy do MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę z was, sadziłem, że tylko na amerykańskich forach niektórzy gracze wzięli tą wypowiedz szefa Activision na poważnie. :mellow:

Mowa o 2010-11 roku, do tego czasu cena PS3 spadnie niejednokrotnie, a jeżeli nie spadnie to co z tego? Activision pozbawi się milionów ze sprzedaży swoich gier na PS3? Naprawdę, dobre sobie :)

Ale to nie temat na taką dyskusje, wracajmy do MW2.

Dokładnie szkoda gadać o tym. Activision poza Call of Duty nie ma nic ciekawego.

Co do MW2 mam nadzieje że to będzie rewolucja tak jak BioShock. Na pewno kupię w dniu premiery takiego tytułu nie można przegapić FPS :thumbsup: .

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko nooby włażą na Martydroma i tylko nooby nim grają, bo jest wiele innych lepszych od niego perków. Jak dla może zostać.

Niewiem Kill czy masz CoD 5 ale jeśli tak zabij kiedyś takiego na jakimś błocie czy w wodzie (może ty slyszysz że granat upada ale ja nie) i BooM padam.Dużo ma też do powiedzenia to,że gram na hardcorach więc niemam obrazka z tym granacikiem.

PS. Wpadłem na pomysł z granatami. W realu chyba też jest coś takiego że: (nie jestem pewny więc prosze o poprawienie jeśli napisze coś źle):

Granat Czerwony wybucha po 2 sekundach

Granat Żółty po 5

Granat Zielony(CHYBA) po 15 sekundach

Napewno coś poknociłem ale jest OK;)

Edytowane przez kuba_bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niewiem Kill czy masz CoD 5 ale jeśli tak zabij kiedyś takiego na jakimś błocie czy w wodzie (może ty slyszysz że granat upada ale ja nie) i BooM padam.Dużo ma też do powiedzenia to,że gram na hardcorach więc niemam obrazka z tym granacikiem.

Zagraj raz w słuchawkach. Nie do porównania. Poza tym Martydrom nie zabija na HC ;)

P.S. Gram w cod5, mam platynę i 4 prestiż (dalej mi się nie chce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×