Skocz do zawartości
Fayabusa

Modern Warfare 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra roku 2009 w drodze...

Trejler zerwal mi beret!

Dostalem wypiekow jak przy pierwszym kontakcie z biustem hehe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie szalu nie ma, liczylem na prawdziwy gameplay a nie sklejke filmikow ...

jest tam troche gameplay'u. niewiele ale zawsze.

inna sprawa ze dalej nie jestem pewien czy wprowadza jakis ragdoll ;/ jezeli nie to i tak kupie bo klimat zapowiada sie przedni (mam nadzieje ze znowu wcielimy sie w Soap'a) ale bede troszke zawiedziony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi tylko, czy dalej bedzie smieszny limit 5 klas i/lub mozliwosc ich zmiany w trakcie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest tam troche gameplay'u. niewiele ale zawsze.

inna sprawa ze dalej nie jestem pewien czy wprowadza jakis ragdoll ;/ jezeli nie to i tak kupie bo klimat zapowiada sie przedni (mam nadzieje ze znowu wcielimy sie w Soap'a) ale bede troszke zawiedziony.

Gdzie? nie widze widoku first person, oraz nie widze HUDu :) - moze mam cos z oczami hehe :D ...

spojrzmy prawdzie w oczy, gowno pokazali, dali marna sklejke przerywnikow filmowych z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie? nie widze widoku first person, oraz nie widze HUDu :) - moze mam cos z oczami hehe :D ...

spojrzmy prawdzie w oczy, gowno pokazali, dali marna sklejke przerywnikow filmowych z gry.

Np. motyw ze skuterami śnieżnymi, chyba mi nie powiesz że to jest cut-scenka, no a dalej w następnej scence pojawia sie napis w lewy górnym rogu "checkpoint reached", albo jak biegną w tunelu i strop się zawala, tak samo w ostatnim motywie jak widzimy 2 kolesi, którzy stoją po prawej i lewej stronie liny. To przecież nie są żadne cut-scenki, bo masz FPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja sie pytam, gdzie jest HUD? ... taki filmik na skuterze mozna latwo ZROBIC. Poza tym rzeczywiscie, trwal 2 sekundy, super uber gameplay revealed!

nie ma HUDu - nie ma gameplayu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie pytam, gdzie jest HUD? ... taki filmik na skuterze mozna latwo ZROBIC. Poza tym rzeczywiscie, trwal 2 sekundy, super uber gameplay revealed!

nie ma HUDu - nie ma gameplayu

Ehh... A nie wpadłeś na to że być może w tej części z HUD'a zrezygnują ? Wystarczy popatrzeć np. na KZ2 w którym HUD pojawia się w ilościach mikroskopijnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ehh... A nie wpadłeś na to że być może w tej części z HUD'a zrezygnują ? Wystarczy popatrzeć np. na KZ2 w którym HUD pojawia się w ilościach mikroskopijnych.

Oczywiscie ze zrezygnuja :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ale ja sie pytam, gdzie jest HUD? ... taki filmik na skuterze mozna latwo ZROBIC. Poza tym rzeczywiscie, trwal 2 sekundy, super uber gameplay revealed!

nie ma HUDu - nie ma gameplayu

Najpierw nie widziałeś FPP, a teraz brak HUDu ci przeszkadza, gameplay choć w śladowych ilościach, ale jest. Poza tym chyba celem 1 trailera jakiejkolwiek gry jest naświetlenie jej fabuły, a ty byś chyba chciał od razu 15 minutowy reportaż z pełnym gameplayem i szczegółowym opisem perków, mimo że jeszcze pół roku do premiery. No i co właściwie oznacza stwierdzenie, że taki filmik można "ZROBIĆ"?

Edytowane przez deathmaster666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mial byc gameplay, nie trailer, rozumiesz to czlowieku ? ... zapowiadali gameplay. (tak ciezko to zrozumiec? ...) Chyba ze jestem zacofany, i ludzie na tyle zidiocieli ze 99.8% trailera + 0.2% gameplaya mozna nazwac gameplayem, long live idiots.

I nie ma sladowego gameplaya, tego nie mozna gameplayem nazwac, 2 sekundy jazdy na skuterze, na prawde, wbilo mnie w beton, jak zapowiadali "uber gameplay zostanie ujawniony ... bla bla bla" to wybacz, jestem zdenerwowany i bede krytykowac, bo ta Era Casuali/komercyjnosci i olewania siega za daleko juz.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się że nie ma HUD-u w takim razie Dead Space to jeden wielki trailer w którym możesz kierować bohaterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ale ja sie pytam, gdzie jest HUD? ... taki filmik na skuterze mozna latwo ZROBIC. Poza tym rzeczywiscie, trwal 2 sekundy, super uber gameplay revealed!

nie ma HUDu - nie ma gameplayu

Alu daj na luz... Gejmplej mozesz sobie wyobrazic... znasz Cod4MW? To wiesz jak to wyglada... dodaj sobie snieg, skuter, kose w szyje, kopa, rzut przez bark, Jezusa w Rio, Zamek, Lotnisko, wybuchy, strzelaniny, wojny gangow... wiesz chleb powszedni hehe... plus jeszcze bohaterow z Killzona 2 i masz wsio... gejmplej sremplej i co tam jeszcze... Oby do jesieni ;)

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Alu daj na luz... Gejmplej mozesz sobie wyobrazic... znasz Cod4MW? To wiesz jak to wyglada... dodaj sobie snieg, skuter, kose w szyje, kopa, rzut przez bark, Jezusa w Rio, Zamek, Lotnisko, wybuchy, strzelaniny, wojny gangow... wiesz chleb powszedni hehe... plus jeszcze bohaterow z Killzona 2 i masz wsio... gejmplej sremplej i co tam jeszcze... Oby do jesieni ;)

Gejmplej to tylko Ty sobie wyobrażasz, bo trailer nic ciekawego nie pokazuje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ale mial byc gameplay, nie trailer, rozumiesz to czlowieku ? ... zapowiadali gameplay. (tak ciezko to zrozumiec? ...) Chyba ze jestem zacofany, i ludzie na tyle zidiocieli ze 99.8% trailera + 0.2% gameplaya mozna nazwac gameplayem, long live idiots.

I nie ma sladowego gameplaya, tego nie mozna gameplayem nazwac, 2 sekundy jazdy na skuterze, na prawde, wbilo mnie w beton, jak zapowiadali "uber gameplay zostanie ujawniony ... bla bla bla" to wybacz, jestem zdenerwowany i bede krytykowac, bo ta Era Casuali/komercyjnosci i olewania siega za daleko juz.

stary, placzesz jak male dziecko. zapowiadali gameplay? zapowiadali to oni trailer i to dwoma teaser'ami TRAILER'u tegoz to wlasnie. gameplay sie w trailerze moze pojawic ale nie musi. zreszta nie rozumie calej tej twojej bulwersacji. pokazali urywki z gameplay'u jakie by one nie byly. ktos mial zbyt wygorowane oczekiwania co do (i teraz najsmieszniejsze) TRAILER'u! stary, W-Y-L-U-Z-U-J. it's just a game!

pokaz mi swoja droga gdzie oni zapowiadali, ze "uber gameplay zostanie ujawniony ... bla bla bla" bo jakos nie zwracalem na to uwagi. z mila checia doedukuje swoj casualowy/komercyjny mozg tym casualowym/komercyjnym crapem ktorzy prawia wafle z IW.

a fayabusa dobrze prawi - tu nie zobaczysz rewoucji jezeli chodzi o gameplay. bedzie CoD4 + pare nowosci i inne lokacje. przynajmniej jezeli o singla chodzi.

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
z mila checia doedukuje swoj casualowy/komercyjny mozg tym casualowym/komercyjnym crapem ktorzy prawia wafle z IW.

mlody(skoro mowisz do mnie stary to znaczy ze musisz byc mlody?), ja nie placze po primo, napisalem ze jestem zdenerwowany(bo ostatnie podejscie producentow do konsumentow jest skandaliczne, wszystko przez casuali, kiedys bardziej sie starano o klienta, a teraz to wystarczy wydac ulomna gre, typu PoP i bedzie popyt bo ulomnych graczy nie brakuje), i z tego co widze, nie warto dyskutowac z toba, skoro nie rozumiesz slowa "komercyjnosc" nawet, bo polaczenie tego slowa z mozgiem, to czysty idiotyzm.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mlody(skoro mowisz do mnie stary to znaczy ze musisz byc mlody?), ja nie placze po primo, napisalem ze jestem zdenerwowany(bo ostatnie podejscie producentow do konsumentow jest skandaliczne, wszystko przez casuali, kiedys bardziej sie starano o klienta, a teraz to wystarczy wydac ulomna gre, typu PoP i bedzie popyt bo ulomnych graczy nie brakuje), i z tego co widze, nie warto dyskutowac z toba, skoro nie rozumiesz slowa "komercyjnosc" nawet, bo polaczenie tego slowa z mozgiem, to czysty idiotyzm.

Weź się ogarnij ! Wszystko polega na komercji gdyby nie to nie było by w ogóle PS3, Producenci dbaja żeby ich towar na siebie zarabiał, a maja gdzieś twoje uczucia. Jak masz taki problem wstąp w szeregi antyglobalistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
mlody(skoro mowisz do mnie stary to znaczy ze musisz byc mlody?), ja nie placze po primo, napisalem ze jestem zdenerwowany(bo ostatnie podejscie producentow do konsumentow jest skandaliczne, wszystko przez casuali, kiedys bardziej sie starano o klienta, a teraz to wystarczy wydac ulomna gre, typu PoP i bedzie popyt bo ulomnych graczy nie brakuje), i z tego co widze, nie warto dyskutowac z toba, skoro nie rozumiesz slowa "komercyjnosc" nawet, bo polaczenie tego slowa z mozgiem, to czysty idiotyzm.

przy czym dalej nie podales zrodla swoich rewelacji o "uber gameplay zostanie ujawniony" :) wielki pro's powiedzial i tak ma byc. nie tak to wyglada. no ale coz, w koncu jestem ulomnym graczem bo mi sie PoP podoba i z takim hardkorowcem jak ty to wogole nie mam co dyskutowac bo sie po prostu nie nadaje... albo po prostu ty nie potrafisz dyskutowac tylko pojechac jednego, drugiego, trzeciego...

jeszcze jedno, jakbys mogl odpowiedz na pytanie - co ma komercyjnosc oraz casuale wspolnego z brakiem HUD'u w trailerze MW2? oswiec mnie bom tepy jak juz stwierdziles :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@afwi

cos czuje w kolko macieju, skonczmy, bo to nie ma sensu :)

@up

tak, zgadzam sie w 100%, ale ostatnio po prostu wydaja jakies ochlapy, robia huczne reklamy i kazdy spodziewa sie niewiadomo czego, albo te sytuacje z DLC, powiedz mi ze to jest normalne? wydawac pelnoprawne zakonczenie do gry jako DLC (vide PoP) badz wydac DLC za kase, ktory jest na plycie, ale zeby moc z niego korzystac (vide RE5) - wszystko to, to przesycenie komercyjnosci, pazernosc dotknela rynek gier, kiedys gry robiono z pasja, a teraz ...

albo Dante's Inferno(slasher) - deprawacja swietnej ksiazki w celu czysto komercyjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@afwi

cos czuje w kolko macieju, skonczmy, bo to nie ma sensu :)

@up

tak, zgadzam sie w 100%, ale ostatnio po prostu wydaja jakies ochlapy, robia huczne reklamy i kazdy spodziewa sie niewiadomo czego, albo te sytuacje z DLC, powiedz mi ze to jest normalne? wydawac pelnoprawne zakonczenie do gry jako DLC (vide PoP) badz wydac DLC za kase, ktory jest na plycie, ale zeby moc z niego korzystac (vide RE5) - wszystko to, to przesycenie komercyjnosci, pazernosc dotknela rynek gier, kiedys gry robiono z pasja, a teraz ...

albo Dante's Inferno(slasher) - deprawacja swietnej ksiazki w celu czysto komercyjnym

Zgadzam się wszedzie wpychanie DLC jest idiotyczne. Ale co to ma do MW2 i Infinity Ward ?? dla mnie ten trailer jest świetny. Co do jakości gier teraz to jest tak samo jak było, jest masa badziewia, a pozatym trafią się 2 - 3 perełki raz do roku. COD4 wyszedł 1,5 roku temu a jest dla mnie najlepszą grą w jaką grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trailerów to BattleField'owski w mojej opini jest bardziej wyważony i nieco lepiej wygląda. Oczywiście nie mam nic do ModerWarfare'owskiego teasera - ale jest jakby przydługi i zbyt namieszany - cieżko "złapać smaczek" tej gry. I graficznie wygląda nieco słabiej. Choć pod względem samej grywalności MW przebił jak dla mnie o krocie BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alucard - komercha jest wszędzie, w polityce (po huj program wybroczy, liczy się kto lepszą reklamę zrobi w tv). Po cholere robić solidne fury, one mają na 5 lat wystarczyć a potem po nową masz lecieć...

Czasy komercji i tandety, doskonale Cię rozumiem i też jak mogę z tym walczę ale niestety jak pisałeś spora część społ to matoły i nie przeskoczysz ... też mnie to wkurwia niemiłosiernie ale jedyne co pozostało to się do tego jakoś dostosować bo wyjścia nie ma

SORY ZA OFFTOP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do trailerów to BattleField'owski w mojej opini jest bardziej wyważony i nieco lepiej wygląda. Oczywiście nie mam nic do ModerWarfare'owskiego teasera - ale jest jakby przydługi i zbyt namieszany - cieżko "złapać smaczek" tej gry. I graficznie wygląda nieco słabiej. Choć pod względem samej grywalności MW przebił jak dla mnie o krocie BF.

trailer BF:BC2 jest prerenderowany w wiekszej mierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer zapowiada grę przekozaco , multi pewnie zmiażdży jak w Codzie 4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najlepsze bylo na GTTV, jak zapytali kolesia z IW o multi i powiedzial: "It's fucking awesome, that's all i can say now" :D.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×