Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

One Piece: Pirate Warriors ( dzięki ExVitallin_PL )...jak ktoś chętny do zabawy w pirackiej ekipie to zapraszamy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka prosba/sugestia na przyszlosc..nie czytaj/komentuj moich postow lub...czytaj je ze zrozumieniem..ok?

Marudź dalej. Przeanalizowałem dokładnie i po prostu mam pompę z tych twoich wyciągniętych wniosków po paru godzinach z FC3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudź dalej. Przeanalizowałem dokładnie i po prostu mam pompę z tych twoich wyciągniętych wniosków po paru godzinach z FC3 :)

Panie pompka analityku..czytaj ze zrozumieniem bo dalej nie skumales mojego postu nt fc3..ostatnia szansa ;)

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim, Skyrim i jeszcze raz Skyrim gra miażdży jaja i urywa łeb przy samej dupie MEGA!!!!!

Edytowane przez FancyMichael
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darkness...po ograniu dwojki i zajarniu sie klimatem teraz czas na poznanie historii jackiego od poczatku...patton jako glos ciemnosci \m/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaraz biore za inFamous'a, bo wymieniłem a praktycznie jeszcze nic nie grałem... Grałem tam trochę, pierwszą misje ukończyłem, ale znazło się sporo innych lepszych tytułów że o tym zupełnie zapomniałem... Gierka całkiem fajna, ale słyszałem że dwójka sporo lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim, Skyrim i jeszcze raz Skyrim

Nuda, Nuda i jeszcze raz Nuda.

Zaluje w sumie ze te gre kupilem. Nie wiem w sumie czego sie spodziewalem po podrasowanym Oblivionie, chyba uleglem hype'owi. Po paru godzinach dalem sobie z ta gra spokoj, obecnie lezy na polce i zbiera kurz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda, Nuda i jeszcze raz Nuda.

Zaluje w sumie ze te gre kupilem. Nie wiem w sumie czego sie spodziewalem po podrasowanym Oblivionie, chyba uleglem hype'owi. Po paru godzinach dalem sobie z ta gra spokoj, obecnie lezy na polce i zbiera kurz.

To kup sobie nowe kał i druty albo jakiś inny badziew, który nie wymaga żadnego wysiłku od Ciebie - najlepiej żeby gra przeszła się sama. A mówiąc o bardzo złożonej i rozbudowanej grze, że jest nudna, prawdopodobnie jest ona za trudna dla Ciebie. Dlatego zamiast leżeć na półce i się kurzyć sprzedaj ją komuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim - nuda ? LOL

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier na półce czeka na przejście w tym świetny Far Cry 3 a ja się wziąłem za tytuły z PSX i aktualnie Crash Team Racing mi urywa głowę na spółkę z Apocalypse, zwariowałem ale bawię się genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że od paru dni mam ps3 zaczołem od gry na wyłączność czyli Uncharted. Bawie się świetnie już nie mogę się doczekać jak dopadne się do 2 i 3 części:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uncharted 3 z żoną (ja po raz 3ci ona po raz pierwszy)

a sam jak juz pójdzie spać:

xcom oraz od dziś darksiders2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie nowe kał i druty albo jakiś inny badziew, który nie wymaga żadnego wysiłku od Ciebie - najlepiej żeby gra przeszła się sama. A mówiąc o bardzo złożonej i rozbudowanej grze, że jest nudna, prawdopodobnie jest ona za trudna dla Ciebie.

Hahahahah, rozbawiles mnie. Co jest trudnego w Skyrimie? Ta gra sama sie przechodzi, idziesz tylko od strzalki do strzalki. Srogo sie pomyliles jesli myslisz ze jestem fanem CoDa :). Skyrim niestety wielka powtarzalnosc zadan i pusty swiat - czyli rozpoznawalny znak serii TES. Wyjatkiem jest Morrowind ktorego uwielbiam ale ta gra sie broni klimatem, a jakos w Skyrimie tego nie moge poczuc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahah, rozbawiles mnie. Co jest trudnego w Skyrimie? Ta gra sama sie przechodzi, idziesz tylko od strzalki do strzalki. Srogo sie pomyliles jesli myslisz ze jestem fanem CoDa :). Skyrim niestety wielka powtarzalnosc zadan i pusty swiat - czyli rozpoznawalny znak serii TES. Wyjatkiem jest Morrowind ktorego uwielbiam ale ta gra sie broni klimatem, a jakos w Skyrimie tego nie moge poczuc.

No to się bardzo z tego cieszę, że nie jesteś fanem CoD'a :) Ja z kolei na Morrowindzie poległem, bo był za długi i grałem w niego bardzo dawno temu jako nastolatek i wydawał mi się bardzo trudny. Skyrim natomiast jest przyjemniejszy w odbiorze i łatwiejszy niż Moro, co nie zmienia faktu, że jest nudny. Masz swoje zdanie, ja mam swoje. Od tego jest forum, aby je wyrażać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×