Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Po dobrym Enslaved i Vanquishu przyszedł czas na polecane przez was Binary Domain i Spec Ops: Teh Line, w przerwach gram RDR, po rozczarowującym początku Darksiders2 grzecznie czeka w kącie na swoją kolej.

Spec Ops: The Line miło zaskoczył świetnymi muzycznymi kawałkami ,które towarzyszą nam już od samego menu (Jimi Hendrix-Star Spangled Banner) w misjach możemy spotkać się z takimi perełkami jak Deep Purple - Hush, The Black Angels - Bad Vibrations, Alice In Chains - Rooster i wiele innych. Do tego świetny cover system, dobra historia i to wszystko za 49 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu inFamous 2, lecz tym razem jako bad Cole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asura i Jasiek wylali po japach wszystko co było dostępne w podstawce, w międzyczasie doczłapałem do połowy ostatniego odcinka Powrotu do przyszłości i teraz już głównie gość z fryzurą Ziemka z Kabaretu Olgi Lipińskiej czyli niejaki Assassin Connor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

penetruję wyspę w FAR CRY3

śmigam w F1 2012

(SPEC OPS - the line - bardzo zacna gra, tez polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie samą ściążką dźwiękową narobiliście mi smaka na spec ops the line - here comes the rooster, yeah. Zacząłem wreszczcie Binary Domain, i w Tokio było bardzo miło, do czasu aż nie przyszedł Batman, więc zatracam się w slumsach Gotham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie na tapecie Far Cry 3. Robię ostatnie trofea. Będę potrzebował pomocy do misji coop. Ktoś chętny?:) Na przemian z FC3 gram w trzeciego Dirta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up: w "sobotnio-niedzielny" wieczór, mogę chętnie pomóc e co-op'ie...

A ja dalej ogrywam ME3 - co by o tej grze nie pisać, to kawał świetnego action RPG'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

borderlands 2 (expie i lootuje na ng+) 7 zninacka nfs most wanted ktory jest pierwszym racerem arcade 8d czasow pacyfic rifta ktory nie wciagnal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Assassin's Creed ze skokami na Motorstorm: Apocalypse. Nie ma to jak nadrabianie zaległości z ostatnich 4 lat xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiatamy troche juz zapomnianego shootera o wdziecznej nazwie lost planet 2... pomimo paru wiosen na karku tytul dalej wymiata klimatowo, graficznie i gamepayowo.. mysle ze w pare wieczorow go ukonczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grand Theft Auto IV, Dead Island, Max Payne, a właśnie przeszedłem Far Cry 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku tytuły jakie obecnie ogrywam to Jetpack Joyride, RDR (trzeba je ukończyć nim powrócę do GTA IV) oraz FIFA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal Bordelands 2 expie z bratem na new game + (drugi raz) potem przechodzimy do True Valut Hunter Mode. Oprócz BL 2 nadrabiam zaległości, mianowicie sięgnąłem ostatnio po Fallouta 3. Wykreowałem swoją postać i teraz ma 6 lvl. Gra wciąga niesamowicie, co w efekcie przyczyniło się do tego, że w piątek grałem 7h, wczoraj 8h, a dzisiaj prawie cały dzień. Gra ma klimat, który kocham!

3 dni przerwy od konsoli (z braku czasu, szkoła i te rzeczy), w czwartek i w piątek Bordelands 2, a na weekend zostawię sobie Fallout 3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę Motorstorm, a już w kolejce czeka Batman i jeszcze kilka innych gier z PS+.

Do tego dochodzi NBA 2k13 przez co brakuje czasu dla MW3, w które grałem i grałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Castlevania Lords of Shadow - wciąga niczym narkoman działkę swojego ulubionego proszku do pieczenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh też Castlevania: Lords of Shadow, drugie podejscie wcześniej odciągnełą mnie Dragon's Dogma od tego zacnego tytułu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Risen 2. Wczoraj zaczalem i wsiaklem do 2 w nocy. superk klimat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis zakupilem farcry3 i playstation all star battle r. a mialem do czasow ni no kuni nic nie kupowac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....a mialem do czasow ni no kuni nic nie kupowac....

Jakbym siebie słyszał. A sam to do fify 12 wróciłem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 5

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2 (Trofea)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×