Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku już zakończyłem granie przechodząc Batman: Arkham City. ;)

Od 1 stycznia zaczynam nowe gierki a jest ich dużo m.in Vanquish, Limbo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu Resident Evil 5 gram w Batmana Arkham City, cudowna gra, naprawdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Resident Evil 5. Teraz przygotowania do Batman: Arkham City i InFamous 2 myślę, że będzie warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie po hitmanie zamiast spokojnie kończyć darksiders 2 zabrałem się za spec ops - the line: ale klimatyczny i dobry tytuł!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewanie po hitmanie zamiast spokojnie kończyć darksiders 2 zabrałem się za spec ops - the line: ale klimatyczny i dobry tytuł!!!

O to to..spec ops klimatycznie i muzycznie niszczy wiekszosc tegorocznych tps'ow!

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zatracilem sie w najnowszym Assassin's Creed. Dysk zapelniony gierkami z plusa i brak pomyslu kiedy zabiore sie za to. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muce w darksiders 2. Wciągnął mnie ten tytuł totalnie. Aż nabralem chęci przypomnieć sobie pierwsza część. A w przerwach dla rozluźnienia max payne 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaleglosci po zbyt dlugim mluceniu BF3. Czyli w chwili obecnej pogrywam w Hitman'a Absolution na PC zas na PS3 Dishonored.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobijam do 50h w FIFIE 12 a później zajmę się grami z PS+, które ściągnąłem czyli Batman Arkham City, LBP 2, Bullestorm, InFamous 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie po raz 3 ogralem Spec Ops the line...i za kazdym razem gra miazdzy klimatem...a ostatni chapter to juz male mistrzostwo swiata..kupilem na premiere bo od poczatku wierzylem w ten tytul...i nie zawiodlem sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pony o))) Ile czasu Ci zajął singiel? :) Ostatnimi czasy coraz dokładniej przyglądam się tej produkcji i waham się co do zakupu.

Ja wciąż ogrywam Hitmana na Puryście, dla mnie bomba, jestem już na 12 misji. Uważam, że każdy kto zaczyna zabawę z łysym mordercą powinien zacząć właśnie od tego poziomu trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej standardowo jak w obecnych produkcjach.. w zaleznosci od poziomu trudnosci itp...pierwsze przejscie na normalu to spokojnie 8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcialem napisac unfinished swan ale skonczylem w 1.5 godziny...

po twd, wonderbooku, hitmanie, specopsie, unfinished swanie pora na kolejne tytuly zaleglosci... w imadle nadal darksiders 2 oraz zaczynam zabawe z dishonored...

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że do nowego roku jestem odcięty od PS3, przeszedłem sobie Amnesie na PC i powiem Wam, że giera jest naprawdę konkretna. Amnesia autentycznie straszy, do tego ma bardzo fajną fabułę i ciekawe zagadki. Kto nie grał, ten musi natychmiast to nadrobić, tym bardziej, że gra nie ma wysokich wymagań i można ją pobrać kompletnie ZA DARMO ze sklepu muve.pl.

Gra z miejsca trafiła do trójki moich ulubionych (i najstraszniejszych zarazem) horrorów (tuż obok Silent Hill i Fatal Frame 2, a to mówi już samo za siebie ;))

Obecnie jestem w Horrorowym nastroju, wiec myślę, że przydałoby się ograć jakiś horrorek na PS2. Myślę mocno nad pierwszym Forbidden Siren, którego najprawdopodobniej zaraz odpalę ;).

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w FC3, nie wierzyłem że ta gra tak wciąga jak wszyscy mówili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Święta ukończony inFamous, a właśnie Poczta dostarczyła mi inFamus 2. Jutro jak odzyskam przytomność i będę w stanie bezboleśnie skoncentrować wzrok na TV to zaczynam grać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam: darksiders2 i ponownie asure (tym razem ze wszystkimi dlc).

z malzonka: eypet oraz eyepet i przyjaciele... w 2009 roku swietnie sie z nim bawilismy teraz po zakupie move kupilem gre i kontynuacje aby sobie przypomnic fun z gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

główna gra: Red Dead Redemption

poboczne gry, w które gram po trochu: Dead Space2 , Gran Turismo 5

plan na dzisiejsze po południe: przejść zakupione w promocji świątecznej PSS Journey / Podróż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MoH:W, i kolejny raz: Journey (nie mogę się oderwać), Unfinished Swan i ME3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dochodzi jedyny prawdziwy fps dla maderfakersow i ogrywam 3logie dooma:D konczac bardzo powoli darksiders 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie "mecze" Uncharted 3 i GT5 ... najlepsze gry mimo ze moja pani mnie opierdziela jak sie zasiedze z Drake'iem ;)

Wysyłane z HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie zaczynam spec ops the line i gra naprawdę ma super klimat. Burze piaskowe które niewiadomo kiedy nadejdą i ogólnie fajne akcje z piaskiem. Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×