Skocz do zawartości
Gość Nifelheim

W co teraz gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

NBA 2k13 i trochę Motorstorm.

W kolejce czeka jeszcze kilka gier z plusa, ukończenie Maxa P. oraz multi w MW3 o ile będzie dało się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed: Most Wanted - bardzo dobra gra, choć zapowiadało się zupełnie odwrotnie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to grafika - mimo, że silnikiem jest Frostbite, to wszędzie widać aliasing i pop-up. No i może jeszcze nazwa, ta gra nie powinna się nazywać "Most Wanted", bo z Most Wanted poza listą 10 samochodów, które można zdobyć nie ma nic wspólnego.

The Darkness II - aż dziwne, że ten tytuł nie został nominowany do żadnej kategorii GoTY, bardzo pozytywnie się zaskoczyłem. Polecam wszystkim, tym bardziej, że limitowaną edycję można kupić za 40 zł w tym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Fight i Sport Chamions 2 prze Move'a i od jutra FIfa 13 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało czasu i za dużo tytułów... Far Cry 3, w przerwach COD BO2, w kolejeczce Hitman Absolution i Batman Arkham City GOTY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem xcoma ale pewnie nawet nie zagram bo zamówiłem sobie sports champions 2, far cry 3, dance star hits i dead island (ogólnie miałem 12 gier w koszyku w tym nfs i hitmana ale stwierdziłem że i tak nie ogram więc jakoś wybrałem 4 najciekawsze tytuły). A i tak w napędzie na razie dark souls które też w teorii na święta dostałem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darksiders 2 - godny nastepca bardzo ciekawej jedynki... potem hitman, dishonored i xcom... jakos ten miesieczny urlop minie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Journey, Łabędź, MoH:W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem Hitmana i została pustka... Platynować mi się nie chce. Chyba wrócę do Spec Ops: The Line, aczkolwiek początek gry nieszczególnie mnie zachęcił :/ W coś trzeba pograć, do czasu aż Bioshock 2 się pojawi w PS+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja twardo...

PS3:One Piece Pirate Warriors, Vanqiush, Resonance Of Fate,FallOut New Vegas Complete, SfXT, Disgaea 4.

PSV: Zero Escape,Uncharted Golden Abbyss

NDS: Chrono Cross

PC:Torchlight 2, Don't Starve

Wszystko zależy od humoru i czasu jaki mogę poświęcić...ale tak tylko do 25 stycznia ponieważ od tego dnia już tylko jedna gierka zagości u mnie na sporo czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja katuje zeznajomymi move do czerwonosci! Poki co Dance Star Party, ile sil pod te swieta wystarczy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem Residenta 5 i wciaz fifa 13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jeżdżę po L.A. i łapię łobuzów. Noire wciąga tak bardzo, że pozostałe tytuły grzecznie czekają na swoją kolej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal darksiders 2 - tytul przeogromny, z zona lecimy hitmana... po tych 2 nadejdzie czas na dishonored, epic mickey2, asure ze wszystkimi dodatkami, dmc hd (w planach przed nowa czescia), i w koncu jakis alfik albo salwik mnie popedza z re6...poki co tylko leona ukonczylem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal darksiders 2 - tytul przeogromny, z zona lecimy hitmana... po tych 2 nadejdzie czas na dishonored, epic mickey2, asure ze wszystkimi dodatkami, dmc hd (w planach przed nowa czescia), i w koncu jakis alfik albo salwik mnie popedza z re6...poki co tylko leona ukonczylem...

Mi Ada została jeszcze, z alfikiem wymęczyłem wcześniejsze, ale ten RE 6 to mi idzie, jak krew z nosa. ;)

Obecnie to Fifa 13, zagrywam ciągle w FUT i od biedy zagram w Hitmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 13 wiadomo sezony wciagaja bez reszty oraz dla odstresowania wiadomo batman ac i hitman na vicie oczywiscie uncharted mega gra jak na przenosna konsole naprawde jestem pod wrazeniem i mortal tu juz mniejsze wrazenie na mnie wywarl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasem polatać nad Arkham City, Batman to świetna gra, ale po każdej bardziej wymagającej walce palce mi odpadają... Starość nie radość...

@UP, zabawne, że ja najnowszą odsłone Fify rzuciłem w kąt po miesiącu grania, mimo że jestem fanem serii. Chyba mi się ta piłkarka znudziła, bo PES daje mi obecnie więcej funu.

Ostatnio wróciłem do EA MMA i całą noc grałem karierę... Coś pięknego jak się idzie wciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×