Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam. U mnie jest taki przypadek, podczas próby zalogowania się na PlayStation Network pojawia się błąd "An error has occurred 80710104" Nadmienię iż internet na PS3 śmiga, bez problemu, problem jest jedynie na PSN!!! Generalnie nie wiem co jest grane, może ktoś z Was tu obecnych spotkał się z podobnym problemem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od 2 miesięcy posiadam PS3 Slim 120GB używaną. Wczoraj gdy grałem w Uncharted 1 zdobyłem trofeum. Chciałem wejść na konto PSN po kliknięciu na konto wyświetla się error 8003051E. Pomyślałem dobra nie działa może coś robią na serwerach dałem sobie wczoraj spokój. Dzisiaj rano jak włączam moje PS3 jest wszystko ok tylko nie mam żadnych zapisów z mojej gry folder jest pusty tak sam zakładka z trofeami wczytuję się około 30s a potem pojawia się błąd 8003051E. Jeśli ktoś orientuje co jest proszę o pomóc z góry dzięki

Pozdrawiam

@

Edit

Format Pomógł

Edytowane przez hawajski23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam PS380gb nigdy nie miałem problemu z netem do dziś. Miałem przerwę w korzystaniu z neta na ps3 od sierpnia, dziś podłączyłem kabel zrobiłem nowe uaktualnienie firmware na 3.50 i koniec nie mam netu na ps3 nie przeglądarka psn nic wyskakuje błąd 80130182 kabel działa sprawdzałem zielona lampka też.

Proszę o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę pomóżcie mam to samo co kolega wyżej. Net działa sygnał jest 100% prawie, połączenie z ruterem. Ale kiedy robie test połączenia to pisze że Nie może uzyskać adresu IP. Kod błędu; 80130182. Nie wiem czemu zdarza się to czasami. Losowo

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam otóż taki problem iż chciałbym pograć na multi w batlefield bad company 2,ale trzeba pobrać aktualizacje (patch 1.7Gb) 2 razy ściągałem tą aktualizacje i w nocy przy instalacji wyskoczył mi błąd 80029564.Mam do was moi drodzy prośbę,macie jakieś podpowiedzi ?? ewentualnie jak by ktoś znał stronkę internetową skąd mógłbym pobrać na komputer tego patcha a następnie zainstalować go w ps3 przez pendriva (Szukałem po goglach ale tylko znalazłem patche do komputerowych wersji bc2) z góry dziękuje i pozdrawiam.Ale kiedyś tez miałem problem z pobieraniem.Pierwsza aktualizacja do konsoli co jest pobierana też nie mogłem pobrać tylko ktoś mi podał stronkę i musiałem przez kompa ściągać tą aktualizacje i instalować przez pendriva.Tak że problem mam z demami z PSN,gdy pobieram dema wszystko jest ok i przy instalacji wyskakuje mi ten sam błąd ale to mniejsza z tym.W razie ciekawości sprzętowych to ps3 ma dysk 320Gb i mam go od 3 tygodni,który jest podłączony przez kabel krosowany do internetu Cyfrowy Polsat szybkość 21Mb/s limit transferowy 30Gb ale mam pakiet że jeszcze raz tyle przez pół roku czyli 60Gb.Jeszcze raz bym prosił o pomoc bo bardzo chciałbym pograć w tą najlepszą z sieciowych fpsów strzelanke,z góry dzięki.

Edytowane przez Tabiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wlączyłem konsolę i nei mogłem się zalogować, bląd 80710102. Ok, wchodzę na ps3site, kody błędów, zresetować router. Zrestartowałem, wpisałem klucz WEP i zaciesz, wszystko działa, dzisiaj włączam i znowu to samo, o co kaman?confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas uruchamiania gry wyskoczył mi bład 8001003A wiecie co to za błąd ?

Hallo ? zyje ktos tu ????

Edytowane przez Michał Konarzewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podczas uruchamiania gry wyskoczył mi bład 8001003A wiecie co to za błąd ?

mi podczas aktualizacji przy 42% pojawia sie 8002f1fo,po restarcie dalej probuje sie aktualizowac i dalej staje na 42%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś was wie co oznacza ten kod:8002AB06 ? Pojawił mi się w Black Ops. Jak jestem w lobby i wchodzę w czyjąś kartę to nie dość, że nie ma opcji mute to jeszcze jak chcę ich profil obejrzeć to mi ten błąd wyskakuje. Jak wychodzę z ich karty to wyskakuje mi lista znajomych. Jednak czasami jest możliwość wyciszenia gracza (opcja się pojawia w karcie) i wymienione przeze mnie problemy nie występują. Czy ktoś może wie o co chodzi? Czy to da się naprawić? Czy to wina gry czy graczy (moje podejrzenie jest takie, że nie wszyscy mają otwarty NAT i dlatego dane problemy występują)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z odpaleniem PS3.... wyskakuje mi komunikat że nie można uruchomić systemu. i Każe sobie wejśc na jakąś stronę DSC z mojego regiunu. Następnie włożyć nośnik z danymi do uktaualniena systemu. Dałem pendriwa z wersją 3.55 "PS3UPDAT.PUP" ale wyskakuje mi że na pendrivie nie ma danych do aktualizacji. Pomóżcie.

Konsole mam od grudnia i juz problem :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mortom_ckm

Jeżeli tego nie zrobiłeś to na pendrivie utwórz katalog o nazwie PS3 a w nim katalog UPDATE i tu zgraj plik PS3UPDAT.PUP.

Tutaj masz FAQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksawery - Niestety nic to nie dało. Pod koniec "instalacji" systemu wyskoczył błąd. Więc ostatecznie dałem System restore z Recorwery Menu. Martwi mnie tylko to że format zaczął się o 18 w czwartek a do teraz, czyli 7.00 mam tylko 8% zformatowane. Czy to jednak dysk padł? Ktoś formatował i wie ile taki proces wymaga czasu na HDD 320 GB? Gdzieś w internecie czytałem że na dysku 260 GB zajmuje to 16h.....Czy jednak tracę czas i lepiej zawieźć PSke do serwisu/sklepu? Postęp jest i nie chce też wyłączać konsoli jak coś majstruje z dyskiem.

Miał ktoś coś takiego?

Edytowane przez mortom_ckm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dość duży problem. Konsola chodziła przeszło rok bez najmniejszych problemów, aż do wczoraj. Po włożeniu płyty GT5 wyświetlił mi się komunikat o aktualizacji (601MB) Aktualizacja ściągała się i w pewnym momencie wyleciał mi błąd 80710723. Że coś z internetem. Zresetowałem router i samą aktualizację się udało ściągnąć ale przy instalowaniu wyleciał błąd 80029564. Wkurzyłem się już niemiłosiernie, bo mam neta 1 mega, ale dobra. Usunąłem całe dane gry GT5 z folderu "Narzędzie danych gier" W tym usuneła się też ta duża instalka która trwa 40 minut. I po długim czasie usuwania nie miałem już tam żadnych śladów GT5. (Oprócz sejwa, ale to inny folder) Później chciałem jeszcze raz ściągnąć aktualizację i dupa za każdym razem przy ściąganiu przy iluś procentach wywalał tak jak za pierwszym razem. Przypomniałem sobie, że mam wykupionego PS plus, a w nim jest możliwość automatycznego ściągania poprawek. Ustawiłem, wyszedłem z domu na 5h wracam, aktualizacja się ściągnęła, ale dochodzi do 14% i wywala błąd uszkodzonych danych taki sam jak za drugim razem 80029564. Co ciekawe właśnie zassałem też jakiegoś minisa co ma 50MB i jakąś inną grę darmową z PS Plus. Obie się ściągneły bez problemu, ale w czasie instalowania dochodzą do 14% wywala ten sam błąd. Bardzo serdecznie proszę o pomoc i z góry dziękuję wszystkim za cenne rady.

Konsola to Slim 250GB, Najnowszy soft, Nigdy nie trzymałem na niej muzyki, filmów, zdjęć. Parę gier i to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję pomocy grałem w GH Warriors of Rock i wywaliło mnie z PSN loguję się i wyskakuje błąd 80710092 to jest błąd sieciowy restartuje konsole i nic mam już ten błąd od 17:30 na komputerze normalnie chodzi internet.

Co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem wczoraj wyskoczył mi bląd 807101013 poczytałem coś w necie kombinowałem to teraz mi wyskakuje 80710104

Internet mam z Multimedi a rooter Asmax.

Nie jestem informatykiem więc proszę o dokładne wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,jestem od 3 dni posiadaczem ps3:) niestety nie moge ustawic polaczenia z internetem,pokazuje 8013031B ? Ktos moze wspomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oglądając filmy w naszym kochanym PS3 dokładnie w aplikacji iPLA w trakcie oglądania wyskakuje błąd 80028801 nie było by to wkurzające gdyby szło je przewijać to puścił bym jeszcze raz i przewiną do owego momentu a tu lipa. Bardzo proszę o pomoc ;)

Edytowane przez leniwiecroku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Otóż problem mojej konsoli polega na tym iż nie chce ona zładować się do menu.

Przy każdym włączeniu jestem proszony o podłączenie pada kablem usb ,a nastepnie pokazuje się moim oczom pewien komunikat.

Nie można prawidłowo uruchomić systemu ps3 etc.. i dalej jestem proszony o podłączenie pamięci przenośnej zawierającej aktualizację 3.56.

Niestety przy każdej próbie wgranie oprogramowania j.w wyskakuje błąd " 8002F157" tak samo przy próbie aktualizacji z recovery menu.

Konsola została zakupiona miesiąc temu w sony centre i cały czas znajduje się na gwarancji.Model to cech-2504b.

Co dokładnie oznacza ten błąd i czy da się temu jakoś zaradzić abym wreszcie mógł włączyć konsole? Czy nadaje się już tylko na serwis?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tez posiadam "petra :)" CECH-2504B - i dzisiaj postanowiła mnie olać :) Tzn, podczas ładowania gry - zawiesiła się. Nie mogłem nic z nią zrobić. Przytrzymując guzik wyłączania nawet po 45 sekund nie wyłączała się :( Musiałem wyjąć wtyczkę z kontaktu. Kiedy chciałem ją uruchomić, zorientowałem się że pad nie łączy się z nią. Uruchomiłem guzikiem i powiedziała mi że musi nastąpić przywracanie systemu bo został uszkodzony plik twardego dysku. Zrestartowała się i....doooo...a. Włączyła się nie pokazując MENU, Pad się nie rejestruje i wyłączyć też się nie da :( Tak tylko chciałem się pożalić....na szczęście jest jeszcze gwarancja (Nie pamiętam jakie mam oprogramowanie, ale zawsze wszystko aktualizuje więc... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż niedawno zakupiłem konsole i jak na razie nie stać mnie na router ;/ Więc za pomocą kabla sieciowego chciałem podłączyć ps-a pod pc. mam neostrade 1mb/s która jest podłączona po przez modem. Ustawiam wszystko wedle poradników które znalazłem w googlach, wyłączam wszystkie firewalle ale i tak przy teście mam

OBtain IP Adress-Successed

Internet connection-Failed

i wyskakuje dns error 80710102

dodam tylko że mam windows sp3.

Sorki za ten temat ale naprawdę nie wiem już co mam robić;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj moze link do jakiegos poradnika z ktorego korzystales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Czesto gesto wyskakuje mi bład 8002AD36. Co zrobić żeby mi to nie wyskakiwało więcej bo nie mogę w necie pograć. Pogram troche i wywala błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×