Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

80710092 - Wylogowanie z PSN, Media Server Error: wystąpił błąd sieciowy*Restart konsoli, jesli nie pomoze, spróbować później

restart konsoli nie pomogl, ile trzeba czekac zeby zadzialalo? czekam juz 2 godziny :/

Wcisnij i przytrzymaj przez okolo 5 sek. przycisk on/off jesli nie pomoze odlacz calkowicie konsole od pradu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jakiegos sposobu zeby to naprawic? juz od wczoraj godz 19 nie dziala :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj, nikt nie wie??

resetowalem ruter, laczylem konsole z netem na nowo, restartowalem ja ze 100 razy i nic nie pomaga. od wczoraj wieczora. nawet strona playstation.com mi nie dziala. wszystkim moim kumplom dziala ale czemu nie mi? kurde prosze pomuzcie :P double xp w black opsie jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Panowie a co oznacza 80029519 ?<br />
<br /><br /><br />

nikt nie wie co oznacza ten błąd ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem kiedys na forum liste z numerami bledow oraz opisem co one oznaczaja.

Wasp moze sprawdz konsole u jakiegos kumpla bo moze wi-fi sie w konsoli zrypalo oczywiscie to jest tylko przypuszczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

<br /><br /><br />

nikt nie wie co oznacza ten błąd ??

Było nie wgrywać CFW : )

W 90% to nieoficjalny firmware za to odpowiada.

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dzisioaj problem z zalogowaniem? Do 12tej grałem o godz.15.40 ponowna próba zalogowania nie powiodła się

80710092 - Wylogowanie z PSN, Media Server Error: wystąpił błąd sieciowy

*Restart konsoli, jesli nie pomoze, spróbować później

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja i moi znajomi też mamy ten sam problem. Żadna konserwacja nie była zapowiedziana. Czyżby znów najgorszy możliwy scenariusz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałem posta w innym temacie z tym samym problemem. Czyli jest ok ! - w pewnym sensie, wiem że wszystko dobrze u mnie z wi-fi :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhuu, już chciałam pisać temat, że nie wiem co z tym fantem zrobić. Od bodajże 15:30 (jak konsola została właczona) logowanie nie udaje się - wyżej wymieniony błąd. A w teście sieci Internetu PSN = niepowodzenie. Już myślałam, ze coś nawaliło a to chyba u wszystkich jest ?

Plusy dla was chłopaki żeście poinformowali :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na oficjalnej stronie PSN dioda jest zielona :mellow: Ale jak chcesz się zalogować to wyskakuje błąd 404

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stronie playstation.com oczywiście PSN: ON w prawym górnym rogu. Jaasne...

Może coś kombinują przy tym PSS. Byłoby bardzo miło.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powinni napisać ze konserwacja albo coś podobnego a nie ze błędy a ty potem przez godzine majstrujesz przy konsoli albo necie :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy logowaniu na stronie PS

Site Maintenance Notice

The server is currently down for maintenance.

We apologize for the inconvenience. Please try again later.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

Mam od jakiegoś czasu taki mały problem z moim PS3.

Tyczy się on konkretnie aktualizacji, a właściwie braku możliwości jej dokonania.

Przy bodajże 46% wyświetla się błąd 8002F147.

Próbowałem również aktualizacji przez pendrive ale efekt był niestety również negatywny.. ;/

Z góry dzięki za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ;)

Mam od jakiegoś czasu taki mały problem z moim PS3.

Tyczy się on konkretnie aktualizacji, a właściwie braku możliwości jej dokonania.

Przy bodajże 46% wyświetla się błąd 8002F147.

Próbowałem również aktualizacji przez pendrive ale efekt był niestety również negatywny.. ;/

Z góry dzięki za pomoc ;)

Pod tym adresem masz jak koleś naprawił ten błąd: http://forums.demigodthegame.com/386771

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma czegoś po polsku, gdyż mój angielski jest baaaaaaaaaardzo ograniczony ;>

przepuść to przez translate.google.pl :)

w skrócie, wyjął dysk, sformatował na PC w formacie NTFS (nie szybki format! tylko długi), zassał wersje 3.30 US, skopiował na pendrive do folderu PSP/UPDATE/PS3UPDAT.PUP, włożył dysk i pendrive do PS3, po włączeniu jakiś screen mu się pojawił, wcisnął dwa razy select + start i skonfigurował ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przepuść to przez translate.google.pl :)

w skrócie, wyjął dysk, sformatował na PC w formacie NTFS (nie szybki format! tylko długi), zassał wersje 3.30 US, skopiował na pendrive do folderu PSP/UPDATE/PS3UPDAT.PUP, włożył dysk i pendrive do PS3, po włączeniu jakiś screen mu się pojawił, wcisnął dwa razy select + start i skonfigurował ps3

Ale kombinacje :] nie działa wam dalej? Ja włączyłem PS3 ok 19:30 może troche wcześniej i zalogowało bez problemów. Do 21 grałem w BF'a bez żadnych przygód. A dzisiaj grałem też ok 11 chyba i również działało bez problemów, może wyłączyli na chwilkę żeby coś ustawić?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepuść to przez translate.google.pl :)

w skrócie, wyjął dysk, sformatował na PC w formacie NTFS (nie szybki format! tylko długi), zassał wersje 3.30 US, skopiował na pendrive do folderu PSP/UPDATE/PS3UPDAT.PUP, włożył dysk i pendrive do PS3, po włączeniu jakiś screen mu się pojawił, wcisnął dwa razy select + start i skonfigurował ps3

A jak sformatować ten dysk (najlepiej krok po kroku), bo nigdy tego nie robiłem i jestem w tym temacie zielony ;P

Drugiego dysku (tego od PS3) nawet nie widać po wejściu w Mój komputer...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sformatować ten dysk (najlepiej krok po kroku), bo nigdy tego nie robiłem i jestem w tym temacie zielony ;P

Drugiego dysku (tego od PS3) nawet nie widać po wejściu w Mój komputer...

Może byś tak raczył poszukać, na wszystkie Twoje pytania jest odpowiedz, a tak to każdy chce, aby dla każdego z osobna pisać poradniki.

http://lmgtfy.com/?q=dysk+z+ps3+na+pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka sposobów na poradzenie sobie z tym problemem, jeden z nich sprawdziłem, u mnie działa. Wszystko zajmuje kilkanaście sekund.

Wchodzimy w ustawienia połączenia internetowego, wybieramy ustawienia niestandardowe, następnie wszystko domyślnie aż dojdziemy do ustawień DNS. Wybieramy tutaj ustawienia ręczne i wpisujemy w pierwszej linijce 4.2.2.1, a w drugiej 4.2.2.2.

Nie jestem autorem tego sposobu, tu jest link do źródła

jeśli to nie zadziała to w podpowiedziach obok są inne filmiki jak sobie z tym poradzić.

Podaję to bo przy wznowieniu PSS widzę, że sporo osób ma ten błąd, sam miałem go również dużo wcześniej.

EDIT: Instrukcja dotyczy bledu nr 80710092. Byl on podany w temacie, ale moderator przy przenoszeniu nie pofatygowal sie o przeczytanie calosci i wrzucil cos wyrwane z kontekstu.

Edytowane przez zyd3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem spowodowane przeciążeniem serwera? Jeśli tak to najlepszym lekarstwem jest czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×