Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda gadac z Wami, nie chce mi sie z nikim klocic, przeciez i tak jestescie 'dobzi'. Po prostu mnie smieszy te chwalenie sie (z lekka gowniarskie podejscie), ja jakos respectu nie odczuwam do kogos kto ma pierdyliardy trofeow, w rankingu jestem od tak sobie, gram po prostu.

the end

To graj sobie po prostu, a jak to cie nie interesuje to nie wiem po co sie wypowiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. To właśnie twoja wypowiedź, Raiden, sugeruje, iż zazdrościsz osobą, które maja więcej trofeów. To, że jesteś słaby jak nić w majtkach z TESCO nie oznacza, że inni nie mogą zdobywać pucharów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

lol, SMD. najpotężniejszy się odezwał, sugerujesz tak śmiesznie że nie chce mi się tracić czasu na równie głupie odpowiedzi. Fajny tekst z tym TESCO <3 sry za pierwsze zdanie w tym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa pierwsza:

Szkoda gadac z Wami, nie chce mi sie z nikim klocic, przeciez i tak jestescie 'dobzi'. Po prostu mnie smieszy te chwalenie sie (z lekka gowniarskie podejscie), ja jakos respectu nie odczuwam do kogos kto ma pierdyliardy trofeow, w rankingu jestem od tak sobie, gram po prostu.

the end

"§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób mających 21 lat lub więcej "

Więc o jakim gówniarstwie mówisz?

Nie ujawniłeś swojego wieku w profilu - rozumiem, że się go wstydzisz...

Pomyśl, ze może większość osób, które w bezczelny sposób określasz per "gówniarze" zapewne jest od Ciebie starsza (ma dzieci, prace itp.) - kultura osobista to od Ciebie nie bije.

Sprawa druga:

lol, SMD. najpotężniejszy się odezwał, sugerujesz tak śmiesznie że nie chce mi się tracić czasu na równie głupie odpowiedzi. Fajny tekst z tym TESCO <3 sry za pierwsze zdanie w tym poście.

To po co się przełamujesz i jednak głupio odpowiadasz??

UWAŻAM TEN TEMAT DYSKUSJI ZA ZAMKNIĘTY!

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

1.

Madame, a co ma podejscie do wieku? Ok, fajnie, ze ujawniasz swoj wiek 81 lat w psnid [lmao, ale smieszny zart z mojej strony], ja swoich 16 lat się nie wstydze. Moge Was za to okreslenie przeprosic - przepraszam, tak mi sie powiedzialo.

2.

mój blad, przepraszam, tak napisalem i b. zaluje - strasznie sie zlaklem postem SDRaid'a.

3.

szkoda proszę Pani Ago, ze jeszcze nie podalas pkt. z regulaminu odnosnie brzydkich okreslen,

radze troche pogmerac w slowniczku internautow.

Więcej do tego tematu nie zajrze, gdy na prawde zakonczy się ta e-drama. Pisalem wczesniej the end, ale potyczka slowna wciąż zostala prowadzona :D

E-penisy urosly, happy?

@down

k, fine, zgadzam sie z Toba ajak.

Edytowane przez Raiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam podoba zdrowa rywalizacja. Co mnie obchodzi że niektórzy traktują to jako sprawę życia i śmierci, dopóki nie chcą mnie pobić za to że mam niższe (albo wyższe) osiągnięcia niż oni.

Nie rozumiem dlaczego ludzi irytuje że kogoś kręci zdobywanie pucharków... Zrodził się nowy cel grania i trzeba się z tym pogodzić. Zawsze zdarzają się ludzie którzy przesadzają (patrząc z określonego pkt widzenia) więc po co dyskutować na ten temat. "Ej stary traktujesz te pucharki jako przedłużenie fj**a", "Ale jesteś lewar bo nie masz tylko trofeów co ja" czy wy naprawdę nie słyszycie tego jak to brzmi i co sobą reprezentuje?

A AGArtha81 nie oznacza że ma 81 lat ale raczej że to rocznik 1981.

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ósma platynka wpadła, i na razie koniec z platynkami bo zbieram na guitar hero 3 (przy okazji zapytam się o możliwość dodania trophy do tej gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ósma platynka wpadła, i na razie koniec z platynkami bo zbieram na guitar hero 3 (przy okazji zapytam się o możliwość dodania trophy do tej gry)

Pips, miales pomoc!

BTW. Raczej nie, moje życzenia o trofea w przypadku wielu gier się nie sprawdziły.

BTW.2 Teraz zacznę picowanie hardcore'owych platyn :) Trochę czasu zejdzie, ale fun będzie wielki :)

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardcorowych? tnz? :) 10k killsow w Re2/BF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pracuje nad zrobieniem 100% w X Blades :) - przynajmniej taki mam plan :P

Kończę teraz tą grę na Hard - przede mną jeszcze 2 obowiązkowe przejścia na Pro (z 2 różnymi skilami i zakończeniami) może dam radę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hardcorowych? tnz? :) 10k killsow w Re2/BF?

Teraz R2. 10k jest hardcore ze względu na czas, jaki musisz temu poświęcić. I też umiejętności, bo robiąc 10 killi na runde, nigdy nie dociągniesz to tej liczby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja powiem czym się teraz trudzę :biggrin: Na razie mam plan aby zrobić 100% w Wolfensteinie (prościzna :P) a potem wypadałoby w końcu zabrać się za Pure bo trofea online zrobione i został tylko single...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to i ja powiem czym się teraz trudzę :biggrin: Na razie mam plan aby zrobić 100% w Wolfensteinie (prościzna :P) a potem wypadałoby w końcu zabrać się za Pure bo trofea online zrobione i został tylko single...

5 zwycięstw pod rząd? Good :o . Bez lamowania? Very good :ok:

Takie lamy tam jeżdżą, czy jesteś jakim hardcorem? :tongue:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 zwycięstw pod rząd? Good :o . Bez lamowania? Very good :ok:

Takie lamy tam jeżdżą, czy jesteś jakim hardcorem? :tongue:

Ustawka :P Ale Underdog uczciwie zrobione na Freestyle :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ustawka :P Ale Underdog uczciwie zrobione na Freestyle :biggrin:

Wiedziałem. 5 zwycięstw pod rząd wydaje się nie możliwe. Choć nie przejedzie cię Monster Truck, jak to jest w MS. :starwars:

Edytowane przez SDRaid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo nowej platynki nadal 18'ste miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mimo nowej platynki nadal 18'ste miejsce

A ja awansowałem, mimo że w nic nie grałem :teehee:

BTW. By utrzymać pozycji zdobędę w tym tygodniu platyne w Resistance 2 (masakra!), potem może RF:G (choć i tak platyny mieć nie będę), potem 2 tyg mnie nie ma (zaległości) i batman. Tylko ciekawe kiedy premiera. PL oczywiście.

Ha! Platyna w Resistance 2 wpadła! Szybciej aniżeli zakładałem. Dziennie 600-800 fragów. I przy okazji uratowałem statystyki: z Kill/Death 0.67 do 1.07 (ogólnie jechałem średnio 1.6). :P

BTW. Teraz przydałaby się platyna w K2, ale póki nie znajdę kogoś do pomocy przy wstęgach, nie biorę się za tą grę :turned: Red Faction platyna zbyt hardcore'owa, więc może MS: PR :P

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja gotowa :)

Gratuluje wspaniałych wyników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki ;)

Patrzę na staty i słabiutko. 8 platyne zrobie dopiero za 4 tyg bo wyjezdzam. Bede musial kupic jeszcze jakies 2 nowe gry w sierpniu bo zaleglosci bede mial olbrzymie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wysłać invite'a... Coprawda ilość moich trophy nie powala na kolana (136 jak narazie) ale jeszcze będę najlepsiejszy xD

Wciągające są te trofiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki ;)

Patrzę na staty i słabiutko. 8 platyne zrobie dopiero za 4 tyg bo wyjezdzam. Bede musial kupic jeszcze jakies 2 nowe gry w sierpniu bo zaleglosci bede mial olbrzymie.

Jedź! Jedź! Odpocznij trochę od Konsolki :) Sprzęt tez trochę wakacji będzie mieć ;)

Pozwolę sobie wysłać invite'a... Coprawda ilość moich trophy nie powala na kolana (136 jak narazie) ale jeszcze będę najlepsiejszy xD

Wciągające są te trofiki...

Jesli zaproszenie wysłałeś po ostatniej aktualizacji - pojawisz się w kolejnej dopiero w najbliższa niedzielę.

136 trofeów to dobry START ;) Każdy od czegoś zaczynał...

Życze Ci powodzenia w dążeniu do celu: "jeszcze będę najlepsiejszy xD" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 miejsc w górę. Małymi kroczkami na szczyt :P Trzeba teraz wyciskać platynę w Uncharted bo na jesieni pucharki posypią się niczym deszcz (zasyp świetnych tytułów)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedź! Jedź! Odpocznij trochę od Konsolki :) Sprzęt tez trochę wakacji będzie mieć ;)

No to siup :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinno byc odpowiednie miejsce ;> Jest ktoś chętny na wywiad, rozmowy na temat Trophy ? Przymierzam się do pisania Felietonu i szukam ludzi ;] Chęti piszcie na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×