Skocz do zawartości
AGArtha

Ranking Trophy Hunters

Rekomendowane odpowiedzi

No wkoncu 4 dni no-life sie przydaly ale nie za bardzo, awansowalem z 62 na 57 miejsce ale zostal jeszcze miesiac wakacji (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51 -> 46 Niby nie dużo ale i tak się cieszę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 -> 4 , o podium to ja nie zawalczę.

Nie poddawaj się :) Dasz radę! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 -> 28

30% więcej i tylko jedno miejsce :) cały czas oscyluje gdzieś na tym poziomie rankingu i jakoś nie mogę wyjść wyżej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 30stce bym się znalazł, może dołączę do rankingu na sierpień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialem sie zapytac kiedy mniej wiecej bedzie nastepna aktualizacja, zeby wziac sie za kolejne trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem sie zapytac kiedy mniej wiecej bedzie nastepna aktualizacja, zeby wziac sie za kolejne trofea?

niedziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok: Duszol robisz jeszcze coś prócz grania ;D Masakra.... Że o Koledze z pierwszego miejsca nie wspomnę :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, w tym tygodniu wpada 2 platynka, więc wpisuję się na listę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho... To tu widzę trzeba zakasać rękawy i ostro lecieć z trofeami żeby coś zawalyć na liście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA BARDZO WAŻNE!!!

Witam,

Tak, jak ustaliliśmy już wcześniej nadszedł dzień, w którym Ranking posiada 95 użytkowników, muszę więc niestety wprowadzić ograniczenie związane z minimalnym levelem. W tym wypadku będzie to level 6.

Możemy jeszcze ponegocjować...

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może otworzyć drugie konto? Mogę pomóc tak że nie będziesz miała coraz więcej z tym roboty a zaczynający przygodę z trophy będą mieli dalej radoche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może otworzyć drugie konto? Mogę pomóc tak że nie będziesz miała coraz więcej z tym roboty a zaczynający przygodę z trophy będą mieli dalej radoche.

Przyznam szczerze, że dzielenie na 2 konta i robienie zestawienia przez kilka osób wprowadzi tylko zamieszanie.

Potem okaże się, że 2 konta to też za mało i co? Będę zakładała trzecie?

Wcześniej już poruszałam ten temat - wiadomo, że sama nie będę decydowała. Kilka osób, które się tym zainteresowało - odpowiedziało. Większość Użytkowników było za wprowadzeniem minimum.

Jest wiele osób, które trzymają się kurczowo np. 4 lub 5 levelu. Są w rankingu - jednak nie wykazują się zbytnim zaangażowaniem w zdobywanie nowych pucharków. Może jak się trochę wykażą to będą się mieli czym chwalić. Prowadziliśmy również kiedyś rozmowę na temat, że od czegoś trzeba zacząć i niski level to nie wstyd - ale skoro np. deklaruję, że chcę być w rankingu choć mam niski level to robię coś, żeby ten level podnieść.

Poza tym patrząc na 1 post w tym temacie - zobacz jaki on jest już przeciągnięty... Z każdym nowym Użytkownikiem wydłuża się lista. Zaczyna to wyglądać coraz gorzej.

Była prośba o dodanie poprzedniego zestawienia (dla porównania) - też zostanie to zmienione i poprzednie zestawienie będzie wyłącznie w formie linka do stronki - bez foto widniejącego w poście.

Podlinkowane foto będzie wyłącznie dla aktualnego zestawienia.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak uważasz ale nie wydaje mi się żeby to było znów bardzo uciążliwe pracowanie we dwójkę. Po prostu druga osoba podsyłała by tylko spisane wyniki z jednego konta, wsadzić je do tabeli to już przecież chwila. A co do wydłużającej się listy to nawet jak podniesiesz poprzeczkę to w końcu znów zacznie rosnąć i wtedy znów nowy limit? Najrozsądniej w takiej sytuacji chyba było by zrobienie jakiejś osobnej stronki z samą tabelą do wglądu albo w tym temacie umieszczać miniaturę a nie duże foto (klikamy w miniaturę i otwiera się w normalnym rozmiarze). Może w tą stronę coś? Ale nie będę się upierał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o prace i czas, który poświęcam na ranking. Sama się zgłosiłam na ochotnika i nie narzekam, że muszę to robić.

Cieszę się bardzo, że nie brak nam ochotników do "walki" o miejsca na liście, że ten temat jest bardzo często odwiedzany, że panuje tu miła atmosfera- pomimo, że w sumie to każdy tu z każdym rywalizuje :) , nawiązują się dialogi (chociaż i spięć kilka było :P )

Mogę więc ewentualnie zrobić tak:

1. Założę drugie konto... (tak! cieszcie się "leniuchy" - proszę mi się tu nie obrażać tylko wsiąść za levele!) ;) Może to Was zmobilizuje!

2. Aktualna lista będzie zawierała Użytkowników od 6 levelu w górę.

3. Poniżej będzie link z tzw. "POCZEKALNIĄ" - będą się tam znajdowali użytkownicy, którzy nie osiągnęli jeszcze 6 levelu jednak zgłosili chęć do "walki" o miejsce w rankingu.

4. Na szarym końcu umieszczę również link do poprzednich zestawień rankingu i "poczekalni".

5. Osoby, które nie będą logowały się na PSN dłużej niż miesiąc będą automatycznie usuwane z list- to też jest bardzo ważne, ponieważ jest takich osób sporo - są bo są - ale po co??

Jednak najbardziej przystaję za ograniczeniem levelu!

Ostrzegam jednak, że na 3 konto już się nie zgodzę ;)

Bardzo proszę o Wasze opinie! Jak widzicie zmiany nastały na Naszym forum, więc też zróbmy "wiosenne porządki" ;)

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że trzeba wprowadzić ograniczenie dotyczące levelu, rozumiem że ranking ma być dla wszystkich, ale są osoby które się zgłosiły i tyle. Nie robią nic aby ich level się choć trochę podniósł ,a są gracze którzy nie śpią po nocach męcząc grę do samego końca- i to o tych graczy trzeba dbać. A poza tym to jest Ranking! Każdy ranking musi się gdzieś kończyć (nasz jest bez dna) musi być jakieś ryzyko, nie gram to mogę liczyć się z tym że wylecę. A gracze którym zależy na rankingu a mają niski level trochę popracują i na pewno trafią do zestawienia.

Edytowane przez Breaker
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady... Każdy z nas, tu na forum lubi sobie pograć... Co nie znaczy że mamy noce zarywać żeby pucharek zdobyć...

Prócz ps3 jest jeszcze praca, rodzina której nigdy nie postawię wyżej niż rankingu...

No nie dajmy się zwariować ludzie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze zrobic ranking z pewna iloscia miejsc np. 90 i kto sie zmiesci na liscie ten na niej bedzie.

chodzi mi o to, ze kiedys uzytkownikow powyzej 6 levelu tez bedzie tylu ze sie wkoncu nie beda miescic

mam nadzieje dobrze to wytlumaczylem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma level czwarty, czy piąty, to raczej nie jara się zdobywaniem trofeów za bardzo, a jak sama nazwa wskazuje jest to ranking "Trophy Hunters" i tacy powinni być w nim klasyfikowani...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wspominając już o tym, że w niedzielę masz nadzieję na awans bo zdobyłeś sporo pucharków i okazuje się, że spadłeś bo doszło 6 nowych osób... Krew człowieka zalewa.

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że trzeba wprowadzić ograniczenie dotyczące levelu, rozumiem że ranking ma być dla wszystkich, ale są osoby które się zgłosiły i tyle. Nie robią nic aby ich level się choć trochę podniósł ,a są gracze którzy nie śpią po nocach męcząc grę do samego końca- i to o tych graczy trzeba dbać. A poza tym to jest Ranking! Każdy ranking musi się gdzieś kończyć (nasz jest bez dna) musi być jakieś ryzyko, nie gram to mogę liczyć się z tym że wylecę. A gracze którym zależy na rankingu a mają niski level trochę popracują i na pewno trafią do zestawienia.

Zgadza się! O to właśnie mi chodzi, że każdy RANKING musi się gdzieś kończyć. Nasz będzie się kończył na 6 levelu. Trzeba bedzie trochę się postarać, żeby w nim uczestniczyć.

Bez przesady... Każdy z nas, tu na forum lubi sobie pograć... Co nie znaczy że mamy noce zarywać żeby pucharek zdobyć...

Prócz ps3 jest jeszcze praca, rodzina której nigdy nie postawię wyżej niż rankingu...

No nie dajmy się zwariować ludzie... ;)

Ja też pracuję, mam rodzinę i wcale rankingu nie stawiam ponad Nią. Jednak skoro chcę coś w tym rankingu "pokazać" - bo po to w nim jestem- to muszę w to włożyć trochę "pracy". To wcale nie muszą być nieprzespane noce i zawzięte granie do momentu wypalenia spojówek! Jednak przyznam, że też miałam takie "chwile szaleństwa" ;)

a moze zrobic ranking z pewna iloscia miejsc np. 90 i kto sie zmiesci na liscie ten na niej bedzie.

chodzi mi o to, ze kiedys uzytkownikow powyzej 6 levelu tez bedzie tylu ze sie wkoncu nie beda miescic

mam nadzieje dobrze to wytlumaczylem :)

Nie będę robić ograniczenia ilości uczestników, tylko lepszym pomysłem będzie jednak ten level - drugie konto mogę zrobić, jeśli 6 leveli zrobi się więcej. Jednak Te osoby, które mają już 6 level i widać , że coś robią - zapewne będą się piąć.

jak ktoś ma level czwarty, czy piąty, to raczej nie jara się zdobywaniem trofeów za bardzo, a jak sama nazwa wskazuje jest to ranking "Trophy Hunters" i tacy powinni być w nim klasyfikowani...

Zadbamy tu o prawdziwych Trophy Hunterów :ok: obiecuję!

Nie wspominając już o tym, że w niedzielę masz nadzieję na awans bo zdobyłeś sporo pucharków i okazuje się, że spadłeś bo doszło 6 nowych osób... Krew człowieka zalewa.

A to, że zgłasza się Ktoś, Kto ma wyższy level to już inna sprawa :) Ale faktycznie to jest irytujące ;)

Tak wiec jak już "ustaliliśmy" jest to RANKING Trophy Hunters a nie spis posiadaczy PS3 także lista musi się zawęzić i musi posiadać wyłącznie Łowców Trofeów.

Nastaną wiec zmiany:

- 6 level to wymagane minimum żeby pojawić się na liście

- Trzeba się logować co najmniej ( i tu mam dylemat) powiedzmy, ze 30 dni - na tą chwilę - chociaż to i tak pobłażliwość!

Zmiany zostaną wprowadzone w dniu dzisiejszym tj. 28.07.2009 w godzinach popołudniowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastaną wiec zmiany:

- 6 level to wymagane minimum żeby pojawić się na liście

- Trzeba się logować co najmniej ( i tu mam dylemat) powiedzmy, ze 30 dni - na tą chwilę - chociaż to i tak pobłażliwość!

No jak mus to mus :) Ale chyba macie racje, jest to lepsze wyjście.

Edytowane przez ajakdwalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja myślę że to najrozsądniejsze rozwiązanie problemu. Każdy powinien być zadowolony.

Pozdro!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×